Maminky a miminka z Prostějova a okolí. Přidejte se.

Nazdárek Tak kromě snažilek a těhulek js Pv nenašla tak snad nám to nezruší 🙂
dadlina
5. bře 2009
kristyan, poslala jsem ti interní poštu - ohledně dotazu na dort , tak mrkni a pisni. díky
abinkaautor
5. bře 2009
Denoušku,já se bohužel nepodívám,mám teˇD JINÝ TEL.Tak nechceš přijed ty sem?

Dadli teda takový horor.No hlavně že už jste doma. 🙂
martinataylor
5. bře 2009
Ahojky .jen v rychlosti..

co ten srazík konečně...nezajdeme do toho cipísku,tam si aspon vyhrají..co vy na to?jenom o tom tady stále píšeme a stále srazík se nekoná!!! 😃
abinkaautor
5. bře 2009
Já jsem pro.Taky tady vypisuji a pořád nic.Tak kdy????Mě je to zatím jedno. 🙂
martinataylor
5. bře 2009
Jsem taky pro...ale musíme zjistit kdy je to tam pro deti od 1 roku..ale zdá se mi že to byl pátek od půl 9..což mi stiháme... 😃
denousek
5. bře 2009
ahojky..

abi nee diky,,kdyz si mi napsala ze nemuzes tak jsem napsala kamosce tak prijede ona skoda no.....

mejte se paa
kristyan
5. bře 2009
ahojky dadli napsala jsem ti tak dej vědět,no já taky pořád píšu o srazíku a nic tak jak chcete ale já příští týden můžu akorát v pátek protože v týdnu peču na padesátiny takže nemůžu jet do města.pa pa
abinkaautor
5. bře 2009
Marti tak to zjisti.nebo mrknem na net.NO a já mrknu jak mi jede bus ale asi na půl tam nebudem.většinou vztáváme v 8h :-N NO budem muset přivstat.

Denoušku omlouvám se já jsem poslední dobou takový popleta.Je to ale zajímavý,protože jsem už po přečtení sms mluvila s tátou o sobotě :-N No už bych ze sebou měla něco dělat. 😉 Však se vyřáděj v cipísku nebo můžem někdy za váma dojed a kluci si pohrajou 😉
martinataylor
6. bře 2009
Tak Abinko a maminy,tak jsem zkoukla stránky cipíska a herna pro deti a maminy do 1,5 roku je v mesíci březen ve čtvrtek do 8,30 do 10,45 hod.Je tam volný stup bez přihlášení.

Takže si myslím,že přesne na půl 9 tam nemusíme být pokud to nestiháme,že když přijdeme na 9 že je to snad jedno...teda si myslím..nikdy jsem tam nebyla....takže se mužeme domluvit na 9 hodin.Na tu hodku....malá pak klem 10 svačí a pak chodí kolem půl 11-11 hajat.Takže jsem rpo aby jsme se tam konečně sešli a poplkali a prcci si pohrály...

tak dejte vedět a když tak kuknite taky na cipíska..jestli jsem se dívala dobře 😃
martinataylor
6. bře 2009
A nebylo by špatný se scházet časteji a né jednou za půl roku..... 😉 😞
kolca
6. bře 2009
ahojky,
ještě jsme u babí, ale mám absták, tak nakukuju z dědova compu.
Super, srazík v Cipísku. Nám se 9 hodí v pohodě, poslední dobou jezdíváme na rehabky n 8.30, takže zvládáme vypravení v pohodě.
Ve středu jsme objednaní na to kožní, tak jsem zvědavá. Nemá to tak hrozný, ale celkově děsně suchou kůži.
abinkaautor
6. bře 2009
NO tak mě jede bus tak že tam budu v 8h no a to teda nevím a pak tak že tam budu 8:40 na hlaváči.Kde to přesně je???
martinataylor
6. bře 2009
Abinko na síldišti svobody,víš kde je albert u sv.Anny?Jeden je u nádru a druhej u našeho.Kde vystupuješ?že by jsm ete počkali,jestli to bude kousek od našeho.....
Kolči a co ty golfky,jsi spokojená?ty hauck co chci,noikde nemají,ani v olmiku a ni ve ve vyškově...tak nevím jestli nevemu ty co máš ty...ale koncem března je veletrh v brně s kočárkama atd.tak tam chceme jed..tak uvidím... :-|
kristyan
8. bře 2009
Abi všechno nejlepší k svátečku hodně štěstí a zdraví .
a Vám všem všechno nejlepší k MDŽ .
abinkaautor
8. bře 2009
Děkuji moc 🙂 Vám všem taky vše nej k MDŽ x-)
kolca
8. bře 2009
kukuč, tak jsme doma od babiček.
Všem taky vše nej k MDŽ.

Marti s golfkama spokojenost zatím maximální. No však je okouneš a můžeš vyzkoušet. I Klárinka 😉
martinataylor
8. bře 2009
Jo jo rádi vyzkoušíme...holky co ten SRAZIK?????????????

Mám vás na čtvrtek v seznamu 😃 😃 😃 😃
martinataylor
9. bře 2009
Olo, jestli se na srazík nedomluvíme..což to tak vypadá,tak jestli ve středu budeš v PV tak se mužete stavit.
A víš co me napadlo,že Oli s jarouškem nemuže ve čtvrtek do cipísku..nechodíci mimča to mají jiný de...to jsme si neuvedomily.... 😞
abinkaautor
9. bře 2009
Holky jsem ostuda,ale nějak mi uniklo,že jste se domlouvaly na čtvrtek. :-N :-N No tak co kdyby jsme se sešly v té kavárně co minule bylo to tam pěkný.Nebo víte ještě o nějaké kde je takový koutek?
kolca
9. bře 2009
Marti a myslíš, že by to vadilo, když je Jájouš mladší?
kolca
9. bře 2009
Marti jsem koukala na stránky Cipíska a tam píšou děti do 1,5 roku - nepíšou, že musí být chodící. Pak je tam ještě děti do roku /Nechodící/, ale to jsou hopsánky a zpívánky, to je nějaký organizovaný program.
kolca
9. bře 2009
Jo a ještě u toho do 1,5 roku píšou společný program??? to asi nebude na to, aby si tam děcka hráli jak chtěly ne?
abinkaautor
9. bře 2009
NO organizovaný program asi nebude nejlepší to nebudem moct ani pokecat,budem muset hrát hry s dětma.Co ta kavárna zase????Nehccete????Zdá se mi to trošičku lepší,že aspoň pokecáme a třeba další týden nebo jak to bude možné tak by jsme šly do cipíska.To už budem vyplkaní 😃
abinkaautor
9. bře 2009
Jejdaaby to nevyznělo blbě.Já udělám vše aby si malý pohrál,ale taky chci s váma splknout 🙂 No jak chcete.
martinataylor
9. bře 2009
Jasně Abinko,mě je to fuk kde se sejdeme.....klidně v v té kavárně a vkoli teda?to dopoledne,třeba v tech 9 tam?malá pak chrní tak že by mi usla na ceste zpátky v kočárku....nebo jak chcete..my pak chrníme,tak mužeme tak kolem 1,půl 2,pak zase chrní...tak se domluvte..já stím počítám 😃

mužete klido dojed ke mně...malá má pokojík,mužou si tam hrát a my plkat.... 😃
abinkaautor
9. bře 2009
Marti to taky není špatný nápad.No uvidíme kolik nás bude a podle toho se domluvíme co???

Kristy ty hážeš bobek na nás???HM kromě nás tří tu nikdo nekomunikuje že?????ženský zlobivý ]-( ]-( ]-(
zuzik28
9. bře 2009
Zdravím všechny maminky a samozřejmě taky miminka....sice zatím žádné dítko nemám, momentálně jsem v očekávání, ale diskuzi kam by mohly chodit těhulky z Prostějova, jsem nenašla...tak doufám, že vám nebude vadit když se k vám holky připojím...
kolca
9. bře 2009
Ahojky Zuzik, vítáme tě 😉
martinataylor
9. bře 2009
Ahoky..vítáme tě..určitě nám to nevadí..... 😃 Jsi mi nejak povedomá z PV....
kristyan
9. bře 2009
já komunikuju ale nějak nestíhám vždycky dočtu ale i tak ted stejně moc není co.Teď je to tu nějaké mrtvé.na srazík nedorazím moc mě to mrzi ale psala jsem že peču ne padesátiny :-|

Zuzík taky tě vítám jsi přímo z Pv můj manž. je taky z Pv připadá mi že bych tě znala z jeho fotek ze základky kam jsi chodila on na Skálovku.