• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Prostějova a okolí. Přidejte se.

14. dubna 2015 
Ahojky určo verdíku dojdete..my budeme jen rádi...a to myslím pro všechny..Klárinka deti miluje....
Stan jsme koupili za 199 kč v Ikei..je super a nepromokne tak v léte bude na zahradě na chalupě...
My meli dnes desnou noc..propakanou..a přes den nic moc taky..drtí si zoubky...tak asi lezou :frowning2:
Jinak Klárikna kadí normálně denně i 3-4 krát....včera mi nekadila a v noci bylo boleníčko hned...asi je po me..já jako malá kadila taky furt :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

Mám tu ted tu sestřenku petovu tak je tu veselo...dnes babička malinkou hlídala a já šla s kátou do města na zákusek,do hračkářství a ke kadeřníkovi..tak je Káta štastná...to víte,zná jen dedinu kde bydlí :unamused: .....
26. únor 2009 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte,malej měl 3 dny teploty ale nic mu nebylo, tak já myslela že zuby, museli jsme se vrátit z hor, my si je fakt letos neužijeme, už podruhé jsme se museli kvůli teplotě vrátit. pak byl malej 3 dny bez teploty a dnes v noci 39, celý den 39 u dr jsme dostali nurofen a homeopata, po obědě se vyspal a měl 40, tak jsem mu dala paralen čípek a za hodinu furt 40, tak jsem volala dr. a dal mi okamžitě antibiotika, ach jo , já jsem tak proti nim. v pondělí budou výsledky stěru, tak uvidíme co má, pač nekašle ani nesmrká.

a už týden nespíme, každou hodinku se vrtí , pomrčkává, takže ho asi něco bolí, kakal 5x denně, tak jsem myslela, že ty zuby nebo střevní chřipka, tak já fakt nevím, kojím , vařím vývary, mám pocit že čím víc se snažím tak se to ser...

holky tak se taky držte s vyrážkama atd a at už je fakt jen pohoda a užíváme si ty naše prdolky bez těch pitomých nemocí

a taky řeším golfáč a vůbec nevím, líbil se mi moc ten co byl tady na koníkovi v bazaru, ale nevím co to bylo za značku
27. únor 2009 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,

Ilčo ten ekzém se nás pořád drží, teďka se mu to loupe, takové šupinky. Tak fakt nevím. Musíme vyrazit na to kožní.

Příští týden tu nebudeme, jedeme k babičkám, ale ten další bychom se mohly sejít. Že bychom okoukly u Marti ten stan :wink: :sweat_smile: :grinning:

Dadli tak držíme palečky ať to nic není, a Martínek je brzy ok. A nemůže to být 6tá nemoc, u toho bývaj horečky a pak se dítě osype, když opadnou.
27. únor 2009 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jééé Oli dobrej nápad..ráda vás uvidím všecky..a Klárinka určo nejvííííííííc!!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. únor 2009 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
My vás taky, Jájouš má děti moc rád a teď už doma pěkně řádí :grinning:
27. únor 2009 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
už umí dělat kuk - hrajeme si na schovku, a posílá mi míč a autíčko
27. únor 2009 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak si budou moct i hrát spolu už :slight_smile:
27. únor 2009 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo Oli, jsem pro, tak až se vrátíte od babičky, tak si zavoláme a domluvíme se a půjdeme kuknout na Klárinku, chvilku vymění panenky za ty naše dva malé raubíře :grinning:, už se těším,Adámek sice ze začátku je na návštěvě takový tichounký a drží se maminky, ale pak se otrká a už ani maminku nepotřebuje :slight_smile: :slight_smile:
tak se mějte hezky, hezký víkend , vy marodci se uzdravte a dobrou noc
27. únor 2009 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ilčo, jojo papa zatím.
27. únor 2009 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky...jen vas zdravim...tenhle vikend jsme meli tak trosku celej alokoholovej tak nebyl cas..v patek u nas byli znami a v sob mamka slavila narozky... tak pohoda :slight_smile:

v nedeli 8.3.tady v Kostelci mame karneval..prijedte hm....zacatek ve 14.00 abinka by mozna taky dojela...
1. bře 2009 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,nějak nemám čásek ,ale musím se pochludit Kájinka spala dneska první noc v pokojíčku z Kristýnkou a do půl noci dobrý a pak asi zoubky pomrčávala do 3.15 tak jsem ji dala nurofen a usnula .Ted už zase spinká v pokojíčku tak snas když nás nebudou zlobit zoubky tak to bude v poho.

A jak jinak je maminy co pořád děláte že nepíšete??????
3. bře 2009 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Kristyn no to je šikulka....holky malá poslední dobou spinká moc hezky ,asi je to tím že je sama a nic ji neruší..to je jedna vec a druhá vec je to,že jsem zjistila že krásne spinká jen po jedné kašičce a to je Sunarka na dobrou noc medová,usne v 9..hned....vzbudí se mi kolm čtvrt na 3 na mlíčko a dnes chrněla do půl 8,jindy spí do půl 7 ale vzbudí se mi až kolem té 2-3 jen na mlíčko...A stalo se i dokonce,že mi kterej si den spala NON STOP až do rána.Já byla v šoku a stejně jsem nespala a chodila se na ni dívat,jestli vůbec dýchá.Tak jsem delala testík a je to tak..jakmile jsem ji dala jinou kaši,sice stejna značka ale jiná příchut..tak co 3 hodky vzhuru,poplakaávání,prdení šílený...tak asi jedine po té medové nema boleníčko a spí jak andílek opravdu..Takže dávám jen tu medovou a celá rodinka je vyspinkaná a hlavně Klárinka do růžova!!!

a co jinak vaříte.já fakt už nevím co pořád vymýšlet...včera jsme meli jen rajskou s testovinama,bez masa a dnes delám špenát s bramburkou a vajíčkem.A co holky dáváte večer..stále jen kaši?chtela bych dávat neco jiného ale sýry mi nechce a šunku ji dávat pořád nchci,tak jsme zatím jen na té medové kašičce večer....

jinak jsem ráda,že se u nás i zpravila další vec a to že i přes den dopo i odpo spinká v postýlce už 3 týden.Spávala mi jen v kočíku a to jsem musela chodit s ní po venku a tak jsem doma nic pomalu neudelala,jak se říká....ted jdeme ven před obedem,to vydrží hačat a dívat se...tak bereme hafana a odpo chodíme bez kočíku a to cupitá.....pak ji nemueme dostat domů :grinning:
At už je teplo a sucho hlavně,nejvíce se ji líbí kaluže atd... :wink:
3. bře 2009 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky administ.mi smazal foto v profilu ú že nesplnuje kriterie,že nesmím mít foto dítetě... :frowning2: chápete to?..) :angry:
3. bře 2009 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti já tam mám taky fotku holek a nic tak nevím
3. bře 2009 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
No právě..zdá se mi to nejak divný.....bůhví kdo to fak je? :confounded:
3. bře 2009 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
foto z tvého profilu bylo smazáno, protože nesplňuje pravidla fóra v bodě: \"Použij prosím jenom své aktuální reálné foto (ne foto tvého dítěte, osobnosti, zvířátka ...) jinak bude smazáno\".

toto mi kristyan přišlo do interní pošty....tak jsem z toho foakt jelen
3. bře 2009 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ale když se podíváš tak skoro všichni tam máme fotku mimuška zkus to tam dát znova třeba to byl omyl.nebo nevím
3. bře 2009 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, já jen v rychlosti než se malý vzbudí, marti já už kaše nedávám neboť mi připadalo , že má malý po nich bolení a kroutil se, tak mažu chlebíček sýrama nebo máslem, nebo co zůstane od obědu, ale už jen třeba těstoviny, brambory+zeleninu a bez masenka, a pak před spaním mlíčko
jo marti taky ti KLárinku budily prdíky???nevím, čím to je a stejně i když dám chlebík či něco jiného k večeři tak Adámka vzbudí vždycky nějaký prdík, no dr nám brala v pondělí krev na tu bílkovinu kravského mléka a lepek, v pátek budou výsledky, tak snad nic takového nemáme!!!!!
jinak dadli je s Marťáskem od soboty v nemocnini, měl pořád vysoké horečky a tak si je tam nechali, je tam s ním, dělali mu všechny vyšetření, vše ok, tak asi to vypadá na angínu a k tomu tak vysoké horečky, včera jsem s ní mluvila, ještě je nechcou pustit domů, ale malý už je bez horeček ,jen bere ospen-ATB , tak určitě jak bude už doma, tak se ozve a napíše vám k tomu víc, opravdu ať už je jaro a sluníčko a ty všechny bacily těm batolátkům našim dají pokoj!!!!
marti zkusím tu tvoji kašičku někdy a pak ti řeknu, jestli se malému po ni dobře spinkalo a s tím vařením, taky mi připadá, že vařím pořád dokola to stejné, ale co chceš pořád vymýšlet :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

tak se mějte, malý už se ozývá, chceme jet odpoledne na bazén, zatím ahoj
3. bře 2009 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Nazdárek maminky a miminka,
Tak jsem tu jen na skok.Vy jste mi tak chyběly už jsem na vás měla pěknej absťák tak mi táta namontoval starej pc.Připadám si jak v slunce seno.... 5 samyc :grinning: :grinning:

Tak jak se srázkem????Nestíhám dočítat nezlobte se.
Jinak my byly v Boskovicích v akvaparku tak malej byl spokojenej jak želvička nochtělo se mu vůbec z bazénku.klepal se jak osyka a plakal že tam ještě chce být.
3. bře 2009 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
:frowning2: Halooo
4. bře 2009 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky

no Marti to teda fakt nechapu proc ti to smazaly,fakt resijou cim dal vetsi kraviny ach jo..jak kdyby to nebylo jedno ze..je to snad detsky forum tak proc by tam nemohlo byt mimi ze...

abi ahoojj :slight_smile: sem si rikala kde ses...co ta nedele?
4. bře 2009 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
deny jaká neděle???
4. bře 2009 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
:unamused:
4. bře 2009 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
:frowning2: hmmm
4. bře 2009 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
no abi ten karneval :_) jestli byste dojeli..
4. bře 2009 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dobré ránko,
Denoušku,ale ty jsi psala v sobotu :unamused:
5. bře 2009 v 08:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Denoušku tak to tě zklamu jestli to máte v neděli tak z toho nic nebude.Máme tu taky karneval.Už jsme domluvení s mimina že půjdem.Myslely jsme že půjdem v sobotu s tebou do kostelce a v neděli sem.
5. bře 2009 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kde všichni jste??????
Už to vypadá že se zajaří co??? :grinning: Já se těším jak malá holka.Tak by jsme mohly naplánovat ten srazík co???
5. bře 2009 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky,
včera jsem se vrátila z prckem z nemocnice, byli jsme tam od soboty, měl 40 horečky, a zábaly, čípky nic nezabralo, tak jsme v pátek dostali pro jistotu antb. ale v noci zase 40, jeli jsme na dětské a dostal hydrocortis.injekci, ale ráno opět 40 a byl apatický a modraly mu rty, tak znovu na dětské a už si nás tam nechali, tam celý den, celou noc 40 , ráno taky, takže znovu hydrocort.injekci a pak už byl stále bez teplot. pak se celý osypal, takže možná 6 nemoc, ale diagnoza byla virová angína, pač výtěr z nosu a kruku byl negativní, krevní testy a moč v pořádku, žádný bacil, jen těžká viroza.
nebyl volný nadstandart, tak jsme byli v těch skleněných kojích, no jsem ráda, že už jsme doma a prcek od neděle nemá ani zvýšenou teplotu, měl 40, pak hned 36 a to má stále, takže zase nějak málo :grinning:

abinko, na jaro se těším neskutečně, ted jsem byla nakoupit a je tam už parádně, "teplíčko" , už vidím jak capkáme někam na kávičku nebo na srazík.
5. bře 2009 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
abi tak sem se divala do mobilu a psala jsem ti presne v nedeli 8.brezna...no ...co uz..neva....
5. bře 2009 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek