• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Prostějova a okolí. Přidejte se.

14. dubna 2015 
@zuzik28 do toho Charley´s? Mají tam pěkné věci? A co Ondra? Spí ti ještě dvakrát denné?
2. únor 2011 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 Jo jo Páji, přesně tam...Nemají tam toho teda moc, ale teda fakt pěkné kousky. Většinou vždycky něco vyberu, když jdu kolem. Teď jsem tam teda dlouho nebyla...Mají tam i hezké věci na maminky...opravdu, i nové...a všechny takové neokoukané. Né, že bych chodila po sekáčích, ale tam se i to líbí :slight_smile:
Ondra už spinká jen jednou denně. Jaksi to tak prostě přišlo...ale není to dlouho, tak 14 dní. Je to ale lepší, spí déle a má to vcelku a né tak natrhané...
2. únor 2011 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzik28 však si společně dopoledne všichni tři hrajete. A co manžel? POmáhá? jak prožívá dvojnásobné otcovství?
2. únor 2011 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 No to hrajeme...dneska jsem malé tahala z pusinky takovou tu cereální kuličku Nesquika :grinning: Už včera měl Ondra takové tendence se s Kristý dělit...měl nějaký keksík a se slovy "ham ham" ji ho strkal k puse. Dneska to už dokonal :grinning: :grinning:
Manžel je úžasný...pomáhá hodně, jak přijde z práce, hned si s nima hraje...teda spíš s Ondrou. Večer koupe Ondru a chystá na spaní, já zase opečovávám Týnku. Máme to tak hezky rozdělené...Ale je hrozně rád, že je máme...nebo mi to aspoň tak připadá.
2. únor 2011 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzik28 Díky za tip,taky tam nějaké koupím nebo se mrknu i u Obi,jak jsou ti ťamani,tam jezdíme vždycky tak jednou týdně do Tesca na nákup,tak to bude možná rychlejší...do Penny mě totiž ta důchodkyně,co tam je,nepustí s kočárkem a to je pak naprd :unamused: Než se na něco stihnu vůbec mrknout,malej už křičí :unamused:
@pajinka29 Jj,tak to byli určitě oni....Mara si ho vzal na procházku,protože chtěli jít včera a na kačenky prej zapomněli,tak museli jít dnes :grinning: ...a s tím kočárem tak jezdí,já bych ho za to vždycky přetrhla,protože mi to pak nejde předělat nazpátek a navíc malej mu kolikrát i dopoledne usne,protože na něj nevidí a nekomunikuje s ním :unamused: Děkujem,snad to bude lepší než tam,kde byl doteď :slight_smile:A jak je Martinovi,už dobrý?A co cvičení včera,byli jste? :slight_smile:
2. únor 2011 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzik28 tak to je sranda:slight_smile: asi mají děti v tomto věku takové období. Stěpánek taky každému dává, jak říká papat, ale často nejedlé věci, takže klidně pořád dokola nabízel holčičce kamínek a ham ham:slight_smile: Ještě, že u vás to byl jen nesquik:slight_smile:

To je fajn, že to u vás tak funguje. Ono asi "rozdělení" rolí a dětí je potřeba, když si vemu, že se obě třeba ukládají v relativně stejnou dobu. A co manželský život? Změnilo se to hodně, máte si čas třeba ještě popovídat? My jsme byli, když se narodil štěpa, trochu mimo. Všechno se točilo kolem malého, že jsme skoro na sebe zapomněli, ale postupem času se to upravilo.
2. únor 2011 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hannn jj, byli. Mě se teda moc nechtělo, ale když jsem se zeptala Štěpánka, ejstli jdem cvičit, tak se začal smát a poskakovat, tak mi nic jiného nezbylo. ale nakonec jsem byla ráda, že jsme šli. Bylo to fajn, Štěpánek byl šikulka a byla jsem taková pyšná mamina:slight_smile:
jj, taky raději vozím čelem ke mně, abych na něho viděla a mohla si s ním povídat.
2. únor 2011 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hannn jinak MArtin je už snad ok, říká, že ho to ucho už nebolí, tak dnes poslední atb a zítra na kontrolu na ORL, tak snad mu to potvrdí i dr.
2. únor 2011 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 To je dobře...jste fakt šikulíni! :slight_smile: My jsme tak byli v neděli i na procházce,že ho vezl Mara a já jsem málem zešílela...neviděla jsem na něj,furt musíš zastavovat kočár a sledovat ho,pořádně mu nic neřekneš,když na něj nevidíš...a říkám Marovi,že je na to ještě malej a on se mi furt posmívá,že jsem blbá,že to budu říkat ještě ve 3 letech,že je na to malej :grinning:
2. únor 2011 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 Tak když už ho to nebolí,tak to snad bude dobrý :slight_smile:
2. únor 2011 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hannn no je pravda, že když se člověk kouká kolem, tak ty mimča tak vozí..ale mě to vadí..já chci na něho vidět a ne na něho mluvit ze zadu. Ale stejně si budem muset zvyknout, prootže golfáč bude už jen tak:frowning2:
2. únor 2011 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 Jj,já právě vidím minimum maminek,co je vozí tak,jak my....a vídám i maminky,které strčí tak 3měsíční děti do toho sporťáku a mají je otočené...já bych to fakt nezvládla :unamused: No to jo,ale zase golfáč je o něco nižší,že mi přijde,že když se naklonís,vidíš na něj...je to asi dost o zvyku :unamused:
2. únor 2011 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hannn to máš pravdu s tím golfáčem...ale jinak máme pravdu my:slight_smile: četla jsem nějaký odborný psychologický článek o vývoji dětí a tam psali,že zásadně nedoporučují děti vozit tak, že na ně nevidíme. Vázne komunikace, dítě jen pasivně sedí a hledí...ale asi všechno má své minus i plus:slight_smile:
2. únor 2011 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hannn každopádně se těším na ten golfáč, protože ten náš krám kočár mě už fakt unavuje tahat, navíc zatáčí pořád doleva, tak ho musím pořád držet až mě z toho bolí ruka...ale chci ho až na jaro, ted v zimě nee
2. únor 2011 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 Manželský život myslím taky dobrý...zvládneme si i povídat. Je to prostě teď všechno takové pohodovější než při prvním mimču. Už bych si dala i takový ten intimější manželský život...ale to raději ještě neeee :sweat_smile: ale chutě jsou, né že nééé :grinning: :grinning:
@hannn Je pravda, že ty důchodkyně v Penny jsou takové nepříjemné. Ale ono je to tak skoro všude u ťamanů...mají to tam vždycky strašně malé, takže kočárkem pomalu neprojedeš (když tě milostivě pustí).

Náš kočár nešel předělat tak, abych na malýho viděla, takže já jsem byla zvyklá a ani mi to nepřišlo. A malýmu se to celkem líbilo, díval se hrozně rád ven a matku ani nepotřeboval :grinning: :grinning: Teď ho má u sebe, že na něj koukám a za ním je malá. Ale teď už spíš stejně běhá vedle kočárku tak je to jedno. To je stejně zajímavé...když nevezmu kočár tak se mu chodit nechce, ale když ho vezmu (jako takovou jistotu) tak to ta potvora ujde až do města a zpátky...a do kočárku vůbec nechce :grinning:
2. únor 2011 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 No je fakt,že mně to přijde až nepřirozený ho vozit tak,že na něj nevidím...ale podle mého báječného muže jsem moc velká cíťa a moc to prožívám :unamused: Ale je fakt,že v 90% s ním jezdím stejně já,tak je to asi jedno už...
Já se na něj taky těším...i když jdu třeba někam,kde není výtah nebo někam do obchodu,kde neprojedu ani dveřma....nebo třeba nějaký vyřizování ve spořce,u doktora,kdekoli jinde...golfáč se všude vleze,malej z něho v pohodě vyleze,zas na něj pak nasedne...a je skladnější i třeba do auta nebo autobusu,i když tím stejně ani nejezdíme....taky ho pořídíme až na jaře,teď ať je pěkně v teple v tom sporťáku :slight_smile: Nějakej ten měsíc to ještě vydržím....
2. únor 2011 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Golfák je super...my už ho máme dlouho, jezdíme s ním už od léta a parádička. Skladný, lehký, menší...bezva.
2. únor 2011 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte maminky, jak je? my stále čekáme na telefon ohledně vajíček, ale tak už je to jedno jestli to bude teď nebo třeba až v dalším cyklu, hlavní je pro nás ta jistota, že už to bude :slight_smile:
2. únor 2011 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzik28 Jj,já si taky právě myslím,že je to o zvyku...ale i u toho malýho třeba...s manželem je zvyklej jezdit tak,že na něj nevidí a běda,když si ho otočí k sobě,to se tak vzteká,že třeba na půli cesty musí přetáčet kočár i s ním :grinning:
Ty děti jsou potvůrky...nikdy nevíme,co a jak bude,takže tě chápu,že jistota s kočárkem vítězí...moje mamka byla jednu dobu bez práce a hlídala(hlídaly) jsme malou holčičku,když jsme si ji vzaly,byl jí rok...a přesně jak říkáš,když jsme šly bez kočáru,nedošla ani těch pár metrů od nich k nám(bydlela asi 10 min od nás),jak se kočár vzal,ani jednou do něj nevlezla a došla klidně i daleko...a to měli ještě takovej velkej a pekelně těžkej :unamused:
2. únor 2011 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzik28 taky si říkám a doufám, že u druhého už to všechno člověk nebude tak řešit, hrotit, nebude neštasnej z toho, že mimčo pláče, prostě to malé děti dělají. nebudu řešit, jestli se dostatečně napil...snad..ale já jsem typ, co pořád něco řeší:frowning2:
On dojde tak daleko? TO je kabrnák. Ono, štěpa by taky došel, jenže zatím není sto jít mým směrem..pořád někam odbíhá, někde se zastavuje, utíká:frowning2: Za ruku nechce...jak to máte vy?

@hannn já se už obecně moc těším na jaro, člověk nebude muset tak ty prcky oblíkat, budou moci pořádně běhat po venku a na hřišti a nebudu muset pořád vysvětlovat, proč nemůže na skluzavku:slight_smile:
2. únor 2011 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mysycka Ahoj,tak ať se telefon brzo rozzvoní :slight_smile: Ale jak říkáš,když jste vydrželi čekat tak dlouho,tak ai ještě nějakou malinkou chvilku vydržíte...hlavně,že budou :slight_smile: A můžu se zeptat,jestli se to provádí i tady v PV nebo jezdíte do OL nebo i dál?Vůbec nemám info,možná jsi to tu už psala a já to nečetla :unamused:
2. únor 2011 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 Já taky doufám,že s druhým to bude pohodovější...že nebudu vystresovaná z toho,že něco nejde,tak jak jsem měla v plánu apod....ale když si vemu,že už teď přemýšlím nad blbostma,co by kdyby,tak nevím nevím :grinning:
Já taky...půjdeme vlastně poprve s Marečkem na pískoviště,na hřiště,už si bude v pohodě utíkat....a to oblíkání,svatá pravda :slight_smile:
2. únor 2011 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 já jsem taky takový "řešící" typ, u Ondru jsem řešila všechno...ale prostě teď jaksi nee, fakt pohoda.
Joo, dojde do sparu a zpátky, do města a zpátky, ale jen s kočárkem vedle sebe :sweat_smile: Dřív to bylo jak píšeš, to byl horor s ním někam chodit...zásadně chodil tam kam jsme zrovna nešli :grinning: Teď chodí hezky kam se mu řekne, občas i za ruku (učím ho to hlavně přes silnici, aby věděl, že tam jezdí auta a to že se musí za ruku).

Mimochodem, dneska byl Ondra s dědou jezdit na skluzavce :grinning: :grinning: takže nám nevadí ani zima :wink: :slight_smile: Má oteplovačky a je to...

@mysycka Držím pěsti ať je to co nejdřív a ať to dopadne tak jak má.
2. únor 2011 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, stejně je to sranda jak to tady vždycky po obědě ožije, co? :slight_smile:
2. únor 2011 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hannn jezdíme do Olomouce, do centra pro léčbu neplodnost. Jsou tam tři ve fakultce, Fertimed ( tam jezdíme my ) a Reprofit, ale to je jen nějaká malá pobočka Brněnského. Jinak v Pv nic není nebo o tom teda nevím, doktor mi říkal, že můžem jezdit buď do toho Olomouce nebo do Brna
2. únor 2011 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mysycka Aha,tak to je super,že to máte i docela kousek...ale co by pro vysvěného drobečka člověk neudělal :slight_smile:
2. únor 2011 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzi díky, snad jo, ale jak říkám už to vydržíme i chvilku čekat :slight_smile:
2. únor 2011 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hannn to jo, to máš pravdu. my volili Olomouc, ne proto že je to kousek, ale pro to že to tam aspoň trochu známe. Nevím jak bysme to v tom Brně hledali, ale tak když by nám nic jiného nezbývalo tak bysme to taky nakonec určitě našli, ale takhle to je pro nás jednodušší.
2. únor 2011 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mysycka tak hlavně, at se potom zadaří to ostatní kolem!!! A co jinak? CHodíš pořád do práce nebo jsi kvůli té hormonální přípravě na neschopence?
@zuzik28 jj, je to sranda:slight_smile: jinak asi je to tím, že člověk už tak neřeší, protože přece jen má už nějaké ty zkušenosti s dítkem prvním a ani na to řešení nemá čas, musí se více ohánět:slight_smile:Jinak taky vidím první vlaštovky, před cestou mi zastaví a říká stůj:slight_smile: Ale to jsem do něho valila taky snad od té doby, co začal chodit.
@hannn jj, na hřišti je bezva..hlavně nemá kam utíkat.
2. únor 2011 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
No nic, já valím...chci si trošku zacvičit než se děti probudí...mějte se pěkně, paaa
2. únor 2011 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek