• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Prostějova a okolí. Přidejte se.

14. dubna 2015 
@mysycka je to určitě tím, že je brzo. Doktoří vi, proč říkali, že dřív, než 10. den to nemá smysl. Vydrž a čárek se tam jistě dočkáš. Kdyby bylo něco špatně, tak by jsi třeba špinila, ne? Prostě jsou ještě chviličku a test neodhalí tak nízkou hladinu hcg..neboj!!!
23. únor 2011 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
paji, doufám že je to opravdu tak .-). Koupil sice nějaký citlivý testy, ale radši to zkusím až v neděli to už bude 12 dní po ET a uvidím
23. únor 2011 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mysycka určitě to je tím..doktoří vědí, proč to říkají a taky znají ženský a ví, že jsou netrpělivé:slight_smile:
23. únor 2011 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile: Dneska jsme vstávali až skoro v 10,tak jsme šli spát trochu později a asi dlouho spát teď už nebudem :slight_smile:
@mysycka Takže jsi to nevydržela a test udělala?Nebuď zklamaná,ještě je to asi teda fakt brzo....a podle toho,co mi říkala známá z lékárny,i ty dost citlivý testy to v úplným začátku neodhalí :wink: Budeme čekat s tebou,i když chápu,že už by jsi to ráda věděla a měla jistotu :slight_smile:
@pajinka29 Ahoj Pavli,to počasí je na mrtvici,že?Byli jste dneska venku?My jen v obchodě a i tak je ta zima taková hnusně vlezlá...už aby bylo jaro :unamused: Budete teda už teď tu postel Štěpánkovi kupovat?My asi až se budeme stěhovat,teda doufám,že to bude už tento rok,protože teď by se nám sem ani nevlezla....a Mareček je an to stejně ještě malej :slight_smile: Ale dneska po dvou měsících vtloukání do hlavičky a učení přišel na to,jak slézt ze sedačky,tak doufám,že si to zapamatuje a já už se o něj nebudu muset bát,že i spadne pokaždý,když někam odejdu :slight_smile:
23. únor 2011 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hannn právě že nebyli..fakt je zima a jak on je náchylný na ten suchý kašel, tak ty mrazy dýchat jsou na to akorát. Ale to je ten den potom s ním dlouhý. Malovali jsme, četli, něco na balonu poblbli,s tavěli kostky, koukala na Bořka, ..no, už mi dochází fantazie:frowning2: Teda minulý týden jsem vytáhla špejle, hrozně ho bavilo je lámat, potom je dát do skleničky, z ní přendat do misky a pořád dokola:slight_smile: a včera jsme je zkoušeli zapichovat polámané do polystyrenu, hrozně ho to bavilo, člověk by netušil, jak je to pro něho těžké..dobře chytnout mezi prstíky atd...
23. únor 2011 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 Aha....já maleého zababušila pod fusak,aby to právě nedýchal,ale víc než Lídl jsem ani tak neriskla...je to děs :unamused: JJ,špejle malýho taky baví....ale to uklízení pak :slight_smile: Ještě ho baví slámky na pití,jejich přeskládávání a strkání do skleniček,ale máme balení,kde je 150 slámek a to pak uklízet,když to roznosí po celým bytě je taky radost :grinning:
23. únor 2011 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky maminy jak se máte???taky už vás nebaví ta hnusná zima? mě teda vůbec kluci mají rýmečku a já taky,takže jsme zalezlí doma a ještě k tomu jsme se v noci ani nevyspali
23. únor 2011 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hannn :slight_smile: no živě si to dovedu představit. No vidíš, jak je šikovný, že už umí slézt.

23. únor 2011 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, tak mě napadá, pomalu špekulujeme s manžou nad dovčou na léto. Chceme s prckem někam tady v ČR, nemáte nějakého tipa? A potom sami na Slovensko, tak taky, máte tipa, kromě Vys. Tater? Tam jsme už byli...
23. únor 2011 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@edousek no, s rýmou je to vždycky trápení:frowning2: jak prcci neumí smrkat. my to ještě pořád neumíme:frowning2: Tak moc se těším na léto, nebo jaro, až budeme moct chodit normálně ven...
23. únor 2011 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 No doufám,že to přes noc nezapomene,jak je u něj zvykem :grinning: Pavli,v čem spáváte v noci?Má klasický dvoudílny pyžámko?My máme furt overálk,jenže teď se nám 3 zipy úplně rozjely a když jsem šla kupovat nový,tak mi řekli,že tak velký už nemají....ještě se zkusím mrknout zítra v Tescu nebo Samu....protože mám strach,že si to klasický pýžo bude vyslíkat a bude mít holý záda :unamused:
@edousek Ahoj,tak ať se z toho brzo dostanete...dneska je fakt nemocný kde kdo,taky čekám,kdy to potká nás :unamused: Taky mě to ale nebaví....už jsem tak naladěná na jaro a ta zima mě už deptá :unamused:
23. únor 2011 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hannn no, my spíme v klasickým dvoudílným pyžamu a ponožky...když mu strčím vršek pyžama do kalhot, tak mu takm přes noc vydrží. Ale jak nám začal dělat scény s usínáním a vyslíkat si spodek, tak jsme mu začli dávat třeba jen vršk pyžamka a punočšky, které mají kšandy..jsou to takové ty klasické, bavlněné vroubkované, které jsme nosívali my, jako malí..ale pořád se vyrábí..kšnady si ještě sundat neumí:slight_smile:
23. únor 2011 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 Pavli,tady v ČR nevím,napadají mě jedině Jeseníky nebo Vysočina...i když mě to láká do Jižních Čech,ale nikdy jsem tam nebyla,tak nevím,jak a kam s dětma tam :slight_smile: Nebo pak Dvůr Králové a Liberec-aquapark a zoo....a na jak dlouho chcete jet?My byli na Slovensku v Tatralandii,ale bydleli jsme v jednom penizonu nedaleko a bylo to super...ale taky záleží,jestli máte aqaparky rádni nebo radši turistiku,tu my moc nemusíme :grinning:
23. únor 2011 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 Já mám právě jedno pýžo dvoudílný,co dostal k Vánocům od kamarádky,tak mu ho asi dneska zkusím dát a uvidíme no...on sebou tak mele a poslední dobou si vyslíká tepláky nebo punčošky i přes den,strašnej rošťák...a overály si taky rozepíná,ať jsou na zip nebo na cvoky,mu je to úplně jedno :slight_smile:
23. únor 2011 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 no já už jaro čekám každým dnem, kluci totiž nesnáší to navlíkání...hlavně se těším na léto.

kam jste se maminy chodili koupat s dětma v létě?
23. únor 2011 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
a chtěla jsem se zeptat zda jste chodili do plavání s mimušky?a kam tady v pv?do chobotničky?
23. únor 2011 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@edousek My akorát na zahradu do bazénu nebo bazénku pro malho,protože měl podezření na atop. ekzém,takže jsme nikam na veřejný koupaliště nemohli...ale letos už bych chtěla nějakej aquapark nebo koupaliště vyzkoušet :slight_smile:
23. únor 2011 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hannn no je to hrozný ta rýma...už jsme ji jednou měli a už ji mají znova achjoooo
23. únor 2011 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@edousek nechodila, bála jsem se infekcí, nachlazenía td...počkala jsem si až na cvičení pro prcky...ale vodu štěpa miluje, nemyslím si, že jsem ho o něco ošidila, nebojí se ji a v léte jsme chodili tady do aquaparku:slight_smile:
@hannn tak vyzkoušej a uvidíš...jo, my právě turistiku milujem, máme na štěpánka i krosničku, takže s ním chodíme po kopcích atd..
23. únor 2011 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@edousek Je no,noci nespí,furt musíš odsávat a kapat....máte odávačku na vysavač nebo tu normální?A bojí se jí kluci?Náš malej tak do půl roku spolupracoval,teď má z čehokoli,ať jde od odsávání,čištění uší,kapání,stříhání nehtů,absolutně panickou hrůzu,není možný ho uklidnit a sama si s ním neporadím,jak sebou mele :unamused: Takže rýma je pro nás nejhorší nemocí zatím :unamused:
A do plavání jsem taky nechodila,vím,že je nějaký tady v kasárnách,kam chodila známá....já jsem strašně chtěla,ale do 7 měsíců Marečka jsme bydleli za Brnem a já se tam neměla bez auta jak dostat a pak už bylo léto a to mi přišlo zbytečný,když měl bazén na zahradě :slight_smile:
23. únor 2011 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 tak to je fajn....já jezdila s našima po horách od malička,fakt od malička,asi jako Štěpa dvakrát ročně a pak v pubertě se to nějak zvrhlo a začala jsem to tak pomalu,ale jistě nesnášet...to samo i s kolem,od mala jsem do toho byla tak ucená,všude jsem musela na kole,že jsem ho pak začla i "nenávidět" :unamused: Ale budu si muset zase zvyknout,mamka si chce pro Marečka sehnat sedátko na kolo už tohle léto a my koupíme kola asi až na něm bude jezdit i malej :slight_smile:
23. únor 2011 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hannn no, já jsem to právě nesnášela v pubertě, taky jsme byli všude našima tahaní, ale ted už nevydržíma na dovče jen tak sedět, ale musím co nejvíc vidět, zažít, projít, projet..takový sběratel zážitků:_)
23. únor 2011 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 Jj,tak to mě taky zajímá a ráda poznávám nové věci a místa,ale tak nějak v rámci procházek,výletů spojených i s odpočinkem,např jeden den koupání,druhý výlet atd.,ale na lezení po horách nejsme bohužel ani jeden :unamused: Já bych chtěla letos vzít Maru do Prahy-v životě tam nebyl,chtěli jsme už loni po svatbě,ale pak jsme jeli do Laa,tak třeba to vyjde letos :slight_smile:
23. únor 2011 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hannn no odsávačku máme tu na vysavač tou to děláme přes den,ale v noci odsáváme ruční hadičkovou,aby se kluci na vzájem nebudili. No u té hadičkové teda ječí pěkně.To nesnáší. A na ten vysavač jim to moc nevadí, ale jak slyší ten zvuk vysavače tak se hrozně leknou.
No já právě pořád nevím s tím plaváním.Moc bych chtěla,ale nevím jak to ale zvládnu s těma mýma bobanama. :slight_smile:
tak když ne tak v létě u našich na zahradě v bazénku a nebo třeba do aqaparku.
23. únor 2011 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@edousek no, upřímně, myslím,ž e sama bys to plavání nedala..co vím, tak každá mamča musí držet jednoho prcka a s tím ty cviky ve vodě dělat...muzsel by tam pokaždé jít někdo s tebou..
23. únor 2011 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hannn jo, určitě jedte, tam se mu bude líbit, Spojte to s nějakým divadlem, nebo muzikálem...taky bych jela...já tam byla teda celkem často, protože tam Martin i můj bývalý studoval, ale z a kulturou bych jela hned
23. únor 2011 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@edousek Njehorší je,že se to musí vydržet,aby ta rýma byla co nejřív pryč...my teda máme odzkoušeé,že jak odsáváme fakt co chvilku,tak máme za 3-4 max. dny po ní....ale je to fakt hrůza a ještě když to máš dvakrát,to se asi "nadřeš" :slight_smile:
Ono stejně přes zimu bych se s tím plaváním asi i bála,ab nebyli nemocní....přece jenom by šli rozpařeí do takové zimy :unamused:
23. únor 2011 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 Já bych taky jela za kulturou,Mara vyloženě odpočívat a u toho něco omrknout...já to tam právě taky dík bývalému docela znám,tak bych ho tam ráda provedla,ale do divadla ho asi nedostanu :slight_smile: Na muzikál by se mi to ale asi povedlo :slight_smile:
23. únor 2011 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,omlouvám se,ale nějak mi blbne klávesnice...asi slabé baterky :unamused:
23. únor 2011 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
vy máte klávesnici na baterky?
23. únor 2011 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek