• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Prostějova a okolí. Přidejte se.

14. dubna 2015 
@denousek Já s tím nemám taky osobní zkušenost,ale viděla jsem na to spoustu plakátů a i v novinách to bylo,chtěla jsem tam jít na den otevřených dveří se mrknout,kdybych tam náhodou malýho musela někdy dát,abych věděla,do čeho jdu,ale zrovna to nějak nevyšlo :unamused:
@pajinka29 Jj,to máš pravdu...ale určitě podaří,musíme věřit :slight_smile:
@megee Rozhodnutí je sice jen na tobě,ale podle toho,co píšeš,bych do toho taky šla...zas takový rozdíl,jestli jsi na pracáku tady nebo tam,není a když ti nevadí odjet od rodiny "tak daleko" a máš tam přítele,líbí se ti tam,navíc Domča by si zvyknul,jak říkáš...za zkoušku nic nedáš :slight_smile:
6. led 2011 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky ukecaly jste mě jdu do toho :grinning:

no koneckonců není problé do nějaké školky tam zavolat a zeptat se že :grinning:

6. led 2011 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@megee :grinning: paráda. A co přítel, když je přímo tam, ten to nemůže nějak pozjištovat?
6. led 2011 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
horší bude to bydlení, tam jsou ty podnájmy trošku dražší za 2+1 tam dáte kolem 12000,- + vratnou kauci taky 12000,-...no ale to už se nějak pořeší
6. led 2011 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@megee a jak tam ted přítel bydlí?
6. led 2011 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 problém je v tom že on jezdí do práce v 7 ráno a vrací se kolem 20 večer
6. led 2011 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 bydlí v podnájmu s bráchou a mým tátou :grinning: :grinning: :grinning: ale mají jen 2kk a tam bysme se všichni nevlezli
6. led 2011 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@megee aha, tak to holt asi zbyde na tebe. Stejně, chlapi tomu prd rozumí:slight_smile:
6. led 2011 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 mě to nevadí, jako me hrozně baví hledat byty přes net a obvolávat to :grinning: takže mi nějaký vyřizování problémy nedělá :grinning:
6. led 2011 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@megee aha....to teda ne. A asi bytse taky měli začít bydlet sami, at jste jako rodina. ale tak ty nájmy jsou vyšší, ale až si najdeš práci, tak zase platy jsou lepší. Tak se to tím vyrovná. A práci tam jistě najdeš brzo.
6. led 2011 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 jj jsem na pracaku bohuzel... malej mel 24.12 3 roky tak mezi svatkama jsem tam naklusala dnes jsem tam byla po druhy a mam prijit az na konci unora...mysleli jsme ze touhle dobou uz budu tak v 5 mesici :frowning2: a ono prd.. :frowning2:
6. led 2011 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 jo toho se nebojím tam se něco najde určitě

no bydlet chceme rozhodně sami...stačil mi první rok co jsme s Domčou a Tomem bydleli u jeho rodičů
6. led 2011 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denousek neboj ono se určitě brzy zadaří, chce to na to nemyslet, což se sice lehce řekne, ale hůř dělá
6. led 2011 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@megee tss to jo...no uz jsem na to i myslela i nemyslela,sledovala ovu,ovu testama ,pak ruzny bylinky,vitaminy,,,pak jsem na to zase nemyslela ..uz nevim co je spatne ale proto se potrebuju dostat k tomu dr no :unamused:
6. led 2011 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denousek já myslím, že není špatně nic. Kamarádka se snažila otěhotnět až moc hlavou...a když potom přišla na jiné myšlenky-přítel ji požádal o ruku a ona se zažrala do příprav, tak první měsíc otěhotněla. Prostě to chce myslet na něco jiného...ale to se špatně dělá, zvlášt, když člověka tlačí čas, že... :confounded:
6. led 2011 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 no to jo :frowning2:( aloe i tak kdyz budu myslet na neco jinyho ze...tak proste v podvedomi je to porad..to by se muselo leda podarit ted pres vanoce to jsem mela myslenky jinde :grinning: to by bylo za tyden prekvapko :dizzy_face: :dizzy_face: ale ja uz si spis chystam řeč pro doktora :frowning2:( at nas oba vysetri .-(
a ke komu chodite?já k Balakovi..ale jeste jsem nebyla v nove ordinaci..
6. led 2011 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@megee a tys rikala ze ses taky na pracaku?a malej chodi do skolky uz?a ke komu chodis na pracak?a bylas na tom skoleni uz?jak to bylo dlouho?a nuda ze.. :frowning2:
6. led 2011 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denousek já jsem měla nějaké problémy s čípkem, takže jsem u Dr. Bartouškové, protože je to na tyhle věci profík a cítím se v naprosto dobrých rukách. Navíc jsem s její dcerou chodila do třídy, takže je na mě mooooc hodná:slight_smile:
6. led 2011 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 ty joo...tu ani neznam :slight_smile:
6. led 2011 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denousek malej je ve školce od prosince a já na pracáku od ledna, na to školení jdu až 20. ledna a tuším, že je to tak na hodinu
6. led 2011 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky nevíte náhodou můžu být na pracáku v jiným městě i když mám trvalý bydliště tady v PV?
6. led 2011 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@megee ty jo to je divny ze des pozdej jak ja na skoleni ale ja sem na pracaku od 27.12 a na skoleni jdu 13.1... se tesim fakt.. a u koho ses na pracaku?
6. led 2011 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@megee to bych rekla ze musis byt tady na pracaku..ale nevim :unamused: setam zeptej jak to je kdyz se chces stehovat
6. led 2011 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denousek já jsem na pracáku až od 3.1 proto jdu pozdji na to školení a jsem u Hradečné...jj zeptám se tam
6. led 2011 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@megee jj, taky myslím, že to musí být v místě trvalýho bydliště. Kamarádce tehdy řekli, že se nemá co stěhovat, když je na pracáku...samozřejmě to jde, ale prostě musíš mít dobrého úředníka. Prostě se tady musíš odhlásit a být tam na pracáku...ale to tam musíš mít trvalé bydliště. Lehčí by asi bylo najít práci v praze a jít tam než řešit trvalé bydliště a prosit se úředníků atd...
ale možná se to změnilo, raději se zeptej
6. led 2011 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 určitě se zeptám, ale taky myslím, že můžu bát na úp pouze v místě trvalýho pobytu...no jednodušší bude si tam radši najít tu práci :grinning:
6. led 2011 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@megee tak tak
6. led 2011 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda holky :slight_smile: vam to dneska povida :grinning: Jen jsem nakoukla, abych vas pozdravila...asi se pujdu zavrtat pod perinu za Sebikem a dam si s nim bucanek :slight_smile:
6. led 2011 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lusyen to u nás se už za chvíli bude budit. Pěkně si schrupni :wink:
6. led 2011 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 myslim, ze ani ja uz se moc v perinach nepovalim...davam tomu tak patnact minutek, ale kazda dobra, ze :grinning:
6. led 2011 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek