• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Prostějova a okolí. Přidejte se.

14. dubna 2015 
Jinak my dnes byli pro kapříka, ted se plácá ve vodě a štěpa ho pořád chodí kontrolovat :grinning: Dárky jsou zabalený,cukroví a vánočka upečené, velký úklid taky hotový, tak jen ještě v pátek dopo něco dovysaju, jak ozdobíme stromeček.
Malý pořád kašle a teče mu z nosu, ale jsme zásobení kapečkama a sirupama, tak snad to ustojíme :confounded:
Taky všem přeju krásné Vánoce, bohatého ježíška, rozzářená dětská očka a do nového roku hlavně hodně zdraví a ať se vám daří všechno, na co sáhnete.
22. pro 2010 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mile holky, tyden jsem tady nebyla, musim vas docist :slight_smile: Dnes vam chci vsem poprat pohadkove a po cukrovi vonici Vanoce a tesim se po svatcich na dojmy a zazitky...hlavne na to, co na stromecek a Jeziska rikaly nase deticky :wink:
24. pro 2010 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, taky chci všwm popřát pohodové prožití svátkl Vánočbích a mnoho štěstí a zdraví do Nového Roku Vám i vašim dětem :slight_smile:
25. pro 2010 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky tak u nás byly Vánoce super...Domča byl úžasnej, když děda zazovonil na zvonečektak začal nadšeně skákat po pokoji a křičet huráááá...z dárků byl nadšenej, vyhrál samozřejmě náklaďák Chuck, kterýho si strašně moc přál a vůbec to bylo moc krásný :grinning:

27. pro 2010 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nás měl největší úspěch obyčejný bublifuk a nafukovací balonky.Mluvící zvířátko od fisher price moc zájmu nevzbudilo a kolo bude po novém roku,pošta nám ho cestou poškodila,tak je to na reklamaci.ach jo :frowning2:
27. pro 2010 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky :slight_smile: U nás taky super,myslela jsem,že malej si vybere pár dárků a zbytek mu bude fuk a nee...našel si mezi všemi dárky i svoje oblečení a každej dárek pečlivě prohlížel a očička mu jen zářila.Byla jsem šťastná jak blecha,když jsem ho viděla :grinning: A vůbec,ty děti ty Vánoce dělají kouzelnými :slight_smile: Největší úspěch u nás měl taky obyč bublifuk,pak tatra,ve které se malej může vozit,leporela a kostky...a taky takový vkládací hrošík,kterýho dostal od kámošky :slight_smile:
Jinak jsem ráda,že jste si Vánoce taky pěkně užily a děti byly šťastné :slight_smile:
27. pro 2010 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pěkný večer. Naše Vánoce byly taky fajn.Sice jsme je hodně procestovali, ale aspon měl Štěpánek změnu. A těch dárků, co dostal :grinning: Ale musím říct, že měl z každého stejnou radost. Nemohl se odtrhnout od rozbalování, takže chtěl trhat i naše dárky a druhý den ráno už z postýlky vykřikoval jednotlivé hračky:slight_smile: A miluje prskavky, takže to u nás už pořádně smrdí ohořením:slight_smile:
28. pro 2010 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojda holky, taky vam ty Vanoce tak rychle utekly? A stihly jste nejakou pohadku? :slight_smile: Ja se priznam, ze ne :grinning: Ale i tak byly nadherny...diky Sebikovi :slight_smile: Nejvetsi hit u nas byl kaminom, ktery na sobe vezl asi dvanact dalsich aut...cim vic aut a cim vic kol, tim lip :grinning: Kdyz Sebik poprve uvidel stromecek a povidal, co na nem vsechno vidi, byl nadseny a ja moc stastan, ani se to neda popsat, jak ty deti delaji kazdy den, kzdou chvilku a tim i Vanoce kouzelnejsi pohadkovejsi :slight_smile:
Moc se nas tady ted neschazi, jste na horach, u babicek? :slight_smile:
29. pro 2010 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Fórum není pro firmy".
30. pro 2010 v 01:33 • agenturaberuska
@lusyen jojo, moc nás tady není. Asi je to tím, že mají všechny tatínky doma a užívají si společných chvil:slight_smile: U nás taky vedla auta...přesně, jak píšeš. čím víc kol, tím líp:slight_smile: Včera jsme byli štěpánkovi pořídit skříňku, aby měl kam dát ty své vánoční poklady s koly:slight_smile: Vánoce s ním jsou pěkné, ale taky musím říct, že mnohem divočejší, než když jsme byli sami. To jsme stihli skouknout všechny pohádky, ale štěpánek nás ani náhodou nenechá:slight_smile:
30. pro 2010 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 paji, ja jsem nestihla pohadku taky ani jednu :grinning: zadny vysedavani u televizky s cukrovickem a v teplicku pod dekou :grinning: ale i presto by clovek nemenil, ze :slight_smile: :wink: jinak my jsme vcera byli u fotografa, Sebik byl jako profik :grinning: sice ma rymu, ale to mu vubec nevadilo. My mamem taky tolik hracek, ze bychoim mohli otevrit hrackarstvi :grinning: jinak porad dokola poustime pejska a kocicku :grinning: pujdu hodit na panvicku kureci masicko a uvarit bramborovou kasicku, Sebik presne vi, co by rad k obidku :grinning:

Uzijte si vsichni fajn Silvestra :wink:
31. pro 2010 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lusyen Jj, člověk by neměnil. Jen si ted ani jeden z nás neumíme představit, co jsme vlastně dělali, když jsme měli bez štěpánka tolik času:slight_smile: A kdepak jste se byli fotit? My jsme byli v pasáži Mika ve fotoexpresu a byli jsme moc spokojení. štěpánek je rychlík, v žádné pozici nevydrží, natož nějaké strojené a stejně zvládli udělat hodně pěkných fotek a ještě s úsměvem:slight_smile: A Sebik si už umí sám říct, co chce k jídlu? A jak se jinak cítíš? Všechno ok? A dáreček od vás z USA se rodince líbil?
31. pro 2010 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak taky všem přeji krásného silvestra a ještě hezčí celý nový rok.
31. pro 2010 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 my jsme se byli fotit U fotografa u radnice :slight_smile: Mame ho vyzkousenyho z lonska a fajn se nam s nim "spolupracuje" :grinning: Je to mamin kamarad a jako bonus mame nadmiru casu a zaberu, takze to by bylo, aby z toho nic nebylo :grinning: Odpo mi mamca donese PF-ky, tak pak kukni do mailu, Pavli :wink: Jinak v brisku snad vsechno dobry :wink: U Dr. jsem zatim nebyla, protoze namisto ordinovani asi lyzuje :wink: ale doufam, ze hned po Silvestru se k nemu dostanu a dozvim se dobry zpravicky. Drz mi palecky, diky :wink: Citim se jen unavena, spim jak dudek, nekdy uz v osm se Sebikem :wink: A s tim obidkem...nejradeji ma Sebik kasicku a kureci masicko, nebo chce kasicku a rybicku :grinning: Je na maso :grinning: Taky si rika k veceri rad o jojik :grinning: tzn, rohlik a o Vanocich si pridal do repertoaru vanilkovy jojicky :grinning:
A co u vas novyho? :wink:
31. pro 2010 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lusyen jojo, ten náš darebák taky pořád volá jojík:slight_smile: hlavně, když jdem kolem pekárny:slight_smile: Ale jinak na maso moc není :frowning2: Jak je něčeho větší kousek, tak hned ho vyplivuje:frowning2: doufám, že se to spraví...O tom fotografovi u radnice jsem taky uvažovala, měli tam vystavené pěkné fotky. Těším se na PFka.
Takže žádné ranní nevolnosti? To je fajn. Určitě bude všechno ok...tééda, tak dlouho to vydržet bez potvrzení od Dr. Ale já jsem pro, tak je to asi lepší. Někdy tam holky klušou skoro hned první den po vynechání a pak jsou zklamané, že na utz není nic vidět. Ty už aspon uvidíš i srdíčko. Stejně vám to krásně vyšlo. Paráda. TO se ještě stihneš s bříškem přestěhovat. U nás nového...no, štěpánek je pořád nachlazený, takže to už ani není nové :unamused: . Jinak MArtin v lednu nastupuje do nové práce, tak je lehce nervozní. A čekáme, jak dopadne vyjádření k dotacím na Zelená úsporám a podle toho potom budem stavět bud ten pasivní dům, který máme navržený, nebo když to nedopadne, protože úředníkům se nedá nikdy věřit, tak potom klasika zděný. ALe základovou desku začnem stavět ted na jaře.
31. pro 2010 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 jeee Pavli a kde se chystate stavet? Povidej, prehanej :wink: My mame domecek z cihky, konkretne z Heluzu, a pokud vsechno pujde tak, jak to zatim jde, tak na jare bychom se mohli pry stehovat. Tak jsem rada, ze to zvladneme jeste i s pupikem :wink: A ja to budu mit do porodnice pres plot a travnaty parcik :grinning: Minule to totiz nakonec byl takovy fofr, ze to David, ani pan primar, ktery je i muj obv.gyndr., nestihli :grinning: Sebik zrovna chrupka, taky je znovu nachlazeny. David dovezl nakup, tak se chystam napatlata nejaky chlebicky a jednohubky :grinning:
31. pro 2010 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lusyen v Náměšti na Hané. Chtěli jsme to mít blíž k Olomouci, ale taky ne daleko od PV, ale taky kousek v přírodě, žádnou malou vesnici a tak se zplodila náměšt. Je to pro nás dobrý kompromis. 20min autem do Ol,Pv, Litovle...tak ty jsi tak rychle rodila? To teda závidím:slight_smile:Ale já měla porod taky pěkný, nestěžuju si, žádné špatné vzpomínky nejsou..jen byl celkem dlouhý. Takže to máte někde před nemocnicí, nebo až tam dál bokem? Heluz se nám taky líbí...máte to na klíč nebo na jednotlivé zakázky a subdodavatele?
Taky budem patlatl jednohubky, ale jen trochu,stejně budem sami tři:slight_smile:
31. pro 2010 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky unas vanoce taky super malej dostal tolik darku že je ani nemam kam dat :slight_smile: a co silvestr jak jste oslavili?mi super malej je na prazninach u babičky a mi z manželem jsme řadili :grinning:
1. led 2011 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bude mi potěšením, pokud využijete mého pozvání do Fashion Days, nákupního klubu, kde ty nejlepší značky získáte za zlomek skutečné ceny. V každodenních nákupních akcích můžete ušetřit až 70% ceny. Navíc při registraci získáte uvítací poukaz v hodnotě 250 Kč platný po 30 dní! http://www.fashiondays.cz/invite/364802
2. led 2011 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 Pavli, rikam, si, jestli jsem v Namesti na Hane nekdy byla a myslim, ze kdysi davno na skolnim vylete v prvni... druhe tride :wink: Je fajn, ze se vam podarilo najit misto, ktery se vam libi a vyhovuje vam. My jsme hledali pozemek tri roky, pak jsme nakonec koupili v Plumlove s nadhernym vyhledem na prehradu, ale z toho seslo a my ho nakonec prodali...problemy s prodavajicim a s jeho sliby-nesliby. A protoze uz bychom radi bydleli...jinak nez v tom malinkym bytecku ted, tak jsme vydrazili pozemek u nemocnice a domecek roste :wink: Jinak meli jsme obrovsky stesti na stavare a mladyho sikovnyho architekta, spolupracuji spolu, takze to nikde nevazne a co slibi, to dodrzi :slight_smile: Kdy se chystate zacit stavet vy? Na jare? A co Stepanek, uz se zbavil toho nachlazeni? A jaky mate plany tento tyden? :wink:
2. led 2011 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,teprve ted jsem si všimla,že tu je skupina našeho města :dizzy_face: :dizzy_face: Tak vás jdu pozdravit a rovnou mámna Vás dotaz :sweat_smile: Chodila jste některá z vás plavat v těhotenství do lázní?Byla jsem zvyklá chodit plavat i cvičit,ale do ted jsem raději všechno vysadila.Chtěla bych jen to plavání kvůli zádům,ale nevím jestli je to v lázních vhodné :confused: Co vy na to?děkuji za odpovědi :wink:
2. led 2011 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lusyen ahojík, Štěpa je už ok, plány zatím žádné velké nemáme :confounded: . Bude to divné, naráz bez Martina, nějak jsme si na něho doma zvykli.
Jj,Náměšť je typické místo pro výlety, kvůli zámku, který tam je:slight_smile: Ano a je to v podstatě moje vysněné místo pro bydlení už od první třídy, kdy jsme tam byli na výletě:slight_smile: Ale ted vážně: jsou to problémy s těmi sliby prodávajících. Ten váš první pozemek musel být parádní...škoda...Taky jsme si užili ohledně tohoto pozemku svoje a vlastně to ještě není uplně vyřešené...ale to tady nebudu rozmazávat a nudit tím ostatní mamči, co to tady čtou. Začít chceme na jaře. Ale tak rychle, jako vy, určitě postupovat nebudeme.
2. led 2011 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@thea24 Ahojík, vítám tě mezi námi. Bohužel k tvému dotazu se nijak nemůžu vyjádřit, nemám s tím zkušenost. Taky by mě zajímalo, jaká je tam kvalita vody. Když jsem byla těhu, tak jsem se bála a tyto radovánky jsem si, asi zbytečně, raději zakazovala. Tak třeba ti poradí jiná mamča.
2. led 2011 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik26 TO jste měli super, že jste měli Silvestra pro sebe. A kdepak jste pařili? A malej se na Vánoce uzdravil? TO je bezva, že jste si to užili. My byli na Silvestra sami tři, takže se nic nedělo, jen jsme koukali sami na film, co jsme si stáhli, ale bylo to fajn. Aspon jsme neměli prvního kocovinu :grinning:
2. led 2011 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@megee Štěpánek taky dostal nákladáka Chucka od švagra:slight_smile: Taky měl úspěch :grinning: Přeju vám, at se jde zítra do školky aspon trošku s úsměvem a doufám, že vám to Vánoce moc nenarušily
2. led 2011 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,nějak jste se rozepsaly,takže to moc nestíhám všechno číst :slight_smile:
@pajinka29 @lusyen Holky,to stavění vám závidím...my máme pozemek u Brna a chceme ho právě prodat a pořídít si tady větší byt,jenže jsou s tím taky furt nějaký problémy :unamused:
@thea24 Taky tě vítám,ale tvůj dotaz bohužel nezodpovím...mně gynekolog říkal,ať se hromadnách bazénů vyvaruju,takže jsem se zchladila tak akorát v bazéně na zahradě :grinning:
Jinak jsme na Silvestra byli taky sami 3,na chvilku se stavili moje rodiče a známí a v 22 jsme šli spát :slight_smile:
Ale včera jsme museli na pohotovost,malej měl téměř 40 horečku a strašný průjem,dostal okamžitě hydrocortison a paralen,prášky a přijeli jsme prý za 5 minut 12,jinak dostal křeče a upadnul do bezvědomí :unamused: V noci už to bylo lepší,teď spí...tak snad to bude za den,dva ok :slight_smile:
3. led 2011 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hannn ty jo, co to slyším? CHudáček malinkatý, tak snad už bude lépe. To je hrůza, člověk, aby se o ty své prďolky pořád bál. A vy bydlíte na Anglické v tom osmipatrovém nebo tom rohovém čtyřpatrovém? Ptám se čistě ze zájmu, protože já roky bydlela v tom rohovém 4patrovém:slight_smile: Jo, prodej a koupě pozemku je v poslední době sázka do loterie. A stavba myslím taky. Ale jistě se vám podaří prodat a pak hurá do většího.
3. led 2011 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@thea24 ahoj :wink: taky Te tady u nas vitam :wink: Jako ostatni holky, tak ani ja Ti s vodou v bazenu neporadim, ale protoze to vypada, ze mame jedno spolecny...brisko :wink: , tak se hned zeptam, jestli nahodou nechodis nekam na tehotensky cviceni a pokud ne, tak jestli by se Ti nechtelo vyrazit...nejdriv tam, a pak treba nekam na dzusik :wink: Ja zatim nikam nechodim, teprve zitra jdu poprve ke gyndr., tak si moc preju, abych slysela jen dobry zpravicky. Behem prvniho tehotenstvi jsem chodila na spinning a kalanetiku, pak mi to ale pan prim. zakazal a nakonec jsem si dvs mesice polezela doma v posteli, tak chci tentokrat vyzkouset neco "lehciho" :wink:

@hannn jejda, to nejsou dobry zpravicky :frowning2: drzime i se Sebikem palce, at je Mareckovi co nejdriv lip a muze brzo z postylky za hrackama a detma :wink:

@pajinka29 @evik26 my jsme nejdriv mysleli, ze budeme na Silvestra jen doma, ale nakonec si Sebika vzali moje mamka s tatkou a my jsme byli u znamych. Nesli jsme k nim krabici chlebicku a jednohubek skoro pres cely Prostejov a az jsme k nim prisli, tak Davidovi krabice vypadla a vysypal vsechno do "kraku" u nich pred domem :grinning:

@pajinka29 @hannn nebojte, holky, my jsme taky dlouho se vsim "stali"...a nakonec se ta stavba rozjela takovym fofrem, ze nestihame vybirat...dlazbu, kuchyn, kouplenu :wink: takze i u vas se to musi obratit :wink:

Jinak co dnes delate, holky? :slight_smile: My jsme byli se Sebikem dopo venku, dosli jsme do Penny marketu, kde Sebik sedel v auticku a chtel se svezt, bylo ale pokazeny. Pak chtel koupit sunecku a jojicek :grinning: A taky caj od Budulinka a listicky :grinning: Ja jsem se konecne dovolala na gzndu a zitra jdu...drzte mi palce :wink:
3. led 2011 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky tak mi Silvestra oslavili v poklidu doma :grinning:

Jinak školka dnes docela dobrý ráno trochu fňukal, ale neplakal tak moc jak před Vánocema...tak doufám, že už mu to vydrží...brala jsem si ho teda hned po obědě a ještě aspo\ń tenhle týden to tak budu dělat, třeba to pro něj nebude takovej šok..

@thea24 vítám tě mezi námi, ale taky bohužel neporadím, já teda v těhu chodila v létě do aquaparku a v pohodě, měla jsem to od dr. povolený, tak myslím, že nejlíp se radši zeptat dr. on by měl vědět jestli do lázní můžeš nebo ne
3. led 2011 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@megee Domca je sikulka :wink: Ono to asi chvilcku chce, nez si deti zvyknou...na novy kolektiv, novy rezim, na to, ze jsou bez maminky :wink: Par takovych "ostrilenych tvrdaku" :wink: , kteri se vrahaji do skolky po hlave urcite je :grinning: , ale vetsine, myslim si, se tam ze zacatku moc nechce. Joooo chodit po obidku je paradni vec :grinning:
Ja jsem premyslela, jestli mam jit s malym k zapisu, ale protoze to vypada v lete na mimi, tak ho nebudu trapit a pujde o rok pozdeji. Pak uz ale urcite, bez detskyho kolektivu, kamaradu a hrani to nejde :slight_smile: Pak jsou z tech deti "mali dospeli" a to je pak "mazec" :grinning: Znam z vykladani :grinning:
3. led 2011 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek