Maminky a miminka z Prostějova a okolí. Přidejte se.

Nazdárek Tak kromě snažilek a těhulek js Pv nenašla tak snad nám to nezruší 🙂
megee
23. lis 2010
paji tak to se máš opravdu na co těšit...náš Domík byl stejnej a drží se ho to do dnes....chvíli neposedí, pořád někde běhá, skáče, padá...no večer jsem z něj hotová za to on má energie na rozdávání 🙂
pajinka29
23. lis 2010
@megee Bóže...to jsi mě teda nepotěšila 😃 Ale tak nějak tuším, že to bude jeho povahou a že se to už nezmění. No jo, co jsme si udělali, to máme 😃 A kam pujde do školky? A těší se? A ty půjdeš do práce?
imila
23. lis 2010
@pajinka29 Tak ono je to aspoň dobrý v tom, že se pak v životě nestratí, když o sobě dávají klucí vědět už teď 😎 Jinak já pocházím z Vrahovic a ted bydlím 2 roky ve Slatinicích
pajinka29
23. lis 2010
@imila jůů, Slatinice. Tam jsme chtěli kupovat pozemek..je to tam hezké a chtěli jsme něco spádového do Ol a Pv, protože já i manža pracujem v Ol. Nakonec jsme koupili pozemek v Náměští. Přece jen, Slatinice byly hodně drahé, aspon typozemky, co tam nabízeli. Bydlíš přímo ve Slatinicích, nebo Lípách?
megee
23. lis 2010
@pajinka29 do školky jde na Libušinku a zatím mi příjde, že to moc neřeší...uvidíme až tam bude, to bude řevu 😃 ...já zatím práci nemám, ale už hledám...bohužel tu těch míst není moc tak uvidím
pajinka29
23. lis 2010
@megee no právě, proto jsme taky pracovali s manželem v Ol...a co máš vystudovaného, nebo jaký obor tak hledáš? A druhé mimčo nee?říkáš, jeden rarach uplně stačí? :-p
imila
23. lis 2010
@pajinka29 Jsem přímo ze Slatinic. Ono se tam celkově málo staví takže s cenou těch pozemků to fakt nebude žádná sláva. Já sem taky ráda že je to tak na půl cesty do Ol i Pv. Přítel pochází ze Slatinic takže ten jezdí hlavně do Ol a já zase do Pv za rodinou.Tak doufám že se ti bude v Náměšti líbit 🙂
megee
23. lis 2010
@pajinka29 no mě je v celku jedno v jakém oboru budu pracovat, hlavně abych nějakou práci měla...druhý mimčo zatím neplánujeme...hlavně ne teď potom co dělají s rodičákem...tak uvidíme časem
pajinka29
23. lis 2010
@imila tak ještě je to s Náměští daleko, na jaře, jeslti půjde všechno jak má, začneme teprve stavět🙂 Takže bydlíš v domečku. Dá se to zvládnout? Barák, zahrada, malé mimčo...
pajinka29
23. lis 2010
@megee jj, je to děs. člověk si nevybere, práce není, rodičáky o ničem...jsem ani nevěděla, že je na Libušince školka
megee
23. lis 2010
@pajinka29 jj je tu mám to z baráku asi 10 kroků takže pohoda 😃
pajinka29
23. lis 2010
tak to je super, to bude v pohodě...ještě na něho budeš z okna koukat, co dělá za lumpárny🙂
imila
23. lis 2010
@pajinka29 Tak vám přeju aby bylo všechno v poho a stavba jela jak po másle 😉 My máme domek s takovou malou zahrádkou a dá se to zvládnout i když se mi už několikrát zastesklo po útulnym bytečku 8-( :-N a miminko ZATIM kam položim tam ho najdu 😃 tak uvidime za pár měsíců =-)
megee
23. lis 2010
@pajinka29 hlavně se tgěším, že si konečně od něj na chvíli odpočinu, někdy ho už mám fakt plný zuby 😃 hlavně teď když je škaredě a nemůžeme ven...zrovna přemýšlím, že ho oblíknu a půjdeme se na chvíli projít, doma už se nudí :-|
pajinka29
23. lis 2010
@imila nojo, to ho nenajdeš kam ho položíš, ale zase budeš mít víc energie a bude s ním větší zábava. Prostě pomocníček navíc🙂 A jak to zvládáš, když vaši jsou v PV? Mě mamka ze začátku dost pomáhala, tak odivuju holky, co zvládají prcka, domácnost, vaření atd samy...
pajinka29
23. lis 2010
@megee jj, taky je nám -mě nejlíp venku, doma se nezabaví...nic ho ještě nebaví dělat...u ničeho dlouho nevydrží,ale venku by lítal o stošest...naštěstí zatím chrupká...ale tuším, že se to za chvíli změní
megee
23. lis 2010
@pajinka29 taky bys to zvládla kdybys musela 😉 ..já mám obě babičky pracující, takže hlídání odpadá a přítel dělá v Praze
pajinka29
23. lis 2010
no mě taky nehlídají, mamka taky pracuje a manželovi rodiče jsou v Kjoyvě..ale aspon mi donesla navařené jídlo..to mi hodně helflo, páč vaření mě moc neba a ze začátu jsem teda na to neměla síly....ale víkend bez malého jsme měli zatím snad jen jeden..nejsou hlídači🙂
megee
23. lis 2010
@pajinka29 jj vaření taky moc nemusím, ale když to nikdo jinej neudělá 😃 ...ono je jasný, že ze začátku každá i drobnost pomůže, než si člověk vytvoří ten svůj režim a na všechno si zvykne
imila
23. lis 2010
@pajinka29 No popravdě sem to s miminkem čekala horší ale celkem to jde. Někdy si ho pujčí přítelova maminka ale jelikož ještě pracuje tak toho času taky nemá moc 8-( A prcek se mi nějak procitá takže se protuto chvíli loučím. :-N
pajinka29
23. lis 2010
@imila papa a pěkný den
pajinka29
23. lis 2010
@megee jj, právě, jídlo, nebo občas nákup...takové drobnosti, na které jsem nemusela myslet
megee
23. lis 2010
mě stejně přijde, že když byl Domča malej tak jsem měla nějak víc času na všechno než teď 😃
megee
23. lis 2010
no taky se loučím, jdu s tím mým malým rarachem na chvíli ven 🙂
pajinka29
23. lis 2010
jo, to je docela možný...to opravdu člověk neměl pořád malého za zadkem...ted málem nemůžu jít ani na záchod a všechno tak trvá dvojnásobně
ale jak jsem psala imile, zase když byl malej, tak to byla nuda a člověk neměl tolik energie. Ted se cítím líp a víc mě to baví. Ale jasně, že občas si postesnku po malém hodném spícím miminku🙂ale ten náš spal pouze první dva týdny po porodnici. Potom už divočil, jetli se to tak dá nazvat🙂
zuzik28
23. lis 2010
Ahoj holky,
díky za gratulace ka dalšímu mimču. Moc jsme si ho přáli a holčičku ještě více. Tak máme nesmírnou radost, že se to povedlo. Nevím jaký je rozdíl mezi holčičkou a chlapečkem (to dám vědět za chvíli), ale náš Ondra je zlatíčko. Je pravda, že teda neposedí ani chviličku, o kávičce na zahrádce si můžu nechat zdát, ale je hroznej pohodář, hodňoučkej, pořád usměvavej. Takže stěžovat si nemůžu...doufám, že jsem to teď nezakřikla 😃

@pajinka29 Na Bulharské máme jedny známé...bydlí naproti školy v těch čtyřpatrových domech, nad nějakým obchůdkem tuším.

Jo a žehlení...v tomhle to mám dobré...mně žehlí tchýně :-N 😃
pajinka29
23. lis 2010
@zuzik28 tak tam bydlíme taky🙂 přímo naproti tomu hřišti, v tom 4patrovým, jak jsou ty sloupy🙂 Nejmenují se ti známí náhodou Monika a Ivo? 😃 Ti mě tak věkově k tobě napadli. Jinak náš klučík je taky pohodář, vysmátej, nestydí se atd...ale je divočák, navíc teda bojujeme s nočníkem a vůbec nějak ještě není samostatný, jako třeba v jídle nebo tak, tak si k tomu mimčo nedovedu představit. Jak jste na tom s nočníkem a jezením vy?
megee
23. lis 2010
@pajinka29 nočník neřeš vždyť máte ještě spoustu času a jídlo taky....malej má skoro 3 roky a pořádně se najíst sám taky ještě neumí 😃
zuzik28
23. lis 2010
@pajinka29 Jo jo, je to jak jsou ty sloupy. Ale tihle jsou Luboš a Eliška, jsou trošku mladší než my. Teď v červenci se brali....
My s nočníkem celkem pohoda...od mala jsme bezplenkovali, takže není problém. Teď chodí normálně na záchod. Jezení taky dobrý, chce pořád sám, ale hrozně dlouho mu to trvá a je to pak všude. Ale jakž takže to zvládne...Řekla bych, že samostatný celkem je...ale i kdyby nebyl tak by se to určitě nějak zvládlo 😉
audeo
24. lis 2010
Ahoj, muzete mi prosim doporucit rozumneho detskeho doktora v Prostejove? Zrovna jsme se prestehovali. Malemu je rok.

Začni psát odpověď...

Odešli