• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Prostějova a okolí. Přidejte se.

14. dubna 2015 
@pajinka29 celych dvnact hodin byl Sebik vzorny :slight_smile: zamiloval se do jedne z letusek, byla to mulatka a moc krasna, tak ji porad vyhlizel :grinning: , dost ho zabavilo jidlo a dve novy auticka, ktery jsem mu na cestu poridila, tri hodinky spal a byli jsme tam :slight_smile: a zpatecni let byl na noc, takze uplna pohoda :slight_smile: pocasi bylo nadherny, i kdyz maji ve Vegas taky zimu, v lednu a unoru okolo nuly, tak tam neni snih, zadny pliskanice, porad cely dny slunicko :slight_smile: tak jsme si uzivali, chodili na hriste, nakupovali :grinning: manzel od svagrove je taky porad v praci, tak jsme byly s detma hodne samy, nez priletel David a nadherne po babsku jsme si to uzily :grinning: rikaly jsme, ze kdyz vedou domacnost dve zensky, je to pohoda :grinning:
17. pro 2010 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 celou dobu jsme ale koukali na net, jak je u nas a i tady byl podzim krasny, ze :slight_smile: a co Vanoce a darecky...uz mas, Pavli, vsechno nakoupeny? Napeceny? :slight_smile:
17. pro 2010 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lusyen tak to musela být paráda. Takže přímo ve Vegas? A nějaké výlety jste dělali? A co domeček? Už se to rýsuje? nedávno jsme tam v té oblasti byli na procházce a těch domů tak vyrostlo jak hub po dešti.
17. pro 2010 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lusyen Jo, podzim byl super, dělali jsme hodně výletů a užili si to. No, curkoví asi jen pět druhů-malý vždycky chvilku pomáhal a pak už těsto házel na zem, tak je všude binec:slight_smile: ale stejně hodně cukroví dostanem od babiček. Nakoupené je skoro všechno, až na pár drobností. TO vy jste asu všechno přivezli z USA, že? A pečeš?
17. pro 2010 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lusyen vítám tě tu :grinning:
17. pro 2010 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 byli jsme primo ve Vegas a zajeli jsme si na vylet do Kalifornie, David tam dlouho zil, tak se tam chtel podivat, byli jsme ve trech malinkatych mesteckach primo, nebo je kousek, od oceanu, bylo tam pohadkove :slight_smile: chteli jsme toho projet vic...San Diego, tam je uzasny Sea World, Palm Springs...super poust :grinning:,ale jako za svobodna a bez deti, toho clovek uz tolik behem nekolika dni nestihne, aniz by porad balil kufry a prcka mucil dlouhym cestovanim. Byli jsme ale v LA, nic moc, takovy gheto, neverila jsem Davidovi, ze to neni vubec hezky mesto, ale nakonec jsme mu dala zapravdu, byli jsme v Disneylandu a hlavne jsme si uzivali mexicky burita a pravy americky burgry :grinning:
17. pro 2010 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@megee ahoj a diky :slight_smile: uz kdysi davno jsem se parkrat napsala, pak si holky udelaly soukromou skupinku a ja mam ted radost, ze to tady zase frci :slight_smile:
17. pro 2010 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak hlásím, že dnes Domča ve školce neplakal a prý byl v pohodě, jen opět počůranej, ale prý až když se vzbudil, asi to nestihl na záchod :grinning: ...tak jsem moc šťastná a doufám, že nám to Vánoce moc nepokazí

Jinak já nepeču budeme stejně asi u tchýně, tak to mám aspoň bez práce, a dárečky už mám taky pokoupený, jen teda ještě taťkovi nemám, letos jsou to teda jen takový drobnosti, nějak nejsou penízky :unamused:
17. pro 2010 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lusyen to já taky...ono se to tu totiž dost rozhádlo, tak si některý založily svoji soukromou diskuzi
17. pro 2010 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 honde dakru jsme si dovezli, takze taky uz mi zbyvaji jen drobnosti :slight_smile: pekla jsem s Pajou v Americe, vzdycky jsme si udelaly white russian a jak nam to slo od ruky :grinning: tady doma pece moje babicka, ma vyborny cukrovi a ja ji vzdycky chodim pomahat se dodelavat...slepovat, polivat, zdobit :slight_smile:
17. pro 2010 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@megee vsak o Vanocich to ma byt hlavne o pohode, pohadkach, cukrovi, na kvantite by nemelo zalezet :wink:
17. pro 2010 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lusyen však já to tak i beru, byla jsem tak vychovaná, že na peněžité hodnotě dárků nezáleží, důležitá je pohoda, to že je rodina spolu a že jsou všichni zdraví....Strašně miluju tu Vánoční atmosféru a nejvíc se těším na malýho až bude rozbalovat dárky...ten jeho výraz a ta radost z nich to je k nezaplacení :grinning:
17. pro 2010 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@megee napsala bych to stejne :slight_smile: Domca uz ma tri roky, tak to uz se na Vanoce asi moc tesi, ze :slight_smile: sebik mel na podzim dva, loni byl jeste malinkaty, ale letos uz jsme psali Jeziskovi a preje si houkaci auto a masinku, tesi, se ze bude stromecek se svetylkama a bankama a darecky od jeziska, tak letos uz budou ty Vanoce pro nej daleko vetsi zazitek :slight_smile:
17. pro 2010 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lusyen jj přesně těší se strašně moc :grinning: , včera mi povídal, že je hodnej, že nezlobí a Ježíšek mu určitě donese to Velký třepací a mluvící auto ( to je ten Chuck, známý z reklamy) :grinning:
17. pro 2010 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@megee kazdy ten prcek ma nejaky svoje veliky prani a neco moc nutne potrebuje :grinning:
kam chodi Domca do skolky?
17. pro 2010 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte holky, jak je? Vánoční přípravy finišují?
17. pro 2010 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lusyen chodí na Libušinku mám to asi tak 1 min. cesty od baráku :grinning:
17. pro 2010 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@megee tak to je parada :slight_smile: a je ve skolce spokojeny? mozna uz jsi o tom psala, ale necetla jsem celou diskuzi :wink:

holky, zatim pro dnesek ahoj, je to tady s vama moc fajn, zase se brzo ukazu :slight_smile:
17. pro 2010 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mysycka ahojky, ráda tě vidím. Tak jak? Už víte, jeslti bude snažení v prosinci nebo v lednu?
17. pro 2010 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Paji, víme. Vajíčka budou až v Lednu, bylo mi to trochu líto, ale zase na druhou stranu, když už jsme čekali tak dlouho tak ten měsíc už to taky vydržíme a aspoň se budu moct aspoň na silvestra napít :slight_smile:
17. pro 2010 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mysycka TO je bezva, že už to víte. Neboj, uteče to a přesně jak píšeš, aspoň si ještě budeš moci užít Vánoce a Silvestra nejen se sklenkou alkoholu, ale taky v klidu. myslím, že potom se budeš pořád sledovat a budeš na to hodně myslet, ted se na to můžeš jen těšit. A co ty a Vánoce? Už je vše zařízené a nakoupené? ASi jsi hodně pekla, že? Jsi šikovná.
18. pro 2010 v 08:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@megee říkáš rozhádalo? Tak snad to nebude případ i ted. Ale určitě neee, jsou tady samý pohodový holčiny!!!!! A s těma dárkama na Vánoce je to přesně tak. My toho moc nekupujeme-jednak víme, že z rodiny toho bude zase kopec, protože jsme velká rodina a Štěpánka všichni rozmazlují a taky proto, že kdyby toho bylo hodně, tak by si to ani neužil ty dárky, jen by lítal od jednoho k duhýhu. Takže raději málo a takové, které mu udělají radost-takže většinou auta a bagry a knížka:slight_smile:
18. pro 2010 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 jj rozhádalo, nechci to tu moc veřejně psát, protože jsem můžou i dotyčné osoby, tak aby se zase neurazily...prostě tu pár holek mělo jiný názory a některých se to dotklo, jelikož neuměly přijmout i jinej názor než ten jejich :grinning:
18. pro 2010 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lusyen no zatím se školkou celkem bojujeme, ale doufám, že se to časem poddá a zvykne si :grinning:

@mysycka tak to je bezva, že užř víte kdy budou vajucha :grinning: ...a jak už tu bylo řečeno aspoň si ještě v klidu užiješ Vánoce a Silvestra a pak směle do toho :grinning:
18. pro 2010 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@megee jasný...tak snad se to znovu nestane:slight_smile:
18. pro 2010 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
hezké sobotní dopoledne holky,
vítám @lusyen ty jooo, Vegas, to musela být paráda :slight_smile: Vy bydlíte tady kousek od nás, možná se budeme od vidění znát...
@mysycka super s těma vajíčkama...držím pěsti ať to vyjde...určitě to vyjde, neboj...tfuj tfuj tfuj :grinning:

Jinak já už mám všechny dárky nakoupené a z velké části i zabalené...tak pro jistotu, kdybych musela nečekaně do porodnice :sweat_smile: Malá se už prý chystá tak jsem zvědavá jak dlouho ještě vydrží.
18. pro 2010 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Všem přeji krásné sobotní dopoledne :slight_smile:
@lusyen Taky tě vítám,i když já tě asi moc vítat ani nemám právo,jsem tu pár dní :grinning: A Vegas avůbec US závidím,je to můj sen se tam jednou podívat... :slight_smile:
@mysycka Je to super,teď si prožiješ v klidu Vánoce a pak se na to vrhnete,určitě to vyjde :wink:
A jinak vám zuzi a holky závidím,my máme dárků jen pár...nebo spíš máme pro celou rodinu,pro malýho jen pár a pro manžu ještě ani jeden :unamused: Jedeme až zítra,páč jsme museli čekat na výplatu...ale ty lidi všude,už teď se toho děsím :unamused: Dneska mě čeká převlíkání,holička odpoledne a večer zdobení perníčků...
@zuzik28 Zuzi,budete mít ten nejkránější dárek,i když přijde třeba až po Vánocích :slight_smile:
18. pro 2010 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak my jsme byli teď dopoledne kupovat poslední dárky - pro bratry, švagry atd...Tak teď už jen tu kupu zabalit, uffff, moc se mi do toho nechce. Beztak mi bude štěpánek pomáhat a co já zabalím zase rozbalí atd :grinning:
18. pro 2010 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ale ten sníh je parádní, jestli bude pořád tak chumelit, tak to vidím, že zítra vyrazíme sáňkovat :grinning:
18. pro 2010 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky, díky za podporu určitě už vydržíme počkat je to jen měsíc :slight_smile:. Napečeno něco mám něco ještě dodělám a dárky ty taky většinou máme tak pro rodinu a tak, my si jinak budem kupovat společnej dárek a to garnýže a záclony do bytečku, ale asi až po novým roce až se bude dát vlízt do obchodu, protože teď je to fakt děs :slight_smile:
18. pro 2010 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek