• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Prostějova a okolí. Přidejte se.

14. dubna 2015 
@pajinka29 sourozenecký kočár mám icandy pear. Je opravdu malý, dá se z něj udělat krásně jednokočár, je hodně variabilní. Jezdím teď s hlubokou korbičkou a jednou sportovní sedačkou pro Ondru.
http://www.google.cz/images?hl=cs&xhr=t&q=icandy+pear&cp=7&um=1&ie=UTF-8&source=univ&ei=l8ZGTbjzOMeZOqOW3OMB&sa=X&oi=image_result_group&ct=title&resnum=1&sqi=2&ved=0CDIQsAQwAA&biw=1047&bih=651
A golfák máme Peg perego pliko. Měli jsme PP GT3 a byla jsem moc spokojená tak jsem vzali zase PP. Je to tento...
http://kocarky.heureka.cz/peg-perego-pliko-p3-classico/recenze/

S tím vozíkem nevím, jako kočárek to určitě půjde a na bruslích ještě uvidím...po rovince to snad půjde...jezdíme jen do Smržic a tam je jen jeden kopeček...
31. led 2011 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzik28 díky, teda vypadá obojí parádně. ten sourozenecký je parádně promyšlený...jen nevím, jestli bych s tím zvládla manipulovat, tolik možností, jak to dát...já jsem na takové věci mimon:slight_smile: ještě že mám chlapa šikulu:slight_smile:
ten golfáč vypadá parádně...
jj, ta do Smržic je super, taky jsem na ní hodně jezdila, když jsem ještě bydlela tam....na brusle super
31. led 2011 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 Ty jsi jako bydlela přímo ve Smržicích? My tam máme babičku, kousek od té stezky...tak jezdíme tam a vždycky se zastavíme na občerstvení :grinning:
31. led 2011 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 ono to zase tak složitý s tím kočárem není...ale je pravda, že v Prostějově ho máme snad jediní :slight_smile:
31. led 2011 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 Teda,to si tě Martin s tím vařením pěkně hýčká...to by se mi taky líbilo :grinning: A hlavně je fajn,že tě může kdykoli zastoupit a pomoct,např. když budeš nemocná nebo později v porodnici,když nebudeš mít ty čas....to mně se o tom může tak zdát jedině :grinning: A nad golfákem taky uvažuju,až bude víc běhat a hlavně fakt přes to jaro-léto mi přijde zbytečný tahat ten náš velkej kočár,když už v něm ani nespí,jen vyjímečně :unamused:
A za procházku děkujem my :slight_smile:
@zuzik28 My jsme to s tím přibíráním teda měli stejně,doktorka i ostatní maminky z toho byli vždycky paf,že je tak "velkej",zastavilo se to tak kolem 10tého měsíce,teď má tak 12-13 typuju,na roční prohlídce měl 11 :slight_smile:
Jinak Ondra je teda šikovnej :grinning: To my jsme dneska měli nějakej přejídací den,co ten všechno snědl...se divím,že ho nebolí břicho :unamused:
A s nočníkem...no dneska do něj ještě nečůral,takže nevím....ale dnes jsme byli tak 5* a ke konci už ani nedělal scény :slight_smile: Ondra už chodí asi taky bez plínek,že? :slight_smile:
31. led 2011 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzik28 @pajinka29 Holky,do Smržic jsem taky na bruslích hodně najezdila...ale abych pravdu řekla,měla bych asi co dělat jen s Maroušem,se dvěma bych to asi nedala :unamused:
31. led 2011 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzik28 nene, já jsem tam jezdila, když jsem ještě bydlela u našich u kruháče u nové nemocnice. Dostala jsem stipko na výšce, tak jsem si koupila brusle a byla tam skoro každý den. Vždycky jsem ji dala dvakrát tam a zpět a jela domů. Jo, kde jsou ty časy, kdy jsem byla v kondici a namakaná :grinning: Sice ted vážím mín, než před těhu, ale to je tím úbytkem svaloviny:frowning2:
1. únor 2011 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzik28 jj, přesně, jak se ptá Hann, máte ještě plínky? Asi taky na noc a navenek, že? A co Kristý, jak ti v noci spinká, kolikrát ji musíš v noci kojit?
1. únor 2011 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hannn jinak přesně, se dvěma, možná ani s jedním bych to nedala...ještě pořád jsem se nějak nenaučila na bruslích brzdit a je to pak o zdraví. Jinak na nich umím, myslím dobře, ale technika brždění mě obešla obloukem :grinning:
1. únor 2011 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, my teda bohužel plínky ještě máme :confounded: Na pořád...sice látkujeme, praktikovali jsme BKM, ví, že na "čururů" se má vyčůrat, ale prostě teď jsem na to poslední dobou prděla. Jak jsem byla těhu, měla jsem od 28. týdne klidový režim, jen jsem ležela...tak to šlo jaksi do kytek. Na záchod jsem ho nemohla tahat, no prostě jsem se musela šetřit, a velice rychle se nám to pokazilo. Takže teď se postupně k tomu vracíme a doufám, že to brzy bez plínuší zvládneme.
Chystám se mu koupit slipuše a nechat ho tak...prostě rovnou do toho skočíme. Tepláčků máme dost :wink: :slight_smile:...třeba se mu nebude líbit být v mokru a půjde to rychle :grinning: Nečekám zatím, že by si říkal, ale když to sleduju a dávám ho po určitých intervalech tak se krásně vyčůrá.

Jinak Kristý spinká i v noci pěkně...kojím tak mezi jednou a druhou hodinou a potom tak mezi pátou a šestou...takže celkem pohodička. Večer nakojím před sedmou hodinou a dám spinkat. Jen k ránu se jí už moc nechce spinkat, resp. chce, ale prý nad ránem začíná fungovat tlusté střevo, tak ona prostě tak "tlačí" a vydává u toho takové zvuky, že se mi těžko spí :grinning: Ale ona je spokojená.

Na ten vozík jsem zvědavá...jezdit umím taky dobře, ale brždění mám jako Pája...to se mi vyhnulo. Naštěstí jsem si pořídila vozík s brzdou. Resp. mám šikovného manžela a ten si našel na netu jak brzdu dodělat :grinning:
1. únor 2011 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já mám ještě asi 7 kilo navíc...budu muset začít něco dělat :sweat_smile:
1. únor 2011 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzik28 jako jenom sedm kilo navíc ted po druhém? Tak to jsi dobrá...já jsem to všechno zhodila až jak jsem přestala kojit.
Teda, to je na tebe Kristý hodná. Já jsem musela malého kojit co tři hodiny:-/ Byl jak hodinky, naprosto přesně přes den i v noci:frowning2: Takže jsem byla dost unavená.
S těma pínkama to zkuste rovnou do slipů Já to taky tak udělala. Prostě mě už nebavilo pořád mu plíny lepit, oblíkat ho, dělal u toho scény a slipečky jsou rychlejší:slight_smile: Taky to musím pozorovat, neřekne si, ale čeká, až ho vysadím a většinou chytneme:slight_smile: Sice někdy je nehoda, ale přesně jak píšeš, tepláčků je dost:slight_smile:
1. únor 2011 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 Joo? Taky jste do toho šli rovnou tak natvrdo? Tak to my určitě taky tak zkusíme. Je pravda, že slipy stáhnu rovnou s teplákama a je to hned...plína přeci jen trvá než se sundá. Tak teď ještě nějaké koupit. Asi budu muset nechat děti doma tatínkovi a zajet do tesca nějaké pořídit. Přeci jen je malá ještě malá, abych ji tahala po obchodech a navíc venku zima, že ještě ven moc nechodíme. Nemáš tip, kde bych mohla nějaké slipy koupit? Nebo kde se mám mrknout? Díky

Jo, jo, teď po Kristý (ty kila)...ale s Ondrou jsem shodila všechno skoro hned (no dobře, tak 3 - 4 měsíce mi to trvalo). Teď mám pocit, že jsem samý špek, z toho jak jsem se přejídala a musela ležet...fuuuj. Taky myslím, že po druhém to půjde dolů hůř...
Mám doma vibrační plošinu tak se na ni chystám...ale nikde jsem nenašla jestli na ni už můžu.
1. únor 2011 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 Ikdyž je pravda, že jsem přibrala 18 kilo, takže to jde taky celkem hezky dolů. Ale teď už týden jsem nezhubla ani deko...tak se to jaksi zaseklo :sweat_smile:
1. únor 2011 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzik28 přinejhorším bude mít Kristý z mlíka tvaroh, jak s tebou vibroplate bude házet :grinning:
Zuzi, ty slipečky ani nevím, bylo to tak nějak postupně, dopředu, něco od babiček...ale myslím, že to bylo třeba v prioře nahoře v tom dětském, něco tesco, něco Interspar. kUpovaly se uplně obyč, protože stejně je pročurá:slight_smile: takže netřeba nějaké super. A na všech máme kopačáky:slight_smile: to jen, že tvůj manža je fotbalista :sunglasses: Určitě to zkuste, je to sice opruz, pořád ho hlídat, ale zase ho to posunuje dopředu. Ted o víkendu chcem udělat schůdky k záchodu-Martin něco uřeže, aspon bude mít se Sťěpánkem zábavu- a koupíme redukci na záchod. říkám si, že to ho třeba bude bavit ještě víc, když je taková opička, ví, že tam chodíme dělat "lulu" a "bobek" a třeba se mu to bude líbit tak, že si i sám řekne.
1. únor 2011 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzik28 no, já taky přibrala se štěpou 18kg:slight_smile:, z porodnice jsem jich měla navrch ještě 10, pak jsem v šestinedělí ztratila tri a pak jsem rok chodila s pěti kily navrch. Opravdu to samo zmizelo, jak jsem přestala kojit. Je to zvláštní, všichni říkají, jak kojením hubnou, u mě to bylo naopak.
1. únor 2011 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 Jasně, koupím nějaké obyčejnější...určitě teď na začátek. To je sranda, taky máme všechno "fotbalové", manža je taky fotbalista :grinning:
Schůdky jsou dobré, Ondrovi se líbí...pěkně si na ten schodeček položí nožky, když sedí na záchodě.
Já s Ondrou přibrala 19 kilo, ale šlo to hezky...právě tím kojením :grinning: Noo, já bych teda navrch nic nechtěla...mám pocit, že jsem jak ovaroid :grinning: :grinning: I tak jsem měla 58 kilo, což bylo myslím tak optimální.
1. únor 2011 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je vidět, že nám děti spí co? :grinning:
1. únor 2011 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzik28 před těhu jsi měla 58?
Jj, spinkají:slight_smile: je vidět, že jsou stejně staří, stejný režimek. Kristý ti přes den spí hodně?
1. únor 2011 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 No jo, 58...
Ondra spinká tak od dvanácti do půl třetí...někdy samozřejmě méně, někdy více. A Kristý spinká celkem hezky i přes den. Taky jsem ji nasměrovala, aby spávala ve stejný čas jako Ondra. Ráno spinká tak do devíti, i déle. Potom ji nakojím, přebalím a pak si tady s náma "povídá" v postýlce nebo v lehátku v obýváku. Tak napůl spinká, podřimuje. A pak kolem té dvanácté se zase napapá a dám ji spinkat do postýlky do ložnice, kde krásně spinká i do čtyř hodin. Potom je zase s náma a před tou sedmou šupajdí opět do ložnice na noční spinkání. Takže máme už takový jakýsi režim...což je super
1. únor 2011 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzik28 tak to je teda super s tím režimem. Já mám pocit, že štěpánek ho měl jakžtakž nějaký až kolem šesti měsíců Do té doby většinou míval tříhodinové intervaly, ve kterých tak hodinu spal, mezitím kojo a hraní.
Já jsem měla před těhu 59:slight_smile: a ted mám 57:slight_smile: Ale ty jsi určo vyšší, když váš Ondra je tak vysoký.
1. únor 2011 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 Myslím, že se nám to taky ještě časem pokazí, ale zatím dobrý.
Já mám jen 168 cm, takže žádná sláva to teda není...
Jsem to spaní zakřikla, Ondra už je vzhůru...tak musím letět...jdeme čůrat :slight_smile:
1. únor 2011 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzik28 já měřím 164:slight_smile:
1. únor 2011 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezký den holky,
tak já jsem včera odpoledne letěla nakoupit ty slipy a dneska už jsme bez plínky. Zatím od rána žádná nehoda, takže spokojenost. Dávám ho docela často na záchod a na náš signál vždycky něco "vytlačí"....mám velikou radost. Snad to tak půjde i dál.
2. únor 2011 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky přeju hezký den :slight_smile:
@zuzik28 Tak to s Marečkem moc gratulujeme k takovému úspěchu :grinning: A samozřejmě přejeme ať to tak jde dál :slight_smile: Zuzi,kde jsi pro ty slipy nakonec byla?Taky nějaké časem pořídíme,tak ať mám inspiraci :slight_smile:
Jinak my dnes budeme poprve v noci bez taťky-jde na noční,tak doufám,že to zvládneme a že malej bez něj usne :unamused: Teď jdu honem vařit,na oběd dorazí i brácha,tak ať to mám všechno nachystané.... Kdybych se už neukázala,tak přeju krásný zbytek dne :slight_smile:

2. únor 2011 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hannn Díky za gratulaci, doufám, že to bude dobrý. Slipy jsem koupila jen tady u nás v Penny u ťamanů. Spíš jsem se tam šla jen tak podívat jak jsem šla na nákup a oni je měli. Takové obyčejné (určitě moc nevydrží) 3 ks za 29 kč :grinning: :grinning:, barevné s obrázkama sportovců a jakýchsi zvířátek. Ale hezké slipy prý mají buď nahoře v Prioru v tom dětském nebo naproti Prioru v tom podchodu jak je ten dětský sekáček, je tam i spodní prádlo. Ptala jsem se holek v té druhé diskuzi...
Ale tam asi nebudou za 10 Kč...teda né, že by mi to vadilo, ale říkala jsem si, že na zničení je to jedno. Jsou 100% bavlna, takže není problém.
Ať zvládnete noc bez taťky v pohodě...
2. únor 2011 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hannn Tak myslím, že jsem dnes u rybníka potkala tvé dva miláčky :grinning:
2. únor 2011 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hannn nejsem si stopro jistá, nešla jsem uplně kolem nich a navíc byl Mareček ve směru jízdy a ne jak ho míváš ty, ale na 90procent si myslím, že to byli oni. Teda MArek je vysoký!!!!To se není co divit, že je Mara junior velké mimčo.
Neboj, zmáknete to bez něho. Hlavně, at se tam Markovli líbí!!!
2. únor 2011 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzik28 No vidíš, jací jste šikulíni. Jj, od tama mám taky nějaké. A pár vyprání už přežily:slight_smile:Taky jsem si říkala, hlavně, že je to 100pro bavlna. To si ani neuvědomuju, že je naproti prioru nějaký dětský sekáč. Jsou tam hezké věci????
2. únor 2011 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 V tom podchodu jak je makovec, když půjdeš dál tak po pravé straně je nejdřív to spodní prádlo a za tím sekáček. Myslím, že tam mají i nové věci. A z použitých věcí se dá také něco vybrat. Pár kousků jsem tam Ondrovi kupovala, ale spíš chodím vedle Kocourka do toho malého jak vozí z Anglie.
2. únor 2011 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek