• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Prostějova a okolí. Přidejte se.

14. dubna 2015 
@imila Ahoj, já to vidím i u Dostála, tam je také pořád plno. I když se na něco zeptám, tak mi vždy odpoví. Jen mám pocit, že sestřičky od obou doktorů nepatří zrovna k těm nejpříjemnějším, ale těch pár minut, co probíhá poradna se to dá zvládnout :slight_smile:. Jo a štve mě ten stroj na měření, všichni čučí jaké tam má každá z nás hodnoty. Kdyby byl někde bokem kde je víc soukromí, tak mi to nevadí, ale tak :confounded:. Já jsem tedy těhu v těch vedrech nebyla, ale po celou dobu, co ta vedra byla se mi strašně motala hlava, fakt šílené :rolling_eyes:
15. bře 2011 ve 14:47  • Odpověz  • To se mi líbí
@pajinka29 už máme takřka vše nakoupené. Od neděle začneme chystat pokojíček a bude hotovo :slight_smile: . Nám se to jméno také moc líbilo, to bylo jediné jméno na kterém jsme se s manželem shodli. Kdyby jsme čekali chlapečka, tak by to byl boj. I tak budeme muset nějaké jméno do papírů napsat, tak nevím jak to dopadne :sweat_smile: .
15. bře 2011 ve 14:50  • Odpověz  • To se mi líbí
@pajinka29 Zatim sme žádnej další poplach neměly (ťuk, ťuk) ale malej už začíná cestovat po postýlce tak uvidím jak dlouho tam ten monitor ještě bude :sweat_smile:
15. bře 2011 ve 14:55  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červenci 2014  • Odpověz  • To se mi líbí
@jitulik24 jo tak to s tím strojem plně souhlasím - je to tam vyřešený docela dost blbě a ještě tomu cpát desetikačku :unamused: A pak jako bonus si tě dovnitř zavolá sestřička s dalšima dvěma pacientkama a chce po tobě předevšema odšpuntovat moč na kontrolu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Prostě bomba :dizzy_face: .
15. bře 2011 v 15:02  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červenci 2014  • Odpověz  • To se mi líbí
@pajinka29 Jo a páji, já říkám - určitě je lepší divoch než nějakej zakřiknutej záprtek. Já když sem byla malá tak sem měla ze všeho hroznej strach a byla sem spíš takovej samotář, což není moc ok, tak se ted modlim aby to ten náš prcek po mě nezdědil- proto se ho už ted snažím zapojovat mezi děti a chci s ním chodit do ruznejch kroužků pro mimi.
15. bře 2011 v 15:07  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červenci 2014  • Odpověz  • To se mi líbí
@pajinka29 Ahoj Pavli,tak to je super...teď už hurá do stavby :grinning: A s tou kamarádkou dneska jste to měli taky fajn,bylo fakt nádherně :slight_smile: Já jsem si stejně říkala,že budeme chodit už jen,když bude nějak škaredě...přijde mi škoda být zavření ve cvičení,když je venku tak krásně :grinning:
Marečkovi se dneska prořezal druhej špičák dole,tak byl zase nervózní a nechtěl spát,tak jsem ho vzala do kočárku a nakonec jsme zůstali venku celý odpoledne :slight_smile:
Jinak Syrky....povyprávím,až se uvidíme...klasika :unamused:
@jitulik24 Jj,Dstál má taky narváno,ale jak říkáš,vždycky odpoví a vyhoví :slight_smile: Jen ta sestra :confounded: Ale dá se to přežít :grinning: A Karolínka je fakt hezké jméno,brala bych ho též...i tu holčičku :slight_smile:
Hlavně ať jste zdravé,holky :slight_smile:
15. bře 2011 ve 20:03  • Odpověz  • To se mi líbí
@hannn se nám nějak rozpršelo, zrovna jak naschvál, když potřčebujeme, aby na stavění svítilo sluníčko:frowning2: Jinak štěpovi roste poslední stolička na jedné straně, na té druhé to má taky nalité, tak to bude brzy a budou zbývat poslední dva zuby a snad už budou konečně celé prospané noci:slight_smile:
16. bře 2011 ve 13:54  • Odpověz  • To se mi líbí
@mysycka ahojík, jak se vede? Jaké jste dostali další info? kdy dojde k druhému pokusu?
16. bře 2011 ve 13:55  • Odpověz  • To se mi líbí
a co jinak, holky, jak se máte v takovém počasí?
16. bře 2011 ve 13:56  • Odpověz  • To se mi líbí
@pajinka29 Hojík...no jo,jak naschvál,jakoby nemohlo začít až večer aspoň ať můžeme ven :unamused: Snad přítí týden hlásí zase hezky,teď i o víkendu podle předpovědi nic moc :unamused:
Chudáček,ty ěcka s tím vytrpí...my máme teď 16 zoubků,takže zbývají ještě 2 spičáky nahoře a 2stoličky....ale teda s těma se netrápil tak,jak teď s těma špičákama :unamused:
Dneska máme jít se známýma na pkec ke Koníčkovi později odpledne,aby mohl i malej,tak jsem zvědavá,jestli z toho vůbec něco bude :unamused:
@mysycka Ahoj,taky na tebe myslíme a čekáme na info :slight_smile:
16. bře 2011 ve 14:00  • Odpověz  • To se mi líbí
@hannn takže vy už máte ty druhé stoličky? Taky mám pocit, že ty špičáky byly nejhorší. To byl štěpa fkat protiva a nespal, ted je to celkem ok. Tak to máte fajn s tím KOníčkem-mareček tam bude štrádovat od stolu ke stolu. Uplně ho vidím, jak se culí a cupká:slight_smile:pusinka
16. bře 2011 ve 14:05  • Odpověz  • To se mi líbí
@pajinka29 Jj,máme....to bylo ten týden,jak nám vechny vylezly :grinning: Mareček má právě taky problémy se spaním,ale jen s tím poledním,večer usíná parádně...zatím teda než se objeví nějaké další období :grinning: A vy už teda spíte jak velcí kluci sami v pokojíčku na velké posteli,jo? :slight_smile:
No já ho taky právě vidím...a z pokecu moc nezbude :grinning: Co vy máte v plánu?Asi nic moc v takovým počasí,že? :unamused:
16. bře 2011 ve 14:09  • Odpověz  • To se mi líbí
@hannn aha, tak to jo. Ano, spinká jak frajer ve velké posteli a sám. Ani mi nepřijde, že by mu to nějak vadilo,ž e není s náma v pokoji. Když se v noci vzbudí, tak za nama přicupitá, já ho odvedu zpět, jsem tam s ním nějakou dobu a pak odejdu. My asi nic, budu vařit, když je tak škaredě. ASi to tak bude až do víkendu s tím počsím, takže budem koukat na pohádky, knížky atd...ale bude to opruz..ale dnes ráno jsme ještě stihli dojít ven:slight_smile:
16. bře 2011 ve 14:12  • Odpověz  • To se mi líbí
@pajinka29 A ty pokoje máte hned vedle sebe nebo slyšíš ho?I když asi ani není potřeba,když už si sám přicupitá,že?Mareček dneska poprve sám slezl z naší velké postele,takže taky svým způsobem pokrok :grinning: Akorát u pohádek ho ještě neudržím :unamused: Jinak jsme taky dnes byli ještě venku,aspoň,že tak :slight_smile:
Co budeš vařit dobrého? :slight_smile:
16. bře 2011 ve 14:16  • Odpověz  • To se mi líbí
@hannn máme je hned u sebe, je mezi nimi jen stěna a dveře, ty máme večer a noci vždy otevřené, aby zvládl po tmě docupitat. A většinou ho slyším už v tu dobu, jak leze z postele:slight_smile: takže ho stihnu na půl cesty k nám a vrátím.
16. bře 2011 ve 14:22  • Odpověz  • To se mi líbí
@hannn Koupila jsem vepřovou pečeni, tak nějaké plátky, ale nevím, jak? dáš mi typa? Třeba jaké koření dáváš atd?
16. bře 2011 ve 14:23  • Odpověz  • To se mi líbí
@pajinka29 Tak t je dobře vyřešené,to se mi líbí :slight_smile:
Jejda typa,to asi nedám...já to pro malýho s kořením ještě nějak moc nedělám právě...akorát je dobrá naložená v kremžské hořčici a bazalce,to dělám s opékačkama a je to dobrý :slight_smile: Jinak pak pro malýho to spíš podusím na šťávě s rajčátkama a paprikou a dá se to s těstovinama nebo rýží,to chutná hlavně mně a malýmu teda ale :grinning: ...jinak pro nás dělám nějčastěji jen normální steak s černým nebo čtyřbarevným pepřem.... :unamused:
16. bře 2011 ve 14:26  • Odpověz  • To se mi líbí
@hannn taky to tak děláme...a co je jinak u vás nového? co budete dělat o víkendu? A platí stará varianta hledání domečku v okolí?
16. bře 2011 ve 14:29  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojte holky, jsem ráda že na mě myslíte, opravdu to potěší :slight_smile:. No v pátek dorazila MS tak od té doby bereme prášky na růst sliznice a 22.3 jdeme na kontrolu 10tý den cyklu tak teprve potom budeme vědět kdy bude další pokus, záleí na tom jak naroste ta sliznice.
16. bře 2011 ve 14:30  • Odpověz  • To se mi líbí
@mysycka aha, takže možná hned další měsíc? A co v práci? jak se dívají na případnou neschopenku, když jsi měla strach, co na to řeknou?
16. bře 2011 ve 14:32  • Odpověz  • To se mi líbí
@pajinka29 Mně už právě chybí úplně inspirace na to vaření,je to furt dokola :unamused:
O víkendu jedeme nejspíš se známýma do Syrek na ten vinařský ples...malýho ale nechám tady mamce :slight_smile: A v neděli hned po obědě přijedem,protože bráchova Terka slaví narozky :slight_smile: CO vy máte v plánu?
Pavli,abych pravdu řekla,tak snad ani jeden už nevíme,co platí a co ne,furt se v tom tak nějak plácáme :unamused:
@mysycka Aha....a je možný,že ta sliznice naroste třeba během měsíce nebo to trvá dýl?A pozná to normálně z UTZ,jo?Tak budeme držet pěsti,ať je to co nejřív :slight_smile: A do práce chodíš?
16. bře 2011 ve 14:33  • Odpověz  • To se mi líbí
@hannn tak to máš fine, takže si v klidu užiješ ples a maroušek bude taky v klidu u babičky. A Mara ti nijak nevyčítá, že ho nenecháš hlídat jeho rodičům?
Vy jste ale tulíci..měli byste řešit, léto se blíží kvapem
16. bře 2011 ve 14:36  • Odpověz  • To se mi líbí
@pajinka29 Jj,t jo...Neee,nevyčítá...tak on vidí,že tam není tak v klidu jak tady u mamky,takže to nijak neřeší a je rád,že je malej tady :slight_smile:
No já se právě snažím hledat to nelepší řešení,protože Mara furt vymýšlí možný i nemožný a hlavně má furt nna všechno čas a myslí si,že to nějak dopadne samo :slight_smile:
16. bře 2011 ve 14:43  • Odpověz  • To se mi líbí
@pajinka29 No já povalím,Maruš už mi hopsá na klíně :slight_smile: Zatím se mějte hezky a hezký zbytek odpoledne :slight_smile:
16. bře 2011 ve 14:43  • Odpověz  • To se mi líbí
holky sliznice vlivem podpory léků mohla narůst už během MS takže transfer možná ještě tento měsíc. Jinak neschopenka mi zůstala tak v práci nevím ať si říkají co chtějí :slight_smile:
16. bře 2011 v 18:00  • Odpověz  • To se mi líbí
@mysycka Aha,tak to zní nadějně :slight_smile: Má pravdu,přece se nebudeš nervovat ještě s tím,co říkají v práci....potřebuješ klid a pohodu a máš na to nárok!! :slight_smile:
16. bře 2011 ve 20:03  • Odpověz  • To se mi líbí
@hannn to jo, je pravda že jsem měla docela strach z toho co by mi asi v práci řekli. No včera jsme v tescu potkali našeho ředitele výroby a tvářil se skoro jako bůh pomsty, ale co. Měla jsem vycházky a hlady kvůli němu taky neumřu :slight_smile:
17. bře 2011 v 10:54  • Odpověz  • To se mi líbí
@mysycka Přesně tak,nejlepší je se tady v tom na všechny vykašlat....ostatně co ti můžou,že :grinning: Já přemýšlela dneska,že bych tam zajela s malým busem...ale už se mi přestává nějak chtít :unamused: To počasí je naprd :unamused:
17. bře 2011 ve 13:19  • Odpověz  • To se mi líbí
@mysycka jj, přesně tak, mimi je důležitější, než práce...a potřebuješ být v klidu a ne se stresovat, tak pěkně odpočívej, at to tentokráte klapne!!!!
@hannn taky chcem do tesca, tak se tam třeba potkáme.
17. bře 2011 v 16:19  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj nestačím vás dočítat mala mi usíná přes poledne a pak kolem 17h a večer pak nemuže usnout tak dnes sem ji kolem té 17h nedala spát a pujde večer místo 21h v 20h spát :wink:
17. bře 2011 v 19:16  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek