• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Prostějova a okolí. Přidejte se.

14. dubna 2015 
@lusyen Jejda, tak to mám opravdu radost. Moc gratuluji k výborným zprávám a přeji ať je i nadále všechno v pořádku.
11. led 2011 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzik28 moc velky diky, Zuzi :slight_smile: ja zase preju, at uz si muzes Kristynku brzo pomuchlat v naruci, protoze uz se na to urcite moc tesis, vid :slight_smile: :wink:
11. led 2011 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lusyen a my se za vaším autem otáčeli:slight_smile: vybavuju si, že jsme se tam za nějakým autem dívali:slight_smile: ale nevěděla jsem, že jste to vy...takže už vybíráte obklady? To je bezva. A vybrali jste tam?
11. led 2011 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lusyen Super,moc moc ti s Marečkem k miminku blahopřejeme a přejeme hlavně hodně zdravíčka a ať těhotenství probíhá ukázkově a bezproblémově :slight_smile:
11. led 2011 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte holky, jdu vás jen pozdravit. Vánoce jsme si užili, bylo to super. 19.1 jedeme opět k doktorovi tak pak se zase ozvu.
Lusyen gratulujeme k miminku :slight_smile:
13. led 2011 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
doufám že to nebude nikomu vadit když to sem napíšu,Zuzikovi se dnes narodila Kristýnka má 50cm a 3,65kg.Mamince i miminku gratulujeme a ať jste obě zdravé.
13. led 2011 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé to je po ránu krásná zprávička :grinning:

Zuzce moc moc gratuluju ke Kristýnce, přeju hodně štěstíčka a zdravíčka do života a ať malá dělá rodičům jen a jen samou radost :grinning:
14. led 2011 v 07:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@norma Děkujeme za zprávičku....s Marečkem Zuzce moc gratulujeme a přejeme hlavně zdravíčko a ať Kristýnka dělá celé rodince jen radost :slight_smile:
Jinak koukám holky,že to tu nějak "vázne"....nám dodnes nejel net,teď konečně naskočil,tak doufám,že to vydrží :slight_smile:
Pěkný den všem :slight_smile:
14. led 2011 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzce moc gratuluju. Přeji oběma holkám, at jsou hlavně zdravé a at si všichni společně užívají toho rodinného štěstíčka!!!
14. led 2011 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hannn tak už se net vyřešil, to je dobře! Já se tak těším na víkend, hurá, konečně mezi lidi:slight_smile: ráno jsme byli na procházce, pak jsme se balili a ted už spinká, hurá:slight_smile:
14. led 2011 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 No vyřešil,musela jsem tam každý den telefonovat a rozčilovat se,ale snad už to bude dobrý :grinning: Já se taky těším,hlavě na ten zítřejší bowling,ale i na to,že budeme zase chvilku s Marou spolu sami :slight_smile: Vy jedete už dnes?
My byli taky na procházce,ale jen chvilku a až později a teď taky spinkáme...tak doufám,že to ještě nějakou chvilku potrvá,dneska je malej jak z divokejch vajec :slight_smile:
14. led 2011 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: tak tak, taky se těším na to, že budem na plese sami a budem se moci v klidu pobavit, zatancovat atd...ale na bowl bych teda taky zašla. Bavilo mě to, ale od té doby, co máme stěpu jsme už nebyli:frowning2: A to je nějaký bowl v té nivě? A to budete u těch známých spát?
jj ,jedem dnes, at si ho užijí:slight_smile:a co si budem povídat, já si tam odpočinu-bude navařené, budou se věnovat štěpánkovi a já budu mít klid:slight_smile:
14. led 2011 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mysycka tak to hlavně přeju, aby to všechno dobře a hlavně brzo dopadlo!!!
14. led 2011 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 Tak si to tam užijte a odpočiň si :slight_smile:Závidím,že můžete být ode dneška v klidu spolu všichni 3 :slight_smile: Jj,prej jo...jen 2 dráhy,nás pojede dost,tak máme právě rezervované obě,abychom si zahárli a zároveň měli soukromí...ale jak to tam vypadá nebo jaký to tam je,to netuším,pak poreferuju :grinning: A spát tam nebudeme,kamarádova sestra nás potom hodí k ránu domů-pojede do PV pro rodiče na ples :slight_smile:
14. led 2011 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hannn a vy se marečka "zbavíte" kdy? Až zítra před tou akcí? A pak si ho od mamky vyzvednete v neděli, až se vyspíte?
14. led 2011 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 Zítra ho dáme mamce odpoledne na vycházku a zpátky se nám vrátí asi v neděli odpoledne,až se vyspí :slight_smile: Máme to k mamce pár kroků,takže kdyby něco,můžeme si ho vzít kdykoli...ale doufám,že nic :grinning: Hlavně se bojím,aby tam vůbec usnul večer,nespal tam už 2 měsíce a teď je takovej víc fixovanej na nás.... :unamused:
14. led 2011 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hannn tak to máte taky fajn. Neboj, já myslím,že to s mamkou v pohodě zmáknou. Ono ty děti nás často jen zkouší. Navíc s ním bude mamka už od vycházky, takže se na ni zaklimatizuje a na vás si ani nevzpomene. A i kdyby nemohl usnout, tak nakonec přece jen usne...akorát pozdě. Sice si to mamka, jak se říká, vyžere, ale co by babi neudělala pro vnoučka a potažmo pro svou dceru, at si taky odpočinete.
14. led 2011 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 No říkám si úplně to samé,jenže mamka do mě furt klavíruje,že ji beztak nebude spát,že se bojí,že bude plakat a já nevím,co ještě....a já pak z toho mám nervy dvakrát větší :unamused:
No nic,povalím trochu poklidit,dokud malej spí....tak přeju hezkej víkend plnej odpočinku a po víkendu si napíšem,jak to vypadá s tím cvičením :slight_smile:
14. led 2011 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hannn jj, papa a užijte si to!
14. led 2011 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, tak co víkend? jak jste si užívali toho skoro jarního počasíčka?
17. led 2011 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, už jsem tu delší dobu nebyla, ale měla jsem pro to důvod :sweat_smile: :grinning:
Ráda bych vám oznámila radostnou novinku...ve čtvrtek 13.1. v 7.09 hodin se nám narodila holčička Kristýnka. Míry byly 3 650 g a 50 cm. Včera odpoledne nás propustili z porodnice, takže už bojujeme doma.
Zatím jsem vás nedočetla a ani nevím jestli se mi to podaří...snad se máte všichni dobře...
17. led 2011 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzik28 Zuzi, už to sem psala nějaká jiná holčina, pravděpodobně tě zná z jiné diskuze. Každopádně Ti a Kristýnce přejeme se Štěpánkem jen a jen to nejlepší a moc gratulujeme ke štěstíčku!!!!! Doufám, že porod byl ralativně rychlý a ok a že je na tebe Kristýnka hodná a vyspíš se atd....však to známe všechny ten frmol a to počátenčí sžívání. A co na ni říká Ondra?
17. led 2011 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi gratuluji hlavně ad ste zdraví.jinak doufam že jste všechny zdraví a co vykendíček mi super v patek jsme byli z manželem na večeří měl narozeninky malej byl u babičky takže romantika :slight_smile:
17. led 2011 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pěkné odpoledne přeju :slight_smile:
@zuzik28 Zuzi,ještě jednou s Marečkem gratulujeme ke krásné a zdravé Kristýnce a jinak ti přejeme,jak už psala Pavla,ať je na vás hodná,krásně spinká a ať se všichni "sžijete" co nejdřív :wink:
@pajinka29 Páji,byli jste v tom cvičení?Malej nám celou noc po 15 minutách prokašlal,tak jsem ho vzala ráno radši kdr. a ta se na mě dívala,jak na debila,že to má z těch částiček,co kolem nás lítají ve vzduchu... :grinning: Jinak totiž nemáme skoro ani rýmu,ani teplotu...ale tak aspoň mám jistotu :unamused:
18. led 2011 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@megee Nejde mi to jaksi otevřít :unamused:
18. led 2011 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petice na podporu rodin s dětmi - Petice.net - vytvořte vlastní petici zdarma
www.petice.net
18. led 2011 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hannn jj, byli, ted se snaží usnout v postýlce. Bylo tam dětí o něco mín, ale nikdo nekašlal:slight_smile: tak snad nic nechytnem. Takže to znamená, že jako nic Marečkovi není? jen mu vadil suchý vzduch, který ho dráždil?
18. led 2011 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 My už naštěstí spíme,tak uvidíme,jak dlouho :unamused: Vy jste asi odolní...my budeme beztak padavky :unamused: No je jen normálně nachlazenej....suchej vzduch asi nee,protože mu shcválně na noc namáčím prostěradla nebo osušky,aby měl na spaní vlhko...dostal jen fenistil,aby o ten kašel v noci nedráždil :unamused:
18. led 2011 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek