• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Prostějova a okolí. Přidejte se.

14. dubna 2015 
@denousek to je teda od nich hnusný...to máš recht..jinak jsem koukala na fotoalba...pěkný chlapeček. Takový smíšek. A koukám, že se snažíte o sourozence..neboj, ono to určitě tento rok vyjde. Prý má být rok 2011 extrémně plodný.Doufám, že této konstalace taky využiju:slight_smile:
6. led 2011 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@megee no jo ja jsem se jen zeptala ze ..jestli muzu zpatky za nima ale jak je videt jak clovek nechodi porad na net a sem tak uz nema narok..no..co uz... :wink:
6. led 2011 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,konečně spíme...a já jdu mrknout na anglinu,abych pomohla kamarádce ke zkoušce :slight_smile:
@megee Tak to máš,jak říká Pája,dobrý základ...mně ekonomika nikdy nešla :unamused: Ale chápu,že budeš brát v podstatě cokoli,taky to tak se mnou nejspíš dopadne :slight_smile: Od něčeho se člověk stejně odrazit musí :slight_smile:
@pajinka29 Já jsem taky jak magor,mluvím s každým jak s malým děckem a když jdu náhodou do obchodu nebo někam bez malýho a slyším malý dítě,tak už Marečka vyhlížím :grinning:
@denousek Ahoj,já jsem už tak před celkem dlouhou dobou chtěla někam do diskuze o PV,ale taky jsem našla jen tu uzamčenou a sdělení,že už nepřijímají...tak jsem tu a jsem za to ráda :slight_smile:
6. led 2011 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denousek ono je to už fakt zbytečný řešit :slight_smile: Teď je tu skvělá parta holek a nikdo se tu nad nikoho nepovyšuje :wink:
6. led 2011 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hannn ahojík..no, já jsem taky diskuzi hledala dlouho..škoda, že jsme to tady neobnovily dřív :confounded: Jinak taky nemám ekonomické myšlení, spíš jsem ten humanitní typ. Ty jsi ale parádní kamarádka, že tak pomáháš.
6. led 2011 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hannn no on to možná dobrý základ je, ale tady v PV je mi k ničemu, jak řeknu, že nemám praxi a mám malý dítě tak mám prostě smůlu :angry:
6. led 2011 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 Já jsem sem psala,ale nevím kdy ještě pod úplně jiným nickem,ke kterýmu jsem zapomněla heslo :grinning: A pak jsem viděla,že se to tu obnovilo a už jsem se přidala :slight_smile:
No ona ta kamarádka,které pomáhám je taky parádní,takových přátel,jako je ona,člověk moc nemá,tak si toho musím vážit...ale pomůžu ráda,pokud to jde...navíc škola mi celkem chybí :slight_smile:
6. led 2011 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@megee Já myslím,že to je problém u každé maminy...to nemyslím špatně,ale třeba švagrová v Brně chodí po pohovorech už půl roku a nic.Jak řekne,že má 3 děti a praxi má před 10 lety,tak konec :unamused:
6. led 2011 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@megee taky se bojím, až se budu vracet, že na mě budou zaměstnavatelé koukat skrz prsty ohledně toho, že mám malé dítě
6. led 2011 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hannn to jo, to nezní moc povzbudivě...bojím se, že jestli se podaří druhé mimčo, tak budu vlastně z oboru pryč 6let...sice praxe šest let, ale otázka, jetli to bude někoho zajímat:frowning2: Máš pravdu, dobrých přátel je poskrovnu, takoví se musí hýčkat
6. led 2011 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 No bohužel je to tak...Navíc ona zrovna má babičky,které mohou hlídat a dvě děti z těh tří má už ve škole...ale fakt to nikoho nezajímá :unamused:
6. led 2011 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo holky je to tu s tou prací těžký, jako oni to nikde neřeknou otevřeně, že tě neberou kvůli dítěti, hezky to zaobalí do sdělení nevyhovujete našim požadavkům :frowning2:

No začínám vážně uvažovat o návratu do Prahy a o tom že si udělám aspoň nějakou VOŠ
6. led 2011 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@megee téééda, tak do velkoměsta? No, myslím, že tam by jsi šanci na prac,uplatnění měla mnohem vyšší. A taky by jsi byla s přítelem i přes týden, ne? To ´by možná stálo za to. Jen jak by tu změnu zmákl Domča..
6. led 2011 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 jj chceme sourozenecka ale uz se pul roku snazime a nic :frowning2:( uz by to mohlo klapnout..jeste se potrebuju objednat ke gyndr.ale nevim jak to skloubit potrebuju totiz aby me nekdo odvezl kdo mi bude hlidat maliho venku :frowning2: snad mi aspon dr nejak poradi..jenze fakt nevim kdy se tam dostanu..chtela jsem tam jit 13.1 manza me veze na skoleni z pracaku a bude hlidat maliho v aute jenze to tam dr zrovna neni :frowning2: ach jo... ja se tam snad nedostanu chodivam tam kazdy rok v lednu :frowning2:
@megee jj vsak ja nic neresim .-) jen jsem se zeptala bylo mi to zamitnuto a to je vse...jen me to mrzi ze tam nechteji nekoho kdo tam patril...ale asi maji svuj duvod no...tak at si to uzijou :wink:
6. led 2011 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hannn už nestraš!!!! :confounded: :grinning: Stejně mě asi nic neodradí od touhy po druhém mimču. Makat pak bude člověk celý život.
6. led 2011 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 no právě tam by se nějaká ta práce našla a navíc by jsme byli konečně zase všichni spolu...a Domča by si zvyknul v pohodě...mu ani tak nedělá problémy změny prostředí jako změny od maminky do školky :grinning:

A navíc já Prahu miluju...bydleli jsme tam rok, ale pak jsme měli s přítelem hodně velkou krizi tak jsem se vrátila zpět do PV...je fakt, že se tím zachránil náš vztah, ale strašně toho návratu litiju, Praha mi strašně chybí
6. led 2011 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denousek jj, je to problém, když člověk nemá hlídání. A co tak ho dát třeba na hodku do té sourkomé školičky tady v Pv? To by nešlo a ty bys skočila na tu gyn?
6. led 2011 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denousek a půl roku ještě není taková hrůza. Navíc, když už se jednou zadařilo, proč by to nešlo potom...aspon já se tím utěšuju:slight_smile:
6. led 2011 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@megee tak to si myslím, že není co řešit. ROdina má být spolu a když máš navíc PRahu ráda. Domča bude nadšený, že má tatku doma a pro vás by to taky mělo být lehčí, když budete spolu a nebudete se vidět jen přes víkend. Já bych neváhala.
6. led 2011 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 ty jo..to ja ani nevim kde je,jak to tam chodi.kolik to stoji..no nevim jestli by tam malej vydrzel :unamused: musim to nejak poresit no ..ale kdyztak az po MS -jestli teda jeste dorazi :grinning: ale takovy stesti nemam no..

@megee tak se tam prestehuj i s dominkem ...novy lidi tam poznas..i kdyz..tady mas vsechno..ale zase nejste spolu...to je tezky no..
@pajinka29 Nestraším...teda aspoň nechci :grinning: Já praxi nemám žádnou a druhý mimčo chci taky,takže tě můžu potěšit,že jsi na tom určitě líp :grinning:
@denousek já jsem na to viděla plakát. Nevím, jestli jsi přímo z PV, ale je to někde na Krasické-tipuju, že to tam je někde a areálu té školky. Platí se od hodiny, nemusíš se dopředu obejdnávat a prostě to funguje v podstatě jako takové hlídání. Vím, že známá to využívala, když právě chtěla k doktorovi. v jakoukoliv hodinu a dobu.
A cena psali myslím od 20kč na hodinu. Prostě asi zádná hrůza. Ale osobní zkušenost s tím nemám.
6. led 2011 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denousek já bych bez Domču nejela, ono je sice fakt, že tu mám rodinu, ale momentálně jsem na pracáku, bez peněz a vyhlídky do budoucna žádný :unamused: ...asi bych chtěla něco víc než tu někde v obchodě dalších 40 let dělat prodavačku :slight_smile: ...

no nejdřív tam musím vyřešit školku pro Domču pak práci
6. led 2011 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@megee však v lednu bývají zápisy ne? Tak nějakou dobrou vybrat a zkusit ho zapsat. Práci bys tam mohla hledat průběžně...však co, tady jsi taky na pracáku, tak by to nebyl rozdíl. Asi bych prostě do toho šla
6. led 2011 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hannn tak jen, aby se to druhé podařilo potom co nejdřív..nerada bych třeba nastupovala do práce třeba na pět měsíců, to by mi přišlo pro kolegyně jako podpásovka
6. led 2011 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 no tam zápisy bývají různě, každá školky to má jinak některý v lednu některý až v dubnu, jen nevím jestli můžu jít tam na zápis když už je zapsanej ve školce tady...ale jinak abych pravdu řekla jsem rozhodnutá do toho jít
6. led 2011 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@megee
@pajinka29 taky bych do toho sla..hlavni prece je aby jste byli vsichni spolu ne?jak to ted mate?dominkuv tatinek jezdi sem na vikendy?nebo jak?stejne si na pracaku a to muzes byt i tam...sla bych do toho at tam uz malej chodi do skolky at pak nema najednou zmenu...

jinak s tim hlidanim to si muzu domluvit nejakou kamosku z pv ze prijde pred gyndu a pohlida mi maliho tam ze :sweat_smile: no uvidime jeste..stejne ukecam mamku a ona me zaveze :grinning: ale nechtela jsem ji otravovat :unamused: a buhvi kdy tam stejne pojedu no uvidime budu se objednavat az dorazi MS tudis pristi tyden
6. led 2011 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@megee já myslím, že to můžeš. prostě se tady pak odhlásíš a hotovo.Jen tam ten zápis neprošvihnout
6. led 2011 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denousek takže asi nejsi přímo z pv, že?
6. led 2011 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 to sem si rikala taky..ze nechci nekam nastupovat na chvil ..myslela jsem ze to bude hned tak jsem v cervenci vysadila prasky a uz je leden s stale nic... :frowning2:
6. led 2011 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denousek a ted jsi na pracáku nebo jak? Je to na prd, jak si člověk něco plánuje a pak to všechno je uplně jinak
6. led 2011 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek