• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Prostějova a okolí. Přidejte se.

14. dubna 2015 
Ahoj holky, tak užívejte na procházce sluníčka aji za nás - my, jak už sem předvídala, ležíme s horečkou a nachlazením k tomu :rolling_eyes: přejem pěkny odpoledne :slight_smile:
2. bře 2011 v 15:14  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červenci 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj lucka vstává a chodí za ruky, jinak už většinou spává jednou denně :slight_smile:
2. bře 2011 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice20 ahojda zdravím do Lutína :slight_smile: my teda ještě spinkáme 3krát denně a doufám že to ještě chvíli vydrží ale má teprve 5a půl měsíce. Ani by mě nevadilo kdyby spal míň přes den a víc v noci :sweat_smile: :dizzy_face: :grinning:
2. bře 2011 v 17:03  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červenci 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
no v noci spí Lucinka pěkně někdy už i celou noc, někdy teda přes den spi 2x ale většinou už teda jen 1 :slight_smile:
2. bře 2011 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@imila jej, tak to je blbé, ale třeba i to nachlateení je projevem toho očkování a třeba to zmizí rychle.
@janice20 tak to je šikulka, to štěpa byl a vlastně je pořád noční divočák...
2. bře 2011 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@imila Jejda,tak to je nám líto...ale třeba je to fakt jen tím očkováním a přejde to brzy :slight_smile: A nebo musí konečně přijít to jaro a sluníčko,ať ty nemoci ustoupí :unamused:
@janice20 Tak to je malá šikulka,my začali chodit až po roce....a divočáci teda jsme taky hlavně večer,i když včera jsme vyjímečně usnuli v mžiku a spali až do 9 ráno a to jsem ho ještě musela budit :slight_smile:
@pajinka29 Ahoj Pavli,tak jak se váš taťka včera měl,užil si to?A jak jste pak ještě bojovali sami?Nebo už byl doma,když jste došli?My šli jen na skok k našim ještě,ale malej vůbec s mamkou nechtěl být,furt mě hlídal a kontroloval....tak se docela bojím toho zítřejšího plesu :unamused: Uvidíme,jakej bude dneska,když budu u té holičky....ale moc růžově to nevidím :unamused:
3. bře 2011 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hannn ahojík...my došli v poho a večer nějak utekl, Martin dorazil až o půlnoci...ale bavil se prý dobře. Jinak štěpa usnul celkem v klidu něco před devátou a spal do osmi:slight_smile:
To se divím, že nechtěl s mamkou být. Neboj, asi to bylo nějaké chvilkové "poblouznění". Jsem zvědavá, co ti kamoška na vlasech vyčaruje a co na to řekne Mara.
Dnes má M dovču, tak jsme stěhovali pokojík a chystali místo na t u štěpovu postel-. Ale jště se neozvali, tak nevíme, kdy dorazí:frowning2:
3. bře 2011 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 Tak to je důležitý,že se bavil a taky aspoň na chvilku vypadnul z toho denního stereotypu :slight_smile: Mareček taky usnul okamžitě a už před devátou...asi byl nějakej vyjímečnej den teda :grinning:
No já nevím,on teď právě posledních 14 dní toto dělá pořád,jako by se z něj stával mamánek :unamused: Jinak jsem teda taky zvědavá,když to stříhat nechci a nic moc se s takovejma vlasama dělat nedá :unamused:
To je fajn,tak si aspoň užíváte den spolu :slight_smile: A vyšlo vám to místo v pohodě?Aha...a neříkali nebo neuvedli,kdy to asi tak b ude?? :slight_smile:
3. bře 2011 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hannn no právě tam psali, že to většinou bývá do pěti pracovních dnů a to je zítra..tak nevím:frowning2: vyšlo nám to hezky, tak jsme z toho měli radost:slight_smile: ted malej leží v posteli a ani za nic nehce spát..myslím, že taky reaguje nato, že je tady MArtin:frowning2:
3. bře 2011 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 Aha,tak snad se vám zítra ozvou :slight_smile: A kdy jedete do Kyjova,taky už zítra? :slight_smile: Jste šikovní :slight_smile:
Jj,to dobře znám :unamused: Já se toho taky teď každý odpoledne bojím,že nebude chtít spát...ale chytl Maru a do 10 minut spali oba :slight_smile:
3. bře 2011 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hannn no, zítra ráno jedem do brna-mám tam babičku a už jsme u ní hrozně dlouho nebyli a potom odtama do kyjova:slight_smile: Tak to bude všechno po cestě.
3. bře 2011 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 Tak to máte fajn a babička bude mít určitě radost :slight_smile: Tak si to užijte a odpočiň si,pozdravuj Štěpulu :slight_smile:
3. bře 2011 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hannn tak dnes opravdu volali, že dnes postel dorazí, tak ji přebere má mamka, protože my už tady nebudem a v neděli ji složíme. JInak včera odpo neusnul a večer usnul stejně až po půl deváté :angry: jsou to holt darebáčci k neutahání:slight_smile: Doufám, že máš radost z vlasů. užijte si ples a nějak to zvládnite v Syrkách.
4. bře 2011 v 07:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj tak mala je nemocná v noci se pořád převalovala a ráno zvracela a má teplotu
4. bře 2011 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 Tak to je super,pak dej vědět,jestli v ní Štěpula už hned v tu neděli spinkal a co na ni říkal :slight_smile: No,to je jak náš Marouš...člověk by čekal,že aspoň večer usnou dřív a nic... :grinning:
Jinak z vlasů mám radost,cítím se v tom dobře,rovnou mi to i naloknovala na ten ples,já tam šupnu akorát nějakou sponku nebo čelenku :slight_smile:
Děkujem,budeme se snažit :slight_smile: Vy si to taky u babičky a dědy užijte a odpočívejte aspoň trošku :slight_smile:
4. bře 2011 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojka tak kluci už jsou konečně draví,ťuk ťuk, ať to nezakřiknu! tak už jsme konečně byli taky si užít toho sluníčka.Fakt bylo mooooc krásně paráda....
5. bře 2011 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte holky, tak my jsme byly v pátek na kontrole vzali mi krev a dělali UTZ. Podle UTZ asi nic neviděl, nebo nic neříkal, ale říkal že to nemusí nic znamenat, zítra jedeme na kontrolní odběr krve a ve středu na kontrolu tak jsem zvědavá jak to dopadne. zítra dopoledne si budu volat pro výsledky krve tak uvidím no. Pořád ještě v sobě živím poslední jiskřičku naděje i když asi zbytečně
6. bře 2011 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mysycka ahojík, tak co krev? Dověděla jsi se nějaké pozitivní zprávičky? Moc bych ti to přála!
7. bře 2011 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pěkné odpoledne všem :slight_smile:
@edousek To jsem ráda,že už vám je dobře a užíváte si sluníčka a hezkého počasí,jaké bylo o víkendu.... :slight_smile:
@mysycka Ahoj,taky čekám na pozitivní zprávičky a taky bych ti/vám to moc přála!!
@pajinka29 Ahoj Pavli,tak jaký jste měli víkend a co nová postel? :slight_smile:
7. bře 2011 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hannn Ahojík, postel je složená, je moc hezká, máme z ní radost. skládali jsme ji včera večer, dnes jsem skládala ještě ten šuplík, martin tam musí ještě něco domontovat a hotovo. zítra ho do ni así dáme. Ale štěpa z ní má radost. Pořád na ni leze, nechce nás na ní nechat ležet...ale ono ho to přejde, až pochopí, že je pro něho a že jsme ho vyšoupli z ložnice:slight_smile:
Jinak jsme se měli dobře a co vy a ples? A syrky?
7. bře 2011 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 To jsem ráda i za vás a Štěpulu,bude se mu v ní určitě líbit :slight_smile: Takže od zítřka v novým pokojíčku,jo?Se máte :grinning:
My na plese dobře,bylo to moc hezký a dost jsme si zatancovali :slight_smile: V Syrkách dobrý v sobotu,v ne se to zase zvrhlo....takže máme opět tichou domácnost a abch pravdu řekla,už mě to každejch 14 dní moc nebaví :unamused:
7. bře 2011 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hannn jako jste se s Marou pohádali? nebaví tam jet co 14dní? To je blbé, že je to s nima tak naprd :angry: vím, že se to pak odráží na vztahu mezi manželi.
No, s tím pokojíčkem, doufám, že to klapne, v poslední době je nějaký mamánek, tatánek..pořád si nás hlídá, když jsme se v Kyjově na chvíli vzdálili třeba jen z pokoje, hned nás hledal...
7. bře 2011 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 No napřed jsem se pohádala s jeho taťkou,protože se napil a řval po mně jak po nějaké malé holce a řekl mi dost nehezký věci a hned na to s Marou,protože se mě nezastal,jako pokaždý,když jde do tuhýho a ještě mě pak seřval taky,že mám taťku poslouchat....no,spíš se hádáme co 14 dní,pokaždý,když jedeme od tama....asi ani na ten ples tam nepůjdu :unamused:Závidím vám,že máte s tchánovcema tak super vztahy :slight_smile: Ještě k tomu mě chytly nějak záda-kříže,ale taková bolest,jakou jsem snad ještě nezažila,nemůžu skoro chodit,mám úplně slzy v očích,když udělám krok a s malým v náruči ten krok ani neudělám :unamused:Asi si vezmu prášek a půjdu si lehnoout za ním nebo nevím :unamused:
Nás malej taky právě,nespustí z nás oči a nic mu neujde,včera zase plakal před kopelnou a nebylo možný ho dostat pryč :frowning2:

7. bře 2011 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hannn šmarjá, tak moc to bolí? nenachladla jsi někde? Nemáš zánět močáku nebo vaječníků? Ty jo, napil a řval na tebe? Proč? Co je to za burana? To si vůbec nedovedu představit, že by mi tohle udělal martinův tatka. Oni jsou fakt zlatí. A Maru bych taky kopla někam. Proč bys měla poslouchat někoho cizího a navíc opilého? jsi dospělá, vychováváš jejich vnuka a jeslti se jim něco nelíbí, můžou to říct slušně anebo to skousnout.
7. bře 2011 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 Jj,tak moc...to se mi ještě v životě nestalo :frowning2: Já vůbec nevím,ale na zánět to zatím nevypadá :unamused:
JJ,kvůli tomu pozemku,že ho Mara chce prodat jen kvůli mně a že mám kde bydlet,jenom jse blbá a nevděčná... :unamused: Přitom jsem nebydlela ani u nich,když už na to dojde... :unamused: Mám chuť ho někam kopnout,takhle je to totiž pokaždý,nezastane se mně nikdy...a dokonce jim tam ty papíry od pozemku nechal,že se prodávat nebude... :unamused:
7. bře 2011 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hannn to si děláš srandu? Za prvé, co se do toho jeho rodiče montují, pokud je ten pozemek jeho, za duhé, jak si to mara teda představuje? že budete žít celý život v podnájmu 2+1 ? když piřotm byste za ty penízky mohli ještě s nějakými dalšími bydlet ve svém a mnohem lépe??
7. bře 2011 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 Oni se mu montují do všeho,chtěli mu uzavřít životní pojistku,,když už jednu má a to jsem tak řekla,že nee,že si chceme udělat nějakou hromadnou a všichni 3,protože oi vždcky někomu naletí a to jsem tak blbá a neznám život....nevím,proč oni by nám měli uzavírat pojistky :unamused:
A jak si to představuje,netuším,protože mi mimojiné včera bylo řečeno,že se tam stejně vrátíme až tady babička s dědou nebudou,docela dost hnusný :unamused: A Mara na to neřekl půl slova,tak nevím,jak si to jako představuje...a když se ho na to zeptám,tak mlčí :unamused:
7. bře 2011 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hannn no, takže to vypadá tak, že by ho chtěli mít uplně u sebe a pod vlivem...pryč od nich...tak se na ně vyprdni, pořidte si hypotéku, jak ostatní neýž pořád poslouchat, že vám dali pozemek a vy si ho nevážíte atd..
7. bře 2011 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 No,kdyby nám ho dali oni aspoň.... :sunglasses: Já se ho na to včera ptala,jestli si teda vezmeme hypotéku nebo jestoi budeme celý život v podnájmu nebo pod mostem a na to mi taky nic neřekl.. :unamused:
7. bře 2011 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 Já si valím aspoň na chvilku lehnout,Pavli,je mi fakt mizerně :unamused: Užijte si odpoledne a nezlob se,že tě otravuju problémama....nějak se mi to vymklo z rukou :unamused: :slight_smile:
7. bře 2011 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek