• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Prostějova a okolí. Přidejte se.

14. dubna 2015 
@pajinka29 JJ,to si koupil Mara tenktár někde,jakože je úžasná a já nevím,co ještě,ale ve skutečnosti je naprd :grinning:
23. únor 2011 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
23. únor 2011 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
naštěstí ale humor kluky nepřešel i přes tu rýmu
23. únor 2011 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to je hlavní:slight_smile:To štěpa byl vždycky nepoužitelnej.
23. únor 2011 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 akorát jsou takoví ospalejší přes den,no uvidíme co bude v noci
23. únor 2011 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Lucka je poslední 2dny umankana nejspíš ze zubu ale teplotu nemá a nekašle ani nesmrká :wink: jen ty zuby nás zloběj
25. únor 2011 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to my zase začínáme mít problémy se spaním. Ale tentotkrát je to něco nového,s těžuje si na bolení nožiček, nemůže usnout a v noci ho to budí:frowning2:
25. únor 2011 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 Jejda Pavli ahoj....a z čeho ho bolí nebo kde konkrétně? :unamused: A dělá to i u spaní po obědě?My jsme měli předevčírem problém usnout večer,usnul až ve 23 h,pořád se vztekal a vymrčoval na Marovi...na něho asi působí blbě změny,to už odjakživa...a Mara je pár nocí doma,pár v práci a on jakoby měl problé se s tím vypořádat :unamused:
25. únor 2011 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hannn nevíme, co to je..ale jakmile se snaží usínat a už nedělá bordel, tak je chvilku v klidu a potom zničehonic začne strašně plakat a říkat au nohy...:frowning2: přes den je v pohodě, lítá jak drak...dr říkala, že to může být růstová bolest..:frowning2: tak nevíme, uvidíme, když se to bude opakovat víckrát, tak se prý nasadí magnesium...Ale tak snad to přejde, právě to ale dělal i dnes při odpo usínání
Teda, až v jedenáct? Tak to je teda taky síla. Někdy nám ti prcci holt dávají zabrat:_(
25. únor 2011 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 Týýý jo,to ho teda usí bolet...chuďátko malý...taky to ají ti prcci někdy těžký :unamused: No ale včera už dobrý,lehl a spal...asi je to tou změnou,jse zvědavá,co dneska :unamused: Tak ať vás to netrápí a usínáte v pohodě :slight_smile:
25. únor 2011 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, všechny vás zase po delší době zdravím. Poslední dobou nemám na PC nějak čas a i nálada chybí - malej mi ted nějak často marodi - začalo to rymou, pokračovalo horečkama a dnes když sem ho dávala spinkat, tak opět zvíšená teplota :cry:
Tak sem to tu rochu dočítala a samozřejmě držím pěsti Mysycce aby to s mimi dopadlo na výbornou!!!!!
No a samozřejmě zdravím Janice20 když je ze stejnyho konce jako já :slight_smile: Lutín a Slatinice jsou od sebe kousíček...
25. únor 2011 ve 20:15  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červenci 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
@imila Ahoj,to věřím,že ti malej dává zabrat,to starání o něj,když je nemocinkanej :unamused: Teď má to nachlazení a chřipku bohužel kde kdo :frowning2: Tak se z toho brzo dostaňte a hlavně holky,ať už je jaro,protože to počasí je na blázna...víkend bude podle všeho hezkej a pak zas zima :confounded:
26. únor 2011 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@imila Ahojík, ráda tě tu po dlouhé době vidím. S těmi nemocemi mě to mrzí, vím, že to dá zabrat - oběma. A co je jinak nového? Co už MAreček umí? A už spinká lépe, nebýt těch nemocí?
27. únor 2011 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hannn No, tak včera i dnes usínal dobře, na nic si nestěžoval, přes den řádí jak raketa, ale v noci se ted pořád budí:frowning2: tak nevím, co to je. A co golfáč? Spokojení? A copak jste dělali přes víkend? My jsme objednali velkou postel pro štěpánka, tak máme radost...:slight_smile:
27. únor 2011 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 Ahoj,tak to ráda slyším,že už se to lepší...je mi ho líto,Mara mi právě říkal,že to míval taky ty růstový bolesti,ale až v pubertě a že musel chodit i o berlích jeden čas,že to neúnosně bolelo... :unamused:
Jinak s golfáčem spokojení,jen mi furt vadí to,že na něj nevidím :grinning: A o víkendu jsme byli s Marečkem sami,takže klasika-procházky a i s bráchou a Terezkou jsme strávili nějakej čas a dneska jsme jeli procházkou k prarodičům do Vrahovic :slight_smile: Co vy jste všichni dohromady prováděli?A jakou postel nakonec máte?Objednávali jste ji z netu nebo někde tady v PV jste se byli mrknout? :slight_smile:
My jedeme zítra do Syrek a do toho Brna reklamovat ten kočár,tak jsme zvědaví :unamused:
27. únor 2011 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojka maminy,tak dneska bylo fakt krásně,ale boužel jsme nemohli ven,jelikož kluky ještě trápí ta rymečka. Ale jinak už bych řekla,že je to přes den lepší.Dneska krásně i spinkali kolem oběda v postýlce a pak jsem je pořádně oblíkla,jak kdyby jsme šli ven a otevřela okno.Tak se nalufovali čerstvyho vzduchu a krásně spali.No ale co je teda nejvíc zajímavy,že je teda vůůůůbec nepřešel apetit.Spíš právě naopak :grinning: :grinning: :grinning:
27. únor 2011 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, tak je dnes tak krásně. Byli jsme obrazit hřištata v okolí, hned mi to sluníčko zvedlo náladu:slight_smile:
@hannn Počkej, to jste došli pěšky do Vrahovic až od vás??? To jste si mákli, ne? Jsem ráda, že golfáč slouží a snad dopadnete dobře i na reklamaci. Postel jsme byli všudemožně okukovat, sbírali jsme info v obchodech a podle toho jsme pak koupili z netu. Je podle našich představ a byla v akci.
@edousek To je paráda, jak se máte hezky a jak všechno zmáknete. A je moc dobře, že jsou baštounci, aspon z nich budou kluci jak buci a ne žádní věchýtci.
28. únor 2011 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mysycka ahojík a jak vy? myslím na tebe, testovala jsi znovu?
28. únor 2011 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, tak nás sluníčko také vyhnalo ven...byli jsme od půl desáté do půl dvanácté. Jak píše Pajinka...taky jsme byli na hřišti. Tentokrát v parku. Ondra jezdil celou dobu na motorce...koupili jsme mu velké Enduro tak z něj od včera ještě neslezl :grinning: Kdyby tak to počasí chtělo vydržet... Mohly bychom na nějakém hřišti udělat někdy sraz těch našich rošťáků...
A co ta postel Páji? Jakou jste nakonec vybrali?

Na mysycku taky moc myslím...já cítím ve vzduchu dvě čárky :wink: :slight_smile:
28. únor 2011 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzik28 ahojík, taky jsem pro srázek, až bude hezky, teplo. říkají, že se má ještě vrátit zima:frowning2: Ta motorka je super, ta helma je nějaká "bořkovská" nebo jste pořídili kvůli bezpečnosti opravdickou? Já právě o opravdové uvažuji, k narozeninám štěpa dostane firstbike a je mi jasné, že na tom bude lítat ostošest, tak mám o něj trochu strach :confounded:
Postel nakonec uplně obyč, borovice, ale dýhovaná buk-takže se nám to bude dobře ladit se zbytekm pokoje, až mu budem v domečku někdy zařizovat nový pokojíček. Je k tomu zábrana, šuplík pod postel...
28. únor 2011 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte maminky, jak se daří? Tak u nás je to pořád stejné čekáme na pátek co nám řeknou doktoři, ale už s tím ani moc nepočítám, jelikož zatím všechny testy vychází negativní
28. únor 2011 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mysycka ale nééééé, to snad ne, to mě mrzí. Ale tak uvidíte, třeba se tam něco děje, ale bude to později...ještě nepropadejte smutku....a i kdyby nic, tak máte ještě tři vajíčka, ne?
28. únor 2011 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 To je helma co dostal k vánocům s nářadím...taková plastová, jak píšeš "bořkovská" :grinning: Ale nad opravdickou taky uvažuji, protože taky dostane k narozkám "velké" odrážedlo...
Bezva, že jste sehnali takovou parádní...

@mysycka Nevěš hlavu...já věřím, že to bude dobré. Uvidíš v pátek, určitě budou mít doktoři dobré zprávy...
28. únor 2011 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 no já teda už ani nedoufám, jen manžel mě pořád přesvědčuje, že to určitě bude ok, když nešpiním a pořád mě pobolívají ty prsa. No počkáme do toho pátku, co nám řeknou doktoři podle krve, jinak máme ještě dvě vajíčka
28. únor 2011 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzik28 no, hlavně ta cena byla super, i s matrací-a to je matrace s kokosovým vláknem atd a roštem a dopravou 6800
štěpa taky dostal na Vánoce nářadí a helmu:slight_smile:
28. únor 2011 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mysycka no, tak uvidíte..takže jste měli připravené 4vajíčka?já myslela, že pět..ale pořád je tu velká šnace...snaž se být optimista, ono ten smutek moc nepřidá
28. únor 2011 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 vajíček jsme měli 5 jen to jedno dost opožděné ve vývoji tak to se ani nezamražovalo, takže dvě. Snažím se, ale zase na druhou stranu nechci si dělat plané naděje
28. únor 2011 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mysycka jasně..ale ještě máte dva pokusy, dva mimísky...
28. únor 2011 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 Tak to je opravdu dobrá cena...tak ať Štěpímu dobře slouží. Budete ho na ni už učit?
28. únor 2011 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzik28 jj, smontujem a začnem. Začíná zase v noci darebačit, tak třeba, když nebudeme všichni v jednom pokoji, nebudem se vzájemně budit, tak to bude lepší...a navíc, postýlku máme malou 60/120 a hodně se do ní bouchá, tak toho třeba taky budí. Ale bojím se toho usínání, jak ho tam budem držet, aby z ní nevylízal :confounded:
28. únor 2011 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek