• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Prostějova a okolí. Přidejte se.

14. dubna 2015 
@zuzik28 Tak to je náhoda, ti bydlí přímo nad námi :grinning: Ale ještě jsme se s nima do bližšího kontaktu nedostali. Sektávali jsme se spíše s Lubošovým bráchou Pavlem a jeho manželkou, než se odstěhovali. Jen s Lubošem občas prohodíme pár slov na chodbě.
Vy jste ale šikulíni...to teda závidím.A jak se to dělá, že jste bezplenkovali? To jsem ještě asi neslyšela:frowning2:. Štěpa taky všechno sám, ale spíš dělá binec a všechno rozhazuje, než by to dával do pusy. S nočníkem je to tak, že si už začíná říkat, ale ještě to není stopro a má hroznou radost, když si řekne aaa a potom mi utíká a já ho musím honit. Stěpa má hodně svou hlavu, má ted období vzdoru a hodně zkouší naši trpvělivost a jestli dodržíme to, co jsme mu zakázali atd. ALe taky už pomalu nad druhým uvažujeme.
24. lis 2010 v 11:50  • Odpověz  • To se mi líbí
@audeo Ahoj, já chodím s malim k doktorce Hrubé, je na Olomoucké - zelený dům. Chodíme tam teda zatim přes dva měsíce ale nemůžu si na ni stěžovat. Kdykoliv máme nějakej problém, tak jí volám třeba aj o půl noci :sweat_smile: a bez jakéhokoliv problému mi pomůže a poradí - a to sme ji ze začátku otravovali pořád :grinning: A je fajn. Aji sestřička.
24. lis 2010 v 11:52  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červenci 2014  • Odpověz  • To se mi líbí
@megee nojo, jenže já vím, že by to už zvládl. Už to cítí, ale prostě si z nás, když to řeknu sprostě, dělá prdel. Ví, že se mu chce a schválně utíká a to mě teda už nebaví:frowning2: S tím jídlem jasný,žře to ještě bude trvat:slight_smile:
24. lis 2010 v 11:56  • Odpověz  • To se mi líbí
@pajinka29 Jo jo, to je náhoda. Luboš bydlel s maminkou nahoře a jak se odstěhoval Pavel s Jitkou tak šla maminka dolů a Luba s Eliškou zůstali nahoře. Známe se i s Pavlem...kluci mají babičku ve vesnici, kde vyrůstal můj manžel, takže se znají od dětství. Hrají za Měrovice fotbal (teda Pavel už nee).
Bezplenkování, tzv. bezplenková komunikační metoda, spočívá v tom, že děti chodí na nočník hned od miminek. Resp. nechodí, ale ty je držíš nad takovým speciálním malým a říkáš jim signály, na které dítě reaguje tím, že se vyčůrá a vykaká. Taky látkujeme, takže to odnaučování na plíny je snazší.
Ale myslím, že není kam spěchat...nijak to nehroť. Dokonce jsem slyšela, že tak kolem těch dvou let se to dítě naučí snáz než třeba v roce a půl.
Jo jo, zkoušení naší trpělivosti...to je opravdu lahůdka :grinning:

@imila Já chodím k Mudr. Mikuláškové na novou polikliniku. Jsem spokojená, ale bohužel nebere...už ani miminka, větší děti nebere už dlouho. Dobrá dětská doktorka je prý Mudr. Zemánková, ta ordinuje na sídl. Svobody a taky samá chvála je na Mudr. Koryčánka...ten je kousek od nové nemocnice. Dobrý je prý ještě Mudr. Spurný, na Ruďáku. Tak zkus obvolat....jiné neznám.
24. lis 2010 v 17:04  • Odpověz  • To se mi líbí
@zuzik28 Šmarja Spurný? Tak k tomu sem taky jako malá kdysi chodila :grinning: Jestli je to teda ten sám. Ale je v pohodě. Tak se jdu potichu vloudit k tomu našemu malimu štěstičku do ložnice a konečně spat :pensive: tento týden úplně samy :cry: Tak dobrou noc všem...
24. lis 2010 ve 21:42  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červenci 2014  • Odpověz  • To se mi líbí
@zuzik28 Téda, to je zajímavé. Nikdy jsem o tom neslyšela ani neznám nikoho, kdo by to provozoval. Škoda, možná by mi to ušetřilo pár nervíků:slight_smile:
25. lis 2010 ve 13:58  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky, taky máte někdy kdy, kdy byste ta svá zlatíčka přes všechnu lásku nejraději zabily? :frowning2: My máme dnes takový den.Spal jen do půl paté, takže jsem byla uplně hotová, on to samozřejmě na mě pozná, tak je taky protiva a vzájemně se pak vytáčíme:frowning2: Ted spinká a já sbírám pozitivní náladu, abysme se po spánku na sebe konečně usmáli...
25. lis 2010 ve 14:01  • Odpověz  • To se mi líbí
@otyna Ty už se s náma nebavíš? :frowning2:
25. lis 2010 ve 14:02  • Odpověz  • To se mi líbí
@pajinka29 jj takový dny taky znám...ač toho mýho čertíka miluju tak bych ho občas nejraději někam zavřela a nechala ho tam :grinning: , ale myslím, že je to úplně normální, holt jak s nima trávíme celý dny tak jich máme občas plný zuby :grinning:
25. lis 2010 ve 14:05  • Odpověz  • To se mi líbí
@pajinka29 jé my spaly taky jen do půl páté a ted sem tak trochu v "deliriu" a celkově mi celou noc blbě spal :confounded: nebyl úplněk? nebo sluneční erupce? :wink:
Holky mám dotaz : nechaly ste prcky očkovat proti rotavirum?
25. lis 2010 ve 14:10  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červenci 2014  • Odpověz  • To se mi líbí
@imila Nemám ho očkovaného. Tak nějak společně s naším pediatrem razíme názor, že tělo si má imunitu co nejvíc budovat samo a ne ho zbytečně zatěžovat dalšími očkováními a tím ho oslabovat. ALe to je jen můj názor. Na druhou stranu, štěpa dává do pusy kde co a zatím to musím zaklepat, že ani jednou neměl průjem, nic...ale moc klepu na dřevo....

Jinak s tou nocí...no nevím, myslím, že uplněk není, i když teda měsíc vypadá kulatě, když si to ted beru zpětně...
25. lis 2010 ve 14:14  • Odpověz  • To se mi líbí
@megee jo, přesně takové myšlenky jsem dnes měla. Zavřít do ohrady, zavřít za ním dveře, abych ho neslyšela a mít klid:slight_smile: Ale stejně jsem vyměkla a po 150. jsem si s ním říkala jeho oblíbené pohádky Ham-rozuměj KOblížek a Tají- Veliká řepa a táhnou:slight_smile: A to mi to teda už fakt leze na nervy. Musím koupit zase nějakou novou knížku, at to baví i mě :grinning:
25. lis 2010 ve 14:16  • Odpověz  • To se mi líbí
@pajinka29 jj to je jak u nás Krteček taky už mi pěkně leze na nervy :grinning:
25. lis 2010 ve 14:23  • Odpověz  • To se mi líbí
@megee nemluvě o tom, že nedávno objevil Bořka, takže se každý den musí konat aspon jeden díl... :grinning:
25. lis 2010 ve 14:28  • Odpověz  • To se mi líbí
@pajinka29 že ty děti mají vždycky období kdy milujou jednu knížku nebo jednu pohádku...jako by jich nemohli mít oblíbených víc :grinning:
25. lis 2010 ve 14:31  • Odpověz  • To se mi líbí
@megee No právě, předtím to byl zase Červený traktůrek a knížka o autech..a on si tak libuje v tom, že ví, co bude na další straně a už to dopředu hlásí...a mě se pak o tom pomalu i zdá :grinning:
25. lis 2010 ve 14:33  • Odpověz  • To se mi líbí
tak my sme zatim jen u zpívání - vždycky ho to hrozně rozesměje když spustim Skákal pes, Pec nám spadla atd... tak nevím co mi tím chce naznačit :grinning:
25. lis 2010 ve 14:38  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červenci 2014  • Odpověz  • To se mi líbí
@imila asi, že jsi báječná zpěvačka a hlavně maminka :wink: MAlej to měl taky moc rád, vždycky koukal, usmíval se a vyplazoval jazyk:slight_smile:
25. lis 2010 ve 14:44  • Odpověz  • To se mi líbí
@pajinka29 óóó děkujíííííí :dizzy_face:
25. lis 2010 ve 14:46  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červenci 2014  • Odpověz  • To se mi líbí
nonic, loučím se, už jsme vzhůru a opět za mnou nese knížku s KOblížkem:slight_smile: Tak se mějte všichni hezky.
@imila přeji lepší noc, než tady tu na dnešek.
papa
25. lis 2010 ve 14:55  • Odpověz  • To se mi líbí
@pajinka29 nápodobně, přeji také lepší noc.
25. lis 2010 v 15:22  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červenci 2014  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky, můžu se přidat? Bydlíme kousek od Prostějova a sice ještě nejsem maminka, ale snad brzo budu tak ať si mám při dlouhých chvílích s kým popovídat.
25. lis 2010 v 15:44  • Odpověz  • To se mi líbí
@mysycka vítám tě tu mezi námi :grinning:
25. lis 2010 v 15:52  • Odpověz  • To se mi líbí
díky, máš moc pěkného syna podle fotečky :slight_smile:
25. lis 2010 v 16:00  • Odpověz  • To se mi líbí
@mysycka díky.. taky jsme se snažili :grinning: :grinning: :grinning:
25. lis 2010 v 16:15  • Odpověz  • To se mi líbí
to je jasný a snaha očividně nepřišla v niveč :slight_smile:
25. lis 2010 v 16:30  • Odpověz  • To se mi líbí
@mysycka Ahojky, máš krásnýho pesana :slight_smile:
25. lis 2010 v 19:08  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červenci 2014  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky imila, děkuju je krásná, ale je to malá trouba :grinning:
25. lis 2010 v 19:10  • Odpověz  • To se mi líbí
@mysycka :grinning: :grinning: :grinning: a určitě takovi před-miminko :wink:
25. lis 2010 v 19:19  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červenci 2014  • Odpověz  • To se mi líbí
snad, ale my těch před-miminek máme víc, máme ještě čtyři kočky :slight_smile:, no jo milovnice se ve mě nezapře.
25. lis 2010 v 19:29  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek