• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Prostějova a okolí. Přidejte se.

14. dubna 2015 
@hannn jj, to nám taky zabíralo, nebo zyrtec. Nevím, taky si o štěpánkově imunitě nedělám iluze...celý prosinec byl na hromadě...tady se tepvre usíná. dala jsem ho do postele tak před 20min a ted jsem tam došla a punčochy svlečené ahozené na zemi, všichni plyšáci vyhození, prostěradlo vysvlečené...po kom to dítě je? :grinning: a já bych přitom tak spala a on nic:frowning2:
18. led 2011 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@megee a jak jste na tom s PRahou? už jsi se nějak definitivně rozhodla? A co Domča ve školce? Už lepší?
18. led 2011 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 No my právě nemocní nebýváme,až teď nás to nějak skolilo,byl před Vánoci a teď zase... :unamused: Manžel býval na hromadě furt,já skoro vůbec...tak uvidíme...malej je ale celej do mýho bráchu,tak doufám,že po něm nezdědí i imunitu,protože celou školku a půl základky byl doma co 14 dní,buď úraz,operace,nemoci...by mě kleplo asi :unamused: :grinning:
Řekla bych,že je po našem Marouškovi :grinning: Ale to asi nee,takže asi po někom z rodičů :grinning: Já bych taky spala,dvě noci vůbec nespíme...a zítra úplněk :rolling_eyes:
18. led 2011 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 Tak s Prahou to vypadá tak, že tam pojedeme buďto už v červenci nebo nejpozději nakonci srpna....momentálně to nejde, školky v Praze jsou plné, a práci bych tam taky měla :grinning:

Jinak Domča ve školce už je lepší, už není tolik nervozní a je klidnější, ale bohužel tento týden je doma protože je nachlazenej, tak jsem zvědavá na příští týden :slight_smile:
18. led 2011 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
koukám, nemoci to klátí všude. To je tím debilním počasím:frowning2: Bud at je teplo a jaro, nebo sníh a mrazivo...tohle je o ničem.
@megee jsem ráda, že je to už lepší, myslím, že už to ani neovlivní to, že je ted s tebou doma.
@hannn to mi ani neříkej s tím úplňkem...chjo...to nebudu spát ani já, ani štěpa. A jaký byl bowl? Bavili jste se? A jak zmákl Mareček spinkání u mamky?
18. led 2011 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 no to doufám :grinning:
18. led 2011 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@megee takže si hledáš práci už v praze stejně jako bydlení? nebo to ještě pokoušíš tady?
18. led 2011 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 Máš recht...jednou je +11,pak -1 a co to má dělat :unamused: Sousedka říkala,že další 3 děti z paneláku jsou taky nachlazené...
Bowl byl super,není to tam sice jako tady na Újezdě,ale je to tam za poloviční cenu a byli jsme tam sami na 2 dráhy(bylo nás 10),takže se to hezky prostřídalo,potom jsme byli u známých doma,dojeli jsme kolem 2h= ráno domů...Mareček radosti všech usnul u mamky ještě dřív než doma a spal celou noc krásněě do 8 do rána,tak mamka byla spokojená...a já vlastně taky :slight_smile:
A co Štěpánkovo hlídání a váš ples? :slight_smile:
18. led 2011 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 v Praze bych měla práci už jistou, tam to řešit nemusím a tady kdyby se něco ještě našlo tak bych si nestěžovala, penízky se vždycky hodí :grinning:
18. led 2011 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hannn tak to je paráda. No, my si ples užili. Tančili jsme hodně, vyhráli v tombole nějaké blbosti...MArtinovi rodiče nám slíbili, že ho budou m ít u sebe v pokoji i přes noc, at se vyspíme. Jenže když jsme došli-v jednu v noci, tak štěpa byl zrovna vzhůru, tak jsme čekali, jestli zabere, ale nezabral, tak jsme si ho nakonec vzali k sobě, protože nám bylo blbé jim ho tam nechat, když ted tak blbě spí. Jenže ani u nás neusnul dřív, než ve tři ráno!!!! a v sedm byl už vzhůru...takže jsme spali cca 4hod. Sice s i ho ráno tchánovci vzali, ale malej stejně tak řádíl, že ho bylo slyšet i přes zavřené dveře, takže jsme už neusnuli. Nevím, co ted v ty noci blbne. Máš to fajn, že mamce tak v klidu usnul, to se ho nebude bát zase někdy hlídat a vy jí ho můžete s klidným srdcem dávat, abyste měli trochu čas i na sebe.
18. led 2011 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@megee takže v praze máš už něco jakoby domluvené? to je prima. A bydlení asi sháníš, že...
18. led 2011 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 To je fajn...taky bych na nějakej našla,ale manžel moc netancuje :unamused: To je blbý no...asi má nějaké období...a to ho co nevidět přejde,uvidíš... :wink: Nejhorší je,že to neovlivníš a pomůže ti jen čekání až to přejde...já za včerejší noc naspala ta 3 hoďky,dneska možná ani ne a jsem jak vymačkanej citrón,takže chápu,že je to pro vás už docela otravný :unamused:
Jj,jsem ráda...ale byla z něj tak zničená,jak řádí,že prej v neděli šla spát v 9 večer,jak padla únavou :slight_smile:
18. led 2011 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
No nic,jdu asi za malým,chce se mi spát úplně neuvěřitelně :unamused: Papa všem :slight_smile:
18. led 2011 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 bydlení zatím neřeším, tam je bytů celkem dost takže to je až ta poslední věc kterou budu řešit :slight_smile:
18. led 2011 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,je tu nejaka tehula tyden pred terminem? :wink:
18. led 2011 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@renina66 Týden před termínem nee, ale skoro týden po porodu jooo :grinning: :grinning:
18. led 2011 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzik28 Tak to gratuluji :wink: Ja se ,asi nedockam :frowning2:
18. led 2011 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mate nektera zkusenosti s Hamiltnovym hmatem v Pv porodnici?Udelaji vam ho na pozadani(pokud je to ovsem mozne)?
18. led 2011 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@renina66 To víš, že dočkáš...já jsem měla taky termín 10.1. a malá se narodila 13.1. A to měl být ten přesnější termín, tzn. podle ultrazvuku z prvního screeningu. Takže nevěš hlavu, ono si mimčo samo řekne.
A s tím Hamiltonem já zkušenost nemám, ale moje ségra, když ho tady v Pv chtěla (protože pak její manžel nebyl doma) tak jí prý nějaký doktor nadal, že se snad zbláznila. Tak nevím. Ale vím od ostatních holek, že jinde to prý problém není. Ale ani tohle není záruka porodu. Jedné kámošce ho dělali třikrát a nic...mimi prostě stávkovalo.
Asi jsem ti moc nepomohla....
19. led 2011 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@renina66 já jsem ho prodělala, aniž by mi to dopředu sdělil. Prostě si mě doktor pořád přeměřoval, ptal se na to, ajk jsem vysoká atd...asi usoudil, že mimco je na moji postavu velké, tak mi řekl, že mi udělá vyšetření, které bude nepříjemné a že po nem budu krvácet. Bolelo to jak svina, že jsem sprostá, krvácela jsem dost a až doma mi potom docvaklo, že mi ho udělal, aby se mi porod rozjel. Druhý den mi odešla zátka a do tři dnů jsem rodila....Ale jak je to s požádáním, to nevím, ale mylsím, že kdyby měli pocit, že je třeba, tak ti ho udělají, tak jak mě :grinning: Neboj, dočkáš se.
19. led 2011 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik26 teda vy se máte, v poslední době se cítím nějak vyštavená. Začínám být protivná na manžela i štěpánka, potřebovala bych asi vypnout, ale jak to jde, když kam se hnu, malej je hned za mnou:slight_smile:taky by mi pomohla taková večeře, romantika, hlídání štěpánka, abych se vyspala....
19. led 2011 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak doufám že se můžu po měsíční odmlce zase vrátit do diskuze :sweat_smile: Samozřejme se taky přidávám k blahopřání k narození Zuzčininé holčičky a přeju hlavně at ste zdravoučci.
Já nějak přes svátky nestíhala a taky byl táta s náma častěji doma tak se cestovalo po rodince a od začátku ledna Marečka trápilo taky nachlazení a poslední 3 tydny nějak blbě spinká protože je v noci každou hodinu a pul vzhuru a já hotová. Ráno se probouzim jak polomrtvá a nejvic mě štvě, že i když jdu spat večer třeba v 9, tak nemužu usnout a zaberu až kolem pulnoci a zachvilu náš malej budíček :dizzy_face: Prostě žůžo. Ale nevyměnila bych ani za všechno zlato na světě :slight_smile:
19. led 2011 v 16:35  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červenci 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
@imila ahojík, jsem ráda, že se po delší době ozýváš. Jo, holt noci s prckama většinou jsou nic moc. My máme rok a devět měsíců, skoro, a ještě jsem se pořádně nevyspala. Na dnešek jsme spali tak tři hodiny. Prostě asi zuby. Co se dá dělat. ALe přesně jak píšeš, jsou to naše zlatíčka. Jen, kdyby člověk pak přes ten den nebyl jak praštěný přes hlavu.
20. led 2011 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:
Tak u nás sotva je prckovi líp(dneska už teda řádí jak děs),i když pořád kašle,ale to bude trvat dlouho ještě,jsem "lehla" já...chytla jsem to od něj,takže průdušky,krk,rýma,teplota a hlava snad ani není moje :unamused: Ale snažím se přežít a přejít to,ale chvílemi je mi tak blbě,že jsem taky celkem nervózní,jak píšeš Pavli :slight_smile: Dneska jsem dokonce Marečka i trochu seřvala,když mi furt chodil za zadkem a vymýšlel a u toho všeho mrčel,protože nevěděl co by a strašně mu vadilo,že se chci převlíct nebo se vysmrkat,vzít si prášek,zkrátka všecko no :unamused:
@pajinka29 Pavli a vaši by si Štěpánka třeba na víkend vzít nemohli?Že by jsi se dospala,odpočinula si a strávili taky nějaký chvilky jen s Martinem ve dvou? :slight_smile:
@imila Ahoj,opožděně gratuluju k miminku :slight_smile: Náš malej(taky Mareček :grinning: ) spal krásně celou noc od 6 týdnů.ale možná tím,že jsem nemohla kojit a měl flaštičku :unamused: Jinak se to už teď dost střídá,ale v noci spí celkem hezky pořád,horší to usínání :slight_smile: Ale drobci jsou fakt tak úžasní,že na to,že se člověk nevyspí nebo je chvílema úplně vyždímanej,s každým jejich pokrokem nebo úsměvem rychle zapomene :slight_smile:
20. led 2011 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky tak u nás děs, Domča je od pondělí šíleně nachlazenej a pořád to neustupuje, rýmu má šílenou...nos úplně zacpanej a to smrká snad každejch 5 min. a do toho strašně kašle takže i noci jsou hrozný...pořád se budí a nemůže spát :frowning2: ....už nevím co s ním...no zítra opět naklušeme k doktorce, jsem zvědavá jestli nám nějak poradí :frowning2: :cry:
20. led 2011 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@megee Ahoj,tak to máte to samo,co my asi :unamused: Můžu se zeptat,k jaké dr. chodíte?Buď ráda ale,že aspoň smrká...my to ještě neumíme a sotva dobojujeme s odsávačkou,tak je zahleněnej znova z toho,jak ječí :angry:
20. led 2011 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzik28 Prave proto se ptat...oni tady v Pv jsou brucouni :wink: Proste mi nezbyva nic jineho nez cekat :slight_smile: :unamused: Prvni termin mam v pondeli ,ten je podle mesicku a druhy v nedeli podle ultrazvuku,tak uvidime :slight_smile: Jinak pomohla si mi ...rozhodne se ptat nebudu :grinning:
20. led 2011 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 me prave delali ultrazvuk naposledy v 7 mesici...brisko mam jako delo :slight_smile: ,tak mam strach ,aby na me mala taky nebyla velka :grinning: tobe ho jeste na konci delali?
20. led 2011 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hannn Chodíme ke Kalčíkové a ta mi řekla, že je jen nachlazenej ať mu dám sirup od kašle a něco na rýmu...no měli jsme stoptissin a nasivin, ale vůbec nezabíralo, tak jsem dnes koupila mořskou vodu a Jitrocelový sirup tak snad to zabere...jo a odsávačku jsem vytáhla taky, sice smrká, ale tím vysavačem to odsaju všechno :sweat_smile:
20. led 2011 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@renina66 ahojík, právěže nedělali. Poslední jsem měla v 32tt. On mi jen rukama pořád přeměřoval břicho:slight_smile: ale můžu ti říct, že není o co stát a otázka, jestli by se ten porod nerozjel i sám bez toho zákroku :confounded:
20. led 2011 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek