• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Prostějova a okolí. Přidejte se.

14. dubna 2015 
Taky mame ještě stromeček a ještě ani nezačal opadavat lusyen uvidíš že to bude v pohodě držím pěstičky holky chodíte ven kdyš je jak dneska tak zima a větrno
5. led 2011 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik26 tak zrovna dnes jsme byli dopoledne jen kousíček pěšky do obchodu, cca 10min a zpět a odpo ani nejdem, fakt je hrozně syrovo venku
5. led 2011 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lusyen tak to jo:slight_smile: nemyslím, že s tím bude problém. Prostě to má naučené v tom vašem prostředí, ale jak se přestěhujete jinam, tak se může začít nanovo. Myslím, že se mu bude v pokojíku jen jeho a s jeho nábytkem a hračkama a vším líbit.
5. led 2011 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ted zrovna sedí štěpánek disciplinovaně u stolečku a prohlíží si knížečku. To zase tak často nebývá:slight_smile: a volá na mě, co vidí:slight_smile: auto auto, bum:slight_smile:
5. led 2011 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 Sebik si vydrzi taky chvilku sam hrat, i kdyz radsi ma nejakyho spolecnika :wink: Auta a bouraky...i u nas oblibena hra :grinning: Sebik ma naradi a baterky, a tak opravujeme a opravujeme :grinning: S tim stehovanim do pokojicku to bude, myslim, orisek :grinning: Z postylky jsme mu odmontovali ty predni sprusle, aby byl postylku, jak veliky kluk, moc se do ni tesil, ale zase spi s nama :sweat_smile:
5. led 2011 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik26 diky :slight_smile: jste moc hodny, holky :wink: My, kdyz je takova zima a fouka, tak to s chozenim po venku moc neprehanime, i kdyz doma je pak cely den takovy dlouhy. Dnes jsem se divala, ze je minus ctyri, ale ten vitr je dost mrazivy, tak jsme doma v teplicku.
5. led 2011 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lusyen jj, nářadí taky dostal na vánoce. Taky řežeme, hoblujeme:slight_smile: Máš pravdu, je to přes den doma dlouhé, když je tak škaredě, ale venku je to akorát o chycení nějaké laryngytidy:frowning2: a na to jsme my se S´těpánkem experti.
5. led 2011 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ted si vytáhl tahací a hrací housenku a už ji táhne na provázku za mnou:slight_smile:
5. led 2011 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
a taky bojujem s nočníkem. Jednou měl období, kdy si krásně sám říkal aaa...zato ted se to nějak pokazilo a když ho nevysadím, tak se klidně počurdí a ještě je mu jedno, že má mokré kalhoty:frowning2:
5. led 2011 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 Mi mame stejně starí děti že?malej mi taky kolikrat řekne kaka a pak stoho nic no sranda z dětma
5. led 2011 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik26 my jsme tak o tři měsíce starší. nojo, dělají si z nás blázny, potvůrky jedny. No nic, jdem si spolu hrát
5. led 2011 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 Sebca nocik taky dlouho ingoroval, vesele si cvrkal do kalhot a nic si z toho nedelal :slight_smile: Ted si sem tam rekne, ale vetsinou to musim hlidat ja.
5. led 2011 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 taky hura na hrani a svacinku :slight_smile: zatim ahoj, holky a diky! :slight_smile:
5. led 2011 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 mi už mame 18 měsícu a vi?malej se narodil 18 července 2009
5. led 2011 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky teda vy jste toho zase nakecaly :grinning:

U nás pořád stejný...Domča ve školce pořád poplakává :frowning2: což se dalo čekat když byl tak dlouho přes Vánoce doma...no a já jdu v pondělí na pohovor kvůli práci, tak mi držte palce aby to vyšlo, jinak fakt nevím jak to budeme dělat :unamused:
5. led 2011 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,my s nočníkem začali už v 8 měsících,jen jsme tak posedávali,aby si malej zvykl a věděl,že něo takovýho existuje,jen tak formou zábavy...pak kolem 11. měsíce začal mít strašnou averzi ,že plakal a nešlo ho tam udržet,tak jsme si dali pauzu,teď jse to předtím než nás začal zlobit ten průjem,zkoušeli...ale taky jsem ho musela držet zuby nehty a bojovali jsme.Sice to bylo o něco lepší,ale nic moc...Uvidíme,jak to bude pokračovat :unamused:
Jinak jsme byli dnes venku hodinku a stačilo,bylo fakt hnusně :unamused:
@megee Já jsem byla asi jako Domča,nemám se čím chlubit,já vím...ale jen tě tím chci uklidnit,že to bude trvat dýl,než si zvykne,ale zvykne si určitě :slight_smile: A můžu se zeptat,co děláš za práci nebo v jakém oboru se o ni ucházíš?Je to teď s prací asi dost těžký :unamused: Ale držíme pěsti,ať to vyjde...a když je budeme držet všechny a všechny děti,tak to vyjít musí :grinning:
5. led 2011 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik26 my jsme se narodili na konci dubna, takže jsme o kousííííček starší:slight_smile:
5. led 2011 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hannn jinak Štěpánek na nočníku celkem vydrží sedět, to se zlomilo někdy kolem roku, ale už po něm chci, aby si na to myslel sám a řekl si...už to chvíli šlo, ale jak byl nemocný, tak jsem mu zase dávala plínky a pokazil se. Dnes měl teda celý den trenýrky, ale musela jsem ho hodně hlídat a pořád ho vysazovat a stejně se mi večer počural:frowning2:a ani nekváknul.
5. led 2011 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hannn já mám střední ekonomickou školu, ale momentálně je mi úplně jedno v jakým oboru budu pracovat hlavně, že nějaká práce bude :grinning:
Jinak jsi mě s tou školkou uklidnilam, vím, že to chce čas a že si zvykne jen je mi ho vždycky líto :sweat_smile: :cry:
5. led 2011 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@megee tak s ekonomkou něco seženeš, ne? To je slušný základ. A kam bude ten pohovor? něco v oboru? Stejně to musí ale být těžké se vracet po třech letech do "výrobního procesu" :sunglasses:
5. led 2011 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 no to nevím, buďto chtějí praxi a tu nemám nebo chtějí vysokou...je to pohovor do jednoho call centra a musím říct, že se vůbec netěším po těch 3 letech doma je to fakt síla :grinning:
5. led 2011 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@megee ale tak snad to vyjde. Jo, musí to být záhul, po třech letech vypadnout. Já si už ted po roce připadám někdy uplně mimo a mluvím jen ve zdroběnlinách nebo štěpánkových výrazech:slight_smile: A což teprve, jestli na tuto mateřskou třeba zase navážu:slight_smile: to budu uplně tupá. Ale co, za ty naše bobky to stojí.
5. led 2011 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@imila ahojík, dlouho jsi tady nebyla. Jak se vede? Jak jste prožili Vánoce? CO váš miláček, už je to s těmi prdíky lepší?
6. led 2011 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@otyna a co ty? Jaké byly Vánoce u vás? A co domeček? Postupujete zdárně kupředu?
6. led 2011 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mysycka a co je nového u vás? Užili jste si Vánoce? Už se vám blíží váš významný den.
6. led 2011 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
jůůůůů nase stare tema porad jede?jen jsem to zahledla tak jsem jdu hodit pozdravv :grinning: ahoojj :grinning:
6. led 2011 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denousek ahojík, jj, ale asi je tady jiná sestava:slight_smile: ale klidně se přidej, budem rááády
6. led 2011 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
s megge se zname :slight_smile:) .. tak sem tam muzu nakuknout :slight_smile: ono kdysi jsem zalozila uplne prvni tema prostejova ja tak jsme tam kecali byli jsme parta ukecana jmenovalo se to porodnice prostejov... pak jsme porodily a jedna ucastnice porodnice prostejov zalozila tohle tema ze uz jsme maminky tak jsme kecali tady,,,jenze ja jsem se pak odmlcela a holky si zalozily uzamcene tema prostejova a kdyz jsem tam chtela jit po dlouhe dobe ta prej ne ze uz nikoho neberou docela smutny kdyz jsem to nejdriv zacla ja :frowning2:(( ale co uz...jinak ted kecam jen na uzamcenych :slight_smile: ale rada svama nekdy prohodim par slov :slight_smile:
6. led 2011 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denousek ahojky stará známá tváři :grinning: vítej zpátky :grinning:
6. led 2011 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denousek tak to jsem ani netušila, že už nikoho nepřijímají, no ale dalo se to od nich čekat :grinning:
6. led 2011 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek