Maminky a miminka z Prostějova a okolí. Přidejte se.

Nazdárek Tak kromě snažilek a těhulek js Pv nenašla tak snad nám to nezruší 🙂
pajinka29
22. lis 2010
@imila A co ty, přidáš se k naší diskuzi? 😉
pajinka29
22. lis 2010
@otyna no nic, tak už jsme vzhůru, tak pro dnešek konec🙂 Takže na Horním Lánu v těch nových bytovkách? Zatím papa
otyna
22. lis 2010
@pajinka29 u nás už se taky nespí, jdu něco dělat 🙂 . V které části PV bydlíte? Moje kámoška bydlí ve Vrahovicích, takže tamten konec znám 🙂 . Zatím pá
pajinka29
22. lis 2010
@otyna Já bydlím spíš až u vjezdu na dálnici na Brno, od Vrahovic ještě kus...jj, taky jdu něco dělat...malej už mi skáče po pohovce a dožaduje se pozornosti, lumpík. papa
megee
22. lis 2010
ahoj holky...teda vy jste to tu rozjely 😃

Pajinka a kde přesně bydlíš? Jestli to teda není tajný...
pajinka29
22. lis 2010
@megee Tajný to není 😎 Bydlím poblíž školy Dr. Horáka🙂
otyna
22. lis 2010
@pajinka29 Hezký večer přeju 🙂 . Zlatíčko už hodinu spinká a já mám před sebou hromadu prádla na žehlení 😞 . No nic, jdu na to a občas sem nakouknu 😉
megee
22. lis 2010
@pajinka29 tak to jsme od sebe kousek já bydlím na Libušince na dr. Horáka jsem chodila na základku
megee
22. lis 2010
@otyna tak žehlení ti nezávidím...to nesnáším 🙂
otyna
22. lis 2010
@megee já tu činnost taky nesnáším, proto toho prádla mám zase takovou hromadu 😞 . Pořád to odkládám a odkládám...
imila
22. lis 2010
Tak já se zdovolením také přidám dnes po skoro celodením úklidu ale ještě jedna místnost a na vánoce je vygruntíno 😃 Jinak já mám dvouměsíční mimi - chlapečka Marečka a zatím to s tím spaním je ok ale ZATÍM... :-N
zuzik28
22. lis 2010
Ahojky holky, zdravím nové maminky z Prostějova... 😉
Já tedy chodím na soukromou diskuzi, jak psala Megee, ale náhodou jsem mrkla sem a koukám jak to tady frčí.
zuzik28
22. lis 2010
Ty jooo....vánoční úklid? Paráda... 😃 To mě se letos týkat nebude... 😃
otyna
22. lis 2010
@zuzik28 já letos vánoční úklid taky neřeším, nějak mi schází energie :-|
imila
23. lis 2010
Dobré ránko všem 🙂 Tak nám ráno praskla ta hrčka po očkování proti TBC :-o mužu se zeptat jak ste se o to dál staraly vy? Jdem k doktorce až ve čtvrtek :-|
otyna
23. lis 2010
Taky všem přeju dobré ráno 🙂

@imila to nevadí, že to prasklo, nic s tím nedělej. Nám se to hojilo hodně dlouho, bylo to pořád zhnisané :-|
zuzik28
23. lis 2010
Hezké ráno....
@imila já jsem s tím už pak nic nedělala. Jednou po koupání se mu ten stroupek rozmočil, vytekl hnis a konec. Postupně se z toho udělala jizvička. Tuším, že jsem to hned potom vydesinfikovala a jinak nic. Možná kdyby vám to hnisalo déle tak bych to ukázala mudr., jinak bez obav 😉 🙂

@otyna no jasně, uklízení počká...proč by se mělo uklízet protože jsou zrovna Vánoce, že? 😃 Já se snažím to tak průběžně udržovat, takže pak nemám problém. A jak to jde od ruky, když mi u toho Ondra asistuje 😃
otyna
23. lis 2010
@zuzik28 no přesně, má řeč 😃 . Já uklízím každý den a stejně to není za dvě hodiny vidět ]-( . Vidím, že čekáš další miminko x-) , to jsi dobrá, já bych to tak brzy po sobě asi nezvládla 🙂
imila
23. lis 2010
Děkuji za radu 🙂
Jo tak u nás podobně - za chvíli po úklidu není ani stopy. Letos sem ale musela udělat megaúklid protože přes rok sem nato s tím mím "břichem" kašlala a ze začátku mi zas bylo furt blbe tak se to ted dohání 8-(
megee
23. lis 2010
Ahojte holky 🙂

Zuzi gratuluju k těhu...a koukám, že čekáš holčičku tak to budete mít krásnej páreček 🙂

Jinak já vánoční úklid taky nějak nehrotím...chybí chuť a energie...navíc s malým toho moc nepodělám, tam kde uklidím za mnou zase dělá binec...no ale příští týden nastupuje do školky tak snad se pak donutím trochu uklidit 😃
pajinka29
23. lis 2010
@megee ahojda, tak to jsme opravdu od sebe celkem kousek🙂 Já bydlím na Bulharské
pajinka29
23. lis 2010
Jinak teda holky, koukám, že jste často online. To já teda jak sednu k PC, tak Štěpa dělá takový binec, že si to vždycky rozmyslím a sedám k PC jen, když spí 😃
pajinka29
23. lis 2010
S úklidem jsem na tom podobně. Taky jsem trošku začla vánoční úklid, ale co bylo uklizeno, je už zase rozházeno. Štěpánek má o pořádku zcela jiné představy, než já a někdy jsem z toho teda totálně vytočená😞
pajinka29
23. lis 2010
@otyna Se žehlením jsem na tom stejně, vždycky na mě čeká hromada, protože to oddaluju, co se dá. Jsem holt lín 😃
pajinka29
23. lis 2010
@zuzik28 Taky smekám, že tak brzy druhé mimčo. Ale určo to zmáknete...navíc, vidím, že čekáte holčičku a ty bývají hodňoučké. Taky bych chtěla jako druhé holčičku, abych měla hodné mimčo a ne takového raracha 😉
otyna
23. lis 2010
@pajinka29 Ahoj 🙂 , tak u nás se taky zrovna spí, ale dnes nějak divně, je v postýlce asi hodinu a už 2x brečel, tak tu chodím po špičkách, abych měla aspoň chvilku klid 😉 . Myslíš, že holčičky jsou hodnější? Já jsem z toho našeho klučíka taky dost často unavená, neposedí, nepoleží, u všeho musí být.... 😃
pajinka29
23. lis 2010
@otyna my spíme až ted:-( asi je dnes divný den, taky usínal skoro půl hodiny..podotýkám, že neusíná sám, musíme u něho být, ted už chce slyšet pohádky...
pajinka29
23. lis 2010
@otyna jinak myslím, že holčičky opravdu jsou hodnější...aspon mám pocit, že to tak v našem okolí je. Všechny známé, co mají holčičku jsou vysmáté, holčičky spinkají, jsou klidné, maminy na sebe mají čas...to já jsem věčně v poklusu, ani na kafe nemůžu jít, protože by prostě miláček nevydržel ani chvilku sedět..A už začínáte chodit?
imila
23. lis 2010
@pajinka29 Tak to mě teda čekají vyhlídky do budoucna :-S 😃
Ale nakonec co by sme si bez těch našich miláčků počaly x-)
pajinka29
23. lis 2010
@imila Má řeč 😃 Ale třeba bude tvůj Mareček hodné zlatíčko, když už ted je hodnoučky. Stěpa nám dával zabrat skoro od začátku. Moc nespal, chtěl pořád něco dělat, nebavilo ho jen tak ležet v koši a koukat na kolotoč🙂 A kde bydlíš ty?

Začni psát odpověď...

Odešli