• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Prostějova a okolí. Přidejte se.

14. dubna 2015 
@hannn ne, je to ještě horší. Navíc i přes den ho mám pořád, jak se píše za zadkem, takže předpokládám,ž e to je to fixační období kolem druhého roku a doufám, že to pomine:slight_smile: Takže jeho postýlka je nacpaná na mojí a když se vnoci po 150vzbudí a volá mama, tak jen natáhnu ruku a položím ho:slight_smile: Ale dnes to celkem šlo a ráno spal do osmi, hurá:slight_smile: V neděli jsme šli jen chvilku všichni na procházku,a le to zrovna začlo sněžit, tak jsme se rychle vrátili a potom jsme byli doma a trochu uklid a hraní s malým. Co vy?
24. led 2011 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 Jejda,tak to mě mrzí...hlavně teda kvůli tobě,že se moc nevyspíš a neodpočineš si...ale na druhou stranu to je obdobím,jak říkáš a to dřív nebo později pomine :slight_smile: To já musím zaklepat,malej teď usíná do 20 min maximálně,sice s náma v posteli,ale paj ho přeneseme a spí celou noc do rána v postýlce bez probuzení....dneska jsme vstávali až před 9,takže apoň naspím to,co jsem nestihla,když jsme byli nachlazení :slight_smile:
My byli u našich na obědě,na procházce a k večeru v Obi pro baterii na dřez,protože už neskutečně tekla,byla celá prohnilá :unamused:
24. led 2011 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hannn já se na to upínám a doufám, že je to období. Jestli ne, tak to nezvládnu:slight_smile: A to vám to nevymění majitel, když jste v nájmu?
24. led 2011 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 Já taky občas,třeba když je malej nemocnej nebo něco,tak mám pocit,že to nezvládnu...ale spíš už přemýšlím nad tím,že nezvládnu ho a ještě pak druhý třeba v takových situacích jako je ta nemoc,nespavost nebo zuby...ale asi budu muset :grinning: On je majitel až z Rychnova nad Kněžnou,takže mu to vždycky oznámíme,koupíme,pošleme mailem naskenovanou účtenku a aon nám to proplatí na účet :wink:
24. led 2011 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hannn aha, tak to potom jo...a taky jsem to napsala blbě s tím nezvládnutím sjem to myslela přesně, jako ty píšeš, vždycky už v tom vidím toho druhého prcka...
no nic, malý se začíná vrtět, takže pro dnešek končím. Zatím papa
24. led 2011 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 Tak to máme stejně :slight_smile: Malej už se asi taky každou chvilku probudí,papa :slight_smile:
24. led 2011 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, diky moc za reakce, puvodne jsem chtela jinam, ale tam to zaviraji, takze opet PV :slight_smile:
jen k te Polzerove...ja k ni chodim v Olomouci a rodit do PV jsem sla taky jen kvuli ni...a opravdu na ni nemuzu rict ani jedno spatny slovo, na me se vzdycky usmiva, se vsim poradi, su s ni fakt spokojena a pri predstave, ze bych mela chodit k nekom jinymu...radsi jezdim z Ostravy k ni :sweat_smile: a to si nepripadam jako nejakej extrapacient krom toho, ze byla u myho prvniho porodu :wink:
24. led 2011 ve 22:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hannn tak dnes změna! Sťěpánek spal celou noc a ráno ještě chrupkal do devíti, takže jsme nestíhali cvičení. Tak jsme byli jen na krátké procházce. A jak vy? Nebyli jste náhodou cvičit?
25. led 2011 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 Super Páji,tak doufáme s Marečkem,že to tak už bude každou další noc...mně mamka říkala,že až mi sundala jeden bok postýlky a nalepila si ji na mojí,spala jsem v klidu celou noc :slight_smile: My jsme dneska pro změnu sice spali celou noc,ale vstávali už v 7,protože nám tu velice tolerantní sousedi začli bušit a vrtat a do toho jim ještě štěkal čoklík,takže se malej lekl už ve spánku,plakal a už neusnul...ale byl hodnej celej den,odpo jsme byli se spolužačkama z výšky,tak spal jen chvilku,tak doufám,že za chvilku vytuhne :slight_smile: Cvičit jsme nebyli,já ještě furt trochu tu rýmu mám a malej taky ještě sem tam zakašle,takže to uhonění by mu asi moc neprospělo :unamused:
25. led 2011 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hannn to máš pravdu, asi by to honění se cvičením nestálo za to. Právě jsem si říkala, že beztak ještě nepůjdete, tak jsem se ani dopředu neptala.
Dnes jsme spali taky celou noc a zase do půl deváté. Teda v šest se vzbudil, když šel Martin do práce, tak jsem si ho dala k sobě do pelechu, přitulil se a po nějaké půlhodině zase usnul:slight_smile:
Tak vy jste měli taky sraz z výšky? Je hodně holek z PV nebo za tebou dojeli do Ol? A kde jste byli? Jak to Mareček zmákl?
A jak vlastně spí Mareček? Ještě ve své postýlce s vámi v pokoji? Dáváte ho někdy k sobě?
26. led 2011 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 Vy jste šikovní :slight_smile: Jsem ráda,že to Štěpánka přešlo a už krásně spinká :slight_smile: A určitě ty sis taky oddechla :slight_smile:
Mareček spí teď taky pěkně,usíná teda až kolem té 9,ale pro nás je to pokrok,usíná s námi v posteli a pak ho přeneseme do postýlky...tu má ještě furt u nás v ložnici,nedovedu si ještě nějak představit,že bych ho dala jinam :unamused: A k sobě ho dáváme jen,když je nemocnej nebo ho něco zlobí....a někdy teda taky,když se vzbudí k ránu,tak si ho dám k sobě,ale to okamžitě usne a chrupká dál tak do těch 8 :slight_smile:
A jinak to byl sraz jen se dvěma kamarádkama tady z PV,všechyn uvidím až na promoci,snad :slight_smile: Byli jsme jen ve Fiestě na obědě,protože se tam přes poledne nekouří a po té 2hé tam stejně ani nikdo nebyl a potom jsme to prošli městem domů...Mareček je má rád,takže byl spokojenej :slight_smile:
26. led 2011 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hannn no doufám,ž e mu to s tím spaním aspon chvíli vydrží:slight_smile: velmi rychle se na tu pohodu zvyká :stuck_out_tongue_closed_eyes: taky nám usíná něco kolem deváté hodiny, zvlášt, když přes den ještě pěkně spí a v noci taky. A MAreček tam taky papal? A byl hodný? Já se právě Sťpěánka bojím tak někam vzít, protože mám strach, že bych nedělala nic jiného, než lítala za ním. Často mi to dělával venku na zahrádkách, však jsme se o tom bavily...
26. led 2011 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 No to znám...už si nějak nedovedu představit,že vstávám v 6 ráno :grinning: Mareček spí taky teď rásně po obědě,dneska padl obvzlášť rychle-celý dopoledne byl s mým bráchou a jeho slečnou na vycházce,tak z toho byl úplně paf :slight_smile:
Nepapal,dala jsem si steakové brambory,tak jsem mu z toho sundala to koření a dala mu jednu do ruky,tu i v pohodě papal a já se aspoň mohla najíst...samozřejmě v klidu vydržel jen tak půl hoďky,pak už chodil po celé Fiestě...ale holky ho zbožňuj,takže s ním lítaly spíš ony...takhle jsem ho vzala jen s nima,že vím,že to chápou a nedělá jim problémy za ním jít nebo když jdu já...kdybych měla jít ale někam fakt posedět,tak bych ho nebrala....navíc tak ani nikam nechodím,byla jsem podruhý :unamused:
26. led 2011 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hannn no právě...já když byla s malým jednou v restauraci, tak jim lezl až do kuchyně a když jsem ho odtama táhla, tak řev, vztek...hotovo:frowning2: a neměl hlad? Stěpa, jak není najezený, tak je protiva..:frowning2:
26. led 2011 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí

@hannn jinak máš hodného bráchu, že ti MArečka "vyvenčili" To se hodí, mít čas pro úklid bytu, nebo kultivaci sebe:slight_smile:
26. led 2011 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 Nám to udělal minulej týden v obchodě,Mara ho dal na zem ať si cupitá,přišel k hračce a nechtěl jít pryč,tak se tam začal válet a vztekat :unamused:
Pavli,my teď s tím jídlem nějak bojujem...včera teda had neměl,šli jsme až po 1né,takže jsme se napapali doma....ale co jsem mu munilej týden dávala medicínu ze lžičky a jednou ho ošidila při polívce,nechce mi vůbec jíst...a přitom je takovej jedlík :unamused: Minulej týden nechtěl ani do židličky,teď už jo,ale sní třeba jen 3 lžičky a pak se už vzteká a nechce...jak kdyby se bál,že další už bude ta medicína :unamused:
No brácha je zlatej,když má čas,tak si ho vždycky vemou...ale ten moc často nemá :slight_smile: Jj,vyprala jsem dvě pračky a převlíkla všechny postele po tom našem nachlazení :unamused:
26. led 2011 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hannn to sis to moc pro sebe ten čas neužila...ale co..jj, už jste taky ve věku vztekání. My máme taky období, kdy jí za tři a potom z ničeho nic zase moc jíst nechce.
A co máte v plánu o víkendu a přes týden?
26. led 2011 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 No neužiila,ale jindy na to času moc nemám :unamused: Malej jí od malička fakt dost,teď útlum,že mám kolikrát i strach,jestli mu něco není...ale doufám,že to bude jn období,přes den jako tak jí totiž celkem normálně :slight_smile:
I na ten nočník mi stávkuje...mám teď jakýsi období,že mám pocit,že jsem naprosto neschopná matka :unamused: Zvlášť,když kolem sebe posluchám,jak já jsem byla už v roku a půl bez plínek a bla bla bla :angry:
Pavli,v plánu na týden ani tak nic...zítra odpoledne mám teda holičku,jinak nic...nechcete zajít zítra nebo v pátek na procházku? :slight_smile: A o víkendu slavím nazorky zase pro změnu s naší rodinou,takže chystání a slavení :grinning: Co vy? :slight_smile:
26. led 2011 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hannn jůůů, jasně, zajdem...třeba zítra? Zase park kolem té 10hod?
26. led 2011 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hannn jinak s tím obdobím neschopné matky, to znám moc dobře..ještěse mi k tomu přidá i pocit neschopné manželky...a to je pak hnus:frowning2: a nočník toje kapitola. MAmka mi taky říkala, jak my jsme už byli dávno bez plínek,ale ted vidí, že to děláme stejně jak ona, ale štěpa je prostě jiný. Každé dítko je jiné a už pochopila, že si to stejně mimčo udělá po svém. Neboj, máte ještě čas. On to ještě ani necítí, jesli se mu chce nebo ne.To je až tak kolem 18m
26. led 2011 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 Jj,k tomu se nedá nic jinýho dodat než,že souhlas :slight_smile:
Děkuju za pochopení...fakt si přijdu úplně neschopná...zvlášť když poslouchám,že ho tam mám přinutit sedět hrou a že ho ani neumím zabavit...umím,ale on se prostě tak vzteká,že mu nohy nejdou ani podlomit,aby si sednul a plače a to ho pak už nejde upoutat,protože myslí jen na ten nočník :unamused: Je takovej od té doby,co si sebe začal tak nějak uvědomovat...je strašně tvrdohlavej a když se vzteká nebo už tak strašně plače,že ani pomalu nevnímá,,tak s ním nehneš :unamused: Moje mamka to ví,ale babičky a manželova rodina to pochopit jaksi nedovedou :unamused:Jj,to vím...myslím spíš aby si zvykl a aby věděl,že něco takovýho vůbec existuje a co se do toho dělá :slight_smile:
A ty nejsi rozhodně ani neschopná matka,ani manželka... :wink:Kámoška mi vždycky říká,ať se podívám na to,jak je malej spokojenej a vyženu si to z hlavy...a Štěpánek spokojenej je už na první pohled :slight_smile:
26. led 2011 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hannn ok, cca v deset:slight_smile: v parku u mánesky:slight_smile:
jinak to, co popisuješ přesně znám...dělal nám ty stejné scény...a upřímně...pomohlo až hrubé násilí:frowning2:neměla bych to tady psát, ale prostě nějaké zabavení, přesně jak píšeš, nešlo..prostě měl hysterák a nevnímal. tak to holt muselo jinak:frowning2:
26. led 2011 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 Budeme tam :slight_smile:
a co jsi s ním teda dělala,jestli se můžu zeptat?a za jak dlouho to tak zabralo?já mám totiž strach,aby z toho nočníku pak neměl nějakou fóbii nebo tak :unamused:
26. led 2011 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hannn klasika, křičela jsem a plácla přes zadek a on z toho byl tak v šoku, že se chvilku uvolnil , já mu ty nohy podrazila, takže jsem ho posadila a tím stresem se i vyčural...udělala jsem radostnou scénku a bylo. od té doby se nebal sednout-mě pak zpětě docvaklo, že se asi orpavdu bál, je to studené, nepříjmený materiál...pak se tam dlouho nevyčural a ani tam nevydržel sedět dlouho, ale aspon se na chvili posadil...to trvalo hodně dlouho, tak tři měsíce, možná víc..a postupně tu dobu sedění tam prodlužoval ,s knížkama atd
26. led 2011 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 Tak děkuju za radu,budu asi teď praktikovat stejně a uvidím,co to udělá... :slight_smile:
26. led 2011 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 Vyzkoušíme hned,jak se probereme :grinning:
26. led 2011 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hannn i to plácání trvalo nějakou dobu. Ale holt, jinak to nešlo...dva měsíce se mi stavěl do luku, vztekal se, tak mi přišlo, že není jiné východisko...
26. led 2011 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 U nás to probíhá asi teda stejně,já sama ho prostě nezvládu posadit,jak se vzpírá :unamused:
26. led 2011 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 No nic,Páji,povalím....Už spíme skoro dvě hodiny,tak už čekám,že se brzo probudí...zatím se mějte,hezký zbytek odpoledne a zítra se teda uvidíme :slight_smile:
26. led 2011 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hannn tak tak, když se zapřou , není vůle ho posadit. Tím plácnutím se ty svaly uvolní a on si chvíli ty nohy nebude kontrolovat
počkej, ted mě tady všichni budou kamenovat a odsuzovat, že mlátím své dítě :cry:
26. led 2011 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek