• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Prostějova a okolí. Přidejte se.

14. dubna 2015 
@mysycka Tak to je výborná zpráva!!!!! Budu na vás myslet a hlavně přát, at se vajíčko uchytí a můžete se radovat z rostoucího bříška..určitě pak dej vědět, jak to vše proběhlo a jak se cítíš atd
11. únor 2011 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mysycka Ta noc uteče jako voda,máš tu nejlepší motivaci k tomu to přečkat :slight_smile: Takže ještě jednou "tfuj tfuj" a pak se zase ozvi :slight_smile:
11. únor 2011 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 Tak co,Pavli?Už sbalení a natěšení? :slight_smile:
11. únor 2011 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hannn jj, ted jsem to dobalila..malý chrupká..štve mě, že se ted udělalo tak pěkně a ráno, dykž jsme byli venku byla taková zima.
A jsem natěšená na max...včera jsme byli se štěpánkem sami, Martin měl firemní akci..byl zlatý, ale dnes jsem na něho nějak nabroušená, asi potřebuji ze 100procentní péče vypnout, aspon na chvíli.
11. únor 2011 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 Mara s Marečkem taky chrupkají,ale na moc dlouho to nevidím,páč malej vstával až v 9 dneska....Já se teď rychle vykoupala a umyla si vlasy a pak vyrazíme na procházku-musím za kamarádkou na Dolní,tak se fakt projdeme :slight_smile:
Nevím,čím to je,že jsou ty děti tak zlaté,jak jsou jen s jedním rodičem:unamused: :grinning: Jak to,nějak vyvádí?Však vypneš na plese,neboj...a třeba malý bude spát u tchánovců celou noc a vy se konečně vyspíte :slight_smile:
11. únor 2011 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hannn tak on ted spí celou noc skoro pořád, ale prostě pozdě usíná..no, je takový nějaký uknouraný...myslím, že tuší, e bude změna, že jedem pryč, podle balení tašek, tak má cestovní horečku:slight_smile:
ted jsem koukala na ty fotky a jsou náááádherné
odkud se znáte s Petou Hejdovou?
11. únor 2011 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 No...tak usínání si odbude babička s dědečkem a pak už pohoda :slight_smile: Aha...malej taky hodně pozná a vycítí změnu :wink:
Děkujem za pochvalu...ale fotografka byla moc šikovná :slight_smile:
Známe se z beremese.cz :grinning: A jednou jsme měli i takový sraz nevěst :grinning: Teda on byl víckrát,ale mně pak nevyšlo buď hlídání nebo do toho jednou vlezlo stěhování :unamused:
11. únor 2011 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hannn aha...tak to jo - myslím tím tu Petu:slight_smile: jj, právě doufám, že ho to usínání bez nás nějak nedostane a nebude pak v noci vyvádět a kontrolovat co hodinu, jeslti jsme tam :unamused:
11. únor 2011 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 a vy se znáte odkud? :slight_smile: No to právě dělal náš malej,když měl to svoje období...jak jsme jeli do Syrek nebo spal u mamky,co chvilku se budil a kontroloval...a máte možnost ho nějak obejít nebo musíte jít přes jeho pokoj?
11. únor 2011 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hannn je to manželka mého spolužáka ze základky...no, oni ho jen uspí, ale jak se vrátíme, tak u něho budeme spát my...děda strašně chrápe a malej se toho zvuku bojí :sunglasses:
11. únor 2011 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 Ahaaaa :slight_smile: Jo tak,tak to malýho chápu :grinning: Ale tak pokud už spí celou noc,tak se to dá :slight_smile: My tam asi pojedeme na víkend příští týden,tak jsem zvědavá :unamused: Ale myslím a doufám,že se spaním už problém nebude...jestli mi do toho teda zase nebude tchýně kecat :angry:
11. únor 2011 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hannn takže tam budete celý víkend? Tak to je změna...určitě problém nebude..jen to usínání..určitě budou kafrat, jak ho máš rozmazleného, když musí usínat s váma...to bohužel slyším i od mé mamky... :confounded:
11. únor 2011 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 Já nevím...mně se tam teda vůbec nechce,jenže Mara už jim to slíbil...samozřejmě bez toho,aniž by se se mnou poradil :unamused: To oni kafrají furt kvůli všemu....nejvíc mě štve,že já dělám všechno špatně,protože oni to dělali jinak-samozřejmě dobře...ale to je každá blbost-např na oběd mu mám dát jogurt :grinning: Já se toho vlastně i docela bojím,po poslední návštěvě jsme se málem rozvedli :confounded: Jo?ale mamka by to přece jako doktorka měla pochopit,že každý dítě je jiný a bohužel se někdy nedá nic dělat...to moje mamka je na toto zlatá,protože viděla,co si "vytrpěla" hlavně s bráchou :slight_smile:
11. únor 2011 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hannn no, my jsme asi byli zlatá dítka..s náma neměli v tomhle vůůůbec problémy...ale když jí to řekne nějaká mamča v ordinaci, tak to jim řekne, že to je normální, že to je věkem atd...ale na nás je přísná..ale jinak je zlatá...počkej, nějak jste se pohádali kvůli té narozeninové oslavě?
11. únor 2011 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 Tak to byli šťastní rodiče teda :grinning: Jj,tak to pak chápu...ke svým se člověk vždycky chová jinak :slight_smile: Ale tak vy víte svoje a když jinak je zlatá,tak je to super :slight_smile:
No,to neee...naposled,když jsme tam spali,jsem myslela...to ti pak někdy kdyžtak řeknu,stačí,že jsem seděla do 3 ráno u postýlky,brečela jak želva a slibovala malýmu,že už mu nikdy tak ublížit nenechám...co ti tam s ním dělali :frowning2:
11. únor 2011 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hannn bože...to muselo být děsný...já jsem ted teda na sebe taky trošku naštvaná..taky jsem ted štepu při poledním usínání plácala, aby nedělal blbiny..pak mi to bylo líto..ale je fkat, že to zabralo a usnul..jinak by tam možná řádil doted
11. únor 2011 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 No,to bylo...proto se spíš bojím než že by se mi vyloženě nechtělo :slight_smile: Ale tak já to beru,někdy je to potřeba....já malýho taky občas plácnu nebo na něj zařvu...pak mi ho je líto,ale zase podle mě nejde nechat je dělat všechno,co si zamanou :slight_smile: To je i naše častá debata u tchánovců...oni první dvě děti bili o106,posledního Maru vůbec a teď jsou proti tomu...takže malýho stačí plácnout po ruce a už je oheň na střeše :sunglasses:
11. únor 2011 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hannn fakt? já jsem myslela, že je to naopak, že ti spíš vyčítají benevolentní přístup...přece jen, starší generace
11. únor 2011 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 Oni jsou jak v čem...zbytek vnoučat mají vyloženě nevychovaných a to jim je jedno,na nás furt něco hledají :slight_smile: a já asi taky nevím,jak to mám...někdy si přijdu moc přísná,jindy zase moc měkká :grinning:
11. únor 2011 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hannn tak tak:slight_smile:
Hani, loučím se, zvládnite víkend bez Marka, jdu dochystat poslední věci a příští týden snad pááá
11. únor 2011 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 Tak se mějte moc pěkně,užijte si večer a odpočiň si :slight_smile: Pa
11. únor 2011 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mysycka doufám, že vše dopadlo dle očekávání a bez komplikací...jak dlouho bude trvat, než budete mít jistotu, že je vše ok? Odpočívej a šetři se!!!
14. únor 2011 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 Ahojky Páji, co tu děláš? já myslela, že odjíždíte někam pryč... :wink:
14. únor 2011 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mysycka Taky držím pěstičky, aby to vyšlo.
14. únor 2011 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzik28 jj, byli jsme od pátku do neděle u tchánů v Kyjově. HLídali, tak jsme byli na městském plese, ale v neděli jsme se vraceli, Martin musí chodit do práce:slight_smile: ale nejraději bych vypadla někam na hory, lyžovačka, chjochjo...
14. únor 2011 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 Jéé, taková pidi dovolená :slight_smile: Doufám, že jste si ples užili...taky bych hned vyrazila, ale bohužel můj manža netančí...teda umí to potvora, ale nějak nechce nebo co :wink:
14. únor 2011 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzik28 jj, moooc pidi dovolená:-/Ples byl moc hezký, zatančili jsme....chodili jsme s Martinem do tanečních pro dospělé, tak jsme si ještě něco pamatovali:slight_smile:
potřebovala bych trochu vypnout a změnit prostředi a taková lyžovačka by byla ideal, ale není kdo by hlídal štěpu na tak dlouho..a jak vy válčíte?
14. únor 2011 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré odpoledne :slight_smile:
@pajinka29 To jsem ráda,že jste se měli dobře a užili si to:slight_smile:Jak se babičce a dědovi uspávalo,byl malej hodnej?Asi jo,že? :slight_smile: A ty sis aspoň na ten víkend trochu odpočinula? :slight_smile:
14. únor 2011 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hannn Ahojík, no, usnul jim v devět, takže jako nám, když uspáváme a spal celou noc:slight_smile: Takže celkem ok, až na to, že když člověk přijde v jednu z plesu a všest vstává, protože už se budíme tak brzo, tak jsme byli nevyspaní..jiank jsem si odpočinula...nemusela jsem vařit, na proházky chodil s dědou, pozornost mu věnoval strýc..tak fajn. a co jste dělali sami s Marečkem?
14. únor 2011 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 Tak aspoň,že tak :slight_smile: My jsme trávili víkend tak normálně,jako každej jinej den....Mareček byl úplně zlatej,krásně spinkal a vyrostly nám další dvě stoličky :grinning: V neděli jsme byli u mamky na chalupě ještě s mým bráchou a jeho slečnou :slight_smile: A dneska už máme taťku pěkně doma :slight_smile: Akorát odpoledne půjde malej k babičce a ke strejdovi s tetou,protože nám přestala jet mikrovlnka,tak ji musíme hodit na reklamaci a já musím pořídit něco na ten ples-jdeme nakonec už v sobotu :slight_smile:
14. únor 2011 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek