• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Prostějova a okolí. Přidejte se.

14. dubna 2015 
A to jsem si říkala, že tady třeba potkám nějakou fajn maminu :confused:
3. lis 2010 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky ono se to tu nějak rozpadlo a některý holky si založili soukromou diskuzi...
3. lis 2010 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak pokud chcete psát tam musíte si zažádat u zakladatelky o povolení vstupu
3. lis 2010 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak do soukromé se asi cpát nebudu....už se všechny dobře znají a byla bych tam stejně navíc..třeba se někdo ozve i sem
:frowning2:
3. lis 2010 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
pajinko nechci tě zklamat, ale sem už fakt nikdo nepíše, ale neboj v té soukromé tě určitě vezmou mezi sebe úplně v pohodě...a jak se říká neznáš - poznáš :wink:
3. lis 2010 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Myslíš, že se žádná mamina nenajde? :frowning2: Já už to tady "šmíruju" dlouho a třeba je takových víc..to víš, tvrdohlavá:slight_smile:
3. lis 2010 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
nevim nevim, ale je to možný třeba se ještě někdo ozve :grinning:
3. lis 2010 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
A přitom člověk potkává na městě anebo v parku tolik kočárků...a nikde nikdo...
:astonished:
3. lis 2010 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ono všeobecně na všech forech maminky z PV nejsou..jedine na facebooku tam je taky skupina a tam to frčí :grinning:
3. lis 2010 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
no na facebooku raději ani nejsem, nebo bych doma pak už nic nestíhala :grinning:
3. lis 2010 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
No nic, prďola se po odpoledním spánku dožaduje pozornosti, takže se loučím a uvidíme...jestli tu ještě nějaká duše zabloudí :wink:
3. lis 2010 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj to znám já tam jsem, ale je fakt, že u toho nesedím pořád...vždycky jen zkouknu co je novýho :slight_smile: jinak bych taky nic doma neudělala :grinning:
3. lis 2010 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak se měj :slight_smile:
3. lis 2010 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Muže se jedna zbloudilá duše přidat? :sweat_smile:
22. lis 2010 v 10:26  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červenci 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já bych se taky přidala, jestli můžu :sweat_smile: .
22. lis 2010 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojík, no ne, konečně se někdo ozval:slight_smile:
hurá:slight_smile:
22. lis 2010 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 já jsem si říkala, jestli budeš mít radost :slight_smile:
22. lis 2010 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je dneska ale hnusně, že? Ráno jsme byli se Štěpíkem ve městě a už tam dávali stromek, tak jsem chytla uplně vánoční náladu. Máte prcky?
22. lis 2010 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@otyna to víš, že mám:slight_smile:
22. lis 2010 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
počasí dost děs, v bytě tma jak ve čtyři odpoledne :unamused: . Na mě už vánoční nálada taky pomalu dopadá, už bude první advent, to je síla... Mám skoro ročního kluka, takže letos se na Štědrý den moc těším :slight_smile: .
22. lis 2010 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@otyna Taky se na ně těším. Vloni měl Štěpánek na Vánoce 8 měsíců, tak z toho ještě neměl moc rozum. Ale teď už snad bude mít větší radost z dárků a stromečku. Předtím to spíš bylo o tom, že jsme ho hlídali, aby stromek nezhodil, protože měl tendence z plazení tahat za větvičky:slight_smile:
22. lis 2010 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@otyna a s tou tmou je to děsný. Ale třeba aspon vydrží štěpánek déle spát. Mám vždycky takovou radost, když zalehne:slight_smile:
22. lis 2010 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 to mi povídej, já jsem taky šťastná, když ho dávám do postýlky :grinning: . 2 hodiny zaslouženého klidu :wink: . Jen mě trochu štve, že teď už spí přes den jen jednou, když spal dopo i odpo, to byla pohůdka :slight_smile:
22. lis 2010 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@otyna Jj, a někdy mi nespí ani ty dvě hodiny. Tuším, že za chvíli bude vzhůru. Někdy ráno vstává už v pět:-//////to je pak děsné...ale to pak jde ještě tak kolem sedmi spinkat na hodku a já se přidám:slight_smile:
22. lis 2010 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ale jinak už přes den spíme jen jednou, večer jde spinkat kolem osmé a v šest, když dobře je vzhůru:frowning2: a celou noc teda v kuse nespí :confounded:
22. lis 2010 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 tak u nás se momentálně spí už víc jak dvě hodiny :slight_smile: . Večer chodí spát v sedm a vstává taky v sedm. Musím to zaklepat, ale poslední měsíc spí v kuse celou noc.
22. lis 2010 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Se máš...závidím. Ale je fakt, že se to taky postupně lepší. Nejhorší to je, když rostou zuby. A kde vlastně v PV bydlíte?
22. lis 2010 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 ještě kojíš? Já už skoro 3 měsíce ne. Když jsem kojila, byl vzhůru i 3x za noc, od té doby, co dostal UM, spí celou noc. Měla jsem trochu výčitky, že jsem ho tak brzy odstavila, ale mně hrozně lezlo na nervy, že se mi pořád hrabal ve výstřihu :grinning: . Jo, zuby, to je blbý. My jich teda zatím moc nemáme, ale už taky vím co to je :confounded: . Jejda, já jsem ti zapomněla říct, že nejsme z PV, ale OL. Neva :sweat_smile: ?
22. lis 2010 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
neva:slight_smile: Nekojím, s nočním kojením jsme skončili v 10m, a přes den asi v roce a čtvrt. NIjak to nevyžadoval a ani to nijak neobrečel:slight_smile: Spíše jsme kojila dlouho , protože nechtěl UM. Vystřídala jsem jich hodně, ale nic nechutnalo...až konečně HAmi. Jinak v noci spí dobře, když nerostou zuby, jinak se budí. A ted to bylo horší, protože jsme ho odnaučovali od dudla:slight_smile:
ale zvládl to frajer líp, než jsem čekala. A kde bydlíš v OL?
22. lis 2010 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 vy už jste se zbavili dudlíku? To jste dobří, já mám dojem, že u nás teprve teď začala ta pravá závislost :frowning2: . Do půl roku ho vůbec nechtěl a teď.... Ale snažím se mu ho dávat jen na spaní. Já dávám Bebu a teď jsem mu nedávno zkusila dát banánový Sunar, ten mu teda dost chutná, tak doufám, že mi tu Bebu bude ještě někdy chtít pít, mám zásobu :slight_smile: . Sunar jsem koupila proto, že mu lezl zub a nechtěl jíst ani pít, tak jsem se do něj snažila dostat cokoliv. Bydlíme u Tesca.
22. lis 2010 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek