• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Prostějova a okolí. Přidejte se.

14. dubna 2015 
@zuzik28 Se mu tam nějak zalíbilo...najedl se a hned šup do pokojíčku...tak jsme si chvíli hráli vposteli a ukazovali zvířátka co jsou namalované na borduře na zdi a teď tam jen tak leží...
4. únor 2011 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzik28 právě, že ne:frowning2: Pořád postýlka...chceme mu koupit k druhým narozeninám pořádnou postel, ale mám strach z toho, co ty píšeš..že z ní bude při usínání utíkat, v noci, jak se vzbudí, tak hned pošupajdí za nama do postele...Ondra vám spí celou noc v kuse?
4. únor 2011 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzik28 a kde jste tu postel pořizovali?
4. únor 2011 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem trdlo...jsem si to poslala sobě :grinning:

@pajinka29 Ondra určitě nespí celou noc, min. jednou, někdy dvakrát je vzhůru...takže taky žádná sláva
Já už musím...už mě tady zase tahá za nohu :slight_smile:
4. únor 2011 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzik28 papa a pěkný víkend.
4. únor 2011 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 Máme masiv, borovici a k tomu vodní matraci. Ale máme ji už dlouho...Holky na soukromé diskuzi ale dávaly odkazy na kvalitní masivní postele...klidně se ti zeptám kdyby jsi chtěla.
Chceme pořizovat novou, palandu...nechat si udělat. Už rovnou pro obě děti. Takovou rohodou...jednu dole a druhou nad ní, ale na druhé stěně, takže pod tím vznikne takový prostor...to by se jim mohlo líbit, takový bunkr.
taky přeju hezký víkend
@zuzik28 tak to zní parádně...jj, právě chci taky něco z masivu...tak kdyžtak sem, až budeš mít čas, hod nějaké tipy od holek
4. únor 2011 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 děkuji moc jo jsou to jednovaječní kluci. Jsou úplně stejní, ale naštěstí je poznám. Zprvu jsem z toho měla veliký strach. No největší rozdíl v nich je v tom,že Davídek je tak o půl kila i víc větší,takže to poznat jde. A taky má každý jinou povahu. Áďa je uřvanější a Davídek klidnější,ten už se pořád směje....
4. únor 2011 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hannn děkuji moc za přivítání....
4. únor 2011 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte holky, užíváte si víkend se svými ratolestmi, je tam opravdu krásně. My stále čekáme na telefon a já teda už z toho začínám být trošku nervózní, ale nic nenadělám takže budeme čekat dál :slight_smile:. Jinak vzhledem k tomu, že telefon se zatím nekonná tak si ani neužiju toho pěknýho počasí, protože mám celej víkend noční, ale co už :slight_smile:
Jinak vítám edouska a chválím za odvahu s dvojčaty i když bych si je taky přála tak třeba mi jednou budeš moci radit jak na ně :slight_smile:
5. únor 2011 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mysycka ahojík, to je škoda, že ještě čekáte..já si už říkala, že třeba uuuuž. Ale třeba v pondělí!!
5. únor 2011 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
přeji všem krásný víkend,tak jak si užíváte první letošní krásný víkend???
6. únor 2011 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
My jsme byli se Štěpánkem venku:slight_smile: Konečně se dalo jít na skluzavku, na písek, hopsadla atd...tak si to náramně užil. Sice špinavý až za ušima, ale to k tomu holt patří:slight_smile: A co ty s prckama? Jsou hodní?
6. únor 2011 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Také jsme byli dneska i včera na dětském hřišti...Ondra vůbec nechtěl domů...jen se vozil na skluzavce a houpal se na takovém tom zvířátku na pružině. Já už bych brala kdyby takové počasí zůstalo, ale asi to tak nebude :sweat_smile: :slight_smile:
Dnes jsme přišli domů, Ondra krásně usnul ve velké posteli...spal asi 3/4 hodiny a někdo začal vrtat...paráda...takže se hned probudil. Teď, že půjde spinkat znovu, ale jen v postýlce řve...tak ho asi vytáhnu :angry:
6. únor 2011 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzik28 jj,sousedi, to je vždycky paráda...to my s usínáním bojujeme, hlavně večer ted začal dělat strašné scény, jako by se bál nebo co...tak asi koupíme tu svítící želvu, třeba ho to uklidní při usínání
6. únor 2011 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrý večer :slight_smile:
Náš Mareček byl dnes na dětském hřišti též,s babičkou....napřed mu prý strašně vadil písek,tak si furt dřepal a utíral ho z bot a pak se mu to zalíbilo a házel ho na chodník...a pak šli s řevem na oběd :grinning:
Jj,to počasí je paráda :slight_smile:
@zuzik28 Zuzi,u nás je to taky děs...hned vedle nás rekonstruují byt a to je fakt katastrofa,už asi od listopadu,non stop...Jsou strašně bezohlední,jednou vratají v 7 ráno,pak v 8 večer,přes odpolední spinkání,takže se nám taky stává,že někdy spíme třeba jen čtvrt hodiny,ale to už jsem jim řekla teda :unamused: Je to tak celý týden a o víkendu někdy taky...ale chodbu po sobě už neumyjí :angry:
@pajinka29 Jejda,zase špatný období?Na Marečka ta lampička zabírala jen tak kolem půl roku,teď je mu to už úplně jedno...ale neměli jsme teda přesně tu želvu,třeba ho to zaujme a nebude se bát,uvidíš :slight_smile: A budí se ti ještě nebo spí krásně jak ten minulý týden?A jaký byl víkend?Co schodek k záchodu,vyroben? :slight_smile: A co říkáš na ty golfky v Samu?My se byli dívat dneska,když byl malej u mamky a líbily se nám tam buď ty Chico nebo ActivBaby/BabyDesign,teď nevím,jak se jmenovaly :unamused: Ale byly až skoro na konci té uličky a měli je v červené a zelené :slight_smile:
6. únor 2011 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 jo jasně jsou moc hodní,ikdyž teda někdy umí pěkně pozlobit. Ale to asi každy děťátko. Taky jsme si byli užít krásného dne a šli jsme se projít. Kluci se aspoň krásně prochrupali v kočárku na vzdoušku....
6. únor 2011 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hannn ahojík, totálně špatné období. Máme to zničehonic tak, jak jsi to říkala ty. Prostě nám až do tedka hystericky řve. Lampa nezabírá, nic, jen tam být. A to je na palici, protože nám vržou parkety a jakmile se člověk pohne, tak hned řve. Nechápu, co se stalo, když to předtím už tak pěkně fungovalo.
Obecně stál víkend za prd. Martin dostal v pátek na účet výplatu a byla nějak nižší, než slibovali...včera nám přestal definitivně fungovat odtok z vany..je to tady všechno starý a asi jsou ucpaný někde odtokový trubky ve zdi, tak se beztak bude muset sekat koupelna:frowning2: a aby toho nebylo málo, tak při oddělání sifonu od vany jsme ještě vytopili sousedy...protože je tady nesmyslně propojený odtok dřezu kuchyně s vanou???!!!!!Nechápačka..to jsme samozřejmě netušili, takže při umývání nádobí voda vesele stekla k sousedům přes chybějící sifon pod vanou...
Včera mi navíc napsala vedoucí z práce, že je kolegyně tehotná, to mi vlastně volala jedna kolegyně, když jsme byly spolu a že prý mám co nejdřív nastoupit. HAHAHA tak jsem se zasmála, co mám jako dělat s rok a půl starým děckem, když nemám hlídání..tak jsem ji v podstatě poslala někam,t ak jsem zvědavá, jaké mi ještě ztropí problémy. Ale přece nemám dítě pro to, abych ho tak malého svěřila chůvě jen proto, abych se vrátila do práce, protože mají podstav?!:fearful:)
Tak mám prostě dnes nějakou depku:-/ Hani, doufám, že vy víkend líp. JInak na kočárech jsme byli...a přesně se mi líbily ty samé...ale asi stejně nakonec půjdu do toho, co jsem ti říkala...
6. únor 2011 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hannn jinak jsme koupili tu redukci k záchodu, malý je z toho totálně nadšený, moc se mu to líbí a daří se mu..celý víkend ani jedny mokré slipy, jen jednou z venku jedna plínečka... Ale schůdek ještě není...
6. únor 2011 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hannn a vy jste byli nakonec u Markových rodičů nebo jak nakonec váš víkend dopadl?
6. únor 2011 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@edousek já si vůbec neumím představit, jak bych zvládala dvojčata. Kojení atd. Mají stejný režim, nebo se v noci budí každý jinak? Nebo patříš mezi ty štastné, co mají spavé děti? :wink:
6. únor 2011 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 zvládat se to dá. Bohužel teda bez kojení. Snažila jsem se první tři týdny,ale nějak to nešlo... :(
no co se dá dělat,takže krmíme nutrilonkem,hlavně,že klukům šmakuje a pěkně po něm rostou.
No jelikož nám už ted momentálně kluci přes den nespí,takže je krmím zároven. Položím si je vždy do lehátek a krmím. Jinak mají režim stejný,tak je to fajn. Ještě když papali v noci,tak jsem vždy nakrmila jednoho pak duhého. Teď(ale nechci to zakřiknout) asi přes měsíc v noci spinkají,tak si odpočinu pěkně přes noc. Probudí se tak kolem 7 ráno a pak už se teda moc za ten den nezastavím,zvlášť když jsem s nima celý den sama. Manžel teda moooooc pomáhá, ale pracuje na směny,takže jsem s nima často sama.
6. únor 2011 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@edousek jůůů, tak to jsou šikulíci, že ti tak pěkně spinkají.Aspon si odpočineš a dáš se přes noc do kupy...to my ještě v tomto věku spíme celou noc jeb málokdy...:frowning2:ale přes den teda ještě spinkáme...uffff
A dvojčátka, hodně vás to překvapilo, dkyž vám to doktor sdělil? Máte je v rodině?
7. únor 2011 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@edousek jinak s tím kojením, to je jasný, ukojit dva prcky...to si nedovedu představit..zkusili jste, něco si vybumbali a přesně jak píšeš, hlavně, že chutná
7. únor 2011 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 no byl to teda obrovský šok. Nikdy by mě nenapadlo,že bych mohla mít dvojčátka. V rodině je teda máme(tata má bráchy co jsou dvojčata, ale mají jiného tatu). Dozvěděli jsme se to až ve 12 týdnu těhotenství na genetice a to si ten doktor myslel,že to víme,tak nám to řek jako tady je jedno miminko a tady druhy, Zůstali jsme s manželem úplně paf. No mazec. Asi dva dny jsem se z toho vzpamatovávala a paku už jsem se na ně moooc těšila. Že to bude jeden chlapeček jsme věděli hned od začátku,ale ten druhý se někdy scovával. Moc by se nám líbilo kdyby to byl páreček. Ale teď jsme moc šťastní,že máme naše krásny kluky.Stále si nebyli jisti zda jsou jednovaječni, ale pak už jo. Měli dokonce jen jednu placentu.Takže hrozilo,že by si mohli brát navzájem živiny,tak jsem byla velice sledovaná.
7. únor 2011 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@edousek Tak to já jsem dvojčátka vždycky chtěla....teda jak jsem otěhotněla podruhé tak už bych je teda nechtěla :sweat_smile: Protože mít jedno dítě 19 měsíců a novorozená dvojčátka k tomu...to by byl asi mazec :grinning: :grinning: :grinning:
Teda to vám zjistili celkem pozdě...chápu, že to na genetice musel být opravdu šok :slight_smile:
A vy jse přímo z Prostějova?
7. únor 2011 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzik28 no právě, to je moje noční můra, kdybysme druhé dítě čekali dvojčátka..:slight_smile:

@edousek taky jako zdravotník bych se bála možných komplikací, přece jen, u dvojčátek je jejich pravděpodobnost vyšší...
7. únor 2011 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 Ahoj Pavli,teda...dává vám všechno nějak zabrat,jak tak koukám :unamused: Ten Štěpánek mě mrzí a vím,že tě to neuklidní,ale je to zase jen nějaké období,uvidíš :slight_smile: Nám to měl malej úplně stejně...a určitě taky není ještě konec a nějaké to období se zase přižene :slight_smile:
S tou Martinovou výplatou je to teda taky škoda,ale třeba až bude mít zkušebku za sebou,tak mu dají,co slíbili...i když u nás to bylo tak,že furt jen slibovali a to bylo všechno :unamused: Ale je v solidní firmě a má podle mě dobré místo,tak vás to určitě nepotká :wink: A ptal se někoho,proč mu dali míň?
A ta práce...to je od nich ale docela dost hnusný...ty za to,že kolegyně otěhotněla nemůžeš a nevím,proč by si to na tobě měli vylívat,zvlášť když ví,že máš prcka tak malýho...kdyby měl třeba bez pár měsícu už 3,ale takhle...navíc co se týče mně,malýho bych nikdy nikomu cizímu asi nedala :unamused: Ono se to nakonec nějak vyřeší...o místo takhle přijít snad nemůžeš,ne? :unamused:
S redukcí jste šikovní,moc šikovní...já nakoupila koncem týdne slipy troje,tak se pak taky začneme snažit bez plínek,tak na jaro bych to viděla :slight_smile:
Jinak my víkend nic moc...Mara odjel na celej pryč-do vinohradu a já zůstala s malým,tak jsme sobotu trávili u známých v Krumsíně,tam byl malej moc spokojenej,protože ho všichni zbožňují :slight_smile: Pak jsem ho dala odpoledne mamce s tím,že budu doma uklízet a udělám si nějakej klidnej večer s knížkou nebo časopisem...na to mě kamarádka z výšky vytáhla ven,že musíme oslavit moje narozeniny,když mám hlídání,nešlo odolat,tak jsem na chvilku svolila...no a z chvilky byly 3 ráno...takže z úklidu nebylo nic :unamused: Ale i když mi bylo celou neděli pak blbě a proklínala jsem se,že jsem šla,bylo to na druhou stranu parádní vypadnout pryč....protože doma bych si asi moc neodpočinula :slight_smile:
Však kdyby jsi chtěla na procházku nebo zítra dojít na to kafíčko,není problém...ať tu depku zaženeš :slight_smile:
7. únor 2011 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@edousek Já tě s dvojčátky taky přímo obdivuju,vždycky jsem si je přála,protože moje nejlepší kamarádka je z jednovaječných dvojčat...ale pak se mi narodil Mareček a říkala jsem si,že dvě bych asi nezvládla...i když bych musela :grinning: Je to parádní,že jste tak sehraní a zvládáte to v pohodě a že si můžeš v noci odpočnout...A máte kluky u sebe v pokoji nebo mají svůj a ty k nim jen docházíš?
Jinak já jsem taky po 3 týdnech musela přejít na Nutrilon,ale nějak nám nesedl,tak jsme nakonec na Sunaru :slight_smile:
7. únor 2011 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek