• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Prostějova a okolí. Přidejte se.

14. dubna 2015 
@pajinka29 ja mela taky Editu, i kdyz vlastne rodila jsem v noci a zrovna sama, a protoze jsem z niceho nic po vyvolavacce porodila behem hodiny, bly tam u me, myslim, vsechny asistentky, ktery byli po ruce :wink: Byla to takova rychlost, ze jsem jen dosla z pokoje na porodni sal, lehla si, prisel dr. Balak a maly byl na svete :slight_smile: David ani prim., kteryho volali z domu, prijeli az k hotovymu :wink: Jinak ja se taky cela klepala a druhy den jsem omdlivala, jak se dalo :frowning2:
4. led 2011 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 jo Bilik, toho "klucinu" si pamatuju jeste z mediciny, jezdil se mnou autobusem do Ol :grinning: Prijemny neni teda ani trochu :confounded:
4. led 2011 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lusyen: Hezke odpoledne i tobě :slight_smile: Budeme na tebe s Marouškem moc myslet :wink: Jinak dr. Baláka znám jen od vidění,ordinuje naproti mého doktora :slight_smile:
Malý má zatím teda 8 zubů,jen ty přední a nikdy ho to právě tak moc netrápilo,tak s tím moc zkušeností nemám...ale určitě je nasbírám :grinning:
@pajinka29 Tak po téhle stránce toho máme asi dost společnýho :unamused: Malej byl taky,museli ho odnést a zahřát,ale za ty dvě hodiny na pokoji už mi ho dali a bylo dobře :slight_smile: Taky jsme měli naštěstí 10 :slight_smile:
4. led 2011 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hannn dekuju, jste moc hodni :wink: Marecek za to u me ma Brumika, nebo cokoli jinyho, co ma rad :slight_smile: Nebojte, vsechny zoubky vylezou a bude po trapeni. Nam taky jeste ctyri chybi :wink:
4. led 2011 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lusyen ano, pořád vypadá jak klučina, ale protivný je jak starý fotr:slight_smile:
4. led 2011 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 :grinning: pod to se muzu podepsat :grinning: :wink: :wink:
4. led 2011 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lusyen nám taky ještě chybí poslední stoličky a dva špičáky. Nějak se s tím fláká:slight_smile:
4. led 2011 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hannn jojo, asi máme proto ty kluky oba dva tak podobný, stejně nesnášející nepořádek a stejný nespavce:slight_smile:
4. led 2011 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 @hannn ja padim, holky :wink: Asi se sem dostanu az vecer, ale napisu vam, co a jak :wink: A diky :wink:
4. led 2011 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lusyen tak jak? Jsme se štěpánkem napnutí jak struna. Bylo už vidět srdíčko?
5. led 2011 v 08:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lusyen Taky jsme napnutí s Marečkem a doufáme,že bylo všechno v pořádku :slight_smile:
5. led 2011 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky tak gratuluji k těhotenstvím mi zatím druhe nechcem možna až tak za 5 let jak malej pujde do škole ale i to že mam zdravotní problemi a 4 roky bych neměla přijít do jineho stavu no už vlastně 3roky ale to neva hlavně že mam mího Zdenečka ja jsem stejně chtěla mít děti od sebe tak 6 let
5. led 2011 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik26 Tak ono má takové věkověkové rozpnutí taky své výhody. Aspon jsi s tím prvnáčkem potom doma a máš na něho více času, než kdyby jsi pracovala. Můžeš ho vyzvedávat ze školy a nemusí být v družině atd. Dříve jsem to chtěla právě takhle, ale ted je chci mít blízko sebe. Prostě se mi na mateřské líbí
5. led 2011 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hannn
@pajinka29 ahoj holky, tak dobry zpravicky nemam :frowning2: Neodpovida mi nalez na ultrazvuku a tydny tehotenstvi podle MS. Mam prijit za tyden a uvidime, jestli mimi povyroste a ja jsem jen otehotnela pozdeji, nebo to bude zamlkle tehotenstvi :frowning2: Pisu vam a bulim :frowning2:
5. led 2011 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lusyen jejda, to mě mrzí...ale tak snad to bude v pořádku. Myslím, že se taková věc často stává, že se MS rozchází s utz nálezem. zvlášt, dkyž jsi otěhotněla hned po vysazení prášků. Třeba jsi měla ovulaci posunutou třeba až o dva týdny a mimčo je ted třeba teprve v 5tt. Stalo se to zrovna mým známým, tak nebřeč, bude to ok. To ti jistě řekl i pan prim.
5. led 2011 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 diky, Pavli, pry se uvidi. Vcera mi prim. delal jen ultrazvuk, krev na HCG mi nebral. Vim podle ovulacnich testu, ze ovulaci jsem mela pozdeji, ale mam takovy spatny pocit, ze ani pristi tyden neuslysim to, co bych moc rada slysela.
5. led 2011 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lusyen no vidíš, i ovulace byla později...a ani podle těch ovu testů a tím pádem pozdějšího těhu by ten utz nález neodpovídal?
5. led 2011 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 ja jsem z toho byla vcera hned tak rozklepana a v hlave mi naskocilo zamlkly tehotenstvi, ze jsem se o tom ani nezminila. Kdyz to pocitam, tak je mozna malinka sance, ze se do pristiho tydne neco zmeni, ale moc tomu neverim, byla bych jeste vic zklamana. Primar tvrdil, ze je to moc maly, ze dnes nevi, ze mam prijit za tyden, driv to pry nema cenu. Krev mi nevzal, holt bude to bud tak, nebo tak. :frowning2: Tak mi drzte se Stepankem palecky i pristi utery, prosim.
5. led 2011 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lusyen to je jasný, taková informace člověka paralyzuje natolik, že se zapomene na cokoliv zeptat anebo se o něčem zmínit. Třeba, kdyby jsi mu to řekla, tak by řekl, že by to tomu i odpovídalo. Ti naši známí měli pozitivní test hned po vynechání MS a přitom na utz se pak místo očekávaného sedmého týdne naměřil pouze začátek pátého týdne, už je gyn strašil revizí a nakonec bylo všechno ok. Prostě otěhotněla téměř na konci cyklu. Neboj, bude to ok. Někdy jsou tato vyšetření zbytečně stresující. PAlečky samozřejmě budeme držet, to se ví!!!!
5. led 2011 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 ty tydny mam jako ta Tvoje kamaradka...taky prim. cekal sedmy a on nikde. Za povzbudeni dekuju, Pavli :wink: Tak za tyden dam vedet znovu.
A co jinak u vas? Stepanek taky chrupka? :slight_smile:
5. led 2011 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lusyen chrupká, ale už se to tam začíná nějak mrvit :confounded: moc času mi teda nedává:slight_smile:
5. led 2011 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 me Sebik taky jak kdy :wink: nekdy vydrzi chrupkat dve hodiny, jindy jen jednu. Zatim buca, mam ho vedle sebe v posteli :slight_smile:
5. led 2011 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lusyen Taky nás ta "špatná" zprávička moc mrzí... :unamused: Ale třeba je to doopravdy tak,jak s Pájou říkate a bude to dobrý :slight_smile: Vím,že se to lehce říká,ale hlavně to ještě nevzdávej a doufej...my budeme doufat s tebou a ten příští týden to už snad dopadne tak,jak si přeješ :slight_smile:
5. led 2011 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hannn diky, jste moc hodni :slight_smile: To cekani je dlouhy, i kdyz tyden jinak dlouhy neni. A co Mareckovi...uz je lip?
5. led 2011 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lusyen Uteče to,uvidíš...hlavně na to nesmíš moc myslet...Sebík tě určo zaměstná :slight_smile: Jj,je mu fajn...myslím,že to má fakt spojený se zubama,dneska v noci špatně spal a od rána má ručenku v puse a slintá a slintá :grinning: a spát nechce,před chvilkou teprve usnul...
5. led 2011 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to my zase bojujeme s vysvětlením, že "pálí" rozumějte stromeček je už pryč. Před dvěma dny jsme ho odstrojovali, protože už neskutečně padal a štěpánek ho pořád chudák hledá.
Jinak nám taky roste špičák dole, ruka pořád v pusince a taky špatně spí.
5. led 2011 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hannn tak to budou urcite zoubky a za chvilku jich bude mit v pusince zase o par vic :wink: Aby toho mohl vic snist :grinning: Cloveku je hned lip, kdyz vidi, ze to jeho zlaticko je znovu usmevavy a spokojeny :wink:
5. led 2011 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 ti milacci jsou kouzelni :slight_smile: My jeste stromecek mame, ale o vikendu ho taky odstrojime, tak jsem zvedava, co bude Sebik rikat :slight_smile:
5. led 2011 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lusyen Luci a ještě máte Sebika v jeho postýlce, nebo už spí ve velké posteli? Právě uvažujeme, že mu koupíme k druhým narozeninám postel, tak nevím, jestli je to dobrý nápad. Nedokážu si představit, že by večer v ní dobrovolně usnul:slight_smile:z postýlky utíkat nemůže, ale z postele by mu to šlo raz dva:slight_smile:
5. led 2011 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 ha, Pavli, Sebik spi ve velke posteli...ale s nama :grinning: no vim, ze se neni cim chlubit, nejak se nam v ni uhnizdil a nechce vem :grinning: Pocitame,, ze az se prestehujeme, koupime velkou postel a bude veliky premlouvani, vysvetlovani a stehovani do pokojicku :slight_smile:
5. led 2011 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek