• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Prostějova a okolí. Přidejte se.

14. dubna 2015 
@pajinka29 Néé,to vůbec nee...spíš jsem ráda,že jsme s vámi mohli jít :wink:
8. únor 2011 ve 13:42  • Odpověz  • To se mi líbí
já myslím, že je to taková dobrá průprava na rozvoj pohybových dovedností, ale i sociálních..jak chce, aby za ní šly děti samy..prostě si je zvyká na kroužky, kam už děti chodí potom samy
8. únor 2011 ve 13:44  • Odpověz  • To se mi líbí
@hannn jo jo rodila jsem v Olmiku....
8. únor 2011 ve 13:59  • Odpověz  • To se mi líbí
@pajinka29 Adámek vážil 1,960kg a Davídek 2,160kg a měřili 47 cm
8. únor 2011 ve 14:00  • Odpověz  • To se mi líbí
@edousek takoví prtoušci-teda na dvojčata asi ne, ale já to srovnávám s tím naším valibukem...a všechno v pohodě? žádné pozdější komplikace?
8. únor 2011 ve 14:03  • Odpověz  • To se mi líbí
@pajinka29 ne ne vše v pohodě,byli jsme tam po porodu jen týden. Jsem byla tak štastná....ale kluci to krásně dohnali Davča má 5,3kg a Adámek 4,2kg
8. únor 2011 ve 14:31  • Odpověz  • To se mi líbí
@edousek tak to je super...museli být v inkubátoru? my měli pět kilo v šesti týdnech:slight_smile:buclík jeden:slight_smile: ale už to všechno vyběhal...hlavně, že to všechno v pohodě zvládáte. to muselo být výdajů, všechno dvakrát:slight_smile:
8. únor 2011 ve 14:33  • Odpověz  • To se mi líbí
@pajinka29 ne ne v inkubátoru nebyli, to bylo super. Měla jsem je hned u sebe na pokoji. Teda nejprve Davídka a pak mi dali i Adámka.Byl menší a trošku ztrácel teplotku,tak tam ležel na noc na vyhřívací podložce. Ale v inkubátoru vůbec nebyli...
no o tom my ani nemluv,vše dvakrát...ale sháním si vše hlavně na mimibazaru, měla jsem štěstí na plno věcí,že bylo vše skoro úplně nové za super cenu. Teď jsem třeba sehnala u kamošky krmící židličky úplně nové za cenu jedné
8. únor 2011 v 19:42  • Odpověz  • To se mi líbí
@edousek jj, mimibazar je bezva a na takové prcky se shání oblečení jedna radost, v tom věku rychle rostou a nestihnou to oblečení zničit..později to bude asi horší..ale vsadím se, že jsou prcci miláčci v celé rodině a že je budou babičky zásobovat:slight_smile:
8. únor 2011 v 19:49  • Odpověz  • To se mi líbí
@pajinka29 no miláčci to teda jsou, ale řekla bych tak jen u jedné babičky.... :(
od té jedné ještě vlastně pořádně nic nedostali a taky za nima ani moc nechodí, ale to je její věc...
na tom bazárku je super,že tam prodávají věci maminky dvojčátek,takže se mi tam dobře vždy něco koupí
9. únor 2011 v 09:43  • Odpověz  • To se mi líbí
@edousek předpokládám, že tou, co se nezajímá, je tchýně:slight_smile:
9. únor 2011 v 11:07  • Odpověz  • To se mi líbí
@pajinka29 jo jo přesně tak... :(
9. únor 2011 v 11:08  • Odpověz  • To se mi líbí
@edousek tak já vím, že to mrzí..ale co už, aspon se vám do ničeho nemontují
9. únor 2011 v 11:14  • Odpověz  • To se mi líbí
@pajinka29 jo asi máš pravdu :slight_smile:
9. únor 2011 v 11:18  • Odpověz  • To se mi líbí
Už jste se byli očkovat hexavakcínou?
9. únor 2011 v 11:19  • Odpověz  • To se mi líbí
@pajinka29 no my byli teď v pondělí hexa + synflorix....
byli stateční, plakali jen chviličku, teplotku jsme neměli....
9. únor 2011 v 11:38  • Odpověz  • To se mi líbí
@edousek šikulíčci...a pozoruješ na nich nějak, že ví, že jsou dva, že když jsou třeba od sebe, že by jim to vadilo? asi je na to ale ještě brzo, že?
9. únor 2011 v 11:45  • Odpověz  • To se mi líbí
@pajinka29 no jen někdy, někdy se na sebe smějí...nejhorší ale bylo třeba včera to Davča usnul a Adámek se rozeřval tak zbudil i Davču
9. únor 2011 v 11:56  • Odpověz  • To se mi líbí
@edousek jj, asi se ty režimy postupně začnou trochu rozcházet, přece jen, každé dítě je jiné a má jiné potřeby spánku atd...ale zase ti to vynahradí tím, že si budou spolu později hrát a ty budeš mít spoustu času:slight_smile:
9. únor 2011 ve 13:46  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky, dneska jsme byli zase na dlouhé prácházce, ještě s kámoškou, byla to paráda. To počasíčko je super...kdyby to tak chtělo vydržet.
Včera jsem neměla ani chvíli čas...poprvé mi daly děti pořádně zabrat :grinning: Hned ráno jsem začala vařit oběd, aby bylo navařeno až přijdeme z venku...do toho Ondra kramoval v lince, malá nespala...pak se nachystat na procházku. Po procházce Ondra vůbec nespal, pak se mi dvakrát pokakal do slipů a tepláků...no a já nevím co všechno ještě :grinning: :grinning:
Ale zase si říkám, že je to super, že půjdou dolů krásně ty zbývající kilča :slight_smile: Takže to beru pozitivně.
Doufám, že vy se máte taky dobře...
9. únor 2011 ve 13:56  • Odpověz  • To se mi líbí
Zdravím :slight_smile:
@zuzik28 Kam jste vyrazili na procházku? :slight_smile: To se asi budeš muset občas hodně otáčet...ale vypadá to,že jsi v pohodě a že si v klidu poradíš :slight_smile:
My dnes byli taky,s manžílkem a mojí kámoškou na hřišti,jenže malej sebou hned na začátku sekl a odřel si tvář pod okem,tak z toho nic nebylo...další půl hodinu přemýšlěl,jestli ještě vůbec bude "ťapat",rozhodl se až při cestě domů,jenže to jsme šli zase s řevem,protože to už místo papaní chtěl lítat venku :unamused: Ale už aspoň trochu začal reagovat na silnici a auta a u baráku už mi dokonce před silnicí podal ruku,což jsem se hodně divila :slight_smile:
9. únor 2011 ve 14:04  • Odpověz  • To se mi líbí
@hannn My byli v parku, tak se proběhnout a nakrmit kačenky. Noo, zatím stíhám, ale nevím na jak dlouho :grinning:
Jejda, takové zranění? Snad to bude brzy ok... :wink: Včera jsme byli na hřišti na sídlišti svobody, za tou školou...Nemohla jsem pak Ondru dostat z té houpačky...zase jsme šli s ječákem domů :grinning:
9. únor 2011 ve 14:07  • Odpověz  • To se mi líbí
@zuzik28 I tak jsi dobrá,já kolikrát nestíhám i s jedním :grinning: Třeba dneska tu máme binec...jak jsou chlapi oba doma,tak je to konec :slight_smile:
Tam taky chodíme,jen zrovna včera jsme nebyli...ta houpačka je super,akorát náš Marouš se bojí stejně všeho,takže v ní vydrží dvě minuty a už natahuje ruce,ať ho vezmu dolů :unamused:
9. únor 2011 ve 14:11  • Odpověz  • To se mi líbí
@hannn Tak s tou houpačkou to u nás nehrozí...on má takové věci hrozně rád a není možné ho pak dostat dolů. V podstatě ze všechno...skluzavky, zvířátka na pružinách, houpačky...Teď mu tchán u nich na zahradě staví domeček tak jsem zvědavá jestli se mu to bude taky líbit. Dostal k vánocům takovou velkou skluzavku tak prý někde tchán našel "plánek" na nějaký krásný dvěvěný domeček, resp. takovou základnu k té skluzavce...pod tím prý udělá malé pískoviště...už se na to těším.
9. únor 2011 ve 14:17  • Odpověz  • To se mi líbí
@zuzik28 Tak to zní přímo parádně! :slight_smile: A tchán je teda úplně zlatej...jsou vaše děti jeho první vnoučata?U nás by toto totiž asi nehrozilo...spíš naši mu na chalupě něco vymyslí,ale tak parádní dřevěný domek to asi nebude :grinning:
9. únor 2011 ve 14:26  • Odpověz  • To se mi líbí
@zuzik28 TEda Zuzi, smekám, že to bereš tak pozitivně. To já jsem vždycky totál naštvaná, když se S´těpa pokaká...ale musím zaklepat, od té doby, co je redukce, ani jedna nehoda..takže od pátku máme sucho...dokonce si i někdy řekne:slight_smile:
Jinak na to hřiště chodíme taky někdy...ta houpačka je super a nikdy z ni štěpu nemůžu dostat. Ale už se umí houpat i na těch obyčejných, jen to dřevo, sám..jen to trošku jistím.
Takovej bunkr by se štěpovi taky líbil. Tchán taky pořád něco vymýšlí, tak možná na léto taky něco bude:slight_smile:
@hannn my jsme se dneska byli šmikat...no, zase byl uplně zlatej:slight_smile: nechtěl od tama jít a pořád na kadeřnici něco breptal. Jinak je venku krááásně, já jsem ted, co spinkal, rychle uklidila koupelku, byl tady instalatér, něco se bouralo, tak svinčík všude, ale zdá se, že to už bude fungovat.
9. únor 2011 v 15:12  • Odpověz  • To se mi líbí
@pajinka29 no to doufám,že se jim to moc nezmění....no až si buddou hrát spolu na to se moc těším....
9. únor 2011 v 17:44  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky, tam je dnes tak krásně, že? Prcek usnul kupodivu dříve, tak jsem zvědavá, jestli mi usne dříve i večer..včera to bylo až po deváté hodině, takže ze společného večeru s manžou nezbylo nic...
10. únor 2011 ve 13:10  • Odpověz  • To se mi líbí
@pajinka29 Jj,nádherně...kéž by to tak už vydrželo :grinning: Tak vidíš,třeba sice budete vstávat dřív,ale to usínání pak bude lepší :wink: Mně teď šli zlata taky spinkat a já se kochám fotkami z toho ateliéru...některý jsou fakt povedený :slight_smile:
10. únor 2011 ve 13:23  • Odpověz  • To se mi líbí
@hannn tak sem nějaké dej:slight_smile: A kdy jde Mara do práce? Až v sobotu? A nelezete si už na nervy, když jste ted najednou o tolik času víc spolu?
10. únor 2011 ve 13:25  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek