• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Prostějova a okolí. Přidejte se.

14. dubna 2015 
@mysycka takže deset dní po transferu? Do té doby se hcg neobjeví, i když je vajíčko oplodněné a v těle? To jsou zajímavé věci...
16. únor 2011 v 11:54  • Odpověz  • To se mi líbí
no možná objeví, ale nemusí to být 100%, stejně to nevydržím a budu to určitě zkoušet už dřív
16. únor 2011 v 11:56  • Odpověz  • To se mi líbí
@mysycka to musí být nervíky a těšení, že? a co vaše rodiny, jak to prožívají? Ty jo, třeba fakt vyjdou dvojčátka...
16. únor 2011 ve 12:01  • Odpověz  • To se mi líbí
jojo naši to prožívají dost a Petrova rodina to neví, oni nemají žádný super vztahy, maminka ho nevychovávala a tak. dvojčátka by byla super, vůbec bysme se nezlobili
16. únor 2011 ve 12:19  • Odpověz  • To se mi líbí
@mysycka jen byste to měli všechno při jednom...ale tak své kouzlo to jistě má, což tady může potvrdit edousek:slight_smile:
16. únor 2011 ve 13:15  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré odpoledne děvčata :slight_smile:
@mysycka To je super zpráva!Taky ti přeji i s Marečkem ať se vajíčka uchytí a kdyby vyšly ty dvojčátka,bylo by to určitě těžké,ale zároveň kouzelné a krásné :slight_smile: A na jak dlouho tu neschopenku máš?Máš třeba i vycházky?
@pajinka29 A jak vy se máte,co Štěpula,už ho rýma netrápí?U nás v rodině to začíná jaksi padat jeden po druhým,tak doufám,že to nechytnem :unamused:A jakej byl nakonec ten Valentýn? :slight_smile:
16. únor 2011 ve 13:30  • Odpověz  • To se mi líbí
@hannn ahojík...Valentýn nic..teda M říkal, že šel do květinářství, ale byl tam tkaový nátřesk, že raději jel za náma, než aby stál hodinu frontu.Večer jsme stejně do půl desáté uspávali-to víš, snažili jsme se ho nechat vyřvat a nějak se nechtěl dát:slight_smile: takže tak...ale prý mi to M vynahradí jindy. A taky ten den udělal velký úklid na chodbě a to mi teda bodlo:slight_smile:
A co ty a šaty? sehnané?
my budeme mít asi víkend bez štěpy!!!! Naši si ho vemou k té babičce, budou mít náhul, ale chtějí si ho užít jen pro sebe..tak super!!Plánujem večeři, lyže...
16. únor 2011 ve 13:37  • Odpověz  • To se mi líbí
@pajinka29 To květinářství mu i věřím,my jezdili a chodili po těch hadrech a všude u květin bylo narváno a každej chla chodil s kytkou v ruce,až mi t přišlo komický :grinning: A ten úklid je fajn,aspoň ti pomohl takhle :wink:
Tyyy jo,to je uper....to se určitě těšíte,že? :slight_smile: A kam plánujete vyrazit? :slight_smile:
No,nakonec jsem koupila černý kalhoty a k tomu takovej třpytivej top....tak uvidíme no :slight_smile: Možná ani nikam epůjdem,jestli to chytne i moje mamka a bude :grinning:
16. únor 2011 ve 13:41  • Odpověz  • To se mi líbí
@hannn a jo, vy jste vlastně taky závislí na tom, jestli neonemocní mamka...tak dobré, že jsi koupila. a kde? Já M věřím a přijde mi celkem hezké, že místo toho, aby tam hodinu stál, tu hodinu věnoval nám. No, máme dva tipy, bud do Beskyd na Bílou nebo na Ramzovou. A na večeři nevím.
Holky, hodtě tipa na nějakou pěknou restauračku v PV!! Máme pocit, že už to všude známe, že tady není nic nového, hezkého...
Hani, co vy a Valentýn? Byl tatarák? A dostala jsi něco?
16. únor 2011 ve 13:46  • Odpověz  • To se mi líbí
@pajinka29 No jsme,ale tak nedalo by se nic dělat....kdyžtak bysme jeli aspoň na den do Syrek,ráda bych viděla kamarádku,která nám naposled poslala kupu dárků a já je pro ni mám taky schovaný a i na neteřinku bych se ráda kukla,jak vyrostla :slight_smile:
Jj,je to od něj hezký...to ti vynahradí všechny kytky,když tráví čas s tebou a Štěpulou :slight_smile:
Jinak jsem kalhoty koupila u ťamanů vedle Obi a ten top v té Lauře,ale teda těch peněz mi je už teď líto :unamused: Ale Mara tak neléhal,že jsem si to vzít musela....
Na Bílé jsme byli na týden tak 3 roky zpátky a byla to tam paráda :slight_smile:
No a s tou večeří teda nevím nevím....taky mi to tu přijde ohraný....u nás vede Koníček nebo Kovárna,teď jsme teda byli i v zámečku nahoře a tam to taky ujde a jídlo bylo úžasný :slight_smile:
No a Valentýn...nakonec moc dobře nedopadl....Mara do 8 večer skládal stolek na PC,pak si tady u něj hrál hry,tatarák byl,ale údajně jsem mu udělala málo topinek-měl 6 velkých krajíců chleba!!! :angry: Tak mě to tak naštvalo a zamrzelo...a jo,dostala jsem kytku jakože od Marečka a od něj bonbošku a takovou katatrofální košliku....teda jestli se tomu dá košilka vůbec říkat,protože té látky tam moc není :zipper_mouth: :grinning: Pak jsme se nebavili a šli spát...toť náš Valentýn :grinning: Příště už radši nic neslavím :slight_smile:
16. únor 2011 ve 13:56  • Odpověz  • To se mi líbí
@hannn jejejej...a to jsem měla takové výčitky, že jsem Martinovi nic neudělala atd...ale včera jsme mu se štěpulkou koupili košili do práce, chodí tam hlavně v takových těch sportovních košilích a přijde mi, ž e už má všechny ohrané...teda, to mě Mara překvapil, že tatarák neocenil...darebák...jj, počítač...to jsem M zatrhla, hrát hry, když jsme byli ještě sami dva...když jsem byla pryč, tak mohl, ale jinak ne...a nějak to respektuje..když je ted na pc, tak jen pracovně nebo plány pro domeček..
takže nějaká sexy košilka? Asi ti tím něco naznačuje :sunglasses:
16. únor 2011 ve 14:02  • Odpověz  • To se mi líbí
@pajinka29 Ono je někdy asi fakt lepší se na to vykašlat a ať se snaží i trochu on... :slight_smile: To jste hodní,že na něj tak myslíte :slight_smile:
No on neee,že by ho neocenil,ocenil a měl ho i druhý den na oběd místo guláše,ale prostě napřed sedí u PC a pak mi ještě vyčte,že toho má málo...tak jsem mu včera naschvál oprančila celou půlku chleba a krom jednoho krajíce všechno snědl... :grinning:
No on Mara jinak na PC není moc často,jen chvilku denně,ale zrovna na Valentýna musí hrát nějaký auta :confounded:
No Pavli,nějak jsem to jeho naznačování nepochopila...viděli jsme ji několikrát za výkladem a já mu řekla,že bych si to na sebe v životě nevzala a on moc dobře ví,jak košilky nesnáším,i tu bonbošku mi dal hořkou,kterou nemám vůbec ráda...jsme spolu 4 roky,máme spolu Marouška a mně přesto někdy přijde,že mě buď vůbec nezná nebo že má nějaký zkraty :unamused:
Jiak plány na domeček...to vám závidím...nám by měli příští týden projednat ten pozemek,tak jsem zvědavá,jak to dopadne :unamused:
16. únor 2011 ve 14:08  • Odpověz  • To se mi líbí
@hannn a to je nějaká fkat jako sexy košilka, nějakýá průhledná, nebo s dírama nebo jak? Asi má pocit, že potřebujete opepřit váš intimní život:slight_smile: M má taky občas takové tendence:slight_smile:
Takže pozemek, tka třeba se to hne, abyste mohli jít někam do svého..no, domeček, jeto fajn, ale dokud se nedovíme, co s dotacema, tak jsme stejně na mrtvém bodě. Mezitím se všechno zdraží, dph zvedne a bude:frowning2:
16. únor 2011 ve 14:11  • Odpověz  • To se mi líbí
@pajinka29 Ona to ani košilka snad není,je to jen do pasu,celá průhledná a ještě k tomu hned pod prsama s rozparkem...asi aby bylo vidět to moje otřesný břicho nebo fakt nevím...se rozčílím sotva si na to vzpomenu :grinning: Ale aspoň,že teda nejsme jediní :grinning:
No snad jo...každopádně nějaký rozhodnutí nám musí do 30 sdělit a podle toho se to pak bude odvíjet :unamused: A kdy se to dovíte?Nebo je tam nějaká zákonná lhůta?
16. únor 2011 ve 14:15  • Odpověz  • To se mi líbí
@hannn právě, že není. podle nějakých jejich norem to mělo být do cca 70dnů,a le jak změnili ministra životího rpostředí a zjistilo se, že jsou ty peníze v podstatě už vyčerpané a že neví, co s tím, tak se prostě pořád jen čeká, jeslti něco vymyslí..ale podle interních info od lidí, co tam pracují, se to prý do začátku dubna bude vědět..ale to je pro nás dost pozdě...prootže než se zase předělá projekt atd..tak tak nejlepší doba na stavění bude fuč...
16. únor 2011 ve 14:21  • Odpověz  • To se mi líbí
@hannn třeba ti tím chce i naznačit, že se zbytečně stresuješ nějakým břichem nebo psotavou, že by ses mu v ní libila i tak...že se třeba zbytečně podcenuješ
16. únor 2011 ve 14:22  • Odpověz  • To se mi líbí
@pajinka29 A jo tak,to je blbý :unamused: Já o tom teď taky dost často slyším a říkala jsem si,co s tím udělají :unamused: No to jo...ono se to pořád vleče a když už to vypadá,zas do toho něco vleze...doufám,že už to konečně dopadne pro vás i nás dobře a bude se moct něco rozjet aspoň :slight_smile:
16. únor 2011 ve 14:23  • Odpověz  • To se mi líbí
@pajinka29 Nj,to mi říká furt...ale já se stejně nějak necítím :unamused:
16. únor 2011 ve 14:24  • Odpověz  • To se mi líbí
@hannn tak to jsme dvě, co se necítí:slight_smile:
16. únor 2011 ve 14:29  • Odpověz  • To se mi líbí
@pajinka29 Ty ale nemáš vůbec důvod :wink: Já pomalu pofrčím,musím ještě trochu poklidit aspoň :slight_smile: Nepůjdete zítra náhodou na procházku? :slight_smile:
16. únor 2011 ve 14:31  • Odpověz  • To se mi líbí
@hannn já myslím, že asi neee..je stejně hnusně a nechci, aby malej něco chytil:slight_smile: ale příští týden se doufám uvidíme!!
16. únor 2011 ve 14:34  • Odpověz  • To se mi líbí
@pajinka29 To je...dneska jsme byli jen ve Špáru a bylo tak syrovo :unamused: Ale malej mi doma nevydrží,takže to na nějakej malej okruh stejně vidím :slight_smile: Tak zatím pěkné odpoledne :slight_smile:
16. únor 2011 ve 14:37  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak holky, jak je při pátku? Co je u vás všech nového???
18. únor 2011 ve 13:02  • Odpověz  • To se mi líbí
@pajinka29 My máme dneska poprvé látkovou plínku...takovou krásnou růžovou s bílými puntíky :grinning:
18. únor 2011 ve 13:43  • Odpověz  • To se mi líbí
@zuzik28 to se nedává hned od začátku? To víš, neprovozovala jsem tuto metodu, takže neznám postupy. A co Ondra? už se sžil se slipečkama?
18. únor 2011 ve 13:45  • Odpověz  • To se mi líbí
Dneska jsme venku nebyli...je tam jakási inverze, pošmourno...Měli jsme tady dopoledne dědu tak se Ondra vyřádil a ve dvanáct, že chce jít spinkat...tak myslím hned usnul. Kristý se probudila za chvíli, napapala se a teď mi tady zase podřimuje. Jo jo, mám holt zlaté děti :grinning: :grinning: :grinning:
Jo a ve středu jsem s ní byla na poradně (toměla necelých 5 týdnů) a máme přes 4500 g a 57 cm...asi budeme mít i druhé dítko trochu "větší" :slight_smile:
18. únor 2011 ve 13:46  • Odpověz  • To se mi líbí
@zuzik28 jj, tak to jsou pěkné míry...my to taky ze začátku tak měli.V šesti týdnech přes pět kilo:slight_smile: není nad hodné děti, važ si toho:slight_smile: My byli venku, člověk myslel, jak ho utahá a ono nic...zase tady divočil...ale dnes je mi to šumák...až se vzbudí, šupajdí s našima k babičce na celý víkend:slight_smile: to bude siesta:slight_smile: a lyžovačka a večeře..měla jsem tady dotaz, kam holky chodí/ly do restauraček..kterou máte rádi vy?
18. únor 2011 ve 13:49  • Odpověz  • To se mi líbí
@pajinka29 Ale jo, dává se to od začátku...ale v šestinedělí se musí klasické čtvercovky žehlit a to se mi teda nechtělo :sweat_smile: :slight_smile: A taky mi už začly docházek papírovky :slight_smile:
Ondra slipečky bojkot...musela jsem dát zase plíny :angry: Prostě řev a řev, na záchod najednou nechtěl, pořád byl počůranej, ikdyž jsem ho dávala každou půl hodinku na záchod...vždycky to stihl mezi tím :grinning: Tak to asi ještě nějaký ten týden necháme a zkusíme za chvíli. Ikdyž se mi už zdá, že to pomalinku začíná, protože když se mu chce kakat nebo se pokaká tak si sahá na zadek...tak možná jsme na dobré cestě. Dokonce řekl dvakrát aaa aaa.
Jo a umí nové slovo...Nun (nůž) :grinning:
18. únor 2011 ve 13:50  • Odpověz  • To se mi líbí
@pajinka29 No tak to bude romantika... :sweat_smile:
S těma restauracema...my teď moc nechodíme :dizzy_face: ale dobře vaří Na Kovárně a U Koníčka (jeden majitel). Jo a moooooc spokojená jsem s restaurací U Kalicha...vypadá to sice jako zaplivaná hospoda, ale vaří luxusně. To fakt doporučuji.
18. únor 2011 ve 13:52  • Odpověz  • To se mi líbí
@zuzik28 jo, to taky štěpa říká:slight_smile: a ještě kabky= škrabka:slight_smile: míko, maso..prostě ledničku a kuchyn má zmapovanou:slight_smile: já musím zatukat, že štěpa se s tou redukcí strašně spravil...málokdy se nepovede a začíná si docela hodně říkát-lululu, bobi:slight_smile:
18. únor 2011 ve 13:52  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek