• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Prostějova a okolí. Přidejte se.

14. dubna 2015 
@mysycka teda to máte doma pěknej zvěřinec :grinning:
25. lis 2010 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: megee to jo, ale jsou to zlata a pejsej je na dvoře a kočičky jsou sice většinou doma, ale chodí i ven jen teď jim už je zima tak jsou spíš doma
25. lis 2010 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mysycka u nás má teda jenom tchýně kocoura a ten se Domíka bojí...pořád ho honí nebo se k němu připlíží a zakřičí na něj takže se kocour lekne a prchá :sweat_smile: :grinning:
25. lis 2010 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to jsem zvědavá jak to jednou bude vypadat u nás :grinning: jo a taky si chceme pořídit Dominika nebo Klárku :slight_smile:
25. lis 2010 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mysycka krásná volba jmen schvaluju :grinning:
25. lis 2010 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsou to krásná jména a ségra bude mít v Květnu Natálku nebo Matyáše, taky moc pěkný jména. a jaký vy jste měli jméno pro holčičku?
25. lis 2010 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mysycka pro holčičku jsem měla Nelinku a pro kluka ještě právě Matyáše, ale nakonec vyhrál Dominik
25. lis 2010 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
no nic pro dnešek se loučím, jdu koukat na ordinaci...tak všem krásnou dobrou noc :slight_smile:
25. lis 2010 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
my jsme mysleli na kluka ještě Matěj, ale jmenuje se tak náš kocour :slight_smile: a navíc ta ségra, to by bylo moc podobný
25. lis 2010 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky jdu koukat na ordinaci takže se taky loučím a celý víkend jsem v práci tak, abyste si nemysleli, že jsem se na to tady vyprdla :slight_smile:
25. lis 2010 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko holky :slight_smile:

26. lis 2010 v 07:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pěkné ránko, synáček si zrovna prohlíží knížky, tak třeba mě tu chvilku nechá :grinning:
26. lis 2010 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mysycka Ahoj mysycko, taky tě tady vítám. Koukám, jste správní budoucí rodiče, všechno máte krásně promyšlené. Já si celou dobu, než jsem byla těhu myslela, že chci pro holčičku Karolínu a pro kluka Ondřeje...no a v těhu se mi to uplně přetočilo, takže štěpán a Monika:slight_smile: A v které vesnici bydlíš? Chudinko, o víkendu pracovat...
26. lis 2010 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@imila Tak dnešní noc byla super. V kuse do čtvrt na sedm. Díky bohu za ty dary :grinning: Kdyby mu to už tak vydrželo...
26. lis 2010 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 neboj ono jednoho dne příjde období kdy je ještě budeme muset vyhánět z postele :grinning: ...ale jinak ti to věřím jak se člověk pořádně nevyspí tak je to pak na nic :frowning2:
26. lis 2010 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@megee no to doufám, že se toho někdy dočkám:slight_smile: já sama jsem spavec a tohle mě teda ničí. Ono teda i vstávat každý den kolem šestí pro mě není nic moc, ale jak říkám, díky aspon za to, protože když mě párkrát nutí jít ven z postele kolem pěti, tak zlatých šest :confounded: A jak spíte vy?
26. lis 2010 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak malej spí od těch 20.00 do 6.00 - 7.00 jak kdy, ale spí celou noc, občas se teda probere a houkne na mě že chce přikrýt :grinning: , ale jinak spí pěkně...zato, ale klidně vydrží nespat celej den :angry:
26. lis 2010 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@megee jo, tak to máme podobný, až na to, že se někdy budí v noci častěji-asi když mu rostou zuby. JInak taky v osm dáváme spát a budí se většinou kolem šesté. Ale v poslední době je těch prospaných nocí v klidu čímdál tím víc. Nějak mám pocit, že se to spravilo, jak jsme odbourali dudlík....Nonic, dáme sváču a půjdem se projít kolem domu, at si ho unavím a pěkně mi po obědě vytuhne:slight_smile:)
26. lis 2010 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak hurá, spí se a já mám zaslouženou chvilku pro sebe :grinning:
26. lis 2010 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Paji, díky za přivítání. No uvidíme jak ta jména nakonec dopadnou, třeba mi taky v těhu přeskočí a nakonec to bude Benedikt a Xenie nebo tak něco :slight_smile:. B\dlíme ve Ptení
26. lis 2010 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak holky, já to musím zaklepat....spaní u nás celkem dobrý. Spinká ještě krásně dvakrát denně a večer chodí mezi půl osmou a osmou, hned usne a spinká tak do těch šesti. Teď se to trošku pokazilo, spával víc než do sedmi, ale poslední dobou chce tak kolem čtvrté ráno mlíko a pak je v šest hore. Ale přes noc to není dlouho co takhle spinká...hodně dlouho jsem k němu vstávala min. dvakrát za noc.

@pajinka29 Jééé, vy už jste bez dudu? Tak to my nee...na spinkání ho prostě vyžaduje. Nevím jestli to mám už hrotit a odnaučovat nebo to ještě tak nechat. Ale když vy jste to tak krásně zvládli tak bysme to možná mohli taky zkusit. Máš tipa jak to udělat?

@mysycka Taky tě vítám...ve Ptení to dobře znám, měli jsme chatu na Ptenském Dvorku. Na kopci do leva a pořád dozadu :slight_smile:
26. lis 2010 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzik28 NO, není to nic zvláštního. Prostě jeden den jsem si řekla, že to zkusíme, protože mě už nebavilo pořád myslet na to, jestli když někam jedem na noc, dudu mám nebo ne. Tak jsem ho jednou schovala a když se šlo spát a malej jako vždy dudlíka vyžadoval-taky ho měl jen na spaní, ale za to závislák- tak jsem mu řekla, že se dudu ztratil. Tak jsme ho jakože hledali a když jsme ho nenašli, tak se snažil usnout bez něj. Musím říct, že délka usínání byla tak týden delší, než dříve s dudu, byl neklidný a více sebou vrtěl, ale neplakal a tak jsme to už vydrželi mu ho nedat. Tak týden se po něm sháněl při každém položení do postele, ale jen se jako zeptal a já řekla ztracený, není a on hm a snažil se usnout.
27. lis 2010 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mysycka Jo, taky trochu Ptení znám, je to tam hezké, kolem lesy, spousta chat. Taky jsem jak zuzik jezdila do PTenskýho dvorku na bečky na chatu:slight_smile:
27. lis 2010 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, jo ve Ptení je to celkem fajn, je tu hezky a klid. Jen si asi nikdy nezvyknu na zdjší otevírací dobu obchodů a chleba na objednávku :grinning: i když ve velkým obchodě se dá koupit i normálné :grinning:, ale radši nakoupit ve městě a tady jen to co zapomeneme. A vy jste odkud, přímo z Prostějova?
Zuzi díky za přivítání :slight_smile:

27. lis 2010 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Paji, díky za tip...taky to zkusíme. Tuším ale, že u nás to tak snadno nepůjde :grinning:

Mysycka, já jsem přímo z Prostějova...takže chleba na objednávku neznám :slight_smile: Ikdyž jednu dobu jsem bydlela taky v malé vesnici, kde to tak chodilo...ale to už je hooooodně dávno :grinning:

Já mám dnes odpočinkový den...teda vlastně to mám teď pořád. Manžel vaří oběd, malej spinká a já čučím na bednu. Musím totiž ležet kvůli zkracujícímu se čípku a předčasnému porodu...už víc jak měsíc. Celkem si to ale užívám :grinning:
28. lis 2010 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzik28 Ahoj, tak to máš teda hodného chlapa. Tak to má být. Však už máte porod za pár, tak kdyby se náhodou stalo, tak už by to bylo ok, ne? A budeš rodit tady v PV? Jinak já se taky s tím dudlem bála a malý mě opravdu překvapil. Tak třeba vás taky klučík překvapí.
28. lis 2010 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mysycka Ano, já jsem přímo z PV. ALe naopak se chystáme přestěhovat na vesnici, až postavíme :grinning:
28. lis 2010 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré odpoledne holky, koukám že zde nikdo není. Asi se věnujete svým ratoslestem :slight_smile: tak ať si dětičky užívají sněhu :slight_smile:
29. lis 2010 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jak užíváte sněhu? Já osbně se už nemůžu dočkat teploučka protoče mě nebaví prcka oblikat jak cibulu a on u toho chudáček má uplny záchvaty plače :frowning2: ale to určo znáte. A to nás ted 3 dny trápí zase prdíky ale šílenym způsobem - takže v noci pláč ve dne pláč a mě asi brzo odvezou a nic nezabírá - masáž břiška cvičení nožkama, kapky, nahřívání bříška... :rolling_eyes: Ted usnul, tak toho využivám :slight_smile: Peknej den přeju...
30. lis 2010 ve 12:54  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červenci 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jak užíváte sněhu? Já osbně se už nemůžu dočkat teploučka protoče mě nebaví prcka oblikat jak cibulu a on u toho chudáček má uplny záchvaty plače :frowning2: ale to určo znáte. A to nás ted 3 dny trápí zase prdíky ale šílenym způsobem - takže v noci pláč ve dne pláč a mě asi brzo odvezou a nic nezabírá - masáž břiška cvičení nožkama, kapky, nahřívání bříška... :rolling_eyes: Ted usnul, tak toho využivám :slight_smile: Pěknej den přeju...
30. lis 2010 ve 12:56  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červenci 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek