• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Prostějova a okolí. Přidejte se.

14. dubna 2015 
@zuzik28 ty jsi ale akční:slight_smile: takže talíř zkusíš, ju?
2. únor 2011 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hannn a co focení?
2. únor 2011 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mysycka Jasný,to chápu...důležitý je stejně,že jste tam spokojení a že vám to vyjde :slight_smile: A to ostatní kolem určitě taky a za chvilku už budeš řešit jiné problémy :slight_smile:
@pajinka29 Pavli,ty vlaštovky ti závidím...náš malej sice chodí teprve chvilku,ale mám pocit,že ho absolutně neuhlídám,na nějaký stůj,pozor auto,kolo,lidi... absolutně nereaguje,lítá jak smyslu zbavenej a když ho člověk chytí nebo zastaví,spustí takovou scénu,že mám pocit,že stejně nic nechápe :unamused:
2. únor 2011 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hannn ale chápe, ale nechce poslechnout:slight_smile: jsou to darebáci...a doma ti poslouchá, když mu třeba něco zakazuješ?
2. únor 2011 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzik28 Tak si cvičení užij a moc se nenamáhej :slight_smile:
@pajinka29 No nakonec trvalo skoro 2 hodiny...z nich byl zezačátku nějak mimo než se "otrkal",pak prostředek super,kdy se něco povedlo,ke konci už byl unavenej a pořád pobrekával,nechtěl se fotit sám a stát na plátně...ale tak není divu.... :slight_smile: Jinak paní byla super,měla všechno nachystané,rychlá,pohotová,hodná,milá....a hlavně pro nás měla pochopení,sama má malého chlapečka,takže jí nic nedělalo problém :slight_smile:
2. únor 2011 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
paji díky, chodím normálně do práce, protože ta příprava spoívá v tom jen že beru 6x denně prášky na růst a udržení děložní sliznice, jelikož nebudu mít svoje vajíčka tak injekce a nic takového nemáme
2. únor 2011 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 Tak ten náš v těch darebácích asi vede :grinning: Jj,doma jo...doma se sním ani nijak nepářu,když neposlechne podruhý,dostane po ruce nebo po prcce :slight_smile: Ale teď má takový období,kdy se předvádí před ostatníma třeba i u mamky na návštěvě a tak a to většinou musí fakt dojít na to plesknutí,jinak se mi vyloženě vysmívá,když mu zakazuju jen tak slovně :unamused:
2. únor 2011 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mysycka aha, tak aspon o tohle je to snazší. A vy-manžel jste tam už dávali sperma a oni zavolají až budou vajíčka oplodněná a nachystaná nebo ještě před tím?
@hannn tyjo, dvě hodiny, tak to se nedivím, to bych nedala ani já, dvě hodiny se fotit:slight_smile: jsem pak zvědavá na fotky. Tak nás právě nezabírá ani to plesknutí. Jen začne brečet a za chvíli to udělá zase
2. únor 2011 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 Už máme tři jen jako ukázku,zbytek prý co nejdříve :slight_smile: No on jako tak doma se nou sám je zlatek,vyhraje si,poslechne na slovo,já ho pochválím a je to...ale jak má publikum,někdy stačí i Mara,předvádí se a zkouší,co může :slight_smile:
2. únor 2011 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: mě teda neposlouchá i samotnou, má ted vztekací období a když něco zakážu, tak se málem válí po zemi:frowning2: už mě to ani moc nevytáčí, spíš mi to přijde k smíchu, ale vím, že se člověk smát nemá, to jsem četla v nějaké chytré knize:slight_smile:
2. únor 2011 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 no Petr tam má sperma už zamražený a oni zavolají, vajíčka už budou oplodněná a oni mi je jen dají do těla, pak tam praj zůstanu přes noc asi abych byla v klidu a pak bude neschopenka
2. únor 2011 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 Nám je taky někdy tak do smíchu...a je to hrozně těžký udržet tu přísnou tvář :grinning:
2. únor 2011 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mysycka aha, tak to už bude uplně se vším, to je super! Určitě to vyjde! Musí. a jak dlouho pak neschopenka?A neříkali vám ěnjakou percentuelní úspěšnost prvních pokusů nebo pokusů obecně?
2. únor 2011 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 říkali nám procentuelní úspěšnost 40 - 50%, což nám se zdá málo, ale oni zase když to porovnají s tím s jakou úspěšností se podaří hned v prvním cyklu po vysazení HA otěhotnět zdravému páru tak je to prý vysoká úspěšnost. No nevím budu doufat, že nám to vyjde. jinak za ty peníze říkali, že seženou 4 - 5 kvalitních vajíček tak si je necháme rozdělit asi do třech pokusů IVF, které hradí pojišťovna a pak se uvidí, buď to vyjde nebo pak budem rozmýšlet jestli do toho zase jít a zaplatit si to celý nebo jestli požádat o adopci
2. únor 2011 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hannn a co jsi dnes vařila?
2. únor 2011 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mysycka aha, takže v podstatě máte pět pokusu, dkyž je pět vajíček. tak oni většinou zavádí po dvou, že? jasně, když to nevyjde, tak je to pak hodně na zvážení, finance atd...ale zase, mproč by to nemělo vyjít, když děložní sliznice bude připravená, vajíčko oplodněné..sice to srovnávají s otěhotnětním po vysazení, ale to třeba netrefíš do sprváncýh dnu a vajíčko se se spermií nesejde. Tady už to bude hotové a je to "jen" o uhnízdění.
2. únor 2011 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 Dnes konečně ty těstoviny se sýrovou omáčkou a kuřecím masem,sýry jsem nakonec podělila tak půl na půl-niva s eidamem a kouskem taveňáku....a malej měl ještě rizoto :slight_smile: co jste měli vy? :slight_smile:
2. únor 2011 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tééda, ty vyvařuješ. A chutnalo to Marovi, když jsi říkala, že je frna? My jsme měli rajskou:slight_smile: a fazolovou polívku. Večer budem mít s MArtinem plněnou tortillu nějakou zeleninou a klobáskem:slight_smile:, zítra asi budu dělat štepovi dušenou mrkev-zbylo mi ještě hovězí z dneška
2. únor 2011 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
No nic,moje dvě zlata se probudli,tak se loučím...jdeme na sváču a kafíčko ež půjdeme ven,pěkné odpoledne všem :slight_smile:
2. únor 2011 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hannn papa a užijte si to
2. únor 2011 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
no v podstatě je tolik pokusů kolik je vajíček, to je pravda a oni ti zavedou tolik kolik sama chceš, jenže to oplodnění je pojišťovnou hrazeno 3x a pak si musíš vše platit sama což je prej nějakejch 80 000 Kč na 1 pokus. Teď si plaítme nebo připlácíme jen něco. ale určitě to vyjde, my tomu věříme, musíme to věřit :slight_smile:
hann my měli taky těstoviny s kuřecím masem, žempiony a se smetanovo sýrovou omáčkou :slight_smile:
@pajinka29 No když byli chlapi venku,tak jsem to zvládla dost rychle...Mara se olizoval až za ušima,ani to kuřecí nepoznal :grinning:
My zítra budeme mít asi čočku :slight_smile:
to mi právě štěpa nejí..nějak tu čočku vyplivuje...musí být totálně rozvařená:frowning2:ale jinak chutově mu to šmakuje
2. únor 2011 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky potřebuju poradít malej se mi začal vstekat a ma hystericky zachvaty třeba i v opchdě co mam dělat
3. únor 2011 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik26 Evi,, tohle moc dobře znám. Některé dny nedělá skoro nic jiného. Obecně, když se začne vztekat, tak si toho ějak nevšímám. Takže, když se v obchodě začne vztekat, že chce třeba tamto autíčko, tak já v klidu jedu dál, nechám ho řvat ve vozíku, mluvím o něčem jiném a snažím se odvést pozornost. Většinou za pár chvil zafunguje. Většinou už dopředu dovedu odhadnout, z čeho by mohla být scéna, tak se tomu snažím vyhnout. Takže třeba v tom obchodě už kolem toho regálu nejdu. Někdy se neudržím a křičím nebo ho plácnu, ale výsledek se většinou nedostavil a mě to akorát víc vytočilo. Prostě nevšímat si, přejít to...a když to někdy nejde, tak chytnout pod paží a odvést pryč
3. únor 2011 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, nebujte...vůbec to nepřeháním...fakt jen z lehka. Na plošinu jsem ještě nevlezla...to asi ještě počkám.

Jinak @evik26 tady je každá rada drahá...na každé dítě platí něco jiného. Ale souhlasila bych s Pájou...je zbytečné se rozčilovat nebo na dítě řvát a podobně. Nejlepší je si ho nevšímat. Ještě radí ho zavřít třeba do pokojíčku se slovy, že až se vyvzteká tak ať pak přijde. Je pravda, že scény v obchodě jsou hrůza, všichni čučí a říkají si jaká jsi neschopná matka. Taky to znám :sweat_smile: :slight_smile: Ale to dělají všechny děti, za chvíli to přejde, neboj. Když bude malý vidět, že to s tebou nic nedělá tak ho to taky přestane za chvíli bavit, uvidíš.

Dneska se tam udělalo jaksi krásně. Asi půjdeme ven jak se děti probudí. Doufám teda, že Ondra nebude spát, jako včera, do čtvrt na čtyři :slight_smile: To než bysme se vypravili tak by byla zase zima :grinning:
Dopoledne jsme tady měli na návštěvě kámošku s Nelinkou (2,5 roku) tak to bylo príma...Ondra přišel na jiné myšlenky...teď se ven nechodilo, tak co pořád jen doma s mamčou, že? :slight_smile:

Já jsem včera dělala Ondrovi kuřecí steak se sýrem a k tomu rýži s brokolicí a ta potvora to vůbec nechtěl jíst...Ani maso, a to je masovej. A pak se nacpal rohlíkem s máslem a šunkou...Snad dneska to bude jíst...On si vůbec nevybírá, jí všechno, tak se celkem divím.
3. únor 2011 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzik28 a všímá si té kamarádky? Dokáže si s ní už hrát, nebo spíš tak vedle sebe vegetí? Přece jen je holčina o dost starší.
Téda, ty mu hezky vyvařuješ. Jo, někdy je to k vzteku, člověk se s tím vaří a oni to pak nejedí.
3. únor 2011 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzik28 jinak já dnes byla se Štěpánkem v kauflandu, zpět šel pěšky a právě vylezlo to sluníčko a bylo fajn. Ale tak nějak si myslím, že odpo už to nestihnem. Většinou se budí před třetí, potom sváča atd...a než se vyhrabem, je tma:frowning2: usíná ti Ondra sám? Má už normální postel, nebo ješte postýlku?
3. únor 2011 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hannn Hani, tak co, jak jste to zvládli s usínáním bez tatky? A co MAra? Asi spí po noční, že? Nebudíte ho?
3. únor 2011 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 Ony se děti až tak moc neznají...jako, že by k nám chodily pravidelně, to ne. To by si myslím docela pěkně hráli, ale takhle to je spíš jak jsi říkala ty...že vedle sebe vegetí. Ale smáli se na sebe, "plkali", tak to bylo fajn. Hlavně se ani jeden nebál, což bylo super. Některé ty děti jsou totiž takové bojácné a brečí. To u nás nehrozí...Ondra má rád každého :slight_smile:

S jídlem se snažím, aby měl různá, pestrá jídla...takže tak různě vařím a zkouším. Ale musím dávat pozor, protože je atopik, takže opatrně.
3. únor 2011 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek