• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Prostějova a okolí. Přidejte se.

14. dubna 2015 
autor
Denoušku kočár si beru.Koupila jsem si ty obyčejné hole do busu.Jsem s něma maximálně spokojená.Jsou lehké a když není plošina tak je složím a hotovo :wink: Je pravda že ho v tom nemůžu položit ale jsou i polohovatelné,ale ty už se mi nelíbily.Koukala jsem se i na hezčí,ale dívala jsem se hlavně na váhu.Víš jak malej kočár ještě nějakej nákup a už se prohýbáš :sweat_smile:
23. únor 2009 v 18:30  • Odpověz  • To se mi líbí
Denoušku já koupila golfky Chicco Multiway, polohovací, lehké, celkem velká kola, spokojenost.
23. únor 2009 v 18:52  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky,tak mi jsme zase nemocní Kájinka má zánět spojivek z jednoho očenka má jen malou škvírku má to nateklí chdina e je protivná umrčená.
A ke kočárkům já mám ten sporťák co jste vyděli v létě na strzíku a spokojenost a na Kristýnku jsem
měla taky ty obyč golfky ale už byli používané a tak jsme je dorasovali,ale byli super.
23. únor 2009 ve 21:48  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky holky,

kristyan vy máte taky pořád neco....z nachlazení ji to vlezlo do očenka....

Holky Klárinka měla dnes svoji prvnípremieru v noci...hajala ulne sama v pokoji..je to šikulka.Vzbudila se mi jen na mlíčko...takže už má svůj pokojíček :grinning: .
24. únor 2009 v 07:46  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky,jé Marti Klárinka spí sama? to jako sama v pokoji???já že by jsme to taky zkusili sice by byla Kája z Kristýnkou ale v budoucnu budou spávat spolu v jednom pokoji.
24. únor 2009 v 09:37  • Odpověz  • To se mi líbí
jo jo kristy sama samotinká....má svůj pokojíček..kdyby mela sourozence tak jsou tam spolu..to je jasný...má tam plno hraček...bylo to roztáhaný po obyváku a všude...tak ted tam má své králoství a v noci ji slyším přes chuvičku...a vzbudila se mi na mlíčko akorát..a tobe spinká celou noc tak si mslím že to taky už zvládne a zvlášt když tam má sestřičku.... :wink:
24. únor 2009 v 09:43  • Odpověz  • To se mi líbí
no tak to taky zkusím Kristýnka bude ted na prázdninách tak až bude doma a hlavně ted je Kája nemocná a pomrčává v noci takže příští týden jdu do toho.
24. únor 2009 ve 12:37  • Odpověz  • To se mi líbí
kolci koukam na nej a ten je hezounkej ...ale je tam misto na nakup??jako dostanes se pekne do kosike??ja jsem koukala na atsrasi typ v berusce je to chicco ponne jenze je asi fakt stzarsi ptz kdyz ho dam do vyhledavace tak neni....jen v bazarech a v berusce ho maji...me se libi ze ma vystrcenej nakupni kos...ale zase sem se bavila s kamoskou a rikala ze v me cortine bude vojtovi lip je prostornejsi...tak jeste uvidime no....je pravda ze uz toho moc nenajezdi ze....

a nebo tenhle se mi libi http://www.kocarky-sara.cz/golfovy-kocarek-magic-4-p-216.html ale tam je asi malo mista na nohy...

proste ten muj ma vic mista no...

jee klarinka uz spinka sama no to gratulujuu to uz je velka holka teda hee je o den mladsi jak muj vojtisek :grinning:
skoda ze nemame prostory uz aby stal domecek....
24. únor 2009 ve 12:53  • Odpověz  • To se mi líbí
Denoušku no košík je takový střední, ale nosnost 3 kg, u těch golfků nemůžeš počítat s tím, že tam dáš nějaký těžší nákup.
24. únor 2009 v 18:36  • Odpověz  • To se mi líbí
ne kolci to nemyslim jak je velky...ale myslim ze jako jestli tam das celou igelitku s nakupem jako v tasce ..ja trev´ba pod kocar co mam ted to musim hazet po kusech cela igelitka do toho koše neproleze :frowning2:
24. únor 2009 v 19:25  • Odpověz  • To se mi líbí
Denoušku tak to myslím taky neprolezle, ale nezkoušela jsem to.
24. únor 2009 v 19:32  • Odpověz  • To se mi líbí
tak to me u kočáru proleze..vozím tam i 3 kabele,když jedu k našim,ale nejsou to golfky..Taky se mi líbí ty co kupovala Kolča....furt se rozmyšlím.... :wink:
24. únor 2009 v 19:49  • Odpověz  • To se mi líbí
Marti pak je můžeš skouknout a vyzkoušet :wink:
24. únor 2009 ve 20:05  • Odpověz  • To se mi líbí
Jinak sporťák co máme tak ten má taky obří koš. Si myslím,že to prostě u těch golfek se musí brát tak, že se tam toho moc nevejde.
24. únor 2009 ve 20:07  • Odpověz  • To se mi líbí
bré ránko,

Denoušku, tak jsem to zkoumala a když jsou v sedu ty golfky, tak tam igelitku v poho dám. :wink:
25. únor 2009 v 09:36  • Odpověz  • To se mi líbí
jee kolco tak to je v poho..ptz to ma maloktery kocarek a pri koupi te to nenapadne ze....me se libi i tenhle
http://www.vsechnoprodite.cz/images/item_img/53404.jpg

meda půje nas ideal... :grinning:
25. únor 2009 v 09:47  • Odpověz  • To se mi líbí
http://www.medabeda.cz/Prodavane-znacky-46154/HAUCK-46166/Kocarky-55467/Hauck-Condor

Oli uvažuji taky o nic..moc se mi líbí škoda že je ještě nevidím nikde složené......a mají nánožní..což vyžaduji.... :sweat_smile:
25. únor 2009 v 10:58  • Odpověz  • To se mi líbí
no holky tenje taky dobrej me se libi ty predni kolécka ze jsou vic u sebe ale zase ta cena....tolik uz mi nikdo nedovoli investovat kdyz budem ted stavet vite... :sweat_smile: ale kolem tech 2 tis to by slo...mam dotaz co si myslite o znacce hauck a co nanoznik??uz neni treba??u toho myho vybranyho totiz asi neni :frowning2:
25. únor 2009 v 11:02  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak denoušku....já nánožník teda chci....když bude pršte nebo foukat tak je malej aspon trochu chránen....je to jen muj názor,ale bez toho kočík nekoupím.....mě se hrozne líbí taky..je to dražší to je fakt...ale za 2000 kč..zase na druhou stranu co to bude za kvalitu...třeba jo třeba ne.....to muže stát za prd i kočár za 5 tisíc že jo....

já doufám že se mipodaří prodat ten kočík a penízky by na tento byly :grinning: ,ale kdo ví...
25. únor 2009 v 11:15  • Odpověz  • To se mi líbí
Denoušku s tím nánožníkem záleží, jak často budeš ten kočárek používat. V tomhle počasí se dost hodí.

Marti mě to hrozně štvalo, že je nikde nemají, pr jsou fakt pěkné na obrázku.

Jinak Hauck jsou myslím Němci... tak by to neměl být nějaký šunt... Ale u mě taky rozhodovalo, jak je skladný, a to jsem bohužel na netu nikde nenašla :frowning2:
25. únor 2009 v 11:17  • Odpověz  • To se mi líbí
Jinak si myslím, že 4 tis. není tak strašná cena. Podle mě golfky za dva tis fakt nic nevydrží... Já teda to Chicco kupovala v akci za 3100,- ale protože je to stará kolekce. Myslím si, že tak ty 3,5 až 4 tis za kvalitní golfky je normální cena.
25. únor 2009 v 11:19  • Odpověz  • To se mi líbí
no..tak myslim si necham ten co mam stejne uz v nem moc nenajezdime a stal 10tis :grinning:
25. únor 2009 v 11:21  • Odpověz  • To se mi líbí
přesne tak kolči..chci hlavne skladnej!!!
25. únor 2009 v 11:27  • Odpověz  • To se mi líbí
Marti prosímtě, loupe se Klárince ta kůžička s ekzémem nebo ne? Jájovi se to teďka začíná loupat, tak nevím jestli to je dobře, červené to nemá vůbec už :confused:
25. únor 2009 ve 12:03  • Odpověz  • To se mi líbí
mám pocit oli že neloupe... :confounded:
25. únor 2009 ve 12:34  • Odpověz  • To se mi líbí
to jsem z toho jelen, já myslím, že to asi není AE to naše, nicméně ke kožní půjdem stejně, pr si myslím,že nám poradí líp než dětská.
25. únor 2009 ve 12:42  • Odpověz  • To se mi líbí
určitě si zajdi at víš co to je....má to už dlouho,opakuje se to....tak aspon budeš vedet na čem jsi a máš klid..a kožní je na to odborník,určitě ví více jako detské dr. :wink:
25. únor 2009 ve 14:29  • Odpověz  • To se mi líbí
jéé Marti koukám jaký má Klárka krásný stan, super :wink:
25. únor 2009 v 15:21  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky, tak opět venku počasí na prd :frowning2: ,ještě, že odpoledne přijde švagrová s malým a tak se snad kluci chvilku zabaví
dnes jsem volala k dr, ale má dovolenku, určitě je někde na horách,jak jsem tu psala, že má Adámek takovou krupičku kolem pusenky a na kožním řekli, že je to z dudlíku, tak se mi to moc nelíbí a navíc teď poslední dny je 3-4x pokakaný, tak jen se modlím ať to není alergie na kravskou bílkovinu, v pondělí mu nechám udělat testy , dávám mu klasicky nutrilon mlíčko a z jogurtů activii bílou, tak držte palečky :wink:

oli co ta vaše vyrážka, už je to lepší???to je pořád něco, koukala jsem na fotečky jak Jaroušek řádil s Klárinkou, paráda, doufám, že se taky co nevidět s váma uvidím i s Klárinkou :slight_smile: :slight_smile:

marti parádní stan, my jsme Adámkovi koupili stan s medvídkem pú a při sestavování nám praskla jedna tyčka a bylo po stanu , fakt kvalitka :frowning2: :frowning2:
a Klárinka už spinká sama, jak dospělačka, no musíme taky se nechat pozvat a omrknout její královstí s Adámkem,malému se panenky i kočárky líbí :grinning: :grinning:

tak zatím pa,holky ještě , jak vám často teď batolata chodí na velkou během dne???tedy pokud jim nelezou zoubky nebo nemají průjem, to nepočítám, myslím , když jsou zdraví a v pohodě, díky a pa :sweat_smile:
26. únor 2009 ve 12:41  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek