• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Prostějova a okolí. Přidejte se.

14. dubna 2015 
@hannn ten je ale tula..je totálně pod vlivem..nechce si to s nima rozhádat...přitom by to nejraději udělal, jak ty..
7. bře 2011 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hannn neotravuješ, odpočin si a třeba se potkáme v týdnu. Zítra stejně cvičit nejdem. papa
7. bře 2011 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte holky, tak žádné pozitivní zprávy jsme se nedozvěděli, páteční krev negativní a zítra si budem volat kvůli dnešní krvi, ale myslím že už to bude jen formalita a ve středu si nechám ukončit neschopenku ať můžu jít aspoň do práce a aspoň nemumřeme hlady
7. bře 2011 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 Prášek mi pomohl aspoň trochu,Pavli,můžu aspoň chodit :slight_smile: Ale na cvičení se teda necítím rozhodně,jsem ráda,že zvládnu běžný věci :unamused: Teda,vůbec těm těhulkám,který trpí křížovýma bolestma nezávidím,je to hooodně nepříjemný a ještě s tak velkým bříškem :unamused: A jinak se rádi v týdnu potkáme,když půjdete na procházku a budete mít chuť,tak se ozvěte :slight_smile:
@mysycka Ahoj,jejda,to je špatný :frowning2: Teda to,že to nevyšlo hned...ještě máte další pokus,tak to rozhodně nevzdávejte :slight_smile: A řekli ti co dál nebo kdy se bude moct konat další pokus? :unamused: Aspoň třeba v práci přijdeš trošku na jiný myšlenky :slight_smile:
7. bře 2011 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mysycka jej, škoda..ale jak píše Hanka, není všem dnům konec. Ještě máte dvě krásná embryjka...

@hannn No, teda štěpa dnes byl tak luxusbě protivný...to už tady dlouho nebylo a ani nevím, proč. Jsem ráda, že prášek zabral. My jedem zítra se štěpou do Náměště podepsat něco stavitelům, už se začne:slight_smile: Máme čas ve středu odpo, co vy na to? A už se bavíte?
7. bře 2011 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 Ahojky :slight_smile: Jeeejda,takže sis s ním užila,jo?To Mareček je jaksi luxusně hodný poslední dobou,tak snad to nezakřiknu :grinning:
Jééé,tak to máte super...takže vám zůstane pův. projekt a všechno klaplo?To jsem ráda... :slight_smile: A za jak dlouho tak budete bydlet?Vím,že někdo bydlí za hvilku,někdo za pár let,tak nejsem moc v obraze :slight_smile:
Jj,taky máme čas,zítra by to šlo...má být krásně,tak snad bude :slight_smile:
8. bře 2011 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hannn no, zatím budou stavět jen základovou desku, ostatní se rozhodne později. Deska bude stejná tak či tak. bydlet bysme chtěli a taky měli nejpozději do konce roku 2012, ale tak nějak doufáme, že to bude dříve..
8. bře 2011 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hannn a co záda? Jinak dnes už je štěpa hodnější, ale asi má už orpavdu období vzdoru, na vše říká ne
8. bře 2011 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 Aha,tak aspoň tak,aspoň to trochu pokročí :slight_smile: A i tak je to fajn,to už máte v podstatě za chvilku :grinning:
Záda lepší dneska trošku...o podle včerejška teda o dost spíš :grinning: Ale furt to není ono :unamused: A je to ne řekne a pak se vším nebo s většinou souhlasí jak náš Marouš nebo s ním fakt nehneš? :slight_smile:
8. bře 2011 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hannn no, jak kdy a jak co..ale většinou to spíš říká jen z pricnipu, že slyší podle intonace, že je to dotaz..př. chceš pít? ne...chceš jít ven? ne..a přitom vím, že chce:slight_smile: a většinou s ním nakonec pohnu
8. bře 2011 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 Aha....malej taky právě kroutí hlavou,že ne vždycky,když se ho na něco zeptám a u toho se tak kulišácky směje a pak stejne jde nebo chce....někdy je to sranda :grinning: Ale mohl by se naučit už i jo :slight_smile: Teď se mi po půl hodině vzbudil a zase usnul,tak jsem zvědavá,jak dlouho bude spát :unamused:
8. bře 2011 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hannn jestli ho zase, chudáčka, netrápí zuby..a co vy dva? už jste se udobřili?
8. bře 2011 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 No možná i jo,ale nevím...tak přes den je zlatej :slight_smile: My dva furt stejný,takže neudobřili :unamused:
8. bře 2011 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hannn ojojoj.,.a dokážete být hodně dlouho na sebe naprudění? Aspon, že Maroušek je pusinka...
8. bře 2011 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 No já tady v tom docela jo...jde o nás 3,není to žádná prkotina a proto ě to štve ještě víc,že si se mnou o tom nedokáže promluvit naroviu a dělá jakože nic... :unamused: Jako když se pohádáme kvůli blbosti,tak se usmíříme v podstatě hned nebo dokážu přijít i já s omluvou,ale teď nějak nemůžu dokud nebudu vědět,na čem jsme :unamused: To vy se asi tak nehádáte,že? :slight_smile:
8. bře 2011 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hannn ale to víš, že někdy jo, ale většinou je to kvůli prkotině a přijde ten, kdo to většinou zavinil. Ale dlouho být naštvaní, to ne. Ale to je taky tím,že se neřeší nic zásadního. My ale jinak spolu asi umíme hodně dobře komunikovat. Aspon naše okolí nám to říká, takže na hádky není moc prostoru. A on se k tomu, jak to jako dál vidí s tím bydlením envyjádřil? A to chce druhé mimi?
8. bře 2011 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 Já už právě nejsem ani naštvaná,spíš mě to mrzí a jsem taková nějaká bloklá nebo jak to říct...nemám chuť se s ním bavit,když neumí zaujmout jasnej postoj...a taky by si mohl uvědomit,že jeho rodina jsme teď už i my s Marečkem :slight_smile:
Tak to vám závidím....to se máme ještě co učit :slight_smile:
Nevyjádřil...no právě....tady s nama plánuje mimčo,bdlení a tam s nima asi úplnej opak...a jak pak mám vědět,na čem jsem...kdyby se to stalo jednou nebo poprve,tak si to tak asi brát nebudu,ale tím,že se nás takhle nezastal ještě nikdy a vždcky to hrál na dvě strany,už fakt nevím,čemu věřit :unamused:
8. bře 2011 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hannn Hani, já si myslím, že je to celkem jasný, že je na vaší straně. Jen je ten poslušný chlapeček a neumí si to s ordiči rozházet a tak to na ně hraje. Podle toho, co jsi psala dovedou být nepříjmení a chce mít od nich v klid, tak dělá, že s nimi souhlasí. Prostě zbabělec. Ale s váma to myslí vážně.. Měli byste si ale promyslet to byldení, než půjdete do druhého mimi. Přece jen, už ted se tam tak tak vlezete..
8. bře 2011 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 Já poslední dobou fakt nevím....ale taky si to vykládám tak,jak píšeš a živím v sobě naděje :slight_smile: Zbabělec je pořádnej,to jo... :confounded:
Jj,já vím....já bych do druhého mimča takhle nešla... :unamused: Nemáme vlastní bydlení ani zázemí,natož místo...a určitou sumu vyhazujeme stejně do cizího,takhle to dál jít nemůže :unamused: Bylo to původně přechodné řešení na rok,kdo ví,co se z toho stane teďka... :unamused:
8. bře 2011 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hannn tak se prostě vybodnite na pozemek, ty se vybodni na syrky, nejezdi tam, at si nakašle, když se tě neumí zastat a pořádně si promluvte, jak s bydlením. Léto se vám blíží:slight_smile:vlastně léto je na jarní mimi skoro pozdě...
8. bře 2011 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 Tak,to je aspoň řeč! :slight_smile: Budu se snažit,protože nějak neumím v takové nejistotě žít :slight_smile: A taky co bych dala za další miminko :slight_smile:
Pavli,já povalím,malej se tam jaksi vrtí už...zatím pa a zítra si kdyžtak písnem :slight_smile: A děkuju :slight_smile:
8. bře 2011 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hannn není zač a zítra odpo s vámi počítáme na prochajdě. Ještě si písnem sms k upřesnení místa a času, ale vidím to zase tak na tu čtvrt na pět
8. bře 2011 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 My taky,těšíme se a s časem souhlasíme :slight_smile: Místo je mi v celku jedno,klidně někde,kde to budete mít blíž :slight_smile: Zatím pa :slight_smile:
8. bře 2011 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak holky, musím se pochlubit, štěpánek mi usnul dnes poprvé ve velké posteli a dokonce jsem u něj ani nemusela být. Sice ze začátku pořád vylízal, tak jsem ho "za trest" dala zpět do malé a jak řval, abych ho dala zpět do velké:slight_smile: Má i nové povlečení s krtečkem a plyšáky kolem...tak se mu to asi líbí:slight_smile:
9. bře 2011 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, po dlouhe dobe vas zase zdravim :slight_smile: Kdyz mam chvilicku, kdy si muzu na chvilku bucnout se Sebikem, tak ji vyuzivam, stejne tak, kdyz prijede na tyden tchyne na hlidani :slight_smile:) a internet pak hodne sidim. Zrovna vcera jsem byla v poradne, mimi roste tak, jak ma a dostalo dalsi jednicku :slight_smile:, stejne jako na prvotrimestralnim screeningu na genetice ve FNOl. Na 5.4. jsme objednani na ultrazvuk ve druhem trimestru a ja uz budu moct zacit nakupovat huraaaa...uz nam prozradi, jestli je to chlapecek, nebo holcicka :wink: Jinak venku zacina byt nadherne, to slunicko tak tahne ven, ze jsme tam se Sebikem porad :slight_smile:), i kdyz teploucko jeste moc neni, ale huraaaa..jaro uz tuka na dvere :slight_smile: A me snad i diky tomu prechazi ty cpaci se touhy, kdy mam chut na cokoli a kdykoli :grinning: Dnes jsem ve meste nakoupila nadherny ovoce a uz ted po obede mam chut :slight_smile:)
9. bře 2011 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 pavli, tak to je parada a Stepanek je sikulka :slight_smile: My zaciname premyslet, jakou postel vybrat. Za chvilku, uz to tak vypada, se budeme stehovat, tak chceme Sebikovi taky poridit do pokojicku postel pro veliky kluky :slight_smile:
9. bře 2011 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lusyen juj,tak veliké gratulace k mimískovi. Jsem moc ráda, že je vše tak jak má, když tě hned na začátku tak postrašili...Teda, toto letí, to už budeš ve 20tt? A na ten druhotrimestrální screening půjdeš taky do FN, nebo ti to udělá primář?
Takže vy už tak finišujete, to je super. A jak to zvládneš s bříškem to stěhování, půjde to? ASi všechno v klídku, postupně.
9. bře 2011 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 Pavli,to je super zpráva...jste moc šikovní :slight_smile: Tak snad se mu tam bude líbit už i večer a vy budete mít po starosti :wink: My dneska pro změnu nespíme,jak máme doma tatínka,takže ho vzal Mara ven,cosi potřeboval si koupit do auta nebo co,tak že mu třeba usne po cestě...ale dneska se mu prořezala špička špičáku,tak možná i proto :unamused: Procházka dneska platí? :slight_smile:
@lusyen Ahoj,taky po dlouhé době zdravím a jsem ráda,že jste s miminkem v pořádku :slight_smile: A co si přejete víc,chlapečka nebo holčičku?Asi hlavně zdravíčko,že,ať už je to cokoli :slight_smile: A jména už máte vybraná?
Jinak je tam fakt už konečně hezky,taky jsme furt venku :slight_smile: Malej mi stejně ani doma nevydrží...ale když je tak krásně,tak to ven člověka táhne samo a nemusí se ani nijak přemáhat :slight_smile:
9. bře 2011 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hannn ahojík, no, snad mu to vydrží, ale myslím, že večer to bude horší. Ale dnes jsem tady sama, MArtin je pracovně do zítřka v Německu, tak si ho taky sama zpacifikuju a myslím, že to bude lepší. Dnes ráno jsme byli venku, byla jsem namlsaná z okna, přišlo mi, že je tam krásně, ale teda zima:frowning2: Takový studený vítr, brrr
9. bře 2011 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 Tak to určitě zvládnete i večer a podle mě to fakt půjde líp,protože já když jsem sama s malým,tak je to 100 a 1 :slight_smile: Jo?Mara mi tvrdil,že nefouká...ale to je normální :grinning: My teď máme na teploměru 8,tak se už docela těším,z okna to vypadá fakt hezky :slight_smile:
9. bře 2011 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek