• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Prostějova a okolí. Přidejte se.

14. dubna 2015 
kristyan, poslala jsem ti interní poštu - ohledně dotazu na dort , tak mrkni a pisni. díky
5. bře 2009 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Denoušku,já se bohužel nepodívám,mám teˇD JINÝ TEL.Tak nechceš přijed ty sem?

Dadli teda takový horor.No hlavně že už jste doma. :slight_smile:
5. bře 2009 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky .jen v rychlosti..

co ten srazík konečně...nezajdeme do toho cipísku,tam si aspon vyhrají..co vy na to?jenom o tom tady stále píšeme a stále srazík se nekoná!!! :grinning:
5. bře 2009 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já jsem pro.Taky tady vypisuji a pořád nic.Tak kdy????Mě je to zatím jedno. :slight_smile:
5. bře 2009 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem taky pro...ale musíme zjistit kdy je to tam pro deti od 1 roku..ale zdá se mi že to byl pátek od půl 9..což mi stiháme... :grinning:
5. bře 2009 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky..

abi nee diky,,kdyz si mi napsala ze nemuzes tak jsem napsala kamosce tak prijede ona skoda no.....

mejte se paa
5. bře 2009 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky dadli napsala jsem ti tak dej vědět,no já taky pořád píšu o srazíku a nic tak jak chcete ale já příští týden můžu akorát v pátek protože v týdnu peču na padesátiny takže nemůžu jet do města.pa pa
5. bře 2009 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Marti tak to zjisti.nebo mrknem na net.NO a já mrknu jak mi jede bus ale asi na půl tam nebudem.většinou vztáváme v 8h :sweat_smile: NO budem muset přivstat.

Denoušku omlouvám se já jsem poslední dobou takový popleta.Je to ale zajímavý,protože jsem už po přečtení sms mluvila s tátou o sobotě :sweat_smile: No už bych ze sebou měla něco dělat. :wink: Však se vyřáděj v cipísku nebo můžem někdy za váma dojed a kluci si pohrajou :wink:
5. bře 2009 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak Abinko a maminy,tak jsem zkoukla stránky cipíska a herna pro deti a maminy do 1,5 roku je v mesíci březen ve čtvrtek do 8,30 do 10,45 hod.Je tam volný stup bez přihlášení.

Takže si myslím,že přesne na půl 9 tam nemusíme být pokud to nestiháme,že když přijdeme na 9 že je to snad jedno...teda si myslím..nikdy jsem tam nebyla....takže se mužeme domluvit na 9 hodin.Na tu hodku....malá pak klem 10 svačí a pak chodí kolem půl 11-11 hajat.Takže jsem rpo aby jsme se tam konečně sešli a poplkali a prcci si pohrály...

tak dejte vedět a když tak kuknite taky na cipíska..jestli jsem se dívala dobře :grinning:
6. bře 2009 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
A nebylo by špatný se scházet časteji a né jednou za půl roku..... :wink: :frowning2:
6. bře 2009 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,
ještě jsme u babí, ale mám absták, tak nakukuju z dědova compu.
Super, srazík v Cipísku. Nám se 9 hodí v pohodě, poslední dobou jezdíváme na rehabky n 8.30, takže zvládáme vypravení v pohodě.
Ve středu jsme objednaní na to kožní, tak jsem zvědavá. Nemá to tak hrozný, ale celkově děsně suchou kůži.
6. bře 2009 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
NO tak mě jede bus tak že tam budu v 8h no a to teda nevím a pak tak že tam budu 8:40 na hlaváči.Kde to přesně je???
6. bře 2009 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Abinko na síldišti svobody,víš kde je albert u sv.Anny?Jeden je u nádru a druhej u našeho.Kde vystupuješ?že by jsm ete počkali,jestli to bude kousek od našeho.....
Kolči a co ty golfky,jsi spokojená?ty hauck co chci,noikde nemají,ani v olmiku a ni ve ve vyškově...tak nevím jestli nevemu ty co máš ty...ale koncem března je veletrh v brně s kočárkama atd.tak tam chceme jed..tak uvidím... :unamused:
6. bře 2009 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Abi všechno nejlepší k svátečku hodně štěstí a zdraví .
a Vám všem všechno nejlepší k MDŽ .
8. bře 2009 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Děkuji moc :slight_smile: Vám všem taky vše nej k MDŽ :dizzy_face:
8. bře 2009 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
kukuč, tak jsme doma od babiček.
Všem taky vše nej k MDŽ.

Marti s golfkama spokojenost zatím maximální. No však je okouneš a můžeš vyzkoušet. I Klárinka :wink:
8. bře 2009 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo jo rádi vyzkoušíme...holky co ten SRAZIK?????????????

Mám vás na čtvrtek v seznamu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. bře 2009 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Olo, jestli se na srazík nedomluvíme..což to tak vypadá,tak jestli ve středu budeš v PV tak se mužete stavit.
A víš co me napadlo,že Oli s jarouškem nemuže ve čtvrtek do cipísku..nechodíci mimča to mají jiný de...to jsme si neuvedomily.... :frowning2:
9. bře 2009 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky jsem ostuda,ale nějak mi uniklo,že jste se domlouvaly na čtvrtek. :sweat_smile: :sweat_smile: No tak co kdyby jsme se sešly v té kavárně co minule bylo to tam pěkný.Nebo víte ještě o nějaké kde je takový koutek?
9. bře 2009 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti a myslíš, že by to vadilo, když je Jájouš mladší?
9. bře 2009 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti jsem koukala na stránky Cipíska a tam píšou děti do 1,5 roku - nepíšou, že musí být chodící. Pak je tam ještě děti do roku /Nechodící/, ale to jsou hopsánky a zpívánky, to je nějaký organizovaný program.
9. bře 2009 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a ještě u toho do 1,5 roku píšou společný program??? to asi nebude na to, aby si tam děcka hráli jak chtěly ne?
9. bře 2009 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
NO organizovaný program asi nebude nejlepší to nebudem moct ani pokecat,budem muset hrát hry s dětma.Co ta kavárna zase????Nehccete????Zdá se mi to trošičku lepší,že aspoň pokecáme a třeba další týden nebo jak to bude možné tak by jsme šly do cipíska.To už budem vyplkaní :grinning:
9. bře 2009 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jejdaaby to nevyznělo blbě.Já udělám vše aby si malý pohrál,ale taky chci s váma splknout :slight_smile: No jak chcete.
9. bře 2009 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jasně Abinko,mě je to fuk kde se sejdeme.....klidně v v té kavárně a vkoli teda?to dopoledne,třeba v tech 9 tam?malá pak chrní tak že by mi usla na ceste zpátky v kočárku....nebo jak chcete..my pak chrníme,tak mužeme tak kolem 1,půl 2,pak zase chrní...tak se domluvte..já stím počítám :grinning:

mužete klido dojed ke mně...malá má pokojík,mužou si tam hrát a my plkat.... :grinning:
9. bře 2009 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Marti to taky není špatný nápad.No uvidíme kolik nás bude a podle toho se domluvíme co???

Kristy ty hážeš bobek na nás???HM kromě nás tří tu nikdo nekomunikuje že?????ženský zlobivý :angry: :angry: :angry:
9. bře 2009 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím všechny maminky a samozřejmě taky miminka....sice zatím žádné dítko nemám, momentálně jsem v očekávání, ale diskuzi kam by mohly chodit těhulky z Prostějova, jsem nenašla...tak doufám, že vám nebude vadit když se k vám holky připojím...
9. bře 2009 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Zuzik, vítáme tě :wink:
9. bře 2009 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoky..vítáme tě..určitě nám to nevadí..... :grinning: Jsi mi nejak povedomá z PV....
9. bře 2009 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
já komunikuju ale nějak nestíhám vždycky dočtu ale i tak ted stejně moc není co.Teď je to tu nějaké mrtvé.na srazík nedorazím moc mě to mrzi ale psala jsem že peču ne padesátiny :unamused:

Zuzík taky tě vítám jsi přímo z Pv můj manž. je taky z Pv připadá mi že bych tě znala z jeho fotek ze základky kam jsi chodila on na Skálovku.
9. bře 2009 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek