• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Prostějova a okolí. Přidejte se.

14. dubna 2015 
@zuzik28 no, ono je nejhorší, když je to řídké a vysypat to nejde:frowning2: ale jasný, ty máš už na to vycvičený nosík:slight_smile: No právě, já ho taky nevidím, práve proto, že to má ted řidší, asi zuby, tak je to hned. A klidně si s tím chodí, ani neupozorní a to je jinak takový fouňa, kterému vadí drobek na ruce nebo na zemi. Ale zadek má klíďo zapatlanej.
To je debata:slight_smile:
jj, kaboní se a myslím, že i hlásili, že má odpo pršet, sněžit...
4. únor 2011 ve 13:17  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré odpoledne :slight_smile:
Já jsem se včera nějak nestihla dostavit,dopoledne jsem byla venku s malým a odpoledne jsme měly takovej malej srázek s holkama z gymplu :slight_smile:
@evik26 Ahoj,taky souhlasím s holkama a s tím nevšímáním si ho...náš malej začíná být teda taky pěknej vztekloun a dneska zrovna to úplně vrcholí...už v 10 ráno jsem myslela,že zešílím :confounded:Ale taky si ho nevšímám,ať řve a vzteká se a za chvilku už přijde za mnou mi dát pusu,že už je jako hodnej :grinning: A v obchodě ho odvleču pryč a snžím se ho zaujmout něčím jiným,po chvilce řevu zareaguje a je to pryč :slight_smile: Ale je to na zblázění někdy,to jo...
@pajinka29 Pavli,obě noci jsme zvládli parádně...dokonce jsme se spolu i koupali,ale v té naší maličké koupelně to byla sranda :slight_smile: Marovi se tam zatím líbí,jen ho docela bolí záda,že se musí pro každý díl sehnout :unamused: Tak než si zvykne...A jinak včera se vzbudil už v 10 a šel s náma ven,že prej potřebuje na vzduch a nemůže spát a pak usnul zase po obědě a dnes spal v kuse do půl 12 a teď šel s malým zas...snažím se být s malým co nejvíc venku,aby měl klid :slight_smile:
Co jste dělali dneska a co plánujete na víkend? :slight_smile:
4. únor 2011 ve 13:27  • Odpověz  • To se mi líbí
Zbytek jsem nestihla dočíst....jste nějak mo ukecané :slight_smile:
4. únor 2011 ve 13:30  • Odpověz  • To se mi líbí
@pajinka29 Jo jo, já jsem si taky myslela, že když se počůrá, nebo něco víc :wink:, že se mu to nebude líbit...ale mu je to úplně jedno...klidně by chodil s mokrejma gaťatama celý den nebo co :grinning: Ale když něco rozlije nebo hodí na zem tak to jde hned pro hadr nebo smetáček a uklízí...to je švanda :grinning:
4. únor 2011 ve 13:30  • Odpověz  • To se mi líbí
@hannn nojo, bude si muset zvyknout na jiný režim, asi to bude náročné, zvlášt, když se mu to bude střídat. Ale je to chlap a zmákne to:slight_smile:
Dneska jsme byli na dlouhé procházce, teda ne nikam daleko, ale šli jsme bez kočáru:slight_smile: šla jsem štěpánka objednat ke kadaeřnici, už má ty vlásky zase dlouhé...
no, ted, zdá se, konečně zabral:slight_smile: jinak já jsem ještě uklízela a o víkendu jdem ke známým, mají sedmiměsíční holčičku a nový domeček, tak jim to jdem "zkolaudovat":slight_smile: Jinak mají kluci v plánu vyrobit schůdky k záchodu, že bysme koupili tu redukci.
Dnes asi půjdem koupit materiály na ten výrobek a když už budem v Obi, tak skočíme do sam baby kouknout na golfáče..ale to si myslím já, otázka, s čím přijde Martin:slight_smile:
A kolik vás bylo na srázku? Kdepak jste byly? fiesta? Jak často se potkáváte?
4. únor 2011 ve 13:32  • Odpověz  • To se mi líbí
@pajinka29 ahojky jo jestli se k vám můžu přidat
4. únor 2011 ve 13:32  • Odpověz  • To se mi líbí
@zuzik28 děkuji
4. únor 2011 ve 13:33  • Odpověz  • To se mi líbí
@zuzik28 jj, jen si říkám, že už by to, kruci, mohl konečně zmáknout. Už se blíží pomalu dva roky, všichni říkají, jak v tu dobu už musíme být uplně bez plín..no, takhle to nevidím...ještě při představě, jak se to bude řešit venku. Jak ho budu učit, že se čurá ve stoje:slight_smile:
4. únor 2011 ve 13:34  • Odpověz  • To se mi líbí
@edousek koukala jsem na fotky, jsou rozkošní. Jsou to jednovaječná dvojčata?
4. únor 2011 ve 13:35  • Odpověz  • To se mi líbí
@edousek Ahoj,taky tě mezi námi vítám...máš nádherné chlapečky :slight_smile:
4. únor 2011 ve 13:37  • Odpověz  • To se mi líbí
@pajinka29 Ale zase tak hrotit to není nutný. Znám hromadu a hromadu případů, kdy děti rozhodě ve dvou letech bez plínek nebyly. Navíc kluci jsou trošku "opoždění"...takže nemá cenu se tím nějak trápit.
@edousek Hi hi hi...jasně, že můžeš :wink: :slight_smile:
4. únor 2011 ve 13:37  • Odpověz  • To se mi líbí
@pajinka29 Jůůů,vy už chodíte ke kadeřnici,jo?jste teda šikovní!! :slight_smile: A co na to Štěpula říká? :slight_smile:
Tak to máte hezký plány a třeba v domečku najdete i nějakou inspiraci pro ten váš :slight_smile:
My dnes taky asi pojedeme tamtím směrem,ale asi jen nakoupit,protože s malým se teď jaksi nedá nikam chodit,v každým obchodě se vzteká tak katastrofálně,že už i Mara ho v neděli seřval :unamused:
Byly jsme u jedné spolužačky doma,scházíme se ve 4,taková ta naše parta :grinning: Malej tam byl ve svým živlu,protože má doma králíčka,tak ho furt honil a pištěl :grinning: A okna má směrem k nemocnici,takže furt čučel na autobusy a mával jim,jsme z něj nemohly :slight_smile:
4. únor 2011 ve 13:42  • Odpověz  • To se mi líbí
@zuzik28 no, já tak nějak čekám, že se zničehonic osvítí:slight_smile: a bude dokonalý:slight_smile: Taky ho to chci všechno naučit, kdyby jsme pak čekali druhé, aby byl samostatný:slight_smile:
@hannn tak to jste to měli príma. A co holky dělají? Asi studují VS, že? Takže máte vztekací období?
U kadeřncie jsme byli zatím jednou a kupodivu se mu to moc líbilo. Seděl sám na křesle, užíval si to její česání a vynutil si, at zapne fén:slight_smile:
4. únor 2011 ve 13:49  • Odpověz  • To se mi líbí
@pajinka29 Jj,holky všechny studují...ony jsou všeobecně taková ta elita,co na gymplu byla...jen já se k nim tady po té stránce nehodím :grinning:
Asi jo...vzteká se furt a kvůli každé blbosti...dneska od rána a kvůli ničemu.Stoupne si ke stolu,začne do něj mlátit a vztekat se,naprosto bezdůvodně :confounded:
Jejda,tak to bude parádník... :grinning: Moje nejlepší kámoška je právě kadeřnice,jenže malej na sebe nenechá chytnout a ona ani nechce,že by ji pak neměl rád :grinning:
4. únor 2011 ve 13:53  • Odpověz  • To se mi líbí
@hannn aha...tak to je zvlaštní, on si to fakt užíval. Asi ho málo hladíme nebo co:slight_smile: no, spíš byl hodně vykulenej, jiné prostředí, fény, nůžky..tak než to všechno prohlídl už bylo hotovo. Tak jsem zvědavá, jak to bude probíhat ted.
A co studují holky? A kde ta kamoška pracuje? že bych třeba vyzkoušela něco jiného, už bych kadeřnici potřebovala jako sůl..sama sobě se už vůůůbec nelíbím:-/
4. únor 2011 ve 13:56  • Odpověz  • To se mi líbí
@pajinka29 Náš malej na sebe nedá chytnout nikde,u doktorky,u té fotografky...prostě je to s ním fakt těžký tady v těh ohledech...i nehty mu musím stříhat ve spánku,to by mi snad ani nikdo nevěřil,co u toho dokáže ztropit :unamused:
Holky-jedna dva obory,politologii a mezinarodni a humanitarni studia,druha je v Brne na VUT,myslim pozemni stavby a treti je v OL na nějaké biologii,má to hroznej a dlouhej název...je pořád někde v laboratoři :slight_smile:
A nejlepší kámoška stříhá tady na Krasické-Studio Wella,líbí se mi na ní,že je mladá,má čas v podtstatě kdykoli a ničeho se nebojí,má spoustu nápadů a naopak dovede otevřeně říct,co sluší a co ne.Navíc jezdí furt po nějakých školeních,prostě ji to baví a to je super :slight_smile:
A jakou změnu by sis představovala? :slight_smile:
4. únor 2011 ve 14:05  • Odpověz  • To se mi líbí
@hannn tak to jsou teda drsné obory..to jsou bedny. Hlavně ta biologie, to je něco...
no, rozhodně ostříhat, asi bych chtěla to mikádo, ještě nevím a obravit vlasy, nějakou kaštanovou barvu, možná melír do toho...už mám barvu vymytou a vlasy odrostlé...fuj
4. únor 2011 ve 14:07  • Odpověz  • To se mi líbí
@hannn jinak my bojujeme jen se stříháním na nohách, nemá to rád, lechtá ho to a pořád těma nohama cuká
4. únor 2011 ve 14:08  • Odpověz  • To se mi líbí
@pajinka29 Jj,to jo...ale jde jim to,mají na to hold vlohy asi :slight_smile:
To zní dobře...u nás to funguje tak,že Mara někde něco vidí,zalíbí se mu to a už mě žene k Hance...nebo mi aspoň nezapomene říct,co by se mu tak asi líbilo :grinning:
Ale žádný fuj...teď je stejně zima a vlasy máš často schovaný...na jaře budeš zářit jak nějaká modelka :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. únor 2011 ve 14:11  • Odpověz  • To se mi líbí
@hannn jo, jenže se bojím toho, že mám vlasy moc jemné a přesně, jak jsi říkala ty, není čas a nebaví ty vlasy každý den udržovat, takže se bojím, že nakonec stejně skončím se sepnutými vlasy, které mi budou z culíku trčet, prootže budou krátké:slight_smile:
taky jsem si říkala, že bych měla něco podiknout se svými nehty...jsou otřesné, jak pořád uývám nádobí atd...tak na nich nevydrží lak, pořád se lámou...záděry...no kočka:slight_smile:
4. únor 2011 ve 14:16  • Odpověz  • To se mi líbí
@pajinka29 Já jsem na tom stejně...když vyjdu od Hanky,je to super,jak se o ně mám starat doma....radši je sepnu sponkama nebo si dám čelenku a je to :unamused: Hold na to nějak nejsem...a ty nehty...svatá pravda...já si je lakovala teď po dlouhé době a druhej den mám lak úplně odrbanej...měla jsem několikrát i gelový,ale ty se mi domácíma pracema stejně lámaly a nemám čas lítat s každým nehtem na dodělání...a navíc mi nehty rostou hrozně rychle,takže je to náročný i finančně...i když Mara mě tam posílá furt :unamused: Chodila jsem i na nějaké kůry ke kosmetičce,ale stejně nic nepomohlo... :unamused: Ty máš dobrý nehty Pavli?
Stejně mám pocit,že jak jsme na té mateřské,tak se ten vzhled zas až tak neřeší...aˇž teda na výjimky,který obdivuju :grinning:
4. únor 2011 ve 14:22  • Odpověz  • To se mi líbí
@hannn jo, ten lak, co jsi měla na vycházce, ten byl parádní...se mi moc ta barva líbila. Ale to je právě ono, jak je ta barva sytá, tak je to hned sloupaný a je to moc vidět. Počkej, i gelové nehty se lámou? Já tak nějak doufala, že ty ne a že třeba bych to zkusila..ještě jsem je neměla. Nehty mám nekvalitní, možná by i rostly, ale lámou se děsným způsobem, takže bych chtěla nějaké gelové, ve stylu francouzské manikury. Ne nic dlohého, to Martin nesnáší a mě se to taky moc nelíbí, nic křiklavého, jen prostě ty bílé nehty, kratší...ale uplně se stydím někam jít, s těma záděrama suchýma rukama od mycích prostředku...Mara je na tvůj vzhled tak náročný? Martin si moc nevšímá, ale spíš by mě poslal, abych se já cítila dobře...
4. únor 2011 ve 14:26  • Odpověz  • To se mi líbí
@zuzik28 kampak jsi zmizela? Rarášci jsou vzhůru nebo cvičíš?
4. únor 2011 ve 14:27  • Odpověz  • To se mi líbí
@pajinka29 No mně se teda lámaly...ale jen třeba jeden,že jsem s ním někam narazila nebo např. chtěla vydělat nějakej špunt nebo něco a nehet mi tam zůstal...ale asi napotřetí mi sedly a nelámaly se...kámoška říkala,že si asi potřebují "sednout" a ty moje nehty si zvyknout na něco jinýho....jenže pak jsme se stěhovali,malovali a všechno jsem drhla,takže se mi všechny zničily a od té doby jsem už nějak nebyla :unamused:
Jinak vkus máme asi stejnej,takový se mi taky líbí :slight_smile:
Neee,náročnej vůbec...to asi jen tak vyznělo.Spíš taky kvůli mně,abych se cítila dobře a teď mi říkal,že si to zasloužím,že potřebuju vypadnout a taky udělat něco pro sebe a svůj dobrej pocit...jinak spíš poradí :slight_smile:
4. únor 2011 ve 14:31  • Odpověz  • To se mi líbí
@pajinka29 A jinak děkuju,je hezký,že sis toho vůbec všimla :slight_smile: Ale je to fakt naprd,jednou umeju nádobí nebo zem a už je to fuč...zrovna si to odlakovávám,nemůžu se na to už dívat :unamused:
4. únor 2011 ve 14:32  • Odpověz  • To se mi líbí
No,mí "rarášci" se právě vzbudli,tak pádím...a přeji všem krásný zbytek dne a hezký víkend :slight_smile:
4. únor 2011 ve 14:33  • Odpověz  • To se mi líbí
Ondra se probudil...ale spinkal hezky, jak usnul tak jsem mu zavřela a on pak slezl z postele a stál za dveřma a volal na mě :slight_smile:
4. únor 2011 ve 14:34  • Odpověz  • To se mi líbí
@hannn Hani, tobě taky..papa a pusinku Marečkovi juniorovi
4. únor 2011 ve 14:35  • Odpověz  • To se mi líbí
@zuzik28 to je miláček..štěpa taky vždycky volá mama..je to hezké to slyšet
4. únor 2011 ve 14:35  • Odpověz  • To se mi líbí
@pajinka29 Vy už taky spíte ve velké posteli?
4. únor 2011 ve 14:36  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek