• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Prostějova a okolí. Přidejte se.

14. dubna 2015 
@imila A co ty, přidáš se k naší diskuzi? :wink:
22. lis 2010 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@otyna no nic, tak už jsme vzhůru, tak pro dnešek konec:slight_smile: Takže na Horním Lánu v těch nových bytovkách? Zatím papa
22. lis 2010 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 u nás už se taky nespí, jdu něco dělat :slight_smile: . V které části PV bydlíte? Moje kámoška bydlí ve Vrahovicích, takže tamten konec znám :slight_smile: . Zatím pá
22. lis 2010 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@otyna Já bydlím spíš až u vjezdu na dálnici na Brno, od Vrahovic ještě kus...jj, taky jdu něco dělat...malej už mi skáče po pohovce a dožaduje se pozornosti, lumpík. papa
22. lis 2010 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky...teda vy jste to tu rozjely :grinning:

Pajinka a kde přesně bydlíš? Jestli to teda není tajný...
22. lis 2010 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@megee Tajný to není :sunglasses: Bydlím poblíž školy Dr. Horáka:slight_smile:
22. lis 2010 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 Hezký večer přeju :slight_smile: . Zlatíčko už hodinu spinká a já mám před sebou hromadu prádla na žehlení :frowning2: . No nic, jdu na to a občas sem nakouknu :wink:
22. lis 2010 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 tak to jsme od sebe kousek já bydlím na Libušince na dr. Horáka jsem chodila na základku
22. lis 2010 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@otyna tak žehlení ti nezávidím...to nesnáším :slight_smile:
22. lis 2010 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@megee já tu činnost taky nesnáším, proto toho prádla mám zase takovou hromadu :frowning2: . Pořád to odkládám a odkládám...
22. lis 2010 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já se zdovolením také přidám dnes po skoro celodením úklidu ale ještě jedna místnost a na vánoce je vygruntíno :grinning: Jinak já mám dvouměsíční mimi - chlapečka Marečka a zatím to s tím spaním je ok ale ZATÍM... :sweat_smile:
22. lis 2010 ve 21:10  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červenci 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, zdravím nové maminky z Prostějova... :wink:
Já tedy chodím na soukromou diskuzi, jak psala Megee, ale náhodou jsem mrkla sem a koukám jak to tady frčí.
22. lis 2010 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty jooo....vánoční úklid? Paráda... :grinning: To mě se letos týkat nebude... :grinning:
22. lis 2010 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzik28 já letos vánoční úklid taky neřeším, nějak mi schází energie :unamused:
22. lis 2010 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko všem :slight_smile: Tak nám ráno praskla ta hrčka po očkování proti TBC :astonished: mužu se zeptat jak ste se o to dál staraly vy? Jdem k doktorce až ve čtvrtek :unamused:
23. lis 2010 v 09:18  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červenci 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky všem přeju dobré ráno :slight_smile:

@imila to nevadí, že to prasklo, nic s tím nedělej. Nám se to hojilo hodně dlouho, bylo to pořád zhnisané :unamused:
23. lis 2010 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezké ráno....
@imila já jsem s tím už pak nic nedělala. Jednou po koupání se mu ten stroupek rozmočil, vytekl hnis a konec. Postupně se z toho udělala jizvička. Tuším, že jsem to hned potom vydesinfikovala a jinak nic. Možná kdyby vám to hnisalo déle tak bych to ukázala mudr., jinak bez obav :wink: :slight_smile:

@otyna no jasně, uklízení počká...proč by se mělo uklízet protože jsou zrovna Vánoce, že? :grinning: Já se snažím to tak průběžně udržovat, takže pak nemám problém. A jak to jde od ruky, když mi u toho Ondra asistuje :grinning:
23. lis 2010 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzik28 no přesně, má řeč :grinning: . Já uklízím každý den a stejně to není za dvě hodiny vidět :angry: . Vidím, že čekáš další miminko :dizzy_face: , to jsi dobrá, já bych to tak brzy po sobě asi nezvládla :slight_smile:
23. lis 2010 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děkuji za radu :slight_smile:
Jo tak u nás podobně - za chvíli po úklidu není ani stopy. Letos sem ale musela udělat megaúklid protože přes rok sem nato s tím mím "břichem" kašlala a ze začátku mi zas bylo furt blbe tak se to ted dohání :rolling_eyes:
23. lis 2010 v 09:58  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červenci 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky :slight_smile:

Zuzi gratuluju k těhu...a koukám, že čekáš holčičku tak to budete mít krásnej páreček :slight_smile:

Jinak já vánoční úklid taky nějak nehrotím...chybí chuť a energie...navíc s malým toho moc nepodělám, tam kde uklidím za mnou zase dělá binec...no ale příští týden nastupuje do školky tak snad se pak donutím trochu uklidit :grinning:
23. lis 2010 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@megee ahojda, tak to jsme opravdu od sebe celkem kousek:slight_smile: Já bydlím na Bulharské
23. lis 2010 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak teda holky, koukám, že jste často online. To já teda jak sednu k PC, tak Štěpa dělá takový binec, že si to vždycky rozmyslím a sedám k PC jen, když spí :grinning:
23. lis 2010 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
S úklidem jsem na tom podobně. Taky jsem trošku začla vánoční úklid, ale co bylo uklizeno, je už zase rozházeno. Štěpánek má o pořádku zcela jiné představy, než já a někdy jsem z toho teda totálně vytočená:frowning2:
23. lis 2010 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@otyna Se žehlením jsem na tom stejně, vždycky na mě čeká hromada, protože to oddaluju, co se dá. Jsem holt lín :grinning:
23. lis 2010 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzik28 Taky smekám, že tak brzy druhé mimčo. Ale určo to zmáknete...navíc, vidím, že čekáte holčičku a ty bývají hodňoučké. Taky bych chtěla jako druhé holčičku, abych měla hodné mimčo a ne takového raracha :wink:
23. lis 2010 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 Ahoj :slight_smile: , tak u nás se taky zrovna spí, ale dnes nějak divně, je v postýlce asi hodinu a už 2x brečel, tak tu chodím po špičkách, abych měla aspoň chvilku klid :wink: . Myslíš, že holčičky jsou hodnější? Já jsem z toho našeho klučíka taky dost často unavená, neposedí, nepoleží, u všeho musí být.... :grinning:
23. lis 2010 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@otyna my spíme až ted:frowning2: asi je dnes divný den, taky usínal skoro půl hodiny..podotýkám, že neusíná sám, musíme u něho být, ted už chce slyšet pohádky...
23. lis 2010 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@otyna jinak myslím, že holčičky opravdu jsou hodnější...aspon mám pocit, že to tak v našem okolí je. Všechny známé, co mají holčičku jsou vysmáté, holčičky spinkají, jsou klidné, maminy na sebe mají čas...to já jsem věčně v poklusu, ani na kafe nemůžu jít, protože by prostě miláček nevydržel ani chvilku sedět..A už začínáte chodit?
23. lis 2010 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 Tak to mě teda čekají vyhlídky do budoucna :confounded: :grinning:
Ale nakonec co by sme si bez těch našich miláčků počaly :dizzy_face:
23. lis 2010 ve 13:31  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červenci 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
@imila Má řeč :grinning: Ale třeba bude tvůj Mareček hodné zlatíčko, když už ted je hodnoučky. Stěpa nám dával zabrat skoro od začátku. Moc nespal, chtěl pořád něco dělat, nebavilo ho jen tak ležet v koši a koukat na kolotoč:slight_smile: A kde bydlíš ty?
23. lis 2010 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek