• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Prostějova a okolí. Přidejte se.

14. dubna 2015 
autor
Holky omlouvám se že vymýšlím ale co by jste řekly spíš na srázek po obědě?????Jen návrh :sweat_smile:

Denoušku a ostatní vy se srazíku neúčastníte????To tam budem teda ve třech jo?????
Zuzik ty asi nemůžeš co???
10. bře 2009 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Abi u nás je to po obědě špatný, spí od půl jedné do tří cca
10. bře 2009 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak to necháme na to dopoledne.Já jen že bych na zpět nemusela busem,ale vzal by nás táta. :slight_smile:
10. bře 2009 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky tak já na srazík nedorazím ale v pondělí budu ve městě celej den takže kdyby se někomu chtělo jít ven z dětičkama tak bych byla moc ráda.
pa pa
10. bře 2009 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak tedy čtvrtek 9 ráno..a doufám že se ještě nekdo přidá.....denoušku ty ses vůbec nevyjádřila na srazík....ještě jsi ani na jednom nebyla....,kristyan víme že nemuže ,peče ve velkém,to je jasné.Pak verdík...ten tu dlouho nebyl a renča taky ne....Zuzík asi nemuže,ale jestli se budeš cítit,budeme rádi.....
10. bře 2009 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
marti byla jsem na jednom :slight_smile: ale tam si zase nebyla ty :slight_smile:
a nejak to nebylo nejlepsi...nevim no...asi nejsem na takovy veci....a vojta byl nejakej nervozni......holky sou vsechny super ale ja sem se nejak nebavila.....ale fakt bez urazky chyba je ve me...a ve ct jdu ke kamosce sice az po 3 ale kvuli tomu ze vojta taky mezi 12 a 3 spi no.....

ale kdyby ste nekdy v lete chteli prijet do kostelce na zahradku tak budu rada :slight_smile:)
11. bře 2009 v 00:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Nazdárek,
denoušku ty sis tam pozvala nějakou kamarádku abyla si tam s ní a bavila si se převážně taky s ní.Tak se nedivím že to bylp divné.Pojeď jen s náma a uvidíš že je to v poho.,
11. bře 2009 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jo a co se týče Vojtíška je to normální,že když je miminko někde v cizím prostředí tak takhle reaguje,proto já jezdím hodně někam kšá aby se nebál cizího prostředí.V mateřince byl taky jak telátko a podruhé v pohodě.
11. bře 2009 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
to já nahodou se moc teším na zítra,Klárinka je mezi detma spokojená...včera navečer jsme šli v 5 ven....je fajn že je tak dýl svetlo už...a lítala s deckama u baráku..byla ve svým živlu....pak šla jakási 5 letá holčička,ta ji půjčila kočárek tak jezdila.....a nemohla jsem ji dostat domů po 6 hodině,to bylo slzavé udolí.Pak byla asi naštvaná,tak doma se vším mlátila atd :grinning: :grinning: .Takže Klárinka se moc těší.....už jsem ji to říkala...

Umí si zapnout DVd tak tam furt zapíná disco show Dády patrasové..a furt tancuje.takže je to u nás jak u kolotočářů....

Děnoušku a neříkej mi,že se ted Vojtíšek nevyhraje a ty s náma nepplkáš..vždyt se známe.....

Nepísneme verdíkovi na mobil že je zítra srázek jestli nechce dojít.....dlouho tady nebyla,tak aby neřekla,že neco prošvihla
11. bře 2009 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Marti já nemám číslo,ale jestli na někoho máš tak určo pisni ať je nás tam pěkná tlupa jako v létě to bylo super :grinning:
Já se taky moc těším.Chosínek je taky moc rád mezi dětma.Tento týden budeme víc v Pv jak doma.Dnes jedeme so solné a zítra za váma.V pátek jedem teda do konice a v uterý jsme byly taky v konici.NO výletníci hadra jo a v pondělí byl pepíček za kámoškou tady v přemkách.Má rád když je s dětma.No a hlavně nebude se pak bát ve školce.
11. bře 2009 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holčiny...ty jo...srázky jsou super....jsem se děsila toho, že až budu mít mimi tak nebudu mít s kým poplkat a tak...a snad budu mít...s váma, hurá hurá :grinning: :grinning: Nemám totiž tady nikde kámošku co by měla taky mimi, takže by to bylo na nic.
No ale každopádně ho ještě nemám a vy už všechny jooo...tak si nechci mezi váma připadat jak trubka, a taky se nějak vtírat nebo tak něco...
11. bře 2009 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,Zuzi ty jsi jak já,já jsem ještě ani na jednom srazu nebyla,protože mi připadne taky jako bych se vtírala,nebo tak........I když si myslím,že holky jsou úplně super :wink: .
11. bře 2009 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
abi kamaradka prisla az pozdeji nejdriv sem tam byla sama vis....a mohli jsme se bavit i s ni vsechny ale to je jedno ......
asi to proste neni nic pro me a presne jak pisou holky,,,vy uz se vsechny tak nejak znate tak bych se proste tak nejak necitila no.....
11. bře 2009 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
To určitě jsou, o tom vůbec nepochybuju...ale určitě si budou chtít povídat spolu... :sweat_smile:
11. bře 2009 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzi ja myslim ze jako by jsme se caskem zapojili vsichni do jednoho kola ze.....ale stejne bude zitra prset :sweat_smile:
11. bře 2009 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Zuzi kdyby jsme nechtěly tak tě nezvem.To je o tom že si pokecáme poradíme a pohrajeme s dětma.Naopak ty tam budeš jako třešnička na dortě.Všechny ti tiše závidíme. :grinning: Jestli se cítíš tak se dojdi pochlubit pupíkem
Normo to není žádný vtírání jestli máš čas tak taky zítra dojdi budeme rádi.Neznamená že jste přišly později tak že si vás nebudeme všímat.Tam plká každá mamina s každou.

Denoušku ty máš nějaký problém jo?????Ty která ses během týdne bavila se všema z tesca.No nevěřím.Jo a jinka jestli si dobře pamatuju tak ty si zakládala porodnici Prostějov kde jsme se většina sešly tak nevím proč se cítíš jak ti cvo došly později u nich je ta reakce oprávněná ale u tebe jí fakt nechápu.
Nám déšt nevadí máme pláštěnku a stejně jen přejdeme s busu do kavárny a pak na zpět :wink:
11. bře 2009 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No nic tak my se jdeme chystat za chvilku vyrážíme do solné.Dnes ještě malej nespal tak snad si tam schrupne a já si budu moct taky zarelaxovat :sweat_smile:
Tak papapa odpo.
11. bře 2009 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
hm no to je pravda no...ale tohle si zalozila ty :sweat_smile:
a vojta rano stava az o pul 10 a tak bych ho v 8 musela budit to teda nevim jak by to dopadlo vis...je to proste blbej cas..
11. bře 2009 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak holky...jste mě teda přesvědčily :grinning: :grinning: aspoň mrknu na prcky...taky mě to za chvíli čeká. Takže je to v 9 ráno? Ještě mi prosím někdo písněte kde mám na vás čekat...nebo možná vy na mě...podle toho jak budu stíhat :wink:
11. bře 2009 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojík,

Zuzi srazík je v devět před kavárnou (bývalý název je Lerk, jak se ted jmenuje nevím), je to naproti potravinám Modrý Lev.

Normo, denoušku holky určitě potvrdí, že já byla první srázek taky zaražená (normálně jsem ukecaná - viď. Marti :wink: ), ale holt mi to trochu trvá ze začátku. Takže Denoušku se nemusíš bát, komunikace se zlepší :wink:

Marti Verdíkovi určo napiš.
Holky a co ta Jiji, nevíte proč sem už nechodí? :frowning2:
11. bře 2009 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo Normo a vtírání to v žádném případě není, moc rádi vás uvidíme, aspoň bude mít Jarýsek stejně starýho kámoše.
11. bře 2009 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jéé Zuzi a nepůjdeme spolu,máme stejnou cestu....dáme si třeba sraz u hané v 8:45...hod? ale ty asi stím bříškem pojedeš budes radši...v klidk..jak chceš....holky už se těším....a dívala jsem se a srážky by mely ustat snad zítra a jak říká abinka,pláštenku máme na kočár a deštník sebou to snad zvládnem,když to zvládám v dešti s hafanem tak to zvládnu i bez nej...
11. bře 2009 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nám taky déšt nevadí, z parkoviště to přeběhneme s pláštěnkou, pokud teda nebudou pršet trakaře :grinning:
11. bře 2009 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,dočítám co jsem nestihla a omlouvám se, že jsem se neozvala dřív, nějak jsem nestíhala :frowning2:
v týdnu tu byla většinou nějaká návštěva, jednou jsme byli plavat s malým na bazéně v Olomouci a pak přišly takové dvě smutné zprávy a máme tento týden 2pohřby :frowning2: teta, ta byla už ,ale relativně stará 83let a pak ta víc bolestivější , kamarádka od dvou kluků podlehla rakovině a tak je mi z toho hodně smutno :frowning2:

zítra na srazík nemůžu, mrzí mě to, ale už delší dobu jsme domluveni s kamarádkou na oslavu prvních narozenin její dcerky a jedeme tam zítra na chvilku dopoledne , jinak bych určitě přišla, to já vás vždycky moc ráda vidím a hlavně jsem ráda, že Adámek je mezi dětma

včera tu byla renca se Sárinkou, konečně jsem malou zas viděla po delší době, je to kočenka a malá parádnice, bylo vidět, že i Adámkovi se moooc líbila :slight_smile: :slight_smile:

jinak malej Martinek od dadli už jsou doma a je ok, ale zas lehla dadli s hnisavou angínou, tak je to na prd, má ATB, tak snad ji brzy zaberou a bude ji dobře, když jsem s ní mluvila, byla hotová, říkala, že leží a je ji fakt bídně :frowning2:tak ta na sarzík taky nedorazí :frowning2:

kolci a marti mohli by jsme něco naplánovat něco na příští týden s dětma, zatím žádné akce nemám, promyslete to a písneme si, budu ráda, když se uvidíme už konečně :wink:

zuzik taky tě tady moc vítám, koukala jsem na foto, zda se neznáme, ale nejsi mi nijak povědomá, užívej si každičné chviličky s mimiškem v bříšku, je to nádherný, super je, že čekáš malého v létě a tak to bude fajn s kočárkem, takže další chlepeček nám taky přibude :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
četla jsem, že jsi psala, že máš polehávat a víc odpočívat, taky jsem to takhle prožila to moje těhotenství, už jsem nevěděla co mám chvilkama dělat a to jsem tak ležela od 25týdne, ale zvládli jsme to :wink: :wink:ke kterému dr chodíš, jestli se můžu zeptat?a je fajn, že půjdeš na srazík s holkama, tak pak napíšete kolik se vás sešlo

jinak jsem holky jiji potkala ve sparu, říkala že nestíhá :wink:

denousku no když ty na všem hledáš pořád nějaké výmluvy!!!!!!, přece se nikdo nikam nevtírá a já myslím, že jsme tu všechny holky fajn :grinning: :grinning: :grinning:, jsme maminky a vždycky si najdeme společné téma , každá se bavíme s každou a je úžasný pozorovat děti, jak si spolu hrají a zvykají si na sebe, možná některá z nás míň mluví, nebo se víc stydí v navázání řeči, ale podívej na Olinku(kolci nic ve zlým, to je sranda) :slight_smile: :slight_smile:no asi budeme muset dorazit všechny k tobě na zahradu jak bude teplo a konečně nás všechny poznáš!!!!!!!

tak se mějte hezky, zítra to bude určitě fajn na srazíku, myslete na mě v pátek, to budu hodně plakat, je ten pohřeb, pořád byla statečná a držela se, ale............ta zákeřná rakovina ji nakonec dostala :frowning2: :frowning2:
11. bře 2009 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Martinka, ráda bych s tebou šla, stejně půjdu pěšky...klidně se domluvíme teda na těch 8:45 u Hané. Doufám, že tam nebude víc maminek s kočárek, nebo budou mít ze mě srandu až je budu všechny oslovovat :grinning:
Zakřiknutá možná budu taky...ale jinak jsem taky ukecaná :wink: Jasně, že z vás mám trochu strach :grinning:, ale určo to bude dobrý...
Verdi, chodím k Feitovi...jinak odpočívání mě taky nebaví, pořád bych něco dělala....no ale snažím se. V pondělí jdu na kontrolu tak doufám, že už to bude dobrý...hrozně ráda chodím totiž na procházky. Hi hi hi a ty mi nejsi taky povědomá :grinning: Pracovala jsem v Ol, tak jsem se tady ani nějak moc nevyskytovala...
11. bře 2009 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ilčo v pohodě :wink: já to o sobě vím, že mi to chvíli trvá, tudíž to na sebe i prásknu ráda :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: , pr nechci vypadat jak "namyšlená" nebo tak něco
Ilčo, Marti jojo mohly bychom. Akorát teda mi v pondělí máme dětskou, v úterý mám školu a některý den nejspíš rehabku, ale tak bychom to mohli spojit třebas s tím dnem, který budeme mít rehabku.... Tento týden jdem v pátek, tak pak dám vědět a domluvíme se, jestli by se ten den hodil i vám ju. :wink:
11. bře 2009 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
gramatická vsuvka "MY v pondělí"
11. bře 2009 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte,jejda to než se dočte, to je jak ve škole, když chybíte a máte něco dohánět :grinning: :grinning: :grinning:

vítám Zuzika a pro všechny co mají obavy, že se neznáme, tak já ještě taky nebyla na žádným srazu / myslím že je nás holky většina, co jsem nebyli, tak by jsme se bát neměli :grinning: Škoda že nemůžu, jsem nemocná

holky po návratu z nemocnice jsem lehla s šílenou angínou, dnes je to 4-tý den co mám stále 39 teplotu, ve dne , v noci a od pondělí mam penicilín a až ted se mi začíná ulevovat. Nejvíc jsem měla strach o prcka, dobral v neděli antibiotika, aby to nechytl, tak jsem zavřená v jednom pokoji a vycházím jen s rouškou, vypadám jako debil, ale ten můj krk je samý hnis, povlak atd - tfuj. Babička chudinka každý den jezdí ráno v 7 h a stará se mi o prcka. Mám výčitky že ležím a ona lítá, ale ty 4 dny jsem vážne nemohla ani chodit, snad už bude líp.

za jak dlouho užívání antibiotik jsem pro prcka bezpečná , nevíte?? abych ho nenakazila.

jo a mám pozitivní působení nemocnice : prcek je hodnější , nevzteká se a poozooooor :grinning: spinkáme celou noc, poprve za jeho skoro rok -- hurááááááá - a nebo je to tím, že s ním ted nespím, pač jsem v té izolaci a on spinká jen s tatínkem , tak nevymrčuje, samozřejmě se tatínek čepejří, jak to umí :grinning:
11. bře 2009 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
krystian, pisla jsem ti poštu :wink:
11. bře 2009 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Super dadli.......tleskám....jak je Martinek šikovnej!!!No jasný pyšný tatka....co oni ti chlapi všecko dokážou :grinning: :grinning: :grinning: .
A myslím si že 4 den antibiotik by to chytnout nemel....myslímmy to tak jdnou říkali na pohotovosti...ale sleduji že vy jste pořád na hromadě...Já to musím zaklepat...ryma,chřipka nic už u nás dlouho nebylo..tuky tuky...

Verdíku tak to jsou smutné zprávy.....tak se drž v pátek.....rakovina je pekný svinstvo...človek když má roky už ve stáří,tak to berem jinak,ale když umře mladej človek a ješte po nem zustaly 2 bobánci..je to síla a nespravedlnost....HNUS!!!
Tak hodně síly posílám...

Zuzík..super jsme domluveni,v 8:45 u Hané a půjdeme spolu...kočárek máme tojkolku,šedé barvy s kytičkama...a bude tam sedet prdelka v růžové bundičce a já mám hnedou bundu zimní...tak snad se přihásíš.kdybych te nepoznala :grinning:
11. bře 2009 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek