Maminky a miminka z Prostějova a okolí. Přidejte se.

Nazdárek Tak kromě snažilek a těhulek js Pv nenašla tak snad nám to nezruší 🙂
zuzik28
11. led 2011
@lusyen Jejda, tak to mám opravdu radost. Moc gratuluji k výborným zprávám a přeji ať je i nadále všechno v pořádku.
lusyen
11. led 2011
@zuzik28 moc velky diky, Zuzi 🙂 ja zase preju, at uz si muzes Kristynku brzo pomuchlat v naruci, protoze uz se na to urcite moc tesis, vid 🙂 😉
pajinka29
11. led 2011
@lusyen a my se za vaším autem otáčeli🙂 vybavuju si, že jsme se tam za nějakým autem dívali🙂 ale nevěděla jsem, že jste to vy...takže už vybíráte obklady? To je bezva. A vybrali jste tam?
hannn
11. led 2011
@lusyen Super,moc moc ti s Marečkem k miminku blahopřejeme a přejeme hlavně hodně zdravíčka a ať těhotenství probíhá ukázkově a bezproblémově 🙂
mysycka
13. led 2011
ahojte holky, jdu vás jen pozdravit. Vánoce jsme si užili, bylo to super. 19.1 jedeme opět k doktorovi tak pak se zase ozvu.
Lusyen gratulujeme k miminku 🙂
norma
13. led 2011
Ahoj holky,
doufám že to nebude nikomu vadit když to sem napíšu,Zuzikovi se dnes narodila Kristýnka má 50cm a 3,65kg.Mamince i miminku gratulujeme a ať jste obě zdravé.
megee
14. led 2011
jé to je po ránu krásná zprávička 😃

Zuzce moc moc gratuluju ke Kristýnce, přeju hodně štěstíčka a zdravíčka do života a ať malá dělá rodičům jen a jen samou radost 😃
hannn
14. led 2011
@norma Děkujeme za zprávičku....s Marečkem Zuzce moc gratulujeme a přejeme hlavně zdravíčko a ať Kristýnka dělá celé rodince jen radost 🙂
Jinak koukám holky,že to tu nějak "vázne"....nám dodnes nejel net,teď konečně naskočil,tak doufám,že to vydrží 🙂
Pěkný den všem 🙂
pajinka29
14. led 2011
Zuzce moc gratuluju. Přeji oběma holkám, at jsou hlavně zdravé a at si všichni společně užívají toho rodinného štěstíčka!!!
pajinka29
14. led 2011
@hannn tak už se net vyřešil, to je dobře! Já se tak těším na víkend, hurá, konečně mezi lidi🙂 ráno jsme byli na procházce, pak jsme se balili a ted už spinká, hurá🙂
hannn
14. led 2011
@pajinka29 No vyřešil,musela jsem tam každý den telefonovat a rozčilovat se,ale snad už to bude dobrý 😃 Já se taky těším,hlavě na ten zítřejší bowling,ale i na to,že budeme zase chvilku s Marou spolu sami 🙂 Vy jedete už dnes?
My byli taky na procházce,ale jen chvilku a až později a teď taky spinkáme...tak doufám,že to ještě nějakou chvilku potrvá,dneska je malej jak z divokejch vajec 🙂
pajinka29
14. led 2011
😃 tak tak, taky se těším na to, že budem na plese sami a budem se moci v klidu pobavit, zatancovat atd...ale na bowl bych teda taky zašla. Bavilo mě to, ale od té doby, co máme stěpu jsme už nebyli😞 A to je nějaký bowl v té nivě? A to budete u těch známých spát?
jj ,jedem dnes, at si ho užijí🙂a co si budem povídat, já si tam odpočinu-bude navařené, budou se věnovat štěpánkovi a já budu mít klid:-)
pajinka29
14. led 2011
@mysycka tak to hlavně přeju, aby to všechno dobře a hlavně brzo dopadlo!!!
hannn
14. led 2011
@pajinka29 Tak si to tam užijte a odpočiň si 🙂Závidím,že můžete být ode dneška v klidu spolu všichni 3 🙂 Jj,prej jo...jen 2 dráhy,nás pojede dost,tak máme právě rezervované obě,abychom si zahárli a zároveň měli soukromí...ale jak to tam vypadá nebo jaký to tam je,to netuším,pak poreferuju 😃 A spát tam nebudeme,kamarádova sestra nás potom hodí k ránu domů-pojede do PV pro rodiče na ples 🙂
pajinka29
14. led 2011
@hannn a vy se marečka "zbavíte" kdy? Až zítra před tou akcí? A pak si ho od mamky vyzvednete v neděli, až se vyspíte?
hannn
14. led 2011
@pajinka29 Zítra ho dáme mamce odpoledne na vycházku a zpátky se nám vrátí asi v neděli odpoledne,až se vyspí 🙂 Máme to k mamce pár kroků,takže kdyby něco,můžeme si ho vzít kdykoli...ale doufám,že nic 😃 Hlavně se bojím,aby tam vůbec usnul večer,nespal tam už 2 měsíce a teď je takovej víc fixovanej na nás.... :-|
pajinka29
14. led 2011
@hannn tak to máte taky fajn. Neboj, já myslím,že to s mamkou v pohodě zmáknou. Ono ty děti nás často jen zkouší. Navíc s ním bude mamka už od vycházky, takže se na ni zaklimatizuje a na vás si ani nevzpomene. A i kdyby nemohl usnout, tak nakonec přece jen usne...akorát pozdě. Sice si to mamka, jak se říká, vyžere, ale co by babi neudělala pro vnoučka a potažmo pro svou dceru, at si taky odpočinete.
hannn
14. led 2011
@pajinka29 No říkám si úplně to samé,jenže mamka do mě furt klavíruje,že ji beztak nebude spát,že se bojí,že bude plakat a já nevím,co ještě....a já pak z toho mám nervy dvakrát větší :-|
No nic,povalím trochu poklidit,dokud malej spí....tak přeju hezkej víkend plnej odpočinku a po víkendu si napíšem,jak to vypadá s tím cvičením 🙂
pajinka29
14. led 2011
@hannn jj, papa a užijte si to!
pajinka29
17. led 2011
holky, tak co víkend? jak jste si užívali toho skoro jarního počasíčka?
zuzik28
17. led 2011
Ahoj holky, už jsem tu delší dobu nebyla, ale měla jsem pro to důvod :-N 😃
Ráda bych vám oznámila radostnou novinku...ve čtvrtek 13.1. v 7.09 hodin se nám narodila holčička Kristýnka. Míry byly 3 650 g a 50 cm. Včera odpoledne nás propustili z porodnice, takže už bojujeme doma.
Zatím jsem vás nedočetla a ani nevím jestli se mi to podaří...snad se máte všichni dobře...
pajinka29
17. led 2011
@zuzik28 Zuzi, už to sem psala nějaká jiná holčina, pravděpodobně tě zná z jiné diskuze. Každopádně Ti a Kristýnce přejeme se Štěpánkem jen a jen to nejlepší a moc gratulujeme ke štěstíčku!!!!! Doufám, že porod byl ralativně rychlý a ok a že je na tebe Kristýnka hodná a vyspíš se atd....však to známe všechny ten frmol a to počátenčí sžívání. A co na ni říká Ondra?
evik26
17. led 2011
Zuzi gratuluji hlavně ad ste zdraví.jinak doufam že jste všechny zdraví a co vykendíček mi super v patek jsme byli z manželem na večeří měl narozeninky malej byl u babičky takže romantika 🙂
hannn
18. led 2011
Pěkné odpoledne přeju 🙂
@zuzik28 Zuzi,ještě jednou s Marečkem gratulujeme ke krásné a zdravé Kristýnce a jinak ti přejeme,jak už psala Pavla,ať je na vás hodná,krásně spinká a ať se všichni "sžijete" co nejdřív 😉
@pajinka29 Páji,byli jste v tom cvičení?Malej nám celou noc po 15 minutách prokašlal,tak jsem ho vzala ráno radši kdr. a ta se na mě dívala,jak na debila,že to má z těch částiček,co kolem nás lítají ve vzduchu... 😃 Jinak totiž nemáme skoro ani rýmu,ani teplotu...ale tak aspoň mám jistotu :-|
hannn
18. led 2011
@megee Nejde mi to jaksi otevřít :-|
megee
18. led 2011
Petice na podporu rodin s dětmi - Petice.net - vytvořte vlastní petici zdarma
www.petice.net
pajinka29
18. led 2011
@hannn jj, byli, ted se snaží usnout v postýlce. Bylo tam dětí o něco mín, ale nikdo nekašlal🙂 tak snad nic nechytnem. Takže to znamená, že jako nic Marečkovi není? jen mu vadil suchý vzduch, který ho dráždil?
hannn
18. led 2011
@pajinka29 My už naštěstí spíme,tak uvidíme,jak dlouho :-| Vy jste asi odolní...my budeme beztak padavky :-| No je jen normálně nachlazenej....suchej vzduch asi nee,protože mu shcválně na noc namáčím prostěradla nebo osušky,aby měl na spaní vlhko...dostal jen fenistil,aby o ten kašel v noci nedráždil :-|

Začni psát odpověď...

Odešli