• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Prostějova a okolí. Přidejte se.

14. dubna 2015 
paji tak to se máš opravdu na co těšit...náš Domík byl stejnej a drží se ho to do dnes....chvíli neposedí, pořád někde běhá, skáče, padá...no večer jsem z něj hotová za to on má energie na rozdávání :slight_smile:
23. lis 2010 ve 13:43  • Odpověz  • To se mi líbí
@megee Bóže...to jsi mě teda nepotěšila :grinning: Ale tak nějak tuším, že to bude jeho povahou a že se to už nezmění. No jo, co jsme si udělali, to máme :grinning: A kam pujde do školky? A těší se? A ty půjdeš do práce?
23. lis 2010 ve 13:50  • Odpověz  • To se mi líbí
@pajinka29 Tak ono je to aspoň dobrý v tom, že se pak v životě nestratí, když o sobě dávají klucí vědět už teď :sunglasses: Jinak já pocházím z Vrahovic a ted bydlím 2 roky ve Slatinicích
23. lis 2010 ve 13:50  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červenci 2014  • Odpověz  • To se mi líbí
@imila jůů, Slatinice. Tam jsme chtěli kupovat pozemek..je to tam hezké a chtěli jsme něco spádového do Ol a Pv, protože já i manža pracujem v Ol. Nakonec jsme koupili pozemek v Náměští. Přece jen, Slatinice byly hodně drahé, aspon typozemky, co tam nabízeli. Bydlíš přímo ve Slatinicích, nebo Lípách?
23. lis 2010 ve 13:53  • Odpověz  • To se mi líbí
@pajinka29 do školky jde na Libušinku a zatím mi příjde, že to moc neřeší...uvidíme až tam bude, to bude řevu :grinning: ...já zatím práci nemám, ale už hledám...bohužel tu těch míst není moc tak uvidím
23. lis 2010 ve 13:54  • Odpověz  • To se mi líbí
@megee no právě, proto jsme taky pracovali s manželem v Ol...a co máš vystudovaného, nebo jaký obor tak hledáš? A druhé mimčo nee?říkáš, jeden rarach uplně stačí? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. lis 2010 ve 13:57  • Odpověz  • To se mi líbí
@pajinka29 Jsem přímo ze Slatinic. Ono se tam celkově málo staví takže s cenou těch pozemků to fakt nebude žádná sláva. Já sem taky ráda že je to tak na půl cesty do Ol i Pv. Přítel pochází ze Slatinic takže ten jezdí hlavně do Ol a já zase do Pv za rodinou.Tak doufám že se ti bude v Náměšti líbit :slight_smile:
23. lis 2010 ve 14:01  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červenci 2014  • Odpověz  • To se mi líbí
@pajinka29 no mě je v celku jedno v jakém oboru budu pracovat, hlavně abych nějakou práci měla...druhý mimčo zatím neplánujeme...hlavně ne teď potom co dělají s rodičákem...tak uvidíme časem
23. lis 2010 ve 14:03  • Odpověz  • To se mi líbí
@imila tak ještě je to s Náměští daleko, na jaře, jeslti půjde všechno jak má, začneme teprve stavět:slight_smile: Takže bydlíš v domečku. Dá se to zvládnout? Barák, zahrada, malé mimčo...
23. lis 2010 ve 14:06  • Odpověz  • To se mi líbí
@megee jj, je to děs. člověk si nevybere, práce není, rodičáky o ničem...jsem ani nevěděla, že je na Libušince školka
23. lis 2010 ve 14:07  • Odpověz  • To se mi líbí
@pajinka29 jj je tu mám to z baráku asi 10 kroků takže pohoda :grinning:
23. lis 2010 ve 14:09  • Odpověz  • To se mi líbí
tak to je super, to bude v pohodě...ještě na něho budeš z okna koukat, co dělá za lumpárny:slight_smile:
23. lis 2010 ve 14:10  • Odpověz  • To se mi líbí
@pajinka29 Tak vám přeju aby bylo všechno v poho a stavba jela jak po másle :wink: My máme domek s takovou malou zahrádkou a dá se to zvládnout i když se mi už několikrát zastesklo po útulnym bytečku :rolling_eyes: :sweat_smile: a miminko ZATIM kam položim tam ho najdu :grinning: tak uvidime za pár měsíců :confused:
23. lis 2010 ve 14:13  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červenci 2014  • Odpověz  • To se mi líbí
@pajinka29 hlavně se tgěším, že si konečně od něj na chvíli odpočinu, někdy ho už mám fakt plný zuby :grinning: hlavně teď když je škaredě a nemůžeme ven...zrovna přemýšlím, že ho oblíknu a půjdeme se na chvíli projít, doma už se nudí :unamused:
23. lis 2010 ve 14:15  • Odpověz  • To se mi líbí
@imila nojo, to ho nenajdeš kam ho položíš, ale zase budeš mít víc energie a bude s ním větší zábava. Prostě pomocníček navíc:slight_smile: A jak to zvládáš, když vaši jsou v PV? Mě mamka ze začátku dost pomáhala, tak odivuju holky, co zvládají prcka, domácnost, vaření atd samy...
23. lis 2010 ve 14:16  • Odpověz  • To se mi líbí
@megee jj, taky je nám -mě nejlíp venku, doma se nezabaví...nic ho ještě nebaví dělat...u ničeho dlouho nevydrží,ale venku by lítal o stošest...naštěstí zatím chrupká...ale tuším, že se to za chvíli změní
23. lis 2010 ve 14:17  • Odpověz  • To se mi líbí
@pajinka29 taky bys to zvládla kdybys musela :wink: ..já mám obě babičky pracující, takže hlídání odpadá a přítel dělá v Praze
23. lis 2010 ve 14:17  • Odpověz  • To se mi líbí
no mě taky nehlídají, mamka taky pracuje a manželovi rodiče jsou v Kjoyvě..ale aspon mi donesla navařené jídlo..to mi hodně helflo, páč vaření mě moc neba a ze začátu jsem teda na to neměla síly....ale víkend bez malého jsme měli zatím snad jen jeden..nejsou hlídači:slight_smile:
23. lis 2010 ve 14:19  • Odpověz  • To se mi líbí
@pajinka29 jj vaření taky moc nemusím, ale když to nikdo jinej neudělá :grinning: ...ono je jasný, že ze začátku každá i drobnost pomůže, než si člověk vytvoří ten svůj režim a na všechno si zvykne
23. lis 2010 ve 14:21  • Odpověz  • To se mi líbí
@pajinka29 No popravdě sem to s miminkem čekala horší ale celkem to jde. Někdy si ho pujčí přítelova maminka ale jelikož ještě pracuje tak toho času taky nemá moc :rolling_eyes: A prcek se mi nějak procitá takže se protuto chvíli loučím. :sweat_smile:
23. lis 2010 ve 14:25  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červenci 2014  • Odpověz  • To se mi líbí
@imila papa a pěkný den
23. lis 2010 ve 14:28  • Odpověz  • To se mi líbí
@megee jj, právě, jídlo, nebo občas nákup...takové drobnosti, na které jsem nemusela myslet
23. lis 2010 ve 14:29  • Odpověz  • To se mi líbí
mě stejně přijde, že když byl Domča malej tak jsem měla nějak víc času na všechno než teď :grinning:
23. lis 2010 ve 14:31  • Odpověz  • To se mi líbí
no taky se loučím, jdu s tím mým malým rarachem na chvíli ven :slight_smile:
23. lis 2010 ve 14:31  • Odpověz  • To se mi líbí
jo, to je docela možný...to opravdu člověk neměl pořád malého za zadkem...ted málem nemůžu jít ani na záchod a všechno tak trvá dvojnásobně
ale jak jsem psala imile, zase když byl malej, tak to byla nuda a člověk neměl tolik energie. Ted se cítím líp a víc mě to baví. Ale jasně, že občas si postesnku po malém hodném spícím miminku:slight_smile:ale ten náš spal pouze první dva týdny po porodnici. Potom už divočil, jetli se to tak dá nazvat:slight_smile:
23. lis 2010 ve 14:33  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,
díky za gratulace ka dalšímu mimču. Moc jsme si ho přáli a holčičku ještě více. Tak máme nesmírnou radost, že se to povedlo. Nevím jaký je rozdíl mezi holčičkou a chlapečkem (to dám vědět za chvíli), ale náš Ondra je zlatíčko. Je pravda, že teda neposedí ani chviličku, o kávičce na zahrádce si můžu nechat zdát, ale je hroznej pohodář, hodňoučkej, pořád usměvavej. Takže stěžovat si nemůžu...doufám, že jsem to teď nezakřikla :grinning:

@pajinka29 Na Bulharské máme jedny známé...bydlí naproti školy v těch čtyřpatrových domech, nad nějakým obchůdkem tuším.

Jo a žehlení...v tomhle to mám dobré...mně žehlí tchýně :sweat_smile: :grinning:
23. lis 2010 v 19:12  • Odpověz  • To se mi líbí
@zuzik28 tak tam bydlíme taky:slight_smile: přímo naproti tomu hřišti, v tom 4patrovým, jak jsou ty sloupy:slight_smile: Nejmenují se ti známí náhodou Monika a Ivo? :grinning: Ti mě tak věkově k tobě napadli. Jinak náš klučík je taky pohodář, vysmátej, nestydí se atd...ale je divočák, navíc teda bojujeme s nočníkem a vůbec nějak ještě není samostatný, jako třeba v jídle nebo tak, tak si k tomu mimčo nedovedu představit. Jak jste na tom s nočníkem a jezením vy?
23. lis 2010 ve 20:18  • Odpověz  • To se mi líbí
@pajinka29 nočník neřeš vždyť máte ještě spoustu času a jídlo taky....malej má skoro 3 roky a pořádně se najíst sám taky ještě neumí :grinning:
23. lis 2010 ve 21:07  • Odpověz  • To se mi líbí
@pajinka29 Jo jo, je to jak jsou ty sloupy. Ale tihle jsou Luboš a Eliška, jsou trošku mladší než my. Teď v červenci se brali....
My s nočníkem celkem pohoda...od mala jsme bezplenkovali, takže není problém. Teď chodí normálně na záchod. Jezení taky dobrý, chce pořád sám, ale hrozně dlouho mu to trvá a je to pak všude. Ale jakž takže to zvládne...Řekla bych, že samostatný celkem je...ale i kdyby nebyl tak by se to určitě nějak zvládlo :wink:
23. lis 2010 ve 22:01  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj, muzete mi prosim doporucit rozumneho detskeho doktora v Prostejove? Zrovna jsme se prestehovali. Malemu je rok.
24. lis 2010 v 08:45  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek