• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Prostějova a okolí. Přidejte se.

14. dubna 2015 
@pajinka29 Jo v Jadranu je to tak fajn,kdž máte rádi pizzu :slight_smile: Jsem ráda,že sis odpočinula a užila si věcí,kterých si za normální okolnosti neužiješ :wink: A Štěpula je teda moc šikovnej,že to zvládnul bez problémů a ještě v podstatě asi cizím prostředí,klobouk dolů před šikulou :grinning: To na Marečka jde asi nějaké to období zase...celej den i druhej den byl prej zlato,ale jak přišel v sobotu večer,po 8 už prý chodil ke dveřím a vyhlížel nás a pak už i seděl u dveří a plakal,ale tak lítostivě prej,tak ho mamce bylo líto...nicméně se jí povedlo ho odvést do ložnice,ale tam prý tak poplakával a strašně se mazlil a objímal jí jak klíště :unamused: A asi od minulýho čtvrtku nám tak sedí i doma,když se jeden z nás koupe,tak si sedne před koupelnu a roní takový slzičky,že je mi ho taky fakt líto :frowning2:
Určitě se na vás těšil,jen mu podle mě přišla vhod ta změna a taky určitě nějaký to rozmazlování od babičky a dědy :slight_smile: Náš malej míval i období,kdy brečel,že je doma a chtěl být s babičkou :grinning: Já si z jedné strany říkám,že je hezký,když se tomu dítěti stýská,ale z druhé strany,když je moc závislé a ty se nemůžeš hnout,tak je to na prd :unamused: Ale já jsem taková byla :unamused:
Jinak ples super,spousta lidí,hráli taky dobře,zatančili jsme si jak asi ještě nikdy....no a oblečení-nakonec jsem si vzala něco úplně jinýho :grinning: Ale spokojená jsem byla,i Mara....pak mi včera nadával,že doma chodím v teplákách a čelence ve vlasech :slight_smile:
21. únor 2011 ve 13:14  • Odpověz  • To se mi líbí
@hannn tak ty jsi nakonec měla něco jinýho? A copak? nějaké šaty? ještě jsi kupovala něco nového? A jak dlouho Marečka hlídali, Celý víkend?
21. únor 2011 ve 13:20  • Odpověz  • To se mi líbí
@hannn a jak máš doma chodit? V plesových šatech? Ti chlapi jsou taky někdy na palici...
21. únor 2011 ve 13:22  • Odpověz  • To se mi líbí
@pajinka29 No měla no....změnila jsem to v sobotu dopoledne :grinning: Měla jsem takový krátký černý šaty,který mám už tak 3 rok,ale moc v nich nikam nechodím a k tomu stříbrný třpytivý doplňky,vypadalo to,řekla bych,dobře a hlavně jsem se dobře cítila :slight_smile: A Marečka hlídali od soboty odpoledne do neděle do oběda,kdy nám ho dovedli a rovnou tu poobědvali :slight_smile:
21. únor 2011 ve 13:23  • Odpověz  • To se mi líbí
@hannn ty jo, to muselo vypadat pěkně...a kolik známých vás tam bylo? A vyhráli jste něco v tombole?
21. únor 2011 ve 13:25  • Odpověz  • To se mi líbí
@pajinka29 Asi jo....prej jsem jeden večer za dámu,mám hezky načesaný vlasy a druhej jsem jak nějaká pradlenka...to mě pak ale i naštvalo...mám stát u plotny a ukllízet v šatech?Na všechno-takový ty domácí práce jsem tu sama,protože Mara umí tak max. vysát a setřít země,kdž je nejhůř a budu se na to asi ještě oblíkat a parádit nebo co...i našim to včera furt říkal,ať se na mě podívají,jak chodím :unamused:
21. únor 2011 ve 13:25  • Odpověz  • To se mi líbí
@pajinka29 Bylo nás tam asi 10,pak jsem tam potkala ještě spolužačky z gymplu a ze základky jednu....a nevyhráli jsme nic,koupili jsme 30 losů zbytečně...ale byly takový divný ceny :unamused: A vy se ještě na nějakej ples chystáte? :slight_smile:
21. únor 2011 ve 13:27  • Odpověz  • To se mi líbí
@hannn to teda těžce nechápu:frowning2: To je od něho hnusné...a jak chodí on v práci? pochybuju, že v obleku. dyt mateřská je práce a potřebuješ být pohodlně oblečená. chápala bych, že by mu mělo vadit, kdybys chodila ve špinavých teplkách-a to semi někdy stane, prootže štěpa na mě pořád chytá a otírá si o mě pusu a tisíc tepláků nemám...anebo kdyby jsi se o sebe vůbec nestarala, nemalovala..ale takhle to nechápu. A bydeli jste spolu ještě před těhu? jak jste chodili doma? A jak chodí on doma ted?To by mě taky mrzelo.
21. únor 2011 ve 13:30  • Odpověz  • To se mi líbí
@hannn teda, tak tomusela být megaakce, když tolik známých..a co to bylo za ples? 30lístků? tak to asi musely být levnější, ne? Tak hlavně, že jste se bavili...na ples už nepůjdem, dva stačily...ale možná ejště na lyže, jak pojedem do Kyjova, tak rodiče od Martina nbudu hlídat a my s jeho bráchou někam ještě na den, třeba do Beskyd, skočíme.
21. únor 2011 ve 13:32  • Odpověz  • To se mi líbí
@pajinka29 Já taky neee,i dneska mi to říkal...a to mám ještě nový tepláky,který jsme kupovali spolu a včera ráno jsem je brala čistý ze skříně,takže nebyly ani špinavý,což se mi taky stává a je to podle mě normální,když jsi doma,válíš se s malým po zemi a nebo se do tebe utírá :unamused: Já nevím,co mu přeletělo přes nos...bydleli jsme spolu až jsem byla těhotná,ale třeba v šestinedělí jsem chodila dost blbě oblečená,protože jsem potřebovala větší a pohodlenější věci,i na kojení a to si ani snad nevšiml :unamused: A on teď je na koni,protože do práce si chodí v rifličkách a tričku/polokošili,ale doma v teplácích,který má ještě,co byl svobodnej,žmolkovatý nebo v trenkách...ale na to mi řekl,že on je chlap,že on se strojit nemusí :sunglasses:
21. únor 2011 ve 13:36  • Odpověz  • To se mi líbí
@pajinka29 Bylo to fakt fajn,úplně jsem tam vypla a bavili jsme se :slight_smile: A do Kyjova se chystáte teď někdy zase?A jeho brácha má rodinu nebo ještě nee?
21. únor 2011 ve 13:38  • Odpověz  • To se mi líbí
@hannn tak to fakt nechápu...jestli to dělá pro tebe, protože si mu třeba stěžuješ, že se sama sobě nelíbíš a chce tě vyburcovat, aby ti zvedl sebevědomí, tak to možná pochopím, ale stejně to dělá dost neomaleně. Mě teda Martin nikdy na tepláky nic neřekl. Jen, když si obleču něco jiného, tak to ocení...kamarádka mi říkala, že jí třeba její řekl, že i kdyby měla h..no na hlavě-dělala si nový vlasy, tak by ji miloval. 6e ji má prostě rád jakoukoliv...tak ta zase byla naštvaná,že nikdy neocení, když se načančá...:slight_smile:
21. únor 2011 ve 13:39  • Odpověz  • To se mi líbí
@hannn asi tento, nebo příští víkend, tak to zkusíme s tím lyžováním nadhodit, jeslti nebude práce ve vinohradě nebo tak. Má dva bráchy, jeden je ženatý, ale ještě nemá mimi a druhý, ač je mu třicet jedna ještě nemá partnerku, nemá štěstí, tak je doma a tak bysme jeli s ním..
21. únor 2011 ve 13:41  • Odpověz  • To se mi líbí
@pajinka29 Já si mu práve nestěžuju,někdy možná něco prohodím,ale dost zřídka,ono to totiž nemá ani smysl :grinning: Tak mi právě furt říká,že mě má rád takovou,jaká jsem a že se mu líbím víc než když jsme se poznali...a včera si vymyslí toto,tak nechápu :unamused: I když jeho rodina,jako ženy jsou dost zvyklý na sukně,šatičky,boty na podpatku a tak....a já radši rifle,šortky nebo něco tak víc sportovnějšího...to jsme se vždycky při vybírání hader hádali :slight_smile: No jo,to se mi tak stalo,že jsem si šla udělat vlasy a Mara to ani nepoznal...asi holt po nich chceme víc než čeho jsou schopní nebo to moc řešíme :grinning:
21. únor 2011 ve 13:43  • Odpověz  • To se mi líbí
@pajinka29 Jj,Mara má vinohrad ostříhanej,tak teď myslím nějakou dobu nic dělat nebude...tak třeba už to taky budou mít :slight_smile: Aha,tak to byste měli fajn...já myslím,že Štěpánka rádi pohlídají :slight_smile:
21. únor 2011 ve 13:45  • Odpověz  • To se mi líbí
@hannn no právě, mi právě přišlo, že naším lehce záviděli, že ho měli jen pro sebe celý víkend...jsme s nimi mluvili po telefinu. oni budou taky stříhat, mají toho moc a moc...prostě takových třeba 90 rádků...fkat mají velký vinohrad, který vznikl spojením několika jiných...hamotáci jedni:slight_smile:
tak to ho fakt nehcápu...ale obecně, asi ti chlapi čekají to, na co jsou zvyklí od své rodiny...ač si to třeba neuvděomují..je fkat, že sukně a šaty jsou na ženské sexy, ale na druhou stranu, na mateřksé je ženská s kočárkem nebo prckem na hřišti a s lodičmama sukýnkou celkem směšná..já jsem taky ted holt musela přesedlat na sportovní, ač dříve jsem sukně nosila moc ráda...
21. únor 2011 ve 13:51  • Odpověz  • To se mi líbí
@pajinka29 Týýý jo,tak to musí být práce a práce.... :slight_smile: Mara má 3 dlouhý a je z toho vína na celej rok a ještě pro známý....a pak jaí ještě jakoby součást zahrady,tam jich je asi tak 10-12,ale zase kratších :unamused: Oni budou určitě rádi,že jim ho dáte na celý den :slight_smile:
Je to fakt a já sukně taky nosila,hlavně teda jaro léto,ale zase byl problém,že až nad kolena a ještě k tomu riflový...holt si nevybereš :unamused: Ale na písek nebo křiště,no i tak celkově ke kočáru,když malýho taháš špinavýho a všude za ním utíkáš,potřebuješ přece pohodlné věci a néé minisukýnky a 10 cm podpatek :angry:
21. únor 2011 ve 13:57  • Odpověz  • To se mi líbí
@hannn j, přesně tak...s dětma jde holt elegance, alespon na čas, stranou. Na druhou stranu ale pak o to více může ocenit, že na jiné příležitosti se oblečeš hezky a žensky..prostě se umíš měnit podle situace a to je přece nejlepší..ne být pořád za fiflu, to pak spíš vypadá směšně
21. únor 2011 ve 14:02  • Odpověz  • To se mi líbí
@pajinka29 No jako bys mi mluvila z duše...navíc nemám pocit,že chodím pořád jen v teplácích nebo tak,když máme jít na návštěvu nebo na nějakou oslavu,tak se taky obleču hezky...a to mu prozatím musí stačit,s prckem doma v šatech sedět nebudu :slight_smile:
Promiň za zpoždění,Pavli,omrkávám novej kočár-museli jsme už koupit golfky,protože ten náš půjde na reklamaci-něco v něm prasklo,v té konstrukci a za jízd se skládá :confounded:
21. únor 2011 ve 14:13  • Odpověz  • To se mi líbí
@hannn jůů, takže máte už golfky? a nbuede mu v nich zima? A jaké a kde? My jsme taky ten náš kočár museli reklamovat. Prasklo něco vev nitř a upadávalo kolo
21. únor 2011 ve 14:15  • Odpověz  • To se mi líbí
@pajinka29 A v čem jste jezdili?Já jsem z toho byla úplně naštvaná a zároveň zklamaná,v čem bude jezdit,aby mu nebyla zima....ale koupili jsme je na Kravařce,máme tam známou a poslední kočáry,co tam mají,vyprodávají,takže je máme za poloviční cenu a z ní pak strhnuté ještě něco málo...objevila jsem je tam minulý čt s tím,že vezmu Maru,aby se na ně podíval,jenže pak rupnul ten kočár,tak jsme pro ně museli hned dneska :unamused: Já doufám,že mu zima nebude-jsou dost velký a široký,takže mu tam zkusím narvat fusak :slight_smile: A kde jste ten váš kočárek kupovali?
21. únor 2011 ve 14:19  • Odpověz  • To se mi líbí
@hannn a jaký teda? jako značku a za kolik? Jak dlouho tam ty výprodeje budou? To jsem zase něco prošvihla:frowning2: v přerově a oprava jim trvala přes 14dní. No brácha od Martina nám tehdy na druhý den přivezl kočár, kter´ý štěpánkovi koupili Martinovi rodiče do Kyjova, abysme nemuseli kočár pořád převážet. Uplně obyč kočár, z bazaru, ale slouží výborně...pořád ho tam používáme
21. únor 2011 ve 14:21  • Odpověz  • To se mi líbí
@pajinka29 Pavli,ony to ani výprodeje nejsou...mají tam právě jen 3 nebo 4,z toho jeden parádní od Quinny myslím,ale ten už zamluvenej a pak sporťáček taky od Quinny,tříkolku,ale ta je jen tak na popojíždění-nejdou tomu polohovat záda....a pak ještě nějakej černej,ale to nevím značku ani nic víc,protože byl už drahej-za 7500 myslím po slevě :wink:
Tak to je super,my totiž vůbec nic nemáme...ani nikdo z rodiny nebo ze známých :unamused:
21. únor 2011 ve 14:24  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj dívám se že nejčastějš se tu chodí odpoledne kolem druhé hodiny... :wink:
22. únor 2011 v 08:55  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojte maminky, tak jak se daří? My jsme dnes 7 den po ET tak už se nemůžu dočkat až budu moct zkusit test :slight_smile:
22. únor 2011 v 09:15  • Odpověz  • To se mi líbí
@mysycka a poznala bys třeba už ted, kdyby bylo něco špatně, jako že bys třeba špinila nebo tak? ALe už vám to utíká!!! Ještě jsi asi doma, že?
22. únor 2011 v 09:37  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice20 jasan, to mají prcci odpo spánek a je to jediný čas, kdy máme trošku více volna:slight_smile:
22. únor 2011 v 09:38  • Odpověz  • To se mi líbí
njn to já bydlím smalou u rodiču tak sem jdu jak je volnej počítač jinak mala spává taky už jen odpoledne
22. únor 2011 v 09:53  • Odpověz  • To se mi líbí
paji no doufám, že bych to poznala, že není něco ok asi to špinění nebo tak něco. Naštěstí zatím nic i když včera mě bolelo v podbříšku jako bych to měla dostat, ale snad to byl planej poplach
22. únor 2011 v 09:56  • Odpověz  • To se mi líbí
@mysycka nojo, ale to taky může znamenat, že se prcek pěkně zahnizduje. všechyn holky na začátku těhu mají bolesti jak při ms...takže snad je to tahle varianta...
22. únor 2011 v 10:07  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek