• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Prostějova a okolí. Přidejte se.

14. dubna 2015 
Editko..takže budete mít klídek paráda..já ci tzaky svý hnízdečkoo :slight_smile:
no jsme tu pořád já a zase já..tak pište :grinning:
já už jsem ok...naštěstí..ale zítr asi zajdu na magnezko..bylo mě dneska hrozně..kurtnik min.tejden alergie a ted asi špatnej tlak se na to vys...-(
Evi gratulačka malímu
5. kvě 2010 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
edi mate ještě času na sezeni a lezení i staní malej vše zvladl až v 9 měsících a to ze dna na den šup a seděl šup a začal se pololistaplazit :grinning: a už mi v postilce klekne a chtěl by stopnout ale neví jak dát nožičky :wink:
5. kvě 2010 ve 23:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
haloooooooooooooooooooookde jste všichni :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. kvě 2010 ve 23:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi spime :grinning: :grinning: naštěstí.. Ty trpíš nespavostí? Já jsem v 11 už pár hodin v posteli :wink:
6. kvě 2010 v 07:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja jsem to myslela i přes den ja se věčinou na počal dostanu až večer až uklidím a tak přez den se musím věnovat malímu je v obdobý mama tata :grinning:
6. kvě 2010 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já uklízím za plného provozu s malou :slight_smile: Nejradši má vysávání a nesnáší když meju nádobí protože to jsem k ni zády, ale už si zvyká :slight_smile:
Jakmile jde malá spát tak se věnuju manžovi a on mě.Koukáme spolu na zprávy, komentujeme je, pak nějaký filmeček a pak hajdy do postele :wink:
6. kvě 2010 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
To já s Valinkou nestíhám vůbec domácí práce, jen když přijde hlídat moje babička. Zrovna dneska je čtvrtek a to máme velký úklid bytu :slight_smile:. Valinka prostě na mě neskutečně visí :frowning2:
6. kvě 2010 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já dělám velký úklid v sobotu dopoledne, jsem tak naučená od malička :slight_smile: Nejdřív jdeme na nákupy, manžel pak zůstane s malou venku a já pořádně uklidim. V sobotu nevařím, jdeme k rodičům a nebo vařím už v pátek a pak to jen ohřeju. Teď teda někdy uklizim v pátek,protože to si malou bere švagrová, ale to dělám spíš haji haji :grinning: :grinning:
6. kvě 2010 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj malá taky miluje vysávání..leze po něm a pak sama vysává :grinning:

tak já mám antibiotika mám nález na pruduškách.:frowning2:
a ještě nový léky na alergii snad pomužou konečně
musim být doma tak jetšě že je hnusně
ani na zumbu nemužu jít protože se zadýchávám:frowning2:((
6. kvě 2010 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ROmčo to je mi líto. Snad to bude brzo dobrý.
6. kvě 2010 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Edi no co už
já moc nepíšu na zamčenou..holt není poslední dobou na co reagovat..myslím že welnes bych si taky zasloužila ale bohužel...
já dnes dělala lívanečky a podařili se:slight_smile:děcka oblízali sporák jak kdyby tejden nejedli :grinning:

holky co srtazík?po neděli..:slight_smile:
6. kvě 2010 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
srazík by byl fajn. :slight_smile:
6. kvě 2010 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
o pak se nějak domluvíme:slight_smile:
6. kvě 2010 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky srazík ja určo ne :grinning: ale vy si ho užíte :grinning: jinak ja ukluzet z malím nemužu pořad si chce hrat a tak si sním rači budu hrat a uklidím večer :grinning:
6. kvě 2010 ve 23:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
já myslela srazik s dětma...
u nás dneska noc hrozná..malá s ebudila pořád už ěm to fakti nebaví
7. kvě 2010 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky tak já jsem taky pro srazík :slight_smile: ...to počasí už mě fakt nebaví :unamused:
7. kvě 2010 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
to počasí je hnus ale dnes už to vypadá docela slibně..ani nevím jaká předpověd na další dny se musím mrknut
zítra jedu ke známím do Ptení na grilovačku tak se těším a doufám že bude pěkně :wink:
7. kvě 2010 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdětma jo ale kdo pujde?
7. kvě 2010 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem pro srazík taky.kterej den teda?
7. kvě 2010 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky pokud to bude odpol. tak kolem třetí tak je mi jedno kterej den to bude :slight_smile:
7. kvě 2010 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
kolem třetí pozdě tak kolem pul druhé lepší :grinning:
7. kvě 2010 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
hmm tak to je zase na nás moc brzy tou dobou se Domča budí :wink:
7. kvě 2010 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte..já mužu až po 3hodině..
7. kvě 2010 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
šak vpoho ja tam být nemusím :grinning: tak pa a užite jsi srazík pa :grinning:
7. kvě 2010 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi nemusíš se hned urážet. My to neděláme schválně, ale malj mi v kočáře už spát nebude a dřív jak na tu třetí fakt nestíhám.
7. kvě 2010 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale ja se neurazila ja to chapu třeba taky dojdu ale pronas je to pozdě :grinning: ale fakt jsem se neurazila možna to tak vyznělo ale fakt ne :grinning: :grinning:
7. kvě 2010 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, já jsem taky pro srazík, ale v pondělí nemůžu, slavím kulatiny :slight_smile: s kamarádkama. Co úterý? Klidně i po třetí :slight_smile:
7. kvě 2010 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já musím pro Honzu kol3 do školky..myslela jsme že pro vás co máte jedno dítě..je odpoledne ok
nemusíte do školky,,děti budou vyspaný co?? :wink:
brala bych taky uterý jen ted envím kdy mají ve školce besídku musim se mrknout :wink:
7. kvě 2010 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
je laurito tak si to uží z kamaradkama :grinning: hlavně se moc neopíj :grinning: :grinning: ja jdu slavit zítra ne kulatiny ale 27let jo už starnu :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: jinak romi užítesito ale semnou nepočítejte nějak se mi nechce a myslím to uplně normalně a vpoho pa :grinning:
7. kvě 2010 ve 23:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Eviku tak co mám říkat já? už 30 let, hrozně to letí :frowning2:
8. kvě 2010 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek