• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Prostějova a okolí. Přidejte se.

14. dubna 2015 
@mysycka Aha...a kde to budete mít? V olomouci ve FN nebo někde v soukromém centru? TEd to ještě hradí pojištovna, že? a ty jsi ted doma, nebo píšeš z práce? :grinning:
1. pro 2010 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
paji jsem doma, mám dnes a zítra noční .-(, nejsme ve fakultce, ale v Olomouci ve Fertimedu, jsme tam spokojení jsou tam milý a starají se o nás
1. pro 2010 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mysycka Tak to má být. Když už to máte tak těžké, tak aspon, že jsou přístupní a milí. Určitě to vyjde a brzy tady s tebou budeme prožívat těhotenství. Sněží u vás ve PTení taky tak moc? Se beztak ani na tu noční nedostaneš...
1. pro 2010 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mysycka myslím, že chodila do Fertimedu. Ale ona měla IVF.
@pajinka29 jejda, pročpak bych na vás zanevřela :confused: ? Tak vám kapky nezabraly? Hm, tak to my jsme měli štěstí :slight_smile:.
S tím spaním prďolů je to někdy fakt zajímavé, ale nakonec můžu být ráda aspoň za ty 2 hodiny, nechtěla bych být v kůži té tvojí kamarádky :unamused: .
Co říkáte na počasí? Chodící děti jsou asi nadšené, že? Chtěla jsem jet k máti, bydlí 10km od Olomouce na vesnici, ale bojím se,že cesty nebudou upravené, od té doby co mám malého, jsem hrozně opatrná a vystrašená řidička :grinning: .
1. pro 2010 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@otyna JSem si říkala, jeslti jsi se nepřesunula do nějaké diskuze mezi Olomoučandy. V Prostějově děsně chumelí, Štěpánek je ze sněhu nadšený, ale ještě neviděli tady to chumelení. To jsem zvědavá, co na to řekne. Být tebou , nikam nejedu. MArtin-manžel-pojede z OLomouce z práce a uplně vidím, že na dálnici to zase bude stát. Bláznů, co nemají přezuto se najde spousta. Ty můžeš jet opatrně a napálí to do tebe někdo jiný. Taky se ted s prckem bojím jezdit. Záleží teda, kterým směrem mamka bydlí...ale ani na Hlubočky, ani Hněvotín atd bych nejela
1. pro 2010 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
oty no ono je to v podstatě to samé jen dostanu do těla rovnou oplodněné vajíčko, bez stimulace apod. tak snad-
paji chumelí zde hodně, člověče to mě ani nenapadlo, že se tam nedostanu, manžel má auto v práci takže se chystám o pěti na bus tak uvidíme. Kdyby taky tak bylo i o vánocích
1. pro 2010 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mysycka tak autobus snad pojede. Ale aby manža dojel ok...vy jste tam oproti Prostějovu skoro na horách
:grinning:
1. pro 2010 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 Nepřesunula, jen jsem poslední dobou nějaká bezčasová :frowning2: . No máti bydlí ve Skrbeni, to je směr Litovel, ale už jsem se rozhodla, že fakt nejedu, přesně jak píšeš, já pojedu opatrně a stejně můžu potkat nějakýho blázna... Zrovna včera jsem četla na netu, jak nějaký chlap při rychlé jízdě dostal smyk a zabil paní, která zametala chodník :frowning2: . Hrůza.
@mysycka ty před noční nespíš? To já bych musela :wink: .
1. pro 2010 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
manža je šikulka takže určitě dojede, má za úkol mě hned prozvonit jak dojede a jak ne tak hned alarmuju rodiče :grinning:. snad to bude dobrý, človék už v tom jakž takž umí jezdit
1. pro 2010 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
oty nespím, spím dlouho dopoledne
1. pro 2010 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mysycka já když jsem dělala noční, tak jsem spala dlouho dopoledne a odpoledne jsem šla spát zase. Takže totálně zabitý den :unamused:
1. pro 2010 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
oty to jo, to bych stejně odpoledne asi neusnula, ale za to zítra budu spát aspoň do čtyř. A hlavně teď před vánocema se nedá furt spát, udělat chaloupky, perníky a cukroví a uklidit, no však to znáte všechny a to mi tady k tomu ještě neběhá prcek i když už se moc těším až tady bude, tak doufám že to teď před vánocema vyjde :slight_smile:
1. pro 2010 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mysycka Budeme ti držet pěsti :dizzy_face: .Loučím se, drobek se probudil :slight_smile: . Ať ti ta služba rychle uteče :wink:
1. pro 2010 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
oty díky a ať drobek nezlobí :slight_smile:
1. pro 2010 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky tak první den ve školce proběhl celkem dobře, Domík prý plakal jen chvíli ráno a pak už byl v pohodě i prý snědl celou svačinu i oběd...dnes jsem si ho teda vyzvedla už po obědě, ale zítra tam už bude i spát :slight_smile:
1. pro 2010 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a k tomu sněhu, malej je z něj nadšenej a zásadně chodí tím nejvyšším sněhem :grinning: , já už jsem teda nadšená míň :slight_smile: ...dnes jsme totiž čekali na autobus kterej měl 25 min. zpoždění tak jsme byli oba úplně mokří a zmrzlí :angry:
1. pro 2010 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@megee Tak to mám radost, že jste to tak frajersky zvládli. Ted už to bude jen a jen lepší. Je šikovný. S tím sněhem to je masakr. ALe z okna to vypadá krásně. Zítra berem saně, bude to Štěpánkova premiéra, tak se těším, co na to bude říkat.
1. pro 2010 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 jj celkem to zvládl dobře ani jsem to nečekala, ale odcházelo se mi ráno z té školky strašně těžko, když jsem ho slyšela jak plakal a volal maminko, maminko :cry: , ale pak naštěstí dobrý :slight_smile:

Jj taky asi vytáhneme boby ze sklepa a po školce vyrazíme :slight_smile:
1. pro 2010 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsme se vrátili z venku, promrzlí, Štěpánek má tvářičky jak broskvičky...no...sáňky se mu líbily, to jo. Ale sníh byl na něho nějak moc studený :grinning: několikrát se do něho nechtě rozplácl i obličejem a to pak byly slzičky. Ale sjeli jsme několikrát kopeček a to se mu moc líbilo. Tak ted jen, aby ještě pěkně po obědě spinkal:slight_smile:
2. pro 2010 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jééé, my taky teď dorazili z venku. Taťka dneska koupil nové boby tak jsme je museli prubnout. Ondra nadšenej, ani chodit nechtěl, jen seděl a nechal se tahat. Kopečky se taky líbily...ale jak píšeš, Páji, když spadl pusou do sněhu tak se mu to taky moc nelíbilo :grinning:
2. pro 2010 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Abych byla upřímná, čekala jsem větší nadšení. ALe asi je na to ještě malej. Až bude dělat sněhuláky a pořádně blbnout na bobech, tak to bude jiný. Bohužel tady kolem nás v okolí moc kopečků není. V podstatě asi jen dva a ty jsou tak prudké, že se na ně špatně leze, jsou pod sněhem pokryté ledem a tak to bylo spíš o úraz dostat se s malým až navrch. Ale to počasí je luxusní. Hned bych si zajela na lyže. Od té doby, co jsem otěhotněla jsem na nich nestála a docela mi to chybí.
2. pro 2010 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@megee Tak jak dnes? Ještě plakal? Muselo to být opravdu těžký jít pryč a slyšet jeho volání a pláč....nojo, prdolíci naši.
2. pro 2010 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 kupodivu to zvládá celkem dobře...plakal prý jen chvilinku ráno a jinak je prej moc šikovnej, tak jsem moc ráda...jj je to strašně těžký odcházet když ho slyším plakat, ale co se dá dělat musíme si oba zvyknout :wink:
2. pro 2010 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@megee Tak to je bezva. Je šikovný. Ty děti nás myslím pořád budou překvapovat. někdy máme tendenci je podceňovat a o to milejší je to potom překvapení. Byli jste na bobech? My dnes byli a super. Malej se řehnil od ucha k uchu, jak jsem s ním utíkala a on si tam seděl jako pán :grinning:
3. pro 2010 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 Ahoj, závidím, že můžeš malého vzít na bobech, ten můj darebka by mi tam sedět nevydržel. Byla jsem dopoledne jen na nákupu a vrátila jsem se nadřená jak mezek, nevím jak v PV, ale tady prostě nejsou uklizené chodníky. A to můžu být ráda, že máme na kočárku kola do sněhu:slight_smile:.
Holky, už pečete cukroví?
3. pro 2010 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, no my na bobech ještě nebyli, musíme počkat na tatínka aby nám je vytáhl ze sklepa...je tam děsnej binec :sweat_smile: :grinning: ...jinak tady v PV jsou chodníky uklizený jak kde, ale tam kde nejsou je to mazec...

Já teda letos cukroví neřeším...babičky napečou za mě :grinning: ...navíc stejně budeme na Vánoce u tchýně takže mám pohodičku a klid :grinning:
3. pro 2010 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@megee Ty máš hodné babičky :slight_smile: . Moje mamina by mi taky napekla, ale mě to docela baví, takže to někdy po nocích udělám, přes den to nehrozí :unamused: . Ty chodníky mě fakt štvou, ještě mě napadlo koupit sáně s opěrkou, tam by snad sedět vydržel. Ale ta pálka za ně :sweat_smile: !
3. pro 2010 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@otyna jj mám hlavně tchýni., mě pečení moc nebaví tak jsem ráda, že na to mám lidi :grinning: ..no ani nevím kolik takové sáňě přijdou...mi jsme kupovali boby loni malýmu k vánocům
3. pro 2010 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@otyna Ahojky, tak ty probioticky kapky - Bio gaia máme ale taky nám moc nepomáhaji - jedině v tom že se malej vyprdinká a nezůstává to v něm ale jinak je pořád nafouknutej a někdy to prostě ven vylist nechce :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jinak dnes byl děsnej den, byly jsme v Prostějově - synovec měl 3 roky tak byla oslava a ůžasnej dortík ale cestou domů , mi začalo stávkovat auto a zůstaly jsme trčet s malim v těch mrazech za Prostějovev a ani topeni nešlo takže v -13 "super" :zipper_mouth: a perlička byla že mi ještě došel kredit a nemohla sem se nikam dovolat - a začala sem histerčit :sweat_smile: naštěstí mi pomohla poslední sms a švagr byl do 15 minut unás a odvezl do teploučka.
Ještě teď se třepu hruzou kdyby mi tomu mimu malinkatymu zlatičku omrzli prstičky :zipper_mouth:
Tak doufám holky,že ste se měli dnes o 200% líp :slight_smile:
4. pro 2010 ve 20:38  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červenci 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
@otyna AHojky, no, na bobech se mu moc líbí. Ale nemůžu jít pomalu, pěkně musím utíkat, ta rychlost ho vždycky rozesměje. Jinak máme sáně ještě po nás s bráchou, když jsme byli malí, Martin tam přidělal tu ohrádku a malej v ní sedí ve fusaku a je nadšený a spokojený. Ani jsem nečekala, že se mu to bude tak líbit. Nechce ani sundat, jen se veze jako pán...a jakou má radost, když jede z kopce...Pod kopcem už huláká, že chce znovu:slight_smile: Takže si myslím, že ty saně s opěrkou jsou fakt paráda a myslím, že to by se malému mohlo líbit. A jak krásně to jelo. S kočárem bych to nedala. Máme ta přední otočná koločka, navíc málo odpružený a je to s ním na nervy.

Péct něco určitě budu. Ale jsme s mamkou domluvené, že já budu péct něco jiného, než jsou ty klasiky a ona mi pak dá linecké atd...a já to jiné, co napeču. Tak jestli máš nějaký parádní osvědčený recept, tak sem s ním :grinning:
5. pro 2010 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek