• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Prostějova a okolí. Přidejte se.

14. dubna 2015 
@janice20 tak to ti spí celkem málo, na to, jak je malá...asi ti spí pěkně v noci, že?
22. únor 2011 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 no budu doufat, že to bude takhle a miminka nebo aspoň miminko se pěkně uhnizďuje :slight_smile:. Dneska jel manžel do města tak jsem ho nabádala koupit testy tak pochybuju, že vydržím čekat až do pátku,a le silně o tom pochybuju :slight_smile: snad už tam něco bude aspoň malinkej, slabounkej náznak :slight_smile:
22. únor 2011 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mysycka :slight_smile: je to hezké, to těšení, že? A zvládne je koupit? Spousta chlapů je na tyhle věci mimo:slight_smile:
22. únor 2011 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mysycka já jsem teda takového ducha na těhu testu měla 26. den cyklu. Ale zase nevím kdy přesně došlo k otěhotnění. Noo, každopádně já bych to taky nevydržela. Určitě to vyjde...
22. únor 2011 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 určitě to zvládne, nekupuje je poprvé :slight_smile: a už jsou doma. těšení je moc hezké jen, aby bylo na co se těšit :slight_smile:
@zuzik28 taky mi dělá problémy to vydržet proto jsem doma radši taky neměla žádný testy. K otěhotnění by mělo dojít 15.2 kdy byl transfer nebo možná chvilku potom
22. únor 2011 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mysycka Já myslala jako kdy došlo k otěhotnění u mě. Ty to víš celkem přesně, ale já nee...takže ti nemůžu říct, že ten 26. den cyklu byl např. 8, 9 nebo 10 dní po oplodnění. Jako kdy už by jsi mohla mít taky slabého ducha na testu. Nevím jestli jsem to napsala srozumitelně :sweat_smile:
Ale myslím, že to asi bude chtít ještě počkat. Ale já bych ho stejně vyzkoušela, jak se znám :grinning:
22. únor 2011 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzik28 aha tak to jsem to špatně pochopila já. No asi to zkusím už dnes, ale mám z toho strach no uvidíme
22. únor 2011 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mysycka
@zuzik28 holky, řekla bych, že když se na to člověk laicky podívá, tak si myslím, že kdyby teoreticky došlo k oplodnění 14.den cyklu, tak za 14 dní by tam něco mělobýt vidět, většinou i dříve, záleží na citlivosti testu. Mysycka by měla mít cyklus nychystaný ukázkově, takže nejpozději za 14dní po oplodnění by tam ěnco mělo být..proto si myslím, že těch 10dnů, co řekli, je asi opravdu minimum...prckové jsou tam ještě chvilinku...ale tak třeba zase, když jsou dva, tak to bude vidět dříve, prootže hladina hcg bude vyšší...ale potom nebud zklamaná, kdyby náhodou nic..prostě je brzo:slight_smile:
22. únor 2011 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzik28 Zuzi, kdyby sis náhodou vzpomněla a měla čas, hodila by jsi mi sem, prosím, ty odkazy na postele, jak jsme se bavily?
22. únor 2011 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 jééé, vidíš...podívám se
22. únor 2011 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré odpoledne děvčata :slight_smile: Už spíme jak mimino :grinning:
@mysycka I já se připojuji s tím,že bch to asi nevydržela,kdybych měla test doma :slight_smile: A když to náhodou ještě neklapne,tak je brzo,jak říká Pája a bude tam čárečka až za tu delší dobu od oplodnění :wink: Moc na tebe myslíme,aby to vyšlo...úplně už bych si taky přála dalšího prcka :slight_smile:
22. únor 2011 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hannn ahojík, že., na mě to taky tak působí, uplně se mi vybavuje to těšení na prcka, ultrazvuky atd...jak jste si zacvičili? asi dobře, když ho to tak unavilo:slight_smile:
22. únor 2011 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 Ahoj Pavli :slight_smile: No fakt úplně...těšení,ultrazvuky a fotky z nich,průkazka,výbavička....brala bych to :slight_smile: Jinak jsme si zacvičili parádně dneska...bylo nás tam 8 a krom asi jednoho všechny děti blíže roku,takže jsme byli šikovní a už jsme se ani tak všeho nebáli a ke konci nechtěl jít ani domů,potvůrka...furt tam lítal a tancoval :grinning: Ale ani nebyl unavenej jak minule :slight_smile:
22. únor 2011 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 A co vy jste dělali? :slight_smile:
22. únor 2011 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hannn tak to je príma, že se mu líbilo...my jsme dělali nějaké cviky na balonu, aby mu to nebylo líto:slight_smile:, pak jsme byli chvilinku venku, doma jsme si hráli, zkoušeli dvoudílně puzzle, četli..a ted taky chrupká:slight_smile:
22. únor 2011 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 Malej tam teď ten balon nechtěl pustit,válel se po tom a smál :slight_smile: My ho máme doma ještě po mně,ale tady v tom dvoupokojáču ho nemáme kam dát :unamused: Tak to jste šikovní,stihli jste toho spoustu....taky jsem měla tendence číst,ale malýho to zatím vůbec nezajímá....
22. únor 2011 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hannn nezajímá? přitom je to takový zvědavec a tak poslouchá a pozoruje...štěpa to miluje, tak od roku neděláme skoro nic jiného:slight_smile:
22. únor 2011 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 No je...on si rád knížky prohlíží a miluje,když ukazuje a já mu říkám,co to je nebo jak to dělá....ale to je tak všechno :grinning: Ráda bych mu četla před spaním nebo tak,ale nechytá se :unamused:
22. únor 2011 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hannn tak to štěpa taky nevydrží, naše čtení je takové, že ukazujeme obrázky, říkám co tam je, kdo co dělá nebo se ptám a on svou hatmapatilkou odpovídá:slight_smile:
22. únor 2011 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 Ahááá,já myslela,že už čtete normálně pohádky :slight_smile: Tak to my taky ukazujem....ale ještě teda neodpovídáme a asi ani dlouho nebudem:grinning:
22. únor 2011 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hannn z pohádek vydrží jen Koblížka a řepu, to miluje..ukazuju mu to na obrázcích a moc ho baví, jak se to pořád opakuje
22. únor 2011 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 Aha :slight_smile: My jsme se včera u našich dívali na nějaké říkanky na DVD,co mu mamka koupila a jak tam bylo o koze nebo o dalších zvířatech,tak se mu to taky líbilo a tak 15-20 min se vydržel dívat a to je na něj docela pokrok,ddřív letěl za 5 minut ani nee pryč :slight_smile:
22. únor 2011 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hannn ono se to ted bude hodně zlepšovat...kolem roku a půl v těchto věcech udělal štěpa veliký pokrok
22. únor 2011 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 Jj,však já na něj nespěchám...jen mě to potěšilo :slight_smile: My spíš totiž pouštíme písničky a tancujeme nebo tak,to ho baví asi ještě furt víc :slight_smile: Ale jen kdž není doma taťka,ten by nás vždycky vyhnal i s Dádou nebo ostatníma vypalovačkama :grinning:
22. únor 2011 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hannn :slight_smile: jj, ta u nás taky pořád frčí:slight_smile:
22. únor 2011 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak u nás teď pořád frčí Teletubbies...nic jiného ho nebaví...teda kromě reklam :grinning: :grinning:
22. únor 2011 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 Tohle mi napsala jedna holčina z té diskuze ohledně postele...mají fakt pěknou masivní...
"ahojky, kupoval jsme ji vedle požárníků v nábytku gazel....mají tam myslím i jiné značky, jsem moc spokojená, máme i manželskou postel od nich, i na chalupu jsem si ji kupovali.....Pro Klárinku vyšla se vším všudy 10 000 kč"
Ale odkaz nemám...
22. únor 2011 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzik28 Zuzi, děkuju, tam se podíváme...
23. únor 2011 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 no v noci zas spí pěkně alejak spí přes den tak spí někdy hodku a pul a někdy zas 3hodky vto odpoledne jink večer chodí spát kolem 21h a ráno se budíná kolem pul8 :slight_smile:
23. únor 2011 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte maminy, tak jsem to dneska nevydržela a zkusila test, ale bohužel jsem tam nic nenašla, no budu doufat, že je opravdu brzo a později tam něco bude :frowning2:. Jsem se naštvalaa řekla jsem, že další test až v neděli nebo v pondělí, to už bude skoro 14 dní tak snad tam něco bude
23. únor 2011 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek