• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Prostějova a okolí. Přidejte se.

14. dubna 2015 
@lusyen kurna, ty jsi byla v těhu tak akční?:slight_smile: mě teda stačila práce a učení na atestaci :grinning: ale nějakých větších pohybových akcí jsem se bála. Ale až budu podruhé těhu, tak už to asi tak hrotit nebudu....
my byli dopo taky venku, ve městě a ted pěkně chrupká.
3. led 2011 ve 13:51  • Odpověz  • To se mi líbí
@pajinka29 behem prvniho tehu jsem ani nevedela, ze jsem tehu :grinning: teda vedela, ale citila jsem se tak dobre, jako bych tehu ani nebyla. A tak jsem cvicila a cvicila, abych nahodou nepribrala...blba :frowning2: a kolem 20.tt mi primar naridl klid, zadny cviceni a nakonec jsem nemohla nic, jen lezet. Tak se bojim, aby to nebyla stejne. Takze budu lakat nekoho na tehu cvico...prece jen ve dvou se clovek vic donuti :grinning:
3. led 2011 ve 13:58  • Odpověz  • To se mi líbí
@lusyen právě, já se takových komplikací bála:frowning2: ale jinak těhu jsem měla v pohodě, bylo mi dobře a až do konce jsem se cítila parádně. sice jsem přibrala, ale ted mám už mín, než před tehu a to jsem ještě nezačla cvičit. Jen jsem byla párkrát na zumbě:slight_smile: Jinak pry je dobré těhu cviko v nemocnici.
3. led 2011 ve 14:09  • Odpověz  • To se mi líbí
@pajinka29 jeee tak to diky za inspiraci :wink: vyzkousim a uvidim :wink: Zumba ted asi nebude to prave orechove, i kdyz bych ji rada vyzkousela :grinning: Jinak byla jsem vyzkouset se Sebikem cviceni v Kubusu a je to moc fajn, vzdycky ve ct od 10:00 pro deti od dvou let...nechcete se Stepankem taky prijit? I kdyz vam par mesicu do narozenin chybi, myslim, ze to vubec nevadi. V ut zkousela kamaradka s dvouletou holcickou cvicenicko pro rocni deti a rikala, ze je to v podstate to same :slight_smile:
3. led 2011 ve 14:18  • Odpověz  • To se mi líbí
@lusyen jj, já jsem právě v tom cvičeníčku se štěpánkem párkrát byla, v tom 1-2roky a zase se tam chem po novém roce ukázat. Líbilo se mu to, až na to, že mi přijde, že hodina je moc a ke konci byl už takový unavený...
3. led 2011 ve 14:23  • Odpověz  • To se mi líbí
@pajinka29 me zase posledne prislo, ze az v druhe pulce se Sebik poradne rozjel, a kdyz se na konci postavila prekazkova draha, byla klouzacka a ostatni radovanky, tak nechtel pryc :grinning: Ale mas pravdu, ze nekdy je to dlouhy, nekdy zase akorat...podle nalady a energie :grinning:
3. led 2011 ve 14:33  • Odpověz  • To se mi líbí
@lusyen jo, tu dráhu taky miluje:slight_smile: hlavně ty sešikmené lavičky. No, on je trochu problém v tom, že když ráno brzy vstává, tak by už třeba kolem té 11 chtěl pomalu spát. Ale ted přes Vánoce se naučil vstávat později, tak to třeba zlvádne líp. Každopádně největší problém má ve cvičení s tím, aby vydržel sedět v kruhu a potichu:slight_smile:
3. led 2011 ve 14:40  • Odpověz  • To se mi líbí
prostě pořád by tam lítal a moc neposlouchá. Proto se nehrnu do těch starších, protože ti už líp mluví a jsou disciplinovanější:slight_smile:
3. led 2011 ve 14:41  • Odpověz  • To se mi líbí
@pajinka29 no jak kteri, Pavli :grinning: sesikmene lavicky byly u i nas hit :grinning: vidis, opravdu to bude asi stejny :slight_smile: Vsak uz jen 4 mesice a budeme jedna skupinka :slight_smile:
3. led 2011 ve 14:44  • Odpověz  • To se mi líbí
@lusyen ano, za čtyři měsíce tam budem. Ale do té doby budem dělat ostudu raději u malých:frowning2: :grinning: Takže zítra kontorla? A kde má vlastně prim. ambulanci?
3. led 2011 ve 14:46  • Odpověz  • To se mi líbí
@pajinka29 Sebik se vzbudil, pavli, tak si jdeme hrat s letadlem na letiste :wink: nakouknu se vecer...David je uz zase pryc, tak mam "volno" :wink: Jinak primar ma ambulanci nad lekarnou na Hane, jdu zitra odpo, drz mi palce, pak hned napisu :wink:
3. led 2011 v 15:02  • Odpověz  • To se mi líbí
@lusyen budu držet palečky, ale určitě je vše ok. Těším se, až to budu prožívat i já :slight_smile:
3. led 2011 v 15:04  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky, nějak jsem vás přes vánoce flákala. Měli jsme doma tatínka tak jsme si ho museli pořádně užít.
Jinak u nás vánoce v pohodě, Ondra dostal samozřejmě hromadu dárků...ani nevím kam to mám všechno dát, už jsou toho doma hromady :grinning:
Dneska už nám začal zase klasický kolotoč. Já už teda funím jak lokomotiva, takže to na nějaké velké hraní není, ale naštěstí si Ondra hraje už jakž takž sám a je celkem hodný. Snad to nezakřiknu :sweat_smile: :slight_smile:
Byli jsme na procházce a nakoupit...teď hezky spinká. Je to hroznej ospalec pořád spí dvakrát denně. Teda né, že by mi to nevyhovovalo :grinning:

Teď mám pocit jestli mi náhodou něco neuteklo...není tady někdo v očekávání?...Lusyen? :slight_smile: Jestli ano tak moc gratuluji a držím pěsti ať je všechno ok...
3. led 2011 v 15:10  • Odpověz  • To se mi líbí
@zuzik28 téda, vidíš, jak jste to dotáhly společně až do 40tt:slight_smile: a to tě tak strašily, že se bude chtít princezně jít dříve na svět. To máš teda super, že ti Ondra spí tak hodně. My spíme jen jednou denně, ale naštěstí se ted nějak umoudřil a začal vstávat až kolem sedmé hodiny:slight_smile: Sťěpánek si už taky začíná hrát sám, ne, že by to vydržel nějak dlouho, ale první vlaštovky tu jsou:slight_smile:
3. led 2011 v 16:52  • Odpověz  • To se mi líbí
@pajinka29 To máš pravdu,to je jeden z momentů,kdy si říkám,že "nechci" druhý mimčo...jako samozřejmě strašně chci,ale zároveň se o něj už teď bojím,zvlášť,když jediný,co člověk může dělat,je sedět u drobečka a čekat až to přejde...my prožily zatím asi nejhorší noc,malýmu ta horečka nechtěla klesnout,pak nakonec klesla a od té doby už nic...průjem ale ještě pořád trošku máme.Jenže má hroznej hlad,je ještě pořád závislej na sunaru,ráno a večer a jak mu to mám nahradit...nemléčná kaše nezabrala,je na ni alergickej už od malička,piškoty ani rohlík s čajem taky nee...no je to boj :unamused: Navíc chudák trpí na opruzeniny,takže máme celou prcku krvavou :frowning2:
Jo a jinak bydlíme v tom rohovým vysokým u Lídlu :slight_smile: Já předtím bydlela na Švýcarské :slight_smile:
@lusyen Děkuju za podporu,snad se to taky nějak rozběhne...jinak to nechci samozřejmě zakřiknout,ale k drobečkovi dalšímu moc gratuluji a přeji vám hlavně zdravíčko :slight_smile: My bychom se chtěli začít snažit asi v létě,jestli všechno půjde dobře...Ale to je ještě dost času :slight_smile:
3. led 2011 ve 20:13  • Odpověz  • To se mi líbí
@hannn no vida, tak budem třeba obě těhulky zaráz :grinning: My se chcem začít snažit asi od května:slight_smile: :grinning:
a co třeba jablečnej kompot? Ten dávám štěpovi, když má průjem, zasytí, je dobrej a navíc jsou v tom tekutiny,t ak nebude dehydratovanej.
3. led 2011 ve 20:41  • Odpověz  • To se mi líbí
@zuzik28 dekuju, no je to tak :wink: Ja si az ted vsimla, ze Ty mas v brisku uz pekne dlouho holcicku a vybrany krasny jmeno :slight_smile: A protoze uz asi brzo vyrazite do porodnice, tak vam, holky, preju "prijemny pobyt", co nejhezci zazitky a obema hlavne zdravicko!
@hannn taky moc dekuju :slight_smile: zatim jsem se bala moc to hlasit do sveta, protoze prvni kontrola me teprve zitra ceka, ale stejne jsem to nevydrzela :wink: Jinak Sebik, kdyz mel prujem, tak taky nechtel nic, jen banan, kousek rohliku, ale nejvic pochroustal takovych tech kukuricnych krupek a ja byla vdecna i za to. Urcite to mate vyzkouseny, ale i tak...na prcku Bepanthen je jednicka :wink:
@zuzik28
@pajinka29 ta ranni tma dela divy...Sebik nechce vstavat mezi sestou a pul sedmou, jako v lete, ale vydrzi do pul osme, a pak se spolu jeste "valime" v posteli :wink:

Jinak, holky, omlouvam se, ze pisu bez hacku a carek, ale mam stary notebook z Ameriky a ten je nezna :wink:
3. led 2011 ve 22:19  • Odpověz  • To se mi líbí
@lusyen Tak to je opravdu báječná zpráva...přeji hodně štěstíčka a hlavně zdravíčka pro tebe i miminko.
Taky doufám, že už brzy do té porodnice vyrazíme...už bych to měla ráda za sebou. Už jsem prý krásně nachystaná asi 2 týdny a pořád nic :sweat_smile: Ve čtvrtek jdu do nemocnice na poradnu tak uvidím, snad mě můj oblíbený pan doktor Feit potěší :grinning:
Myslím, že ty čárky a háčky ti snad odpustíme :wink: :slight_smile:

@hannn a @pajinka29 Koukám, že by se budete taky za chvíli snažit o mimi...tak přeji ať to pak jde rychle.

U nás se šlo spinkat tak mám chvíli času na pc, pak tady porovnám hračky a trošku se "upravím"...no co kdyby chtěla Kristý na svět třeba dneska :wink: :grinning:
4. led 2011 v 09:54  • Odpověz  • To se mi líbí
@zuzik28 jj, Feit je milý, rodil mě:slight_smile: Akorát je pro mě trochu nepříjemné, že se známe z gymplu:slight_smile: nojo, svět je malý. Je to napínavé, to čekání na prcka. Kdyby jsi se tady už neobjevila, tak přeji rychlý porod a ať je hlavně všechno v pořádku.
4. led 2011 v 11:34  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky,děkuju za rady...jenže mám doma paličáka a ať zkusím,co zkusím,nic nechce....prostě buď mlíko nebo nic :unamused: Ale stejně mi přijde,jako kdyby to měl od zubů...Včera totiž měl chvíli vodu a hvíli pevnou stolici a to je přece při průjmu blbost.Navíc má furt děsnej hlad,tak jsem to večer už nevydržela a dala mu Sunar,po něm krásně usnul,spal do půl 9 ráno a bez pokakání..tak nevím,oni asi doktoři někdy neví :unamused:
@lusyen Doufám,že ta dnešní kontrola dopadla na výbornou :slight_smile:
@pajinka29 To by bylo fajn,mohly bychom pak spolu chodit třeba cvičit nebo něco :slight_smile:
@zuzik28 Já taky byla nachystaná už 3 týdny před porodem a rodila jsem po prvním termínu a ještě mi to museli vyvolat :grinning: Ale taky přeji hlavně bezproblémový porod a ať je Kristýnka zdravá :slight_smile:
Jinak se holky v těch doktorech v porodnici moc nevyznám,ale nemůžu cítit Konečnýho :slight_smile: A za mě tam byl strašně milý a hodný pan doktor,furt se mi dokola představoval jako doktor Marek,takže to asi bude příjmením...akorát na stránkách nem. jsem ho nenašla :unamused:
4. led 2011 ve 13:34  • Odpověz  • To se mi líbí
@hannn jojo, doktor Marek se mi kolem porodu motal taky..ten den jsem rodila sama, tak na mě měli všichni čas:slight_smile: a byl zlatý, lidský, dokázal se pěkně usmát a podržet psychicky, když už jsem nemohla...KOnečnýho neznám já. jo, bylo by to super, kdyby nám to vyšlo společně :grinning:
Jinak kdo ví, třeba to těmi zuby je. Pamatuju si, že když nám lezly stoličky, tak měl dva dny zničehonic vyskoou teplotu, průjem, ale měl chut na jídlo, což se při střevních chřipkách říct nedá, to mi všechno odmítal. A když mu to mlíko nic neudělalo, tak asi to bude spíš jak říkáš ty.
4. led 2011 ve 13:40  • Odpověz  • To se mi líbí
@pajinka29 My rodily 3,takže u porodu byla dr. Polzerová a pak mě přišel zašít on.Chodila jsem k němu i na všechny poradny už v nemocnici a byl fakt takový,jak říkáš :slight_smile: A Konečnýho nad ani poznat nechtěj :grinning:
Ho ty stoličky zlobí už strašně dlouho,i špičáky bych řekla...zrovna včera to měl tak nalitý,že jsem myslela,že už je prořezanej a nic :unamused:No snad jo...je právě i veselej,hraje si a když vidí jídlo,tak by se utloukl...včera to úplně rachotilo,jak do něj ten sunar padal...do toho prázdnýho žaludku :slight_smile:
4. led 2011 ve 13:46  • Odpověz  • To se mi líbí
@hannn chudáček malý...no nám rostou špičáky už strašně dlouho a pořád nás trápí:frowning2: Hlavně, že má prcek dobrou náladu, to už bude dobrý. Jinak mám na porodnici jen dobré vzpomínky, tak se snad ani nebudu bát druhého porodu:slight_smile: I porodní asistetka byla super.
4. led 2011 ve 13:48  • Odpověz  • To se mi líbí
pajinka29 Njn,když ty zoubky vyrůst musí...ale když si třeba vemu,jak měl bolel zub moudrosti,tak si říkám,že jsou ty děti fakt chůďátka :unamused:
Vzpomínky mám taky jen dobré,nepamatuješ si,jak se asistentka jmenovala?Ta moje Kočicová a byla super,dokonce mi povolila mít otevřená okna,protože mi bylo furt vedro(v listopadu) a chodila kvůli mně ve svetru a ve vestě :grinning:
4. led 2011 ve 13:51  • Odpověz  • To se mi líbí
@hannn ta moje byla Edita, ted si nemůžu vybavit příjmení. Ale byla starší ,takové rezavé mikádo. myslím, že je tam z nich asi nejstarší. Zkušená, cítila jsem se v jejích rukách v bezpečí. Navíc potom měl malý horší ozvy a ona mě dokázala tak nějak uklidnit..prostě jsem jí věřila a nehysterčila. Mě zase byla strašná ale strašná zima, uplně jsem se klepala-asi tím vysílením. dr marek říkal, že byl prcek na mě hodně velký-prý jsem vevnitř nějaká malá:slight_smile:
4. led 2011 ve 13:58  • Odpověz  • To se mi líbí
tak mi zase museli donést deky a právě se divili, že je mi zima, že tam všem bývá spíš vedro:slight_smile:
4. led 2011 ve 13:59  • Odpověz  • To se mi líbí
@pajinka29 Aha,ta moje byla myslím Vlasta,ale byla taky starší a taky jsme měli horší ozvy,protože měl Mareček 2* omotanou pupeční šňůru :unamused: Taky jsem ale díky ní byla klidná,všechno mi vysvětlila :slight_smile:
No mně bylo takový,že jsem vypila 2L vody a pak jsem myslela,že to ty dvě hodiny na lůžku nevydržím a počůrám se...blbá no :grinning:
4. led 2011 ve 14:02  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holciny, hezky odpoledne :slight_smile: tak za hodinku mam sedet v cekarne a verte, nebo ne, ja jsem nervozni :grinning: :wink: Nejak ty doktory nemusim, i kdyz k nim mam blizko :grinning: :wink: Nebo mozna prave proto :grinning: Jinak je chodila dlouho k prim. a asi jen dva tydny pred porodem jsem stihla dve poradny v porodnici a jejda...taky dr. Marek...behem odpo pred porodem taky on :wink: Ale pak prisel ten nejlepsi...dr. Balak...proste jednicka :wink: To jen k tem oblibencum :grinning: :wink:
@hannn je dost mozny, ze malyho takhle trapi zoubky, Sebikovi tak rostly stolicky. No ted uz by melo byt lip :slight_smile:
@zuzik28 drzim palecky :slight_smile:
4. led 2011 ve 14:02  • Odpověz  • To se mi líbí
@hannn jo, my ji měli taky omotanou. Chudák štěpánek se narodil úplně bílý. Martin se bál, že je snad mrtvý...ale hned plakal a to apgar skore měl hned 10:slight_smile:
4. led 2011 ve 14:05  • Odpověz  • To se mi líbí
@lusyen nedivím se, že jsi nervozní. Taky bych byla, ale zároveň bych se i těšila, že prcka konečně uvidím:slight_smile:i když teda spíše nějakou fazolku. Jj, Balák je taky super. Já myslím, že tam jsou snad všichni fajn. Jen mi nesedl Bilík...takový arogantní přístup jsem dlouho nezažila. A stalo se to vícekrát. Prý se tak chová i u těch genetických poraden na Vodní,.
4. led 2011 ve 14:07  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek