• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Prostějova a okolí. Přidejte se.

14. dubna 2015 
Edit já za necelejch 5 hod., ale poslední dobou slyším ode všech, že měly rychlý porody...asi rychlá doba = rychlý porody :grinning: :grinning: :grinning:
23. dub 2010 ve 14:03  • Odpověz  • To se mi líbí
No holky to nebylo jenom 11 ale celkem 17h mě začaly bolesti už v 5 ráno a Anet se narodila až v 10 večer.to jen tak pro upřesnění :grinning: :grinning: :grinning:
Jinak děkujeme za přání všem Anetka posílá děkovací pusinky :wink:
23. dub 2010 v 19:24  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
ty jo,to sis vytrpela.me začli kontrakce v 16 hodin a v 19:01 byla malá na svetě :wink: ,ale máš to za sebou a máš krásný zdravý holky :wink:
23. dub 2010 ve 20:16  • Odpověz  • To se mi líbí
:slight_smile:a kolik vážila malá:slight_smile:
obříci jdou huř..i když je fakt že Tomášek se 4ma kilama s emi rodil nejlíp :grinning:
klido bych ještě rodila.-)
jsme k.o jdu do peřin
:wink:
23. dub 2010 ve 22:21  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky holky, dnes bylo ale nádherně...my byli celý odpoledne na chatě, Domča se aspoň vyblbnul, byl jak prase věčně se válel po trávě a hrabal v hlíně :grinning: , ale super klídek a pohodička a já se konečně zase svezla na motorce, super jízda asi 200 km/h
24. dub 2010 v 19:51  • Odpověz  • To se mi líbí
Anetka měla 3550g a 52 cm a Ela byla jenom 6 hodin a měla 3200g a 49 cm.Tak fakt nevím proč ten druhej porod trval tak dlouho :angry: ale už to mám za sebou a rodit bych už nešla to tě teda Jonuš obdivuju :grinning: :grinning:
Venku je krásně a mě začalo bolet v krku :angry: :angry: :angry: včera jsem měla i slabou teplotu tak doufám že se z toho nevyklube nic horšího.
Hezky zbytek neděle :slight_smile:
25. dub 2010 v 16:11  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky holky... :wink:
tak dneska je den D..mám trošku nervy achjo ale snad všee proběhne hladce..
malá mě vubec nespala..nevím proč jsme k.o.to je tak vždycky když potřebuje být člověk fit ..tak se nemá šanci vyspat..:frowning2:
kaelan tak to nebyla zrovna drobinka..
a Jonuš má zas rýmu sakriš..to ještě bere atb... :unamused:
26. dub 2010 v 07:51  • Odpověz  • To se mi líbí
Romi, to je jak naschvál, že? Když je potřeba být v pohodě tak děti nejvíc řádí...
Přeju ať to dobře dopadne, neboj se...bude to určitě ok.
26. dub 2010 v 08:21  • Odpověz  • To se mi líbí
romi uvidíš vše bude v poho. Ahoj zuzi co prcek a ty jak se mate?už leze naš se teprve pokouší ale moc to nejde
26. dub 2010 v 10:28  • Odpověz  • To se mi líbí
Romi drž se. Budu na tebe myslet.
26. dub 2010 v 11:07  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj všichni.tak Matýsek měl v neděli sedm měsíců a konečně mi vypil z flašky kojeneckou vodu a pak ještě Sunárek jablečný asi 160ml.Tak jsem moc ráda,včera měl poprvé kuřecí masíčko,moc mu chutnalo.Jinak večer papá kaši,nebo krupičku.Řádí v chodítku,lítá po celým bytě,otvírá mi všechny zásuvky,leze do pečiva,tahá za záclony,hraje si se žaluziemi.No prostě malej ďáblík,ale je to naše zlatíčko.Ještě pořád neleze,ale takovým tím svým způsobem se na břiše dostane takovým odrážením všude kam potřebuje a už se i staví,když ho chytnu za ruce aby si sedl tak se i postaví.Ale sám ještě nesedí,vždycky přepadne na bok. :slight_smile:
27. dub 2010 v 15:01  • Odpověz  • To se mi líbí
Romca14 malej je šikula. Ty děti fakt rostou před očima. Já řeším naše nespavé dítě. Dnes spala jen půl hodiny v kočáře, asi mě z ní brzy jebne :slight_smile:
27. dub 2010 v 17:30  • Odpověz  • To se mi líbí
holky tak jse, rozvedená..
27. dub 2010 ve 20:54  • Odpověz  • To se mi líbí
Romi supééér, a co proběhlo to v pohodě?
28. dub 2010 v 06:50  • Odpověz  • To se mi líbí
gratulujeme Romči ke stavu rozvedená a tudíž svobodná,taky jsem si tak oddechla,když mě před pěti lety rozvedli :slight_smile:
28. dub 2010 v 10:06  • Odpověz  • To se mi líbí
romi tak to sis musela odechnout že?
28. dub 2010 v 11:42  • Odpověz  • To se mi líbí
no fakt holky velký..oddych..
tedkom trpím bud mám tak silnou alergii nebo jsme nachlazená já nevím.tak sedím doma :unamused:
28. dub 2010 v 15:50  • Odpověz  • To se mi líbí
tak zase já..jsem marod nakonec asi chřipka:frowning2:
kde jste všecjhny??
29. dub 2010 ve 20:29  • Odpověz  • To se mi líbí
Romi přeji rychlé uzrdavení :slight_smile: ..nemoci jsou na prd, zvlášť když je venku tak krásně :unamused:

my jsme pořád venku tak ani nějak není čas psát :wink: ...navíc tu nikdo nechodí...škoda :frowning2:
30. dub 2010 v 07:34  • Odpověz  • To se mi líbí
megge dík..no je mi líp trošku jak včera ale rýma je pořád děsná:frowning2:
30. dub 2010 v 11:34  • Odpověz  • To se mi líbí
no ono to může být i alergie...teď to lítá všude...tak jestli na to trpíš :unamused: ....co jinak jak se máš jako svobodná :slight_smile: ?
30. dub 2010 v 11:36  • Odpověz  • To se mi líbí
no mě právě i škrábe v krku ak nevím..jestli ěm to nepřejde do pondělka prchám k drovi
jak je svobodné no..abych pravdu řekla ulevilo s emi ale je to trošku divné..navíc..končím s hledání chlapa..je to náročý unavný a už mě to nebaví..
30. dub 2010 ve 13:40  • Odpověz  • To se mi líbí
2. kvě 2010 v 11:58  • Odpověz  • To se mi líbí
Romčo to víš, je slušný počasí a víkend-manželé si žádají pozornost :grinning: :grinning:

Včera jsem konečně uklidila chatu a tak tam můžeme příští víkend vyrazit i přes noc. Snad bude slušný počasí a budeme moct makat na zahradě. Je to potřeba jako sůl.
2. kvě 2010 v 19:08  • Odpověz  • To se mi líbí
:unamused:
jjo Editko..tak to je..nejhorší je když jste sami o vékendu mazec
tak holky kde jste????
3. kvě 2010 ve 13:55  • Odpověz  • To se mi líbí
:confused: :confused: :confused: fňuk
3. kvě 2010 ve 23:14  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky tak malej si mě sam sednul a leze a začína stoupat jsem pišná máma milujiho je to zlatíčko
3. kvě 2010 ve 23:56  • Odpověz  • To se mi líbí
tak to moc gratulujeme Evíku,je to šikulka.my lítáme v chodítku po celým bytě.ještě teda sám nesedí a leze takovým tím svým způsobem,že se posunuje po podlaze. :slight_smile:
4. kvě 2010 v 10:45  • Odpověz  • To se mi líbí
jo jo fakt živo:slight_smile:))))))))))) :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. kvě 2010 v 00:00  • Odpověz  • To se mi líbí
Neřeště jestli je tu živo nebo neživo a radši pište, pište, pište :grinning: :grinning:

Já teď chodím do práce a tak mi na MK moc času nezbyva. :frowning2:

Naše malá teda neleze ani se neplazí ani nesedí, ale stejně ji furt honím po celém bytě. Leží na zádech a odstrkuje se jako o život. Musime hlidat, aby necingala hlavou o dlažbu :slight_smile:

Jinak naše rekonstrukce se už dostává do finiše. Zítra se jen dospáruje koupelna, v pátek pověsí záchod a bidet a můžeme uklízet!! Teda na ten uklid se moc netěším, ale na to, že už bude mít Eda pokojiček se naopak těším moc :grinning:
5. kvě 2010 v 18:30  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek