• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Prostějova a okolí. Přidejte se.

14. dubna 2015 
autor
Ahoj zuzik vítám tě mezi námi.Naopak já jsem ráda na příštím srazíku budeme mít aspoŇ mimuško k pomuchlování :wink: Jájoušek už nám taky vyrost tak aspoŇ nějaký mimi tu bude.
9. bře 2009 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky díky za přivítání...jsem přímo z Prostějova...Kristyan, na Skálovku jsem nechodila, asi vypadám jako někdo jiný :grinning: Na tebe i na Marťu jsem koukala do alba a vy mi teda povědomý nejste :wink: hi hi hi
9. bře 2009 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj zuzi,taky tě vítám,já sem často tak nechodím,není moc čas,ale všimla jsem si,že jste měli svatbu v Tovačově na zámku že :wink: ?
9. bře 2009 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzik a ja snášíš těhu. mě bylo taky špatně u obou holek u Kristýnky do 4 měs a u Kajinky celé těhu jsem zvracela.a budeš rodit v PV ?jsem zvědavá že???
9. bře 2009 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Norma, máš pravdu...svatba byla v Tovačově, moc se nám tam líbilo a obřad byl taky super. Holky klidně bych se vdávala hned znova :grinning:
Kristyan, těhu si teď už užívám...ale ty první 3 - 4 měsíce to byl horor...špatně, špatně a zase špatně :grinning: Teda já než jsem do sebe dostala půl rohlíka tak uběhla hodina, fakt nekecám...to se fakt nedalo. No ale prý je to dobře, že se miminku uvnitř líbí...tak jsem se aspoň utěšovala. Teď už je to pohodička, pěkně kopeme...jen je prý malej hodně dole, takže mi doktor zakázal vycházky a fyzickou aktivitu, musím brát Magnosolv...takže teď už druhý týden odpočívám, teda snažím se :slight_smile: ale moc mi to nejde, nějak se pořád nudím, když mám ležet...no ale to je asi celkem normální. Doktor mě strašil, abych prý neporodila v 7 měsíci, tak asi budu muset trošku poslouchat.
A rodit bych chtěla v Prostějově, mám to hned za barákem :grinning: Ještě jsem se tam teda nebyla juknout, ale teď rodila kamarádka a prý jsou tam všichni hodní...ale to je asi individuální, tak uvidíme jak "hodní" budou na nás...
Jinak vůbec nejsi zvědavá, jsem ráda, že se můžu někomu vypovídat :grinning:
9. bře 2009 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi koukala jsem na látkovkách, že taky chceš používat látkové plínečky :slight_smile:
9. bře 2009 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kolca, no jo..ráda bych...jen v tom zatím docela tápu, žádná sranda to není :grinning: Hlavně nemám žádnou kamarádku co je používá tak se nemám kde inspirovat. Ale snad to nějak dám:slight_smile: Zrovna studuju téma "naše konkrétní látková výbava" uff to je fuška :grinning: A ty látkuješ?
9. bře 2009 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jéé Zuzi a kde to vlastně přesně bydlíš..já to mám k nové nemocnici 5 minut pěšo,takže nebydlíš daleko od nás....
9. bře 2009 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi jojo látkuju, ale v noci a a na cesty dávám papírovky.
9. bře 2009 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé Oli,to ani nevíme..že látkuješ..... :wink:
9. bře 2009 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tEDA KOLČI TO ANI NEVÍM TAK TO JSI ŠIKULKA JÁ SI NEDOVEDU PŘEDSTAVIT ŽE BYCH U TOHO NAŠEHO LUMPÍKA JEŠTĚ LÁTKOVALA :grinning: SMEKÁM.
9. bře 2009 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky já se tím moc nechlubím :grinning: nechci být za exota :grinning: :grinning: ale baví mě to :slight_smile:
9. bře 2009 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti, možná bydlíme na stejným sídlišti...já na Slavíčka :grinning:
Kolca s těma plínama je to fakt pro ostatní asi nepochopitelný...já teda zatím zkušenosti nemám, ale myslím, že mě to taky chytne...hlavně, aby bylo mimču dobře ne? Mezi náma moc dobře všechny víme jaký to je používat při svých dnech vložky...taky takový papírový fujtajbl...no a myslím, že papírový plenky jsou taky takový....ale je to jen můj názor...uvidíme jaký to bude v praxi...každopádně papírovnky určo budu používat taky, třeba na cesty, k doktorovi a možná i na noc...
9. bře 2009 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi já mám prostě lepší pocit, když používám látkovky, připadá mi, že Jájův zadeček se v nich má lépe než v papírovkách. O to, že je to levnější a ekologičtější je další věc.
Ale tím samozřejmě nehaním ani neodsuzuji nelátkařky.
9. bře 2009 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Však mně jde hlavně o dobrý pocit mimča...prachy jdou trošku v tomhle stranou...dokonce jsem na nějakém serveru, kde se porovnávaly náklady na látkovky vs papírovky, četla, že cenově to vychází přibližně stejně. Ale to se mi moc nezdá. Každopádně proti nelátkařkám taky nic nemám...každému vyhovuje prostě něco jiného
9. bře 2009 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Kolči to není ostuda naopak takový maminy obdivuju.Já jsem nadtím taky uvažovala dokonce jsem to chvilku zkusila.No přebalovala jsem pořád sna co 20min. NO a po jednom dni se mi malý tak oprudil že jsem na to hodila bobek.Tak nevím jak to ikdyž jsem hopravdu pořád přebalovala.ASi jsem to tam neuměla porovnat :sweat_smile: NO a občas měl mokrý punčošky během chvilky.
Já opravdu smekám.My používáme jen pampers s housenkou :slight_smile: Ty jsou nejlepší a nejvzdušnější.Občas koupím hagies ale jen tak na chvíli přes den.
10. bře 2009 v 07:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Abi ono asi i každýmu mimču vyhovuje něco jiného, já zas Pampers nepoužívám, pr nám protékaly (mám děsnýho učuránka) a byl po nich opruzenej. Do látkovek používám separační vložky, takže zadeček nemá v mokru a opruzený nebývá, max teda občas, když má nějaký agresivnější bobeček.
Zuzik je fakt, že i za látkovky se dá utratit majlant, já kupovala nějaké vychytávky - kalhotkové na úplnýho mrŇouse, a pak jsem zjistila, že na to kakání je nejlepší klasická čtvercovka. Takže dokud kakal řídký, tak jsme jeli na čtvercovkách. Teď jsem přikoupila pár Baby Lucy Organic a Bambus, pak máme jednu fešáckou Swadlebes a zbytek Libštátky, Imse Vimse a Happy Square - čvercovky. Vyhovuje mi, že nejrychleji schnou. Teďka se těším ještě na ty barevné bambusové Kikko :grinning: . Jo a svrchní kalhotky mám babičkou upletené vlnáky a měla jsem Imse Vimse a pak jsem objevila Thirsties a přesedlali jsme na ně. Z Imse mi děsně rychle vyrůstal.
Sakra jsem se nějak rozkecala :sweat_smile:

Jinak holky dnešní noc katastrova, jsem se teda fakt moc nevyspala a jako bonus je malej vzhůru už od šesti. Odpo to asi zalomím s ním :sweat_smile:
10. bře 2009 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky ,tak ted mi píše kamarádka byly taky na umelém a nic,řekli jim ,jak nám že spolu díte nebudou moc mít a mají 3 letou kačenku a ted v červnu čekají dvojčátka :grinning: :grinning: A pak že to nejde :grinning: :grinning: .Já jsem tak štastná,ale nedovedu si to představit....že by mi řekli,že čekám po Klárince další dvě :grinning:
10. bře 2009 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojík Marti, to je krásné. Švagrové zase řekli, že má neprůchodné vaječníky, že normálně to nepůjde a za měsíc po tom byla těhu :grinning:
No budou mít honičku, ale tak Kačenka bude pomáhat :wink:
10. bře 2009 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kolca tak mě napadlo, že kdyby jsi se třeba potřebovala nějaké látkové výbavy zbavit, tak že bych si případně něco od tebe odkoupila....abych aspoň zjistila jestli nám to bude vyhovovat a nekupovala hned nový...teda né, že bych nový nechtěla kupovat, ale zase nechci nakoupit hromadu nových a pak to vyhodit...nemám to totiž komu poslat dál. Já jen tak kdyby náhodou jsi třeba něco nepoužívala a neměla to komu předat
10. bře 2009 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi poslala jsem ti interní poštu :wink:
10. bře 2009 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Nazdárek,

Kolči tak to je mazec my zase na ně nedáme dopustit jsou trošku dražší ale pro nás poklad.My máme prdelku opruzenou hned takže já musím dávat pozor na to co mu dávám ty separační vložky jsem měla taky.Musíme kupovat i krémy z lékárny je to naše prcka citlivá,ale začalo to od tý doby co mu začaly růst zoubky do té doby v poho.

Tak jak s tím čtvrtkem????
10. bře 2009 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já jsem pro ve čtvrtek. Jen teda v kolik a kde?
10. bře 2009 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak mi máme citlivou prdelku,až moc..sneseme jedine plinky pemprs..jinak nic...ze všeho jiného máme oprozeniny šílený...a krém jedine bepanthen..ale je pomerně drahej,to velké balení přes 300 kč,tak mi paní v lekrane doporučila sudocrem,stojí velké balení řes 100 kč,a je super.Už nic jinýho nepoužívám.Po všem se jinak taky osype....Plínečky se nám prodraží,no ale hlavně že má prcinku zdravou..
Jinak dáváte bobany na nočník? my se snažíme,ale nechce na nem sedet,vydrží tak 5 vteřin u reklamy a stejně nic...Každej me straší že už je pozde atd.....proste ji neudržím v klidu a sedet na noč níku už vůbec ne....
Tak prosím o rady...dekuji..

No já stím čtvrtkem počítám,takže v těch v 9 na měste?Pokud teda nebude pršeti....?No abych ta nejela sama :grinning:
10. bře 2009 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo sem vam napsala romam s ztratilo se mi to !! :frowning2: :angry:

tak zkracene ..

zdravim zuzika je fajn tady mit tehulku a zavzpominat si ...to byli casy....vidim ze mas terin v cervnu bude to fajn mit letni mimco a prochazet se s kocarkem co...jak se pripravujesn aporod??v pv rodit byla pro me pohoda....a mas vybranej moc hezkej kocar :slight_smile:

vidim ze resite latkovky ..ty jo....to ja bych asi nedala .. :confused:
10. bře 2009 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ok, v devět na městě? u altánu nebo před kavárnou?
10. bře 2009 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
před kavárnou rovnou dávám návrh..co vy na to? aspn chytnem fleka..pak je tam mamin... :astonished: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. bře 2009 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj denousek, no jo, už se nám to krátí...těším se, letní mimi bude super, už se nemůžu dočkat. Na porod se teda zatím nepřipravuju...pořád si říkám, že to bude v pohodě, se na něj těším...ale to asi proto, že nevím co mě čeká :grinning:
Kočár jsme vybírali dlouho...nejdřív jen tak na internetu, ale když jsem se šla tady na ten kouknout nahoru do Prioru, tak bylo jasno:slight_smile: No a ty plínky...taky ještě nevím jestli to dám, ale každopádně zatím jsem tomu docela podlehla...
10. bře 2009 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti, ok, jsem pro :wink:
10. bře 2009 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuziku neboj porod neni tak hroznej :wink: da se to prezit je to jen chvili ta bolest rychle ti to utece-nebo aspon u me to tak bylo a ted na to jen vzpominam...tehotenstvi a porod jsou fakt nejkrasnejsi veci v zivote me docela mrzi ze uz to mam za sebou :grinning:
10. bře 2009 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek