• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Prostějova a okolí. Přidejte se.

14. dubna 2015 
@imila Tak to je teda síla, to bych děsně hysterčila. Ještě, že vás ten švagr vyzvedl....jinak byste tam trčeli bůhvíjak dlouho, beztak by žádný kolemjedoucí auto nepomohlo.
5. pro 2010 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj maminky, možná mě některé znáte, bydlela jsem v Prostějově, nyní už nějaký ro v Olomouci. Obracím se na vás s dotazem - nescháníte některá monitor dechu Nanny? Mám ho uvedený v bazaru, chci ho předs osobně, takže ho asi neprodám :frowning2: Má 36 měsíců záruku, kupoval se v lednu 2010 a užívali jsme ho jen necelých 8 měsíců.. Cena by byla 1200 Kč, stál 2400
6. pro 2010 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jsme prodělali během včerejška nějakou střevní virozu. Štěpa, já i babička, která u nás byla o víkendu na návštěvě jsme zvraceli, měli teplotu, ale naštěstí to během dne úplně odeznělo. ALe bylo to teda fuj:frowning2: Dnes jsem zadělala konečně první těsto na cukroví, tak snad to bude odsýpat. Co je u vás nového? Máte už dárky? A co jste vymyslely pro své partnery?
7. pro 2010 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@imila No tak to jsi měla dost hnusnej zážitek s tím autem, já se těchto situací děsím :unamused:
@pajinka29Jejda, co vás to postihlo za nepříjemnou nemoc? Já už jsem neměla zažívací potíže hodně dlouho a vůbec po nich netoužím. No, hlavně že jste se z toho rychle dostali.
Já letos budu péct pár druhů, toho času s tím mimanem už tolik není, takže jen ty základní a nanejvýš 6 druhů :wink:.Dárky už nějaké pokoupené mám, ale tento rok nemám moc nápadů. Ale stejně jsme si řekli, že nebudeme moc utrácet, rekonstruujeme dům po tchýni, takže je dost odliv peněz tímto směrem :unamused: .
7. pro 2010 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@otyna Prostě nějaká střevní chřipka...právě Štpěánek nezvracel ještě nikdy, tak jsme z toho byli pěkně vyjukaní a on ještě víc.
ˇšest druhů je podle mě dost. Tak vy rekonstruujete? Takže se taky budete stěhovat? A kde máte ten dům?
7. pro 2010 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 tak teď jsem ti odepsala a neodeslalo se to a smazalo:frowning2: , takže znovu. Chtěli jsme se stěhovat už na Vánoce, ale nějak to neklaplo, vidím to tak na jaro, dřív to nestihneme, je tam ještě moc práce. Dům je v Olomouci, ale na opačném konci než bydlíme teď, je kousek od Vojenské nemocnice, jestli ti to něco říká. Ale ty jsi pracovala v Olomouci, že? Tak se tu určitě vyznáš :slight_smile: .
7. pro 2010 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@otyna jj, pracovala jsem tam a čtyři roky studovala:slight_smile: takže u Hradiska...tam je to hezké...a budete tam bydlet sami nebo s tchýní? A jak to je velké? to jste dobří, že zvládáte rekonstruovat i s prckem. je to náročné? My asi začnem stavět na jaře a trochu se děsím toho, jak to pujde a jestli bude na nás mít ta´tka vůbec trochu času...
7. pro 2010 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 hezké to tam je, ale v roce 97 tam byly 2 metry vody, toho se dost bojím :sweat_smile: . Bydlet budeme sami, naštěstí máme s partnerem na dvougenerační bydlení stejný názor :slight_smile: . Dům je to velký, už teď přemýšlím nad tím, jak budu stíhat úklid. A jestli je to náročné?Je, malej dost často vidí tátu půl hodiny denně :confounded: .
7. pro 2010 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@otyna jojo, vím, že tam bývají záplavy...ale tak ono je to už dlouho..tehdy to skosilo skoro celou MOravu..od té doby se to, tuším, už v takové míře neopakovalo...Máte to přímo u Hradiska nebo ještě dál na Če rnovír? Ta oblast je romantická, chodili jsme tam s Martinem často na procházky a i kočár jsme kolem řeky protáhli. Chjochjo..jsem zvědavá, jak to u nás bude probíhat. Asi hodně dělá sám partner, že? Měli jste hodně firem najatých? A měnili jste dům hodně? Znám lidi, co rekonstruují domy tak, že v podstětě zustane jen základová deska, jinak všechno jinak :grinning:
7. pro 2010 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 od toho 97 byla voda snad jen ve sklepě, ale to riziko tady prostě je a já z toho nadšená nejsem :unamused: .Je to kousek od Hradiska. Všechno zařizuje partner, firem je tam několik. Rekonstrukce to byla docela velká, bouraly se příčky,dělalo se podkroví, kuchyně a koupelny měnily svá místa, dělala se nová elektřina, rozvody vody, topení, plyn, bude se zateplovat... Někdy mám pocit, že bylo lepší stavět nový, než tohle opravovat :frowning2:
7. pro 2010 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky...tak u náš školka děsný...malej začíná už ráno doma, že tam nechce, když pak ze školky odcházím tak tam plače, že chce maminku...no přes den se dá jakž takž do pohody, ale zato se začal počůrávat při dopol. spaní :frowning2: ...tak jen doufám, že se to časem zlepší...si vždycky připadám jak matka tyranka, že ho tam chudáčka nechávám plačícího :cry: :frowning2:
7. pro 2010 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@megee jejda, tak to mě mrzí. TO musí být strašné :frowning2: A přitom to vypadalo tak nadějně. A nejde ho nějak postupně zvykat? že by třeba chodil jen na pár dní v týdnu a ne na celý den? At to pro něho není takový šok? Bože, co na to poradit...s tím počůráváním, to je určitě tím jeho stresem...chudáček. Asi bych ho tam opravdu dávala jen na den nebo dva dny v týdnu. Kamarádka to tak taky udělala...má holčičku, totální závislák, stydlín, nekomunikativní, bojácná a tím, že ji do školky dávala asi dva měsíce jen na den a to jen dopoledne, tak si jí postupně zvykla a už od konce listopadu zvládá celý týden a celý den. Ale je fakt, že každé mimčo je jiné a každé reaguje jinak a na každé platí něco jiného....
8. pro 2010 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@otyna Ano, to s tím stavěním raději nového jsem už slyšela od jiných mockrát :grinning: Ale na druhou stranu, máte tak pozemek zadarmo, přímo v Olomouci, to byste se nedoplatili. Teda nevím, jaká je vaše finanční situace, ale když si vemu, že jste minimálně milion za pozemek ušetřili a ten můžete vrazit do rekonstrukce, tak to se vyplatí. A kam jste odstěhovali tchýni?
A jak se vlastně tvůj chlapeček jmenuje? Ted někdy bude mít rok, že? A jakou plánujete oslavu? A už chodíte?
8. pro 2010 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 taky mě to už napadlo, ale myslím, že by to u něj nemělo smysl...stačil víkend doma a v podnělí to pak bylo nejhorší...dnes už to bylo celkem dobrý...plakal jen chvilinku asi tak půl minuty...postěžoval si paní učitelce a dobrý :grinning: ...tak uvidím jak na tom bude odpoledne až si pro něj půjdu
8. pro 2010 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@megee to jsou ale vyděrači..nojo, na víkend přijel táta, pěkně rodinná idylka, tak se mu nechtělo...no však uvidíš...a jak si užíváš ty volna? :sunglasses:
8. pro 2010 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 no já zatím nemám práci takže jsem doma, ale je fakt, že si to užívám strašně moc...konečně po 3 letech mám taky chvíli sama pro sebe :grinning: ...ale je fakt, že musím pořád přemýšlet jak se ten můj prcek v té školce asi má :frowning2:
8. pro 2010 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@megee no právě si to pamatuju, že jsme se bavily, že zatím jsi nenašla práci, takže budeš doma. To musí být paráda...ale na druhou stranu, potom už asi nuda, že? Stejně je to bez těch našich roštáků doma potom takové smutné....
8. pro 2010 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, kde jste kdo? Vánoční přípravy vás pohltily? :sunglasses:
10. pro 2010 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 Ahoj paji, výběr dárků mě pohltil :confounded: až je mi s toho pomalu blbě :zipper_mouth: Je to hruza - v přítelově rodině kupuje dárky každej každymu (pomalu i slepicim na dvorku) a mě nějak nenapadaj žádný nápady :sweat_smile: Tak doufám že to prožíváte klidněji :wink:
10. pro 2010 ve 14:43  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červenci 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
@imila :grinning: no, my jsme měli hlídání malého ve středu, jeli jsme s manželem do Olomouce a v Olympii a na městě jsme všechno v jednom tahu nakoupili:slight_smile: V rodině si dáváme všichni-.tj, i tetám a švagrovým atd...ale to už jen nějakou drobnost. Ale ta Olympie nás zachránila:slight_smile:)
10. pro 2010 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@imila a co prdíky? Lepší?
10. pro 2010 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 tak to ti závidím :wink: já aji když mám nakoupeny, tak pořád přemýšlím jestli sem někomu neměla koupit něco lepšího a to je pořád dokola každé vánoce. Ale hlavně že už mám nakoupeny pro přítele a Marečka :grinning: Jinak prdíky pořád zlobí - máme neklidny spaní a co 2 hodiny poplakává a přes den je to děs - pokud nespinká tak jen brečí. Tak přemýšlím jestli ho nakonec nemůže bolet něco jiného :cry:
10. pro 2010 v 15:18  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červenci 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
@imila Tak to já pak už, když to mám koupené nepřemýšlím, jnak bych se z toho zbláznila. Víš co, já myslím, že třeba přes ten den pláče i proto, že chce třeba vidět, něvco dělat, už to není jen spavé mimčo, ale přitom ještě pořádně neumí pást koníčky a chytat na věci...ale už chce poznávat. Malej mi to taky tak přes den dělal. Byl hodně zvídavé mimčo a jen tak ležet v koši ho teda nebavilo. Pořád jsem mu musela něco ukazovat, hrkat hrkátkama a pak byl spokojený...ale každé mimčo je jiné...škoda, že nejde mít jeden manuál :grinning:
13. pro 2010 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
HOlky, tak jak? Co megee a školka? A mysycka se dlouho neobjevila...že by na nás zanevřela? A zuzik? Nemá už náhodou mimčo?
14. pro 2010 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky tak mi se školkou horor, malej tam pořád brečí a volá maminku, když p. učitelka někam jde tak hned hysterickej pláč a utíká za ní, vůbec si nehraje a začal se tam počůrávat při spaní...navíc si přestal hrát i doma....jsem z toho dost zoufalá, nejradši bych si ho nechala doma, ale musím si najít práci když mi rodičák skončil tak mi asi nezbývá nic jinýho než doufat, že si brzo zvykne :pensive: :cry: :frowning2:
14. pro 2010 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@megee jejej, to je mi líto. To, že se od tebe doma ani nehne ale celkem chápu. Byl zvyklý s tebou být celý den a ted je jinde, tak když je s tebou, tak si tě hlídá. To přejde. Ale asi bych ho tam nenechávala celý den. Prostě spíš postupně přidávat. Ale nevím, jelsti už půjdeš do práce nebo jak dlouho budeš ještě doma. Určitě to chce čas, zvykne si, ale asi potřebuje trochu pozvolněji a toho času více...
15. pro 2010 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky dlouho jsem tu nebyla a vydím že se to tu rozjelo zuzi gratuluji k miminku
16. pro 2010 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik26 ahoj, vítám tě mezi námi:slight_smile: Vím, že je to drzé, protože ty jsi byla, tuším, v těch počátečních diskuzích...ale pak se to tu nějak odmlčelo...tak jsme to zkusili nastartovat znovu. Koukám, že máš skoro stejně starého klučinu, jako já
16. pro 2010 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ano malej v lednu bude mit rok a pul jsem rada že to tu někdo rozjel kor přes zimu a odkud jsi?ja z PV
16. pro 2010 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik26 Taky jsem z PV. Kousek od staré nemocnice...a taky je tvůj klučík divočák?
16. pro 2010 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek