• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Prostějova a okolí. Přidejte se.

14. dubna 2015 
@hannn ty jo, tak budete bez Marouška..tak si odpočinete i při vyřizování povinností:slight_smile: štěpánek je taky hodný, změna prostředí mu prospěla..jak jsme byli ráno spolu ve městě, tak jsem si uvědomila, že ještě v Kravařce jsou šaty atd...a v Lauře mají dnes 50procentní výprodej!!!!
Ples byl fine, ale potkali jsme tam Martinovu ex. Nebylo to pro mě moc příjemné, klofla fuchtle jedna starostu, tak se tam nosila, měla róbu, vlasy od kadeřnice, silný make up atd a já si připadla jak chudá příbuzná, cuchtička:slight_smile: sice Martin se ji posmíval, přišla mu nahastrošená.je fakt, že ty šaty děsně razily, nikdo tam takové roby neměl..ale stejně..tak se ted cítím taková zanedbaná...
a hele, co vy a Valentýn?
14. únor 2011 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
a co jinak holky z PV? Slavíte Valentýna?
14. únor 2011 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 No,spíš mám strach,abysme to všechno stihli objet než nám zavřou :grinning: Jééé díky za info,mrkneme tam...i když v té Lauře budou mít asi těžko moji velikost :unamused: :grinning:
Ach jo,tak to věřím,že ses necítila zrovna nejlíp...ale tak beztak byla všem jen pro smích :wink: A Martin si vybral tebe a má tě rád takovou jaká jsi,navíc v přirozenosti je krása :stuck_out_tongue_closed_eyes: A ta moje nabídka hlídání pořád platí,kdyby ses chtěla zkrášlovat :wink:
A my a Valentýn?To je otázka :grinning: Jak se nám narodil malej,tak už to moc neslavíme...dáme si přáníčko a nějakou drobnost,že na sebe myslíme a já vždycky udělám nějakou lepší večeři :slight_smile: Ale dneska teda nebude žádné lepší jídlo nýbrž tatarák :grinning: Mara furt chodí už tak 3 týdny v kuse,jak by si ho strašně dal a jelikož se do restaurace jen tak nedostaneme,udělám mu ho jako překvapení doma,k tomu topinky nějak do srdíčka a bude :slight_smile:
Co vy máte v plánu? :slight_smile:
14. únor 2011 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 v přirozenosti a jednoduchosti jsem chtěla napsat :grinning:
14. únor 2011 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hannn ty jo, to je od tebe hezké...Martin taky miluje tatarák...
14. únor 2011 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hannn myslíš, že tam mají velikosti jen na modelky? Já nevím, dlouho jsem tam nebyla..ale jinak v tom obchodě na Pernštýnském náměstí, tak tam mají opravdu běžné konfekční velikosti a ne jen pro modelky.
Asi jo, i M známí, co tam byli tvrdili, jak udělal dobře, že ta holka vypadá děsně:slight_smile: Ale tak, nikdo mu přece do očí neřekne, že udělal blbost:slight_smile:
14. únor 2011 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hannn a přáníčko máš taky? A on ti taky dává? Já myslím, že u nás nic nebude..nějak na mě poslední dobou M peče...dřív to byly pořád kytky jen tak a ted nic...má toho hodně, lítá kolem baráku, navíc nová práce atd...ale stejně to zamrzí
14. únor 2011 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 Abych se přiznala,taky ho mám ráda :grinning: Já nevím,to tak tipuju podle výlohy....si vždycky u toho říkám,že to na sebe narve jen někdo fakt hubenej,třeba ty :wink: Mrkneme se a doufám,že něco najdeme...mně to tak nebaví zkoušet :unamused:
Ale on blbost neudělal,takže buď v klidu a užívej si toho,že jste spolu šťastní a zdraví a na tu fuchtli je vykašli :slight_smile:
14. únor 2011 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 Přáníčko mám,pak ještě vínko a trenky,ty stejně potřebuje :slight_smile: Jj,vždycky dostanu nějakou kytku,přáníčko a bonbošku...nebo v poslední době teda dostávám košilky nebo pyžama :grinning: A ty pro něj něco máš?
Třeba se vytáhne a s něčím domů dorazí :slight_smile:
14. únor 2011 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hannn nemám..na Valentýna jsme si dávali jen přáníčko nebo bonbošku...nebo někdy den předtím, protoýe jsme se dali dohromady 13.8.2004 v pátek...tak 13.2. je to potom několik let a půl roku..tak to někdy přinesl kytku, jakože máme výročí:slight_smile:. aby to nebylo uplně na Valentýna..
ale letos jsem nic nekupovala, říkala jsem si, že by mohl trošku zpytovat svědomí:slight_smile: sice se stará, je hodnej a všechno, ale už nerozmazluje jako dřív..on totiž dřív byl opravdu zlatíčko, to bylo pořád samé překvapení, třeba maličkosti, ale v běžném dni a tak to moc potěšilo...třeba jooo, třeba s ěčím dorazí, ale moc tomu nevěřím...
určitě něco seženete..ale levné to nebude.
14. únor 2011 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hannn jinak. Hani, zítra nejdem cvičit, Štěpa je trošinku nachlazený, tak to nechci nějak pokoušet
14. únor 2011 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 Ahaaa,tak to máte spojené s výročím :slight_smile: Je zajímavý,jak to ty chlapy pak přejde...Mara byl to samo a i když to byla maličkost,v běžným dni,jak říkáš,tě to potěší...navíc byl i samá kytice,protože jeho brácha vozí kytky do Holandska,tak mu vždycky nějakou obstaral...ale zase nemůžu říct,že teď by si nevzpomněl vůbec,ale je to jen svátek,narozky a výročí nebo Valentýn,tak sám od sebe,jako dřív,to už nee...ale tak nemůžeme mít všechno asi :slight_smile: Pak musíš dát vědět,jestli ho něco po cestě trklo a přinesl to :slight_smile:
No já do toho právě žádné závratné sumy investovat moc nechci,protože to jinak moc neužiju,tak jsem zvědavá :unamused:
14. únor 2011 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 My taky neee,na odpoledne jsme totiž pozvaní ke známým,tak dopoledne potřebujeme zajít do spořky a do města něco vyřídit,když je Mara doma :wink:
14. únor 2011 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hannn jasan, dáme si vědět a hlavně něco sežeňte, at to máš z krku a cítíš se na plese dobře. To bude asi v těch Syrkách, že? Takže víkendu tam se nevyhneš:slight_smile:
14. únor 2011 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 Snad jo,musíme to právě oblítat dnes a popř. zítra,protože pak má Mara st a čt denní a v pátek už mám na poslední chvilku docela strach :unamused: Naštěstí nee,tam bych malýho nenechala na hlídání....bude to tady v Určicích,kamarádka mi včera volala,že může sehnat lístky,tak jetli půjdeme...a plesy jsou tam prý fajn,mamka malýho pohlídá,tak půjdeme :slight_smile:
14. únor 2011 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 A co je Štěpulovi?Rýma nebo je nachlazený tak celkově?
14. únor 2011 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hannn aha,,,tak to jo, tak to je super..takže to vás čeká více plesů, než jsi si myslela...
@hannn nic moc, jen když spí, tak má trochu zacpaný nos..nic závratného, ale nechci to pokoušet, když jsou ted ty nemoci všude kolem
@pajinka29 No,o jeden....ale tak každý bude jinde,takže aspoň můžu trochu unosit to oblečení :slight_smile: Jj,to je jasný...já taky právě "čekám",kdy to potká nás...teď je fakt skoro každej,s kým mluvím :unamused:
14. únor 2011 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hannn ono takhle přes den na něm nic není vidět, ale v noci, když jsem slyšela, že tak jakoby chrápal, tak jsem si říkala, že ho ebudu dráždit. Navíc měl ted změny, když byl celý víkend pryč, tak to doma zvládnem v pohodě
14. únor 2011 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 Jj,to chápu,to bych ho taky raději nechala v klidu :slight_smile: A budete celý den doma nebo na procházky půjdete?My byli dneska,aby se Mara vyspal a Mareček byl vzorovej,u silnice mi dal ruku,nevztekal se,stačilo na něj jen zavolat,aby šel mým směrem a poslechl...tak si doma pak tleskal,jak byl hodnej :grinning:
14. únor 2011 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hannn byli jsme právě v tom městě-seděl v kočáře, aby neprochladl, bylo nějak zima, ale jak jsme dorazili k domu, tak jsem ho pak ještě pustila chodit, protožýe už bylo mnohem tepleji. Ted odpo asi nepůjdem, nějak se mi nechce...
teda, ten Mareček je ale zlatíčko...ale musím říct, že já jsem byla totálně překvapená, když štěpa taky dnes u každé cesty zastavil...normálně to nedělá..asi nějaká dobrá konstalace hvězd:slight_smile:
14. únor 2011 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 A jo vlastně :slight_smile: Vy máte stejně štěstí,že vám doma tak vydrží....Mareček je jak hodinky,v sobotu i včera jsem s ním chtěla jít jen nakoupit nebo až později,až Mara odjel do práce a on už po 4té stál u dveří a snažil se je otevřít a kňučel :unamused:
No asi jo,protože toto jsem ještě nezažila a mám pocit,že zase dlouho ani nezažiju :grinning:
14. únor 2011 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hannn :slight_smile: tak to štěpa se celkem zabaví, resp. budeme ho muset bavit my:slight_smile: ale fkat je tam dnes tak nějak nevlídno, takže nikam:slight_smile:
nonic, končím, už se to tam mele...takže papa a pěkně pořiďte
14. únor 2011 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 To Mareček si taky jako hraje nebo se baví,ale mám pocit,že přijde "jeho doba" a můžeme se snažit,jak chceme...i když je nemocnej,první dva dny se to dá,jak je mu třetí den lépe,už stojí u dveří a plače :unamused:
Jj,díky...papa a opatrujte se :slight_smile:
14. únor 2011 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte maminky, tak nakinec byl transfer až včera, dvou krásných vajíček. Sestřičky povídali, že už skoro mají i aktovky :slight_smile:. Jinak to bylo bylo úolně v pohodě, cítím se dobře a mám neschopenku takže budu odpočívat.
16. únor 2011 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mysycka Jéé tak to je skvělá zpráva...teď už jen čekat jak to dopadne. Kdy budeš moci zkoušet testovat? Držím pěsti
16. únor 2011 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mysycka tak super, hlavně, že to máte za sebou a mám stejný dotaz,jako Zuzka, ten už jsem vlastně psala předtím-kdy se dá říct, že se vajíčka uchytila? A máš ted ležet nebo jaký režím?
16. únor 2011 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzik no nejspíš tak kolem desátého dne, ale určitě to nevydržím a budu to zkoušet dřív
16. únor 2011 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 mám klidovej režim, ale ležet nemusím, prostě normálka jen s neschopenkou
16. únor 2011 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek