• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Prostějova a okolí. Přidejte se.

14. dubna 2015 
@hannn no právě, fakt jsem si říkala, jak to bude super prochajda a normálně mi byla zima, musela jsem si dát kapucu, jaký studený vítr foukal:frowning2:a dokonce jsou u nás u domu i nějaké mraky, tak jak slibovali, že odpo přijdou:frowning2:ale ven se těším!!! Co v parku na tom hřišti?
9. bře 2011 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 Teď čučím z okna,že se nám tu hýbe celkem dost strom a mraky už taky vidím...ale slunko ještě furt svítí,tak aspň něco... :grinning: Taky se těšíme...dobře,budeme tam :slight_smile: Malej tam chodí s naší mamkou,tak tam snad vydrží a nebude utíkat...ho jak člověk zavře,tak je konec :unamused: :grinning:
9. bře 2011 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hannn tak je pak vypustíme do toho středu na trávu a než se dostanou z jednoho konce na druhy, tak třeba i pokecáme:slight_smile:
9. bře 2011 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 Jj,to snad jo :slight_smile: Včera jsme šli parkem do města,abych Marečka mohla pustit chodit a bylo tam už dost lidí na bruslích,tak to byl docela adrenalin,protože malýmu se to hrozně líbilo a furt za nima utíkal...takže ten střed to jistí :slight_smile:
9. bře 2011 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hannn fakt?:-/ no, tak to bude adrenalin, protože jak štěpa vidí "kola", tak se nezná:frowning2:
9. bře 2011 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 Tak třeba dneska jich tam tak moc nebude,když fouká...jj,všimla jsem si minule,jak byl celej pryč z toho :grinning:
9. bře 2011 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hannn :grinning: jo,třeba fakt jezdit nebudoua když to nepůjde, tak půjdem někam jinam..
9. bře 2011 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 Však uvidíme,poradíme si :slight_smile: Já valím Pavli umýt nádobí a čekat na ty dva,beztak malej neusne :unamused: Pa odpoledne :slight_smile:
9. bře 2011 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hannn
@pajinka29 holky, leti to, leti, i kdyz zatim s velkym briskem nelitam :wink: Ale doufam, ze tentokrat se mi ho podari vypestovat, uz mam koupeny tehu dziny, tak to brisko do nich potrebuju :grinning: Je to tak, Pavli, za mesic budu ve 20tt. a na ten ultrazvuk pojedeu znovu prim. Hyjankovi do Olomouce. Je moc fajn a hlavne je moc sikovnej :wink: Holky, kdybych vam psala, ze bych si neprala k Sebikovi holcicku, tak bych si vymyslela :wink: I kdyz vubec nechci, aby to znelo jako rouhani. Hlavne at je miminko zdravy a v poradku, jen pokud by to nebyl dalsi ulicnik, ale treba ulicnice :grinning: , mela bych k tomu jejimu holcicimu svetu malinko bliz....jako kazda holka :wink: Jmena jeste vybrany nemame, teda "pracovni verze" je Sofinka nebo Sofik :grinning: Rikam si, ze vybereme po tom ultrazvuku a treba me napadne rovnou neco tam, jako se Sebikem :grinning:
9. bře 2011 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lusyen jj, tak to jsme dvě. Taky tak nějak bych možná raději holčičku, jestli se zadaří, abych měla partačku k sobě. Stěpa pořád lítá za MArtinem, nářadí atd..a já chci taky někoho. Ale na druhou stranu, vím,ž e kluci si aspon víc pohrajou a budou partáci a taky nbude moct nosit spoustu věcí po štěpánkovi:slight_smile:
Jsem ani nevěděla, že ten screening se dělá v Ol ve Fn. Já myslela, že to dělá jen dr. Polák.
9. bře 2011 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 pavli, jsem moc rada, ze se nam to tak povedlo a prestehujeme se driv, nez ja pofrcim do porodnice :slight_smile: Uz mam slibenou partu pomocniku, tak to tak vypada, ze ja budu z "kapitanskeho mustku" rozdavat "povely" a nakonec se usadim k bezkofeinovymu kaficku u nas v novym doma :slight_smile: Jen jsem tak v rychlosti preletela poslednich par stranek a zahlidla jsem, ze vy uz taky zacinate :slight_smile: Tak vam drzim palecky, at mate stesti na firmu, remeslniky a vsechno jde jako po masle :slight_smile:
9. bře 2011 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lusyen no, zatím jen základovou desku, pořád nevíme, jeslti klapnou ty dotace..ale tak nějak věříme, že do kocne tohoto riku bude hrubá stavba hotová. To je fajn, že budete mít pomocníky. To pak bude rychlovka. A co úpravy terénu,taky to dáte hned nějaké firmě, nebo zahradu budete řešit až někd ypozději?
9. bře 2011 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 Pavli, ja jsem zase nevedela o Polakovi, rekla mi o nem az kamaradka, ktera se k nemu chysta :slight_smile: Ja jsem byla i se Sebikem na genetice ve FNOL a jsem tam moc spokojena. Dokonce, takova perlicka, u Polaka se pry plato okolo 1200Kc, ve FNOL na zaklade doporuceni od obvodniho gynekologa nic. Vim, ze clovek v tomhle pripade otazku penez neresi, ale jako takovy maly bonus k uzasne peci...proto to uvadim :slight_smile:
9. bře 2011 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 jj, ti kluci jsou na auticka, montovani a opravovani vseho moznyho a s holcickou by se clovek zase tesil treba na peceni kolacku a buchet :grinning:
Zahradu jsme zadali jednomu mladymu sikovnymu architektovi, kteryho nam poradili ti nasi stavari :wink: Ten zna toho, ten zas toho... Udelal nam navrh, ktery se nam libi a i s odrenyma usima se vlezeme do rozpoctu, tak to vezmeme jednim "vrzem", jak se rozjari, zacneme :wink: Chystame i zahradni domek s grilem, tak vas pak pozvu na kaficko...prdolatka muzou behat po zahrade a my muzeme chvilku sedet :grinning:
9. bře 2011 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lusyen aha, to je docela dobré vědět, až to budem potřebovat...navíc, ani nevím, ejstli by mě polák vzal-on to bere tak, že je tady už ten Bilík, jako jeho pobočka a k tomu by semi asi nechtělo:slight_smile: A jak to tam probíhalo, v klidu? Nějaké čekání nebo tak?
A domeček je podle představ? Nebo došlo k nějakým problémům, kt se musely v běhu řešit?
9. bře 2011 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lusyen Holky,jen jsem ještě nakoukla a já u Poláka neplatila na doporučení od gynekologa taky nic.... :slight_smile: Ale samozřejmě to člověk za to miminko dá,když je to potřeba :slight_smile:
9. bře 2011 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hannn já taky ne, ale to bylo až v tom 20tt, ale v tom 12tt se asi platí
9. bře 2011 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lusyen ty jo, takže i se zahradou, to je super. Aspon budeš moct v klidu postavit kočár ven, sebík tam taky bude lítat a nebudeš ztrácet čas procházkama, místo toho si budeš moct odpočinout nebo něco dělat doma. a to,že jste se s tím vešli i do rozpočtu je paráda
9. bře 2011 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hannn vidis, Hani, to musim kamaradce rict, ona tam byla, a i kdyz ji posilala jeji obvodni gyndr., tak platila zhruba tuhle castku...zajimavy. Ted se chysta s druhym mimcem a zase k nemu, tak jsem zvedava.
9. bře 2011 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29
@hannn
ju, ju, ten druhotrimestralni screening ve 20tt.se neplati nikde, ten prvotrimestralni ano, proto me prekvapilo, ze ve FNOL za nej nic nechteji
9. bře 2011 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lusyen @pajinka29 Aha,tak to ať nedělám zmatky...já tam taky byla až v tom 20tt :unamused: Tak možná,že ten první se teda platí...já vím,že v Brně třeba se platí všechno do začátku do konce,každý vyšetření,takže tady mi to právě přijde fajn,i kdybych ty penízky za to vyšetření dát měla...ale možná taky záleží na více faktorech,třeba i na pojišťovně nebo tak,to netuším,jak to je :unamused:
Čtu o domečku a tiše závidím,budeš to mít fakt parádní :slight_smile:
Tak a teď už fakt jdu :grinning:
9. bře 2011 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 mozna budeme jist chvilku jen rohliky, ale budeme to mit najednou :grinning: A mas pravdu, ze mi to pomuze v tom, ze nebudu muset pokazdy na prochazku, ze ta zahradka to vezme obcas za me :wink: i kdyz ja s kocarkem chodim rada, tak budu urcite litat po venku jako se Sebikem :slight_smile:
9. bře 2011 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
9. bře 2011 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lusyen a sebík už poslouchá? chodí za ruku nebo tam, kam chceš? Jestli jo, tak to budeš mít v pohodě, bude velde tebe na odrážedle a budete to mít jednou ranou-on i ty i mimísek budou spokojeni. a s tím jezením rohlíků-my to máme tak, že budem splácet třicet let, tak snad ty rohlíky nebudem jíst celý život:slight_smile:
9. bře 2011 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hannn
@pajinka29 holky, poletime se Sebikem ven :wink: zatim se mejte krasne a brzo nanapsanou :wink:
Hani, za to "zavideni" Te pozvu nejen na kafe, ale i opecenyho burta :grinning: :wink:
9. bře 2011 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 neposloucha a za ruku nechce, paji, vetsinou ma v planu jiny smer, nez ja :grinning:
9. bře 2011 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lusyen :grinning: klasika. tak papa
9. bře 2011 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lusyen Jééé, ahoj, bezva, že ses ukázala....doufám, že se ti daří dobře a těhulkování je v pohodě. Myslela jsem na tebe kde je ti konec :slight_smile:
Přeji ti ať je to ta holčička... :wink:
U Poláka se ten první screening platí, já to mám ještě čerstvé...Platila jsem 1400 kč, ale pojišťovna Metal Alliance mi proplatila 1000 kč, takže to bylo za 400 kč. S Ondrou jsem ještě platila celou částku. Ale samozřejmě toho nelituju...jen když slyším, že je to někde zadarmo tak mě to spíš štve, kvůli principu a tak...prostě někde jde jen o prachy (viz. doktor Polák). Ono to tam i tak vypadalo, za 5 minut jsem byla venku (možná míň). Navíc mě s Kristýnkou tak dohukal, že jsem si myslela až do toho velkého ultrazvuku, že bude postižená :angry: :angry:

Musím vás při troše času pořádně dočíst...pěkný den
10. bře 2011 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj tady prší mala je zdrava a ven se stejnak nedostanem...když tam tak lije
10. bře 2011 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzik28
@pajinka29
@hannn hezky dopoledne, holky :slight_smile: Kvuli tomu destiku venku jsme dnes doma a oba se Sebikem varime :slight_smile:) Ja bolonsky spagety a masicko se zeleninou, Sebik si umelym nozikem "pizla" chleba a papriku a micha si to v misce dohromady se susenou fazoli :grinning: Prisla na me varici manie, tak jsem se pustila do vice dobrot a mozna nakonec neco i upecu :slight_smile:) No ale to se uvidi :wink:
10. bře 2011 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek