• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Prostějova a okolí. Přidejte se.

14. dubna 2015 
@zuzik28 m\y právě taky ne,t akže jsem to sem hodila jako dotaz, jak to vidí jiné maminy s těma restauračkama..Koníčka máme taky rádi:slight_smile: Jj, kalich u gympla? vypadá to z venku opravdu děsně..:frowning2: jeto škoda, když říkáš, že tam vaří výborně..
18. únor 2011 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 Asi to budeme muset postupně zase začít zkoušet...celkem mě to mrzí, ze začátku mu to šlo krásně a teď tohle.
Zkusíme asi taky "vaše" lulu a bobi...třeba to bude lepší :grinning:
Joo, myslím u gymplu. Vaří ale opravdu dobře. Ale chápu, že na romantickou večeři to asi není...škoda
18. únor 2011 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzik28 a nemohlo se to zkazit tím, že vidí, že Kristý má plínky? prostě to okukuje od ní?
18. únor 2011 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 Já nevím, ale taky mě to napadlo...
Nejhorší je, že on se vždycyk počůrá, když kojím nebo když prostě nemám čas. Takž i kdyby řekl, bych občas nemohla vystřelit. Nevím jestli by dokázal chvíli počkat...jak to má Štěpi? Řekne lulu a hned čůrá nebo když mu řekneš, abych chvíli vydržel než dojtete na záchod, vydrží?
18. únor 2011 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzik28 tak podle toho, jak to popisuješ si myslím, že si možná trochu vynucuje pozornost. Protože když to udělá zronva, když kojíš nebo se věnuješ malé...to přejde..Jinak určitě to už v tomto věku umí udržět dýl...protože on mi třeba řekne a já než ho zavedu, než ho vysleču a ještě posadím a to si ještě stihne vzít autíčko nebo nějakou hračku...samozřejmě záleží, jak moc se mu chce..ěnkdy se mi stane, že řekne lulu a už má ucvrnknuto, ale stejně ho posadím a on se ještě moc vyčurá...takže i umí zadržet to čurání..že prostě vypustí jen ten přetlak...a čeká na záchudek
18. únor 2011 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 Jéé tak to je dobrá zpráva, že to umí vydržet. Tak teď ho ještě naučit si říkat a bude to dobrý :slight_smile: Asi to zase zkusíme...už je to týden co je opět na plínách tak možná se to už zlepšilo...ale nevím jestli si to jen nepřeju...
18. únor 2011 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj mám skoro 11měsíční holčičku Lucinku a jsem kousek od Prostějova
18. únor 2011 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice20 ahojík..taky okolí pV? nová tvář tady u nás?:slight_smile:
18. únor 2011 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice20 jsi mě předběhla:slight_smile:
@janice20 a kdepak bydlíte? Kterým směrem?
@zuzik28 určitě to zkoušejte...když to někdy jde, tak je vidět, že to jde..že to vnímá, takže bud na to v tu chvíli vůůůůbec nemyslí nebo tím lehce trucuje...
18. únor 2011 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já musím...Kristý je vzhůru...mějte se holky
18. únor 2011 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
18. únor 2011 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 směr olšany-olomouc jsme z Lutína
18. únor 2011 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice20 tak to znám...do Olomouce jsme jezdili pracovat a v Náměsti máme pozemek..
18. únor 2011 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice20 a co Lucinka? Je to hodné mimčo?
18. únor 2011 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky nebo spíš dobrý večer:slight_smile:
My dnes byli celej den v Syrkách za babičkama a pro to kvádro,vypadá to,že ples zítra bude :slight_smile:
@pajinka29 Ahoj Pavli,moc to nestíhám dočíst,ale ohledně těch restaurací-majitelé Kalicha a Zámečku jsou stejní a vaří se tam taky skoro stejně-myslím jako i menu i chuťově,jsou to naši nebo spíš bráchovi známí :wink: Jinak si užijte víkend jak jen to nejvíc půjde!! :slight_smile:
@janice20 Ahoj,je super,že přibyla zase nová tvář :slight_smile:
18. únor 2011 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky
Ondra šel ráno s Lubou nakoupit a nedal jinak než že musí jet na motorce...tak jsem koukala z okna...ten vám to valil. Ale zdá se mi, že už mu je motorka malá...musíme koupit větší, asi to velké Enduro.

Jo a myslím na Mysycku...doufám, že už se jí v bříšku vyvíjí miminko :slight_smile: nebo miminka :sweat_smile: :grinning:
19. únor 2011 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte maminky, děkuju že na mě myslíte, taky doufám, že se mi v bříšku vyvíjí miminko nebo miminka, to čekání je fakt hrozný, nejraději bych testovala hned, ale stejně by to nemělo smysl.
Jinak mě na dotek začali bolet prsa, ale myslím že to asi bude něčím jiným, pochybuju že by to bylo tak rychlé. Už si přeju, aby byl konec příštího týdne ať můžu zkusit ten test :slight_smile:
19. únor 2011 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzik28 ahoj,ten je teda šikula! :slight_smile:A Luba taky,že si Ondru vzal s sebou :slight_smile: Malej dostal motorku k 1. narozeninám a až teď z ní dosáhne na zem a až tak 14 dní zpátky se osmělil a chvilku doma jezdil,je to strašnej strašpytel :slight_smile:
@mysycka Ahoj,to čekání musí být fakt úmorný...ale je fajn,že i přesto čekání myslíš pozitivně,vždyť je na co čekat a až se dočkáš,budeš se už jen a jen těšit :slight_smile: A utíká ti to aspoň trochu?Tak se nám pak ozvi,jak testík dopadl :slight_smile:
19. únor 2011 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
hann no musím myslet pozitivně nebo bych se snad zbláznila. No moc to neutíká, hlavně když jsem sama doma, ještě že je facebook, jinak fakt nevím, ale jinak teda gruntuju doma i to na co normálně moc nemám čas takže takovej jarní úklid snad kromě oken, to by nemělo význam. vědět určitě dám, už aby to bylo :slight_smile:
19. únor 2011 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mysycka Jj,to znám....mně k tomu stačí,když si naši vezmou malýho třeba na víkend,tak já nemůžu jen tak dopočívat nebo něco,musím uklízet a převrátit byt vzhůru nohama....ale tobě to aspoň vydrží,mně po návratu těch mých dvou kluků absolutně vůbec :sunglasses: A manžel pracuje i víkendy nebo má nějak časově náročnou práci?
19. únor 2011 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
no manžel dělá tak jako já takže v nepřetržitým provozu, 12ti hodinový směny, ranní a noční a krátkej a dlouhej týden. No jestli mi to vydrží, snad ano jenže máme tu doma 4 kočky tak nevím :slight_smile:. ale jsou hodný a skoro pořád spí .-)
19. únor 2011 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mysycka Tak to znám,můj manžel tak dělá teď už měsíc taky :slight_smile: Tak aspoˇmáš nějakou společnost,když je manžel v práci :slight_smile:
19. únor 2011 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 jj Lucinka je hodně hodná skoro vubec neplače
19. únor 2011 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
společnost sice má, ale popovídat si s nima moc nemůžu :slight_smile:, ale teď jsem tu měla ségru co čeká v dubnu miminko, tak to bylo celkem fajn.
jinak samozřejmě taky vítám janice20 :slight_smile:
19. únor 2011 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno Prostějovandy .-), dneska to vypadá že tam bude opravdu krásně, to určitě vyrazíte s dětma ven. Tak vám to závidím, taky bych už vyrazila s kočárkem ven, ale snad i my se dočkáme. Ach jo já už chci aspoň ať je konec příštího týdne ať můžu zkusit test :slight_smile:, to čekání je opravdu nekonečný. jinak si užijte krásnou sluníčkovou neděli :slight_smile:
20. únor 2011 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzik28 ahojík, štěpánek má u babiček taky enduro, ale už je mu taky malé. Doma ted zkoušíme jezdit na klasické tříkolce a hrozně ho to baví, myslíme si, že do jara zvládne techniku šlapání:slight_smile: jinak má ve dvou letech dostat od dědečka firstbike, tak to bude na tom asi strašně fičet. Nejspíš mu na to koupíme helmu, protože se o něho docela bojím, na odrážedle jezdí jak šílenec.
@mysycka neboj, uteče to, už to bude skoro týden!!! A jak poznáte, že to nevyšlo? ASi bys dostala menstruaci? A to taky až za těch deset dní?

NO, nakonec teda ale to počasí nic moc...my jsme byli sami, měli jsme hlídání, tak jsme byli včera na lyžích, v pátek na večeři a dnes obchody atd...prostě takové věci, co s prckem moc nejdou. Lyže byly super, super počasí, málo lidí, žádné fronty paráda...ještě dnes se nemůžem pohnout:slight_smile:
20. únor 2011 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrý večer všem :slight_smile:
@mysycka No v poledne to ještě krásně vypadalo,mysleli jsme,že půjdeme na procházku,ale nakonec malej dlouho spal,tak jsme se stavili jen v obchodě a pak u našich :slight_smile: Jinak jsme taky měli hlídání,byli jsme na plese a já to pak našim oplatila nedělním oběděm u nás :slight_smile: A kočárek budeš taky vozit,neboj :slight_smile: Pak si to budeme užívat všechny :slight_smile:
@pajinka29 Ahoj Pavli,tak to je paráda,že jste si to užili :slight_smile: A kde jste nakonec byli na té večeři a lyžovačce?A jak Štěpánek zvládnul ten celej víkend bez vás?
20. únor 2011 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hannn na večeři jsme byli nakonec v Jadranu, přepadla nás chut na pizzu:slight_smile: a bylo to super. V sobotu jsme nakonec jeli lyžovat na červenou vodu-je tam nová 4sedačková lanovka se sjezdovkou. Musím říct, že mě to překvapilo, areál super, lidí málo, nebo to na těch více vlecích více ubíhalo, takže se vůbec nečekalo, dokonce nám cvhílemi i svítilo sluníčko, prsotě paráda. Perfektně jsme si zalyžovali, druhý den jsme z toho byli uplně vyřízení, takže jsme odpočívali, pak jsme šli do obchodů, prostě věci, co se štěpou nemůžeme...užili jsme si to luxusně, kytku jsem dostala...Stěpa si to taky užil, vůbec prý nezlobil, po nás se neptal a usínal jim sám bez problémů, takže to zkouší jen na nás. Je to darebáček:slight_smile: více takových víkendu:slight_smile: ted se se štěpánkem trochu hůře sžíváme:slight_smile: když nás viděl, tak projevil radost, ale rozdhoně to nevypadalo, že by po nás truchlil, až mě to trochu zamrzelo, ale jasně, že jsme rádi, že na nás není závislej a můžeme ho více nechávat na hlídání.
A co vy a ples? Líbil se? Jak to zvládl Marinek bez vás? A co tvoje oblečení, vlasy, byla jsi se sebou spokojená?
21. únor 2011 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek