• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Prostějova a okolí. Přidejte se.

14. dubna 2015 
@pajinka29 No zkusím to,jsou hodně velké,tak uvidím,jak to půjde :wink: Mara jde zítra na noc,pak sobota a neděle :slight_smile: No na nervy nee....ale pro mě je to takový zvláštní a musím se dost ovládat,protože jak jsem byla zvyklá všechno dělat sama a podle svýho a teď se mi do toho najednou montuje a dělá všechno úplně jinak než jsem zvyklá a malej je pak protivnej,tak to by mě čerti vzali :confounded: KDyž jsem s ním jenom já,tak je zlatý dítě.... :slight_smile: Ale tak musíme si zvyknout a sžít se :grinning: Zase je paráda,že můžeme procházky trávit společně,odpolední kafíčko a tak :slight_smile:
10. únor 2011 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hannn tak tak, všechno má své pro a proti..určitě se sžijete a malý konečně bude mít tátu...tak si ho předtím moc neužil..
tak se snaž s těma fotkama:slight_smile:
10. únor 2011 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 A vám chodí Martin domů kdy?Jjj,já myslím,že jo...jsem ráda,že jsme víc spolu a že Mara tráví čas s malým a celkově spolu jako rodina... :slight_smile:
Už jdu na to :slight_smile:
Pavli,když jdete na ten ples...kde si kupuješ šaty?Já mám jít v březnu na dva se známýma a nemám nic na sebe :unamused:
10. únor 2011 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hannn Hani, já mám šaty staré ještě z dob, kdy jsem tancovala závodně..to jsme předtancovávali na plesech,t akže jsem potřebovala hodně šatů a naštěstí se do nich vejdu. Některé z nich jsem koupila v tehdejším obchodě Laura-byl na Plumlovské a pak ho přesunuli na náměstí někde vedle hlavní drogerie...určitě víš, tkerý myslím, mají pořád novou výlohu a šaty laděné vždycky stejnou barvou
10. únor 2011 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hannn jinak Martin ted jezdí mezi čtvrtou až pátou hodinou...záleží na tom, jestli si chce udělat přesčas, který potom využije v pátek, kdy přijede třeba už po třetí hodine. Ted je to super. Jak byl v té staré práci, tak ač byla mnohem blíž,e měl často přesčasy, které nikdo neplatil a které nemohl skoro nikdy využít na zrkácení pracovní doby
10. únor 2011 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hannn jo a nějaké šaty jsem kupovala i v obchodě na pernštýnském náměstí, vedle té kavárny a potom taky v obchodě vedle radnice, jak je to knihkupectví...ale hodně se mi ted osvědčilo mít dlouhou pěknou sukni, střižěnou jak spodní díl šatů a k ní střídat ruzné topy...pokaždé jsi jiná a navíc ty topy mlžeš pak využít ke kalhotám třeba na mín honosnou akci a stejně tak tu sukni. A navíc je menší pravděpodobnost, že z toho člověk "vyroste" než z těch šatů...
10. únor 2011 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hannn teda kecám, vedle hlavní lékárny...
10. únor 2011 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 Aha,to mi mohlo dojít,že :grinning: Já z tama mám jedny...a pak mám akorát další dvoje,jenže jsou už hodně prostřídaný,protože moc plesová nejsem :unamused: Nebo byla jsem,ale co znám Maru,jde to nějak z kopce :grinning: A nechci za to právě vyhazovat hodně peněz,když si je oblíknu párkrát :unamused:
Ale i tak je to fajn,to se malej v podstatě vyspí a už ho máte doma :slight_smile: Ty přesčasy znám....Mara ve staré firmě ještě v Brně dělal přesčasy třeba do 22 v noci,do toho pak ještě spravoval to naše bydlení tams tím,že mu to buď zaplatí nebo bude mít volno,až se malej narodí...a prd z toho :unamused:
10. únor 2011 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 Díky za tipy :slight_smile: Já si právě říkám,že bych si možná koupila i černý kalhoty,ty taky užiju mnohem víc a k tomu něco na střídačku...jak říkáš,pak si to člověk může vzít i na jiný příležitosti :slight_smile:
10. únor 2011 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hannn jj, je to fajn..v.ětšinou na odpolední procházky chodíme společně...
no vidíš, to je další důvod, proč si koupit spíše dvoudílnou výbavu...a co jsme ted byli na plesích, už se stejně tak ty honosné šaty nenosí a hodně holek tam má třeba jen kalhoty a korzet...a k tomu pěkně vlasy a doplnky a vypadjí hodně šik
10. únor 2011 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hannn vidíš, tak jsme se s těma kalhotama shodly, aniž bych to četla:slight_smile:
10. únor 2011 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 No s vlasama spoléhám na Hanku a doplňky se nějaký taky najdou :grinning: Já jsem na tohle tele..a navíc se budu asi i cítit pohodlněji..akorát Mara to furt nechápe :sunglasses:
10. únor 2011 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hannn ani ty vlasy moc neřeš..já ted, jak jdem an ten ples, budu mít vlasy normálně stažený do culíku, jen si sponkama udělám trochu takovej ten kopec, jak má třeba Dara Rolins:slight_smile: a hotovo..porstě hladký účes, jednoduchý..přijde mi, že se to ted tak nosí ..k tomu dlouhé štrasové nausnice, uplně jednoduchý štrasový náhrdelník-ale vypadá spíš jak řetízek...
10. únor 2011 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 Jj,to jo...já taky chodila předtím než jsem to shodila na mikádo...ale ona mi to přee jen líp upraví a hlavně mi to napatlá něčím,aby to drželo...mám hrozný vlasy,nedrží mi absolutně upravený :unamused:
10. únor 2011 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hannn ty je máš ale stejně krásný..takový hustý a pevný se zdají..to mě na nich nic nedrží, protože je mám jemný....
10. únor 2011 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 To se asi fakt jenom zdá...ale Hanka je vždycky na nervy,fakt mi nijak nedrží :unamused:
10. únor 2011 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hannn asi je máš moc husté a těžké a pak se to rozjíždí...
10. únor 2011 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 Jj,to mi takly říká...i když mně přijde,že tam mám pár chlupů :grinning: Ale něco jednuduchýho se zmáknout dá...
10. únor 2011 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hannn a co to má být za plesy?
10. únor 2011 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 Jeden je v Krumsíně-školní myslím a druhý až koncem března v Syrkách-vinařský...ale tam je to dělaný spíš i zábavově trochu...jako žádný honosný róby a tak,spíš stačí společenský oblečení :slight_smile: Vy jdete pak ještě na nějaký?
10. únor 2011 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hannn no, tak to je v klidu...:slight_smile:jj, vinařské plesy znám, v Terezíně, kde mají tcáhovci sklep taky bývají každoročně a jsou moc fajn.
nevím, asi už ne..spíš bych ještě chtěla třeba na lyže, kdyby nám prcka pohlídali..ale to se mi už asi nesplní
10. únor 2011 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 Vy jste teda sportovci :slight_smile: Tak třeba příští rok už i s malým :slight_smile:
10. únor 2011 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hannn jj, lyže máme rádi a taky jsme si říkali, že příští rok ho na ně zkusíme postavit...jenže, třeba už budu těhu a to by asi pro mě zase stálo za nic:frowning2: proto bych i chtěla jít letos, protože kdo ví, co bude za rok..
10. únor 2011 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 Ale tak o víkendu se má ochladit a příští týden by mělo i sněžit,tak byste to ještě teoreticky stihnout mohli...i když zase je to tak narychlo,že?
10. únor 2011 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hannn no právě a s tím hlídáním máme problémy:frowning2: nonic, končím, jdu umýt nádobí a vytáhnout ho z pelechu, at mi teda večer usne:slight_smile: pěkný den vám třem!!
10. únor 2011 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 Pavli,já vím,že mě třeba ještě moc nezná nebo tak,ale kdybys kdykoli potřebovala pohlídat,stačí říct...myslím,že dva rarachy bych ještě zvládla :wink: Vám taky a Štěpulovi pusu :slight_smile:
10. únor 2011 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hannn jsi hodná, uvidíme, třeba někdy využijem a já se půjdu zkrášlovat:_)papa
10. únor 2011 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tááák maminky, dneska jsme se konečně dočkali. Dopoledne mi volali, že máme 5 vajíček na oplodnění, tak jestli je mlžou oplodnit. V sobotu ráno tam jedeme na transfer, tak nám držte palečky a myslete na nás :slight_smile:
10. únor 2011 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mysycka To je moc dobrá zpráva,moc gratulujeme s Marečkem!! :slight_smile: Už tuto sobotu?A jak dlouho si tě tam nechají?Nebo to se pak jde hned domů?Budeme na vás myslet,musí to dopadnout dobře :wink:
10. únor 2011 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
hann díky moc, jsem moc šťastná už jsem v to tento měsíc ani nedoufala. Budu tam zůstávat jen přes noc do neděle a už teď se těším domů, ale co bych pro to malý neudělala, že? :slight_smile:
11. únor 2011 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek