• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Prostějova a okolí. Přidejte se.

14. dubna 2015 
Dobrý večer,holky! :slight_smile:
@pajinka29 Ahoj Pavli,tak to jste šikovní...asi zpíváš hezky :grinning: Mně teda v so taky usnul při zpěvu,ale asi to spíš nemohl poslouchat :grinning:
O víkendu bylo nádherně...dneska sice taky,ale jelikož jsme byli celý den v Syrkách,tak nic moc jako vždy :unamused: A jak se vám líbilo na pozemku,je to tak,jak si představujete?
Jinak zítra cvičit nejdeme...malej má trochu rýmu...není to rýma klasická,nevím,jak to nazvat...spíš taková suchá,že chvilku dýchá jakoby přes nos,ale nic mu neteče,nic neodsajeme a při spánku taky dýchá normáloně nosem...tak nevím,ale nechci to riskovat :unamused:
@audeo Ahoj,já se za Dostála přimlouvám,je úžasnej :slight_smile: Akorát mi říkal,že už nebere nový pacientky :unamused: Na Baláka jsem taky slyšela chválu,zbytek moc neznám... :unamused:
14. bře 2011 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@audeo Ahoj, já chodím k Dostálovi a jsem naprosto spokojená, akorát už nebere nové pacientky.
14. bře 2011 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ikopretinka Ahoj, na internetu píšou, že v Prostějově můžeš rodit od 34tt. Inkubátor mají jeden.
14. bře 2011 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ikopretinka Po odborné stránce je asi super, ale prostě je takový studený čumák, nebo působí namyšleně. Já se s ní potkala několikrát na porodnici a byla taková. Ale třeba ke svým pacientům je jiná. Nevím.
15. bře 2011 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hannn Hani, my ve cvičení taky nebyli, měli jsme tu kamarádku s prckem, tak jsme byli na hříšti, když za náma dojela až z Mořic.Jinak o víkendu sjme stihli udělat všechny potřebné přípravy, vykopali elektřínu atd a už je to zapojené, ted to jen ve čt dodělá CEZ. Jinak tam už byl vykolíkovaný náš dům, tak to bylo super, procházeli jsme se po obýváku, ložnici atd...už prostě máme představu, ak bude na tom pozemku veliký, kolik nám zustane zahrady atd...
JInak jsme byli o víkendu taky na Hloučeli s krosničkou, malej byl nadšený a taky jsme jeli porpvé pouličkou, ten valil oči:slight_smile: Tak celkem pěkný víkend. A co vy v Syrkách? ZAse tichá domácnost?
15. bře 2011 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jitulik24 díky. Všimla jsem si, že máme podobný termín. Já mám 12.5. dle MS i ultrazvuku. :wink: :grinning:
@pajinka29 to jo , to sedí. Máma od ní přešla k Balákovi, kvůli tomuto. Já k ní chodím a jsem s ní spokojená. Je fakt, že teď , co má svou ordinaci se změnila, je taková přístupnější a víc komunikuje. Dřív toho měla asi hodně a nestíhala, tak byla odměřená, někdy nevrlá. JInak po odborné stránce mi přijde dobrá a stará se o mě.
15. bře 2011 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ikopretinka jj, však právě píšu, že po odborné stránce asi super..ale působí tak jak působí. ale to neznamená,ž e je špatná.Jiní se smějí a když dojde na věc, tak ti nepomůžou. Hlavní je, že se na ní můžeš spolehnout po odborné stránce.
@ikopretinka
@jitulik24 budete mít květnátka, to je prima čas na mimi. Stěpánek se narodil na konci dubna a paráda. Venku teplo, pohodové slunečné procházky s kočárkem, mín oblíkání
15. bře 2011 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ikopretinka a jinak, proč myslíš, že budete potřebovat inkubátor? jeslti straší z předčasného porodu, tak si z t ho nic nedělej. Moje kamarádka musela od 30tt ležet a nakonec přenáší:slight_smile:
15. bře 2011 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 já před 2 roky samovolně potratila v 17tt , odtekla mi zničehonic voda. A ted jsem musela ležet celý první trimestr kvůli špinění a pak po 20tt znova , protože je mimi nízko. Tak uvidím, snad to vydrží ještě chvíli.
15. bře 2011 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ikopretinka neboj, to už bude ok...právě ta kamarádka má mimi taky moc nízko, hodně jí tlačí na porodní cesty a nakonec se stejně drží tak dloho..ono, někdy ty mimča dělají vše po svém:slight_smile: když vydržíš do tho 35tt, tak to bude už uplně super
15. bře 2011 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 říkám si právě, že ty dva týdny by to vydržet mohlo. Je to ale o nervy.
15. bře 2011 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
neboj, dva týdny je už nic..a i kdyby náhodou, tak by to prcek taky zmákl..jen bys musela rodit v OC. A víte, co čekáte?
15. bře 2011 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 mě právě doktorka kdyby něco posílá na obilňák, protože prý v Ol to není ono, že tam leda s každým šibují. Podle ultrazvuku ve 20tt mě říkal Bilík, že podle něj holčičku a podle Polzerové někdy v 28tt to prý taky na ni vypadá.
15. bře 2011 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ikopretinka no vidíš, tak to budeš mít výbornou péči. Tak to asi bude holčička, když se oba shodují:slight_smile: A holčičky jsou zralejší než chlapečci, jsou to větší bojovnice...
15. bře 2011 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 to jo. Jen je to dost daleko, ale co by mi vadilo, tak prostředí, soc.zařízení je společné na chodbě a návštěvy jsou povoleny jen 2h. denně a nesmí vůbec na pokoj. Jinak prý porodnice dobrá, něco jako v PV.
15. bře 2011 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ikopretinka až tak? to jsem si myslela, že jako vyhlášené pracoviště budou mít lepší zázemí. já si na PV taky nemůže stěžovat.
15. bře 2011 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 taky jsem tomu nevěřila. Ještě prý Bohunice jsou pěkné, ale od tamtud převážejí mimi právě na Obilňák. Mě se taky v PV líbilo, je to tam pěkné a nové, vyhovovalo mi to tam.
15. bře 2011 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ikopretinka Já mám zatím termín podle MS 27.5 a podle UTZ 20.5, ale ještě jdu teď v pondělí na UTZ, tak se to zase upřesní :slight_smile:. Já jsem před dvěma lety přišla o miminko ve 21tt z ničeho nic jsem se otevřela a tím pádem potratila :pensive: . Teď jsem od začátku na rizikovém, ale naštěstí je zatím vše v pořádku. Také čekáme holčičku :grinning:. Co se týče Polzerové, tak tu jsem potkala jednou a úplně mi to stačilo :confounded: .
@pajinka29 Také si říkám, že jsme si lepší dobu na narození mimi nemohli vybrat :grinning: . Kdyby bylo venku jak je dnes, tak to by se jezdilo s kočárkem, už se na to strašně těším :grinning:
15. bře 2011 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, to snad ani není možné, takové hrozné zkušenosti...uplně mě z toho mrazí.
15. bře 2011 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jitulik24 vyšlo nám to dobře. Bude to fajn doba a navíc, já si nedokážu představit, že bych musela ležet třeba celé léto. Aspoň to bude za mnou přes zimu a léto bude už super.
15. bře 2011 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 jsem ráda, že tohle smutné období mám za sebou, bylo to hrozné :frowning2: . Hlavní je, ať se malá narodí zdravá a porod proběhne bez problémů
15. bře 2011 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ikopretinka jj v 35 stupňových vedrech by se mi s břichem nechtělo tahat s ležet musí být ještě horší.
15. bře 2011 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jitulik24 už si připadám jako troska :grinning: . nemám žádnou sílu. Když jdu do sprchy, tak jsem K.O., za chvíli mě bude manžel nosit na prohlídky a do porodnice mě bude muset taky odnést. No a představa těch 35 stupňů, no brrrrrrrr
15. bře 2011 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jitulik24 takže taky holčička? přijde mi, že letos se rodí samé holčičky, aspon mým známým jo:slight_smile:
15. bře 2011 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ikopretinka Když jsem se dívala na tvé fotky, tak jsi huběňoučká, to zase tak hrozné být nemůže, ne? :slight_smile: . Já jsem byla slon i před těhu, takže teď je to mazec i když jsem přibrala jen to břicho :grinning: . Před chvílí jsem se byla projít a myslela jsem, že mě to břicho převáží dopředu :grinning:
@pajinka29 taky, taky :grinning: . Kamarádka čeká v dubnu chlapečka. Když jsem byla na testech na cukrovku, tak jsme všechny, co jsme tam byly čekaly holčičku :slight_smile: . Hold si bude moct Štěpánek vybrat nevěstu :grinning: :wink:
15. bře 2011 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak to tady trochu pročítám a s tou Polzerovou nemužu nějak ohodnotit, já sem u ní byla jen jednou když měl muj dr. dovolenou a tak rychle sem ji nepoznala a pak sem na ní narazila ještě jednou v porodnici ale s toho taky nemužu soudit :dizzy_face:
Jinak chodím k Balákovi a ten je moc fajn, jediny co mi vadí a zhodla sem se na tim s hodněma holkama co k němu chodí, že si nabral moc pacientek a ted když k němu člověk jde tak je to všechno strašně narychlo a uspichany. Když sem byla těhotná, šla sem tam vždycky s několika otázkama ale než sem je stihla položit tak už sem byla venku :grinning: Tak držim pěsti at jsou mimi ok. A opravdu máte krásný termín na porod. Já rodila v září 2010 a celé léto sem měla super trnutí v nohách hlavně jak byly ty pařáky kolem 35 stupnů. to kdybych mohla tak bych spala s nohama v lavoře s ledovou vodou :grinning: :wink:
15. bře 2011 ve 14:34  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červenci 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 Tak aspon se bude lip hledat nějaká slečna pro toho miho lumpika :grinning:
15. bře 2011 ve 14:37  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červenci 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
@imila tak tak, apson bude mít výběr, jestli ho teda vůbec bude nějaká chtít:slight_smile: takovýho divocha:slight_smile: A co váš monitor, už ok?
15. bře 2011 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jitulik24 koukám podle fotek, že už máte pro Karolínku pěknou výbavičku:slight_smile: Jinak moc hezké jméno, taky jsme měli ke štěpánkovi Karolínku
15. bře 2011 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@imila tím jsem myslela toho našeho divocha..:slight_smile:
15. bře 2011 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek