• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Prostějova a okolí. Přidejte se.

14. dubna 2015 
TAk to jsem zvědavá jestli se toho dočkám :grinning:
14. dub 2010 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já taky normálka chodím ven za každého počasí, ale teď mám nějakou lenivou :wink:

Zuzi hned se citim líp, já mám totiž kolem sebe jen děti co spí už teď celou noc. Už jsem se bála, že moje Eda je exot :slight_smile:
14. dub 2010 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzi jj to je asi fakt tím počasím na mě včera večer padla depka a ne a ne se mě pustit :unamused: ...ani se mi nic nechce dělat :confounded:
14. dub 2010 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mně se taky nic nechce, je to hrůza. A přitom práce by tu samozřejmě byla, malej spinká a já tu sedím a čučím :grinning:

Edi, já si o tom, že Ondra bude spinkat celou noc , můžu nechat ještě nějaký ten pátek ještě zdát :grinning:
14. dub 2010 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéé holky paráda tady to žije to jsem rádda :slight_smile:

mě už pčasí taky leze krkem a to dost... :angry: blbě se jede s kočárem deštníkem a ještě děckem za ruku...děsný

Edit a to vstává malá hodně brzy.Edit a prosímtě ..kdo spává celou noc??mě doted Tomik nespí celou.budí se jednou a o malé ani nemluvit :unamused:to jsou ty kojený děcka no... :unamused:
naše dneska vstala až tedkom.ale je fakt že usnula a ž k 10 večer a asi od 2hodiny s ebudila a knourala :confounded: takže noc děsná
Megee taky mám depky z toho už fakt...
navíc jsme se rozešla s přítelem..takový vztah na dáku,víkendový není nic pro mě.. :cry: ,to je na dýl..bylo toho víc.potřebuju někoho aby se taky věnoval dětem a měl trošku času... :frowning2:
14. dub 2010 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jejda Romi, to je mi fakt líto...myslela jsem, že je parádní...ale jak říkáš, na dálku je to na nic. Neboj, brzy bude jinej, hodnější, spolehlivější.
Sákriš chlapi, kde jste? Máme tady k mání jednu super maminku :grinning: :grinning:
14. dub 2010 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Edi,tak my jsme začli dávat kaše,krupičku už tak před 3.týdnama,protože jinak se mi za noc vzbudil tak 2-3krát.no děs běs,ale od té doby co mu dávám kašičky a pak ho ještě nakojím,spí někdy celou noc a někdy se vzbudí jednou.tak ho nakojím a hnedka zase vytuhne.vstává jak kdy,někdy kolem 6,někdy až v sedm a někdy až v 7.30hod.ale už to není jak dřív po těch dvou až třech hodinách :wink:
14. dub 2010 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
takže nevěš hlavu a kojíš ještě pořád Edi a co příkrmy,jak si zvyká.my celkem v poho,už jsem mu zkoušela i bílej jogurt.jenom trošinku a kůrku od chleba do ruky,kukuřičný hady taky papá.občas přesnídavečka
14. dub 2010 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Romi 14 :grinning: - já jsem začala s kašema o víkendu, ale žádný efekt to na spaní nemá :slight_smile: Příkrmy u nás jdou tak nějak střídavě oblačno, někdy sní na oběd 250g (nestačím přihřívat) a jindy do ni nedostanu ani 50g :angry: Dnes jsem ji uděla ke sváči jeji oblíbené jablíčko na skořici a nesnědla zase skoro nic (neva, mě to chutná tak jsem to dojela). K obědu má špenát s těstovinama a kuřecím masem.
14dní ji už dávám lepek, takže 2x žmoula rohlík a jednou kůrku :slight_smile:
Mě jen štve, že se s tím někdy vařím jako pako a ji to nejede a sápe se mi na prso. Ale říkám si, že ještě má chvilku čas :slight_smile:

Jogurt ještě nedávám, ale už jsem ho včera koupila, dostane o víkendu.
A vůbec - co mě provokuješ s tím spaním :grinning: :grinning: Závidím :wink:

Romča K. - je mi líto, že vztah nevyšel, ale příště bude líp. Držím palce!

Kde jsou všichni chlapi netuším. Mám krásnou kámošku, která nemůže o nikoho ani zavadit a moje ségra stejně tak. Když už něco začne tak za pár dní zjistí, že je to idiot non plus ultra :angry:
14. dub 2010 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte holky, tak už jsme zdravé, teda doufám, zítra plavat samozřejmě nepůjdeme. Ani bycho to asi fyzicky neustála :grinning: , jsem slabá jak čaj :slight_smile:. No my máme 13 měsíců a o celonočním spaní si můžu nechat jen zdát, sice už v noci nekojím...ale potvůrce to nedochází, prostě asi zkouší, jestli nepovolím :slight_smile:.
No včera spala jen dopoledne 1,5hodiny a pak už ne, takže odpadla v 18.45 a samozřejmě se vzbudila v 1 ráno, uviděla tátu (kterého 2dny neviděla), takže se prostě na něj samou radostí vrhla a bylo po spaní. Takže 1,5hodiny nespala, přítel to vzdal a šel do obyváku. No a pak se vzbudila ještě2x a vstávačka v 7.30. Ted je s mojí babičkou venku, já aspoň naspala přítelovi faktury a trochu uklidila.
14. dub 2010 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Edi ty už dáváš i masenko a špenátek?to my ještě ne,ale dám mu tak za těch 10.dní,to už bude mít sedm měsíců.a ty těstoviny dáváš jaký a mixuješ nebo jenom mačkáš,my totiž nemáme ještě žádný zuby.takže zatím mixujeme
14. dub 2010 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Romi - Editka už zuby 2 má, ale ona už předtím byla schopná všechno rozmixovat v puse :slight_smile: Maso dávám od pondělí a špenát jsem dávala včera prvně (s vajíčkem) a dnes zas s masem. Včera ji to chutnalo dnes ani tuk.
Těstoviny mám takový maličký dětský, jen je hodně povařím.
Já mixuju málo co, spíš mačkám vidličkou. Jen když moc řve hladem tak to vezmu ponorným mixérem, páč vidličkou to trvá :wink:
14. dub 2010 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj jásejsem taky nemixovala..max.maso...ale malá se zoubkama spěchala už v roce měla 10zubu a ted má 12..a čekám kdy budou špičáky.. :confused: se bojim už ted...
holky já chci srazik... :rolling_eyes:
dneska jdu na socku..takže musím do terénu naštěsdtí....mi přijde tetička pohlídat hurá

holky nemáte někdo zkušenosti v kubusu s cvičením na BOSU?????uvažuju a pujdu o víkendu to prubnout:slight_smile:
14. dub 2010 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
no právě o to huř se hledá se 3ma dtěma--...asi mám smulu či co :rolling_eyes:
navíc ted hledat nebudu nechce se mě...na netu je to blbost to už vím..a kde ho jinak najít??? :confounded:
tak jen doufat že na mě někde taky čeká...
14. dub 2010 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
mimoch..já nejsem hádavá,jen mi občas ujedou nervy...mám toho ted prostě moc...a tady s tím konikem mě to děsně mrzí... :unamused: jen abyste věděli
jo a na byťák dneska jdu --.jsem zvědavá co mi řeknou:frowning2:přemýšlím že podám stížnost někde na vyšších místech na radnici nebo já už nevím
14. dub 2010 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Romi já vím, že s dětma se chlap hledá trošku hůř, ale zas málo která matka vypadá tak dobře jako ty :wink: :grinning: Já mám teorii, že pro každého existuje ideální partner, jenomže někdy nečekáme až se ukáže a žijeme nebo si dokonce vezmeme někoho jiného. Ale on se ten "Pan Božský" určitě ukáže :slight_smile:

Na sraz je zima :angry: Pro děcka je lepší pískoviště. Až se oteplí tak můžem zase do Národa a nebo k Abrcce a nebo do těch Smržic. Po stece jsem tam coby dup.
14. dub 2010 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
no a jak se do těch smržic dostanu?????????????? :confused: :confused:
jj je zima a pískoviště hruza..taky se už těším

mohla bych se zeptat kdo má městský byt a jak ho dostal????????
protože chci napsat do novin a podat stížnost na radnici.
vím o lidech co mají byt i 3+1 městský..zajímavé že na bytáku není žádost na byt 3+1..a taky čekám už 6let...se 3ma dětma navíc ted sama nevím no..každopádně budu štourat aby se kontrolovalo kde kdo bydlí jak byt získal a hl.po jaké době...klidně i občasný judo..protože je to fakt hnus............
14. dub 2010 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky pardon nechala jsem se unýst ale jsme už zničená a zklamaná ze všeho..:frowning2:
achjo
14. dub 2010 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Romi, do Smržic cyklostezkou co začíná za halou, na Hloučeli, ulice Pod Kosířem.
My městský byt nemáme, takže vůbec netuším jak to chodí.
14. dub 2010 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Romi - do Smržic je to po stezce opravdu kousek. Já tam chodím často, je to super procházka když se to protáhne do Držovic. Nechci se furt motat po městě a tak chodím spíš tam :slight_smile:

Městský byt nemám a ani nevím o nikom kdo by ho měl. :frowning2:
14. dub 2010 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo aha takže do smržic hromadnej výlet??:slight_smile:
14. dub 2010 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte
Jonusko, taky mě ten koník mrzí, ani nevíš jak. s tím přítelem to je škoda, přála jsem ti to. a s městskými byty je to vše přes známe a za úplatky, právem jsi nasraná, pač je to bordel
14. dub 2010 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Daši je..jsem opravdu nazlobená já už mám hrozný stavy.se tady mačkáme.... :confounded: mě už hrabe fakt..prtoo i někdy moje chování mazec no..
nevím...a to jsem fakt věřila a najednou se mi všechno zhroutilo opět..i ta tchýně jak mi byt slíbila a rozmyslela si to...

děti mi ještě nespí..ale jsou hodní...potřebovali by svuj pokoj...:frowning2:

zítra jdu na zumbu zas kdo se přidá?a o víkendu chc na tu bosu...nešla byste některá?
14. dub 2010 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
nejhorší je že mít ty známi nebo prachy využiji toho taky :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confounded: mazec
jenže mi nemáme známí nikde :grinning: :grinning: :confused: :confused:
14. dub 2010 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky kočky
Jonuško fakt to nemáš lehký :frowning2: tak držím pěsti at je brzo líp :wink:
Já od včerejška pořád peču dorty.jeden do sokola tam Ela slavila v úterý na zítra si pozvala kamarádky ze školy takže jsem upekla zase paříž a na sobotubudu dělat další 2 dorty.Jeden pro Elu a druhý pro Anetku :grinning: :grinning: :grinning:
Budeme o víkendu slavit to snad ani není možný zítra má Ela 7 let :wink: a Anet 22.4.už 3 :wink: :wink: táááááááááák to strašně letí nejradši bych to vrátila.A hlavně se mi moc nechce zase do práce už napořád :cry: :cry: :cry:
14. dub 2010 ve 21:31  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj všichni!

Vidím,že tady to ožilo.Snad nevadí,že sem napíšu taky.
Mě totiž mrzí,že jste se tak pohádaly a rozdělily.A navíc,já nerada píšu do veřejného fora.
Jonusko,moc mě to mrzí,nemáš to lehké :frowning2:
Věřím,že jsi z toho nešťastná.Ono tolik lidí v domě - vždycky se najdou důvody k hádkám.
Já si myslím,že ty městské byty nejsou jen o známostech a penězích.Jeden můj známý městský byt měl - garsonku,ale protože v něm nebydlel,odebrali mu ho.Kontrolují to celkem přísně..

Kalean,jak se daří Anetce?Nám se děti v nemocnici vystřídaly.Adámek se vrátil a o pár dní později musela do nemocnice na JIP na kapačky Emička.Měla zánět průdušek,do toho hnusnou hnisavou anginu,na kterou nezabralo ATB a ještě průjmy a zvracení.Měla podezření na mononukleozu.Dostávala kapačkou výživu i léky,ale za 3 dny už jsem s ní mohla být v nemocnici a měla ji s kapačkou na pokoji.
Teď už jsou naštěstí oba zdraví a snad to dlouho vydrží.
15. dub 2010 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Edi a ty těstovinky to jsou nějaký speciální,kde se dají koupit.Do toho špenátu dáš jenom žloutek že?dneska mu to zkusím s bramborem a nezahustuješ to nijak že už potom?
15. dub 2010 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Romi - pozdě, ale přece :slight_smile: Špenát sem nazahuštovala, když to mixuju tak není třeba. Jo a dala jsem jen půlku žloutku. Těstoviny nejsou speciální, obyč BIO těstoviny, ale dětské tvary a jsou malinké.
15. dub 2010 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Editko co pozdě??mám tě na FB,..:slight_smile:

já používám obyč bezvaječný těstoviny:slight_smile:

sluníčko samozřejmě asi to nebude vždy jen o penězích ale bětšina ano...

malé je mi líto..máš je fakt hodně často nemocný :confounded:
15. dub 2010 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
:wink: tak byla jsem na zumbě dneska a paráda.-)pomáh i to pěkně na depky:slight_smile:
a v pondělí pujdu na kalanetiku
15. dub 2010 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek