• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Prostějova a okolí. Přidejte se.

14. dubna 2015 
editah ja davam malímu jogurty od pul roku a milujeje a pribynačky a i kindr to piškotoví a masoa a špenat a těstovyny jsou jeho skoušela jsem i vepřoví a super ji me i chlebyk z maslem a marmeladou i chleba ze sírem a dětsky sušenky miluje :grinning: ja už mu davam skoro všechno kromě slaneho a kořeněneho :grinning: jinak manžu mam doma protože to koleno ma ještě oteklí už mě zněho.................. :wink:
15. dub 2010 ve 22:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi - já jsem fanatik na zdravou výživu, takže pribináček a marmeládu malá neuvidí a neochutná ještě dlouho :grinning: :grinning:

U nás je to s příkrmama furt trochu boj. Jednou sní všechno a podruhé skoro nic. Jediné co teď docela baští je ta večerní kaše (hlavně ji jede špaldová), ale já ji dělám jen ze 100ml MM takže to není žádné závratné množství.
Ale nehrotím to, snad nebude na MM až do důchodu :grinning:
16. dub 2010 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
edi to ne mi stím ze začatku taky bojovali a ted jsme zase bojovali z většímy kusi jídla ale už se to naučil rozmělnovat dasnama no ja tu marmeladku nedavam každy den ale jednou za čas ad si da musí vyskoušet vyc chutí :grinning: :grinning:
16. dub 2010 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem právě od začátku nemixovala všechno, ale jen půlku a zbytek jsem rozmačkala vidličkou, takže Editka nemá s kouskama problém. Dokáže to jakž takž zpracovat :slight_smile:
Dokonce i když dávám kupovanou skleničku tak do ní uvařím kousek mrkve nebo pastináku a romačkám ho.
No, jo, jsem tak trochu magor :grinning:
16. dub 2010 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Edith nejsi..já taky jedu vidličkou..i maso jí Jonuuš od 10m po kouskách vlastně všechno... :wink:
16. dub 2010 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem ráda, že nejsem sama :slight_smile:
16. dub 2010 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky to budte radi ja byla debyl mixovalasem na kaši a pak nechtěl kousky kdybych to dělala tak jak vy tak jsme neměli ted problemi z kouskami ale dnes poprve mi spapal jen tak rozmačkanou zeleninku z diní a masem tak jsem rada :grinning:
16. dub 2010 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky..no jovíkend tady nikdo:slight_smile: venku je krásně:slight_smile:malá ted spí ale taky pak vyrážíme...
jen teda ve stínu nic moc:frowning2: byla jsme s kamoškou na městě na zmrzku atd a nic moc opravdu a na slunku zas pařák:slight_smile:)
blázinec:slight_smile:
jen jsme si říkala že mě strašně svědí oči tak jsme si koupila kapky..od očníh mi napsala umělé slzy ale nemužu je při kojení tak jsem koupila jiný tak snad pomužou..protože už mě to nebaví:-/

Evi jojo stejnou chybu jsme udělala u Honzíka a doted mi nechce maso.zprvu s emu to nechtělo kousat a vyplivoval a ted to nejí
takže ted jsem poučená
dneska jsem sháněla botičky a normálně s emi nikde nelíbili..nakones jsme sehnala ale moji představu jsme nikde nenašla:frowning2:smula..to zas až nebudu mít penízky budou mít všude krásný
:grinning: klasika :grinning:
17. dub 2010 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoooj :_)
tak Jonis má zase ouška..
holky jak je to s tím prevenarem nebo co se očkuje na uši?
nekdo mi tvrdí že to metalka celé hradí....
ale dr.mi řekl že musí být doporučenka od ušního..to nám naštěstí dr.napsla sama os sebe protože tomáme už asi po4..:frowning2:
akže nás naočkujou
19. dub 2010 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, dnes jsem na městě potkala Romču i Romču :slight_smile:

Romi (Jonuško) - pokud se prevenar očkuje na doporučení lékaře tak to pojištovna prý proplácí. Teď se prevenar nebo synflorix proplácí všem mimčům, ale Jonuška už je velká takže je to jiný případ. Ale myslím si, že na něho má nárok zadara.
19. dub 2010 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
dit díky..právě že na doporučení dr u ní..tak jsme ráda..aspon tak snad ji to pomuže.-(
naštěstí nemá horečky jen zvýš.teplotu a atb bere 3krát denně.ale je nervozní asi ji to bolí.
19. dub 2010 ve 23:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Romi, chuděraka Jonis, ta si s ouškama "užívá". Snad to bude brzy ok. A očkování je zadaramo na doporučení lékaře, nevím jakého, ale obvodní by ti to měl říct. Svagrové děti naočkovali zadarmo, protože mají sníženou imunitu.
20. dub 2010 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj takže na doporučení super.to nám právě sama napsala dr.z ušního..tak hlavně aby jí to pomohlo
pořád si tam vrtá a říká au au..chudinka:frowning2:
jinak myslím že bude za chvíli mluvit líp jak náš Tomášek:slight_smile:říká už toliok slov...ahoj,pálí,mamíí to ji jde nejlíp :grinning: ,kuk,kde je kdo,dej,malá,houpy..atd..je muj miláček :slight_smile:
já mám zas náladu...achjo snad se vše brzo zpraí nebo mě brzo omejou :confounded: :grinning:
20. dub 2010 ve 23:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
dnes jdem na očkování tak snad to bude v poho
21. dub 2010 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojy malá už je ůepší....
v pátek jdeme na kontrolu:slight_smile:
21. dub 2010 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo zapoměla bych v pondělí mám stání o rozvodu manželství :wink:
21. dub 2010 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Romi tak ať vše proběhne hladce. :wink:
21. dub 2010 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky tak před 3 rokama jsem touto dobou měla už kontrakce jak prase :grinning: :grinning: :grinning: no jěště mě čeká 11 h než Anet vyleze :grinning: :grinning:
22. dub 2010 v 11:01  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kaelan vše nej přejeme Anetce :slight_smile:, hlavně zdraví
22. dub 2010 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
kelen anetce vše nej nej Přeji ja i Zdeneček :wink: :slight_smile:
22. dub 2010 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéémalé vše nejlepší k narozeninám:slight_smile:

já byla dneska n azumbě a dobrý..se i začínám chytat :grinning: :wink:
22. dub 2010 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kaelen vše nej..přejeme.....ty jo 11 hodin,to sis užila....přejeme hlavne zdravíčko.... :wink:
23. dub 2010 v 07:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky se připojuju ke gratulacím a Anetce přejeme vše nej k narozeninám :slight_smile:
23. dub 2010 v 07:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte...dnes je venku náááádherně a tak všem přeji ať prožijí krásný den :grinning:
23. dub 2010 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, no už se těšíme na procházku. Sice mám hlavu jak střep, ale Valinka mě doma určitě nenechá :grinning:
23. dub 2010 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
tady to teda žije :rolling_eyes:
23. dub 2010 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já mám rýmu jak trám a o hlavě ani nemluvím. Editka je dítko chápavé a je hodná, za chvilku si pro ni dojde švagrová a jdou spolu ven. A já zalezu do pelechu :slight_smile:
Dnes jsem mega štastná, Editka překvapila a snědla 200g příkrmu!!! Nevím co se děje, normálně dá tak 100g a já už si myslím co nesnědla :slight_smile:
23. dub 2010 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
editko a to vážíš to jídlo???

Megge žije já jsem tu pořád :grinning: :wink:

no kaelan 11hodin porodu je hodně by mě zajímalo..mě se narodili všichni za 8hod od prvních příznaku ještě že :slight_smile:

dnes je nádherně mi jdem na ujezd na písek:slight_smile:
23. dub 2010 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé Romi a v kolik? taky se tam chystáme :slight_smile:
23. dub 2010 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Romčo - nevážím, ale mixuju to v nádobě kde je označené kolik toho je :slight_smile:

Fíhá, já jsem porodila asi za 4 hodiny od prvních opravdových bolestí. Takže to jsem fakt měla rychlej porod.
23. dub 2010 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek