• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Prostějova a okolí. Přidejte se.

14. dubna 2015 
ahojky megee vítéééééééééj domaáááá :slight_smile:. Holky Zumbu vám závidím, jsem zvědavá kdy já budu moct jít přes den někam :confounded: .
Snad příští rok už to klapne :grinning: . Noc pohodová. Od 20.45-1.00-.5.00-7.00 vstávačka. Už je to mnohem lepší než když jsem vstávala každé 2 hodiny :slight_smile:
8. dub 2010 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
mege zdar jak nejvíc :grinning: brzo se uzdravte pa
8. dub 2010 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi díky :grinning:

dnes už je to lepší,malej už je celkem v pohodě i průjem už mu mizí, já jsme na tom hůř ještě včera cokoliv jsme snědla nebo vypila tak jsem měla strašný křeče...dnes už jen ten průjem :frowning2: ...fuj no doufám, že jsme si to zase na dloooouuuuho vybrali
8. dub 2010 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
MEGGE VÍTEJ :slight_smile:)))
:wink: at jste brzo v pořádku

jj dneska zumba díky za dvd bonynko dala jsem si pulhodku cvičně doma at nejsem za dřevo :grinning: :grinning: ale nevím nevím :sweat_smile:

dneska je nádherně venku...holky co srazi s dětma?????na ujezdě?příští týden středa?????ve 3??? :wink:
8. dub 2010 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Romi jestli už budeme ok tak určitě přijdeme :grinning:
8. dub 2010 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
romi ja bych došla ale jedem do Brna na kontrolu stím kolenem nechceš ve čtvrtek?
8. dub 2010 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ve čtvrtek je zumba a pujdu určitě....
co uterý?:slight_smile: :wink:
8. dub 2010 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
utery je dobrý tak v uterý
8. dub 2010 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak Domča jde od prosince do školky :grinning:
8. dub 2010 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéé ná pro ten papír nebyla tak zítra ráno...megge gratulace snad nás taky vzali :wink:

ok tak uterý?ve 15hod ju?přijdte kdo cjcete já pisnu lauritě šla by taky :wink:
8. dub 2010 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ju a kde? :astonished:
8. dub 2010 ve 23:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky no nejspíš na tom ujezdu ne?tam si dáme něco k pití pískoviště veilký,blbidla.... :wink:
9. dub 2010 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
a na tom pískovišti mají kyblíky a tak nebo si brát svoje? :sweat_smile:
9. dub 2010 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
megge mají tam všechno plno hraček a taky odrážedla:slight_smile:
9. dub 2010 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
:wink: ahojte
tak děti jsou trochu lepší hurá
jinak u nás nic novýho co u vás?? :confused: :confused: :confused:
10. dub 2010 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte holky, nějak nestihám. Noci jsou lepší a lepší, doufám, že to tak už zůstane :slight_smile:. Zítra jde přítel výjimečně do práce, tak se budeme asi i nudit doma, protože má pršet. :frowning2:
10. dub 2010 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, srazík super,budu se snažit být tam. Platí úterý ve 3 na Üjezdě? :slight_smile: Máme celý týden tatínka doma,tak muutečem :wink: :wink:
11. dub 2010 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte:-¨)

tak srazík platí snad nebude ještě pršet :unamused:
my jsme měli dneski oslavu děeček 89... :wink: akorát nevím mám pořád nervy a mám uplně zničenej žaludek,moc nejím je mě zle :unamused: pořád něco musí být :confounded:
11. dub 2010 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojik všem :slight_smile:

tak my jsme zase u tcvhýně, zdechla nám lednička a bez ní to jaksi nejde :angry: ...tak čekám až Tomovi přijdou prachy a musímke koupit novou :unamused: ...já už se z toho fakt po...u....to je pořád něco :angry:
12. dub 2010 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte
my s Valinkou obě průjmujeme, už mě z těch bacilů brzo klepne. Začalo to v sobotu, dnes už jsme jakž takž, Val naštěstí měla slabší průběh než já. To mám teda jarní očistu . Nabývám dojmu, že to chytáme v plavání
12. dub 2010 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
meg tak to znam mi měli pračku dva a pul roku a kyksla tak novou 10000kč tak mysto mičky znova pračka a to před vanocama je to mazec
12. dub 2010 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
evi jj je to děs

bony tak ať jste brzy obě v pořádku...my to s Domíkem měli týden, to bylo fakt šílený...jsem zhubla tak 5 kg
12. dub 2010 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
13. dub 2010 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
copak romi mě to nepřekvapuje:slight_smile:)))))) :grinning:
13. dub 2010 ve 23:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko holky :slight_smile:

venku opět hnusně, už mě to fakt nebaví :angry: pořád sedět doma :angry: ...a co vy pořád děláte, že ani nepíšete?
14. dub 2010 v 07:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, počasí je fakt děsný :angry: :angry: Naštěstí máme balkon tak tam dám vždycky Eduš do kočárku, aby aspoň ona nepřišla o čerstvý vzduch a dobré spaní :slight_smile:
Dnes zase vstávala v 5,30 a teď usnula. :frowning2: Ale řikam si, že aspoň nebudu mít problém s návratem do práce :grinning:
14. dub 2010 v 07:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Edit to sice jo, ale pozor malýmu tohle brzký ranní vstávání zůstalo...budí se mi mezi 6 - 7 hod. no ale zase spí celou noc bez buzení :grinning:
14. dub 2010 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak Eduš se budí 2x za noc a ještě k tomu ráno vstává :slight_smile: TAkže já už se asi nevyspím nikdy.
14. dub 2010 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Edit Editka je ještě malá tak má právo se v noci budit....v tom půl roce se mi Domča v noci taky ještě budil...celou noc spí asi tak od těch 8 - 9 měsíců :grinning:
14. dub 2010 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Edi, u nás se taky pořád ještě vstává 2 x za noc, někdy vícekrát.

Ach jo, to počasí mě už celkem šte...sedíme doma, navíc sousedi něco opravují, takže pořád bouchají a vrtají :frowning2: Tak snad odpoledne na chvíli přestane. Musím jít aspoň nakoupit :grinning: Normálně chodíme ven i v dešti, ale teď mám i takovou pochmurnou náladu, ani prst se mi nechce vystrčit :wink:
14. dub 2010 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek