• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Prostějova a okolí. Přidejte se.

14. dubna 2015 
@janice20 nojo, jsou to darebáčci...já. co si tak pamatuju v tovm ěku taky štěpkovi zrušila večerní spánek a usínal mi potom ráno kolem desáté, tak na hodku a půl a potom kolem dvou hodin, tak do čtyř a pak musel do půl osmé vydržet:slight_smile:
17. bře 2011 v 19:26  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, to bylo teda dnes počasíčko :rolling_eyes: Malej to teda bral zatim v poho a snad oželel i dnešní procházku a ještě ke všemu zrovna když je trochu zdravej tak položila chřipka mě :frowning2:
Tak at se vám nemoci vyhýbají obloukem :slight_smile:
17. bře 2011 ve 20:12  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červenci 2014  • Odpověz  • To se mi líbí
jen ted Lucinka usíná kolem jedenácté ráno a a spí tak do jedné hodiny odpoledne :slight_smile:
17. bře 2011 ve 20:13  • Odpověz  • To se mi líbí
@imila dnes tu pršelo jen dopoledne a odpoledne tak do třech tak pak sme šli smalou ven
17. bře 2011 ve 20:14  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice20 jojo ale pak už mě bylo docela fakt blbě, tak sem to pro dnešek s procházkou zabalila i když pak přestalo pršet. Zítra jestli bude venku líp tak se taky pujdem projít at se malej vyvětrá i kdyby mě to mělo skolit :angry:
17. bře 2011 ve 20:21  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červenci 2014  • Odpověz  • To se mi líbí
njn já doufám že zítra pršet nebude pac celej den doma mě to neba
17. bře 2011 ve 20:33  • Odpověz  • To se mi líbí
dobrý ráno malá vstávala v 6h na kojení a ted ještě spinká :wink:
18. bře 2011 v 08:04  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice20 tak to je zlatíčko hodné..to my už vstáváme zhruba rok kolem šesti ráno...to je něco na mě, ochrapu :cry:
18. bře 2011 v 11:26  • Odpověz  • To se mi líbí
@pajinka29 njn tak někdy mi spinkká tak do 7h a někdy se jí zadaří takhle no :wink:
18. bře 2011 v 19:50  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,to počasí je fakt děs už :unamused: Je to fakt tak na ty nemoci.... :unamused:
My dneska měli dopoledne návštěvu,takže to malej doma taky přežil a odpoledne jsme byli v Olomouci nakupovat,ale to teda bylo něco na něj,všude chtěl chdit,utíkal nám,vztekal se...no celej on :grinning:
@pajinka29 Ahoj Pavli,tak brzy?To by bylo taky něco na mě teda...i když nám se to teď posunulo tak na 8....ale taky čekám,že v létě nebo už jak začne svítit slunko,tak budeme vzhůru dřív...už se nemůžu dočkat teda :sunglasses:
18. bře 2011 v 19:54  • Odpověz  • To se mi líbí
@hannn u nás ve čtvrtek pršelo do 15h a včera celej den a dnes nepřší zatím tedaale je zataženo ale chvílama se mi zdá jak kdyby se začínalo vyjasnovat tak uvidíme ale přece jen doufám že nebude pršet- chtěla bych vzít malou ven když včera nebyla :slight_smile:
19. bře 2011 v 08:51  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice20 Taky chodíte ven co nejvíc to jde? :slight_smile: Já jsem teď poslala s malým manžela-po obědě totiž jedeme do Brna a pak tam d jeho rodné vesnice na ples,tzak musím chystat chuťovky a vařím a do th se ještě snažím vyprat a pozuklízet aspň trochu...ale z okna to vypadá hezky,máme 8 stupňů a svítí sluníčko :slight_smile: Tak uvidíme,s čím přijde,jestli je tak hezky jen za oknem nebo i ve skutečnosti :slight_smile:
19. bře 2011 v 10:36  • Odpověz  • To se mi líbí
jo to víš já zdřívějška nejsem zvyklá být celej den doma tak jdem radši ven když to jde, teta má 1a pul starou holčičku a nechodí s ní vubec ven to čeka vždycky až k ní přijde babička aby tu malou vzala ven,zato my smalou sme venku co to jde,... :slight_smile: my tady máme jen 6 stupnu a není tam zs tak špatně sice je zataženo ale ujde to :slight_smile:
19. bře 2011 v 11:33  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj dívám se že tu 2dny nikdo nebyl...no my jdem s Lucinkou ven dnes je tam pěkně
21. bře 2011 ve 13:25  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice20 Ahoj,no o víkendu to tu je vždycky slabé :wink: Já teď konečně uspala toho našeho raracha,jak je doma taťka,tak vůbec nechce po obědě spát a furt jen dovádí :unamused: Ven půjdeme ale taky,jak se vyspinká :slight_smile: Tak si užijte procházku :slight_smile:
21. bře 2011 ve 13:58  • Odpověz  • To se mi líbí
jj, už tu dlouho nebyla @zuzik28 nebo edousek nebo lusyen...asi nás všechny prcci zaměstnávají:slight_smile:
21. bře 2011 v 15:11  • Odpověz  • To se mi líbí
@hannn to malá mi už spinká jednou denně po obědě a zatím jěště teda spinkává v kočárku :wink:
21. bře 2011 v 17:31  • Odpověz  • To se mi líbí
njn ja si jdu zavolat na tu brigadu ohledně rozdávání letáku :wink:
22. bře 2011 v 08:44  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice20 Teda. ty jsi akční. Jen u vás v Lutíně? Asi pěkně prochajdou s malou, že? A jak tam valstně bydíte? sami s manžou, nebo i rodiči, v domku nebo bytovce?
22. bře 2011 ve 12:00  • Odpověz  • To se mi líbí
@pajinka29 jj v jen v Lutíně no volala sem tam a v Lutíně je to rozdávání letáku už obsazeno jak se to uvolní tak mi zavolá....nemám manžela a ani nežiju s otcem malé on se jí ani do rod.listu nenapsal a s malou bydlíme u rodiču v domku. no tak mám mateřskou 3800kč tak si trochu nějak chci přividělat
22. bře 2011 ve 12:50  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice20 To je paráda,malej mi taky dřív spával po obědě v kočárku a přes jaro léto to bylo super vyrazit na procházku a jen tak se kochat :slight_smile:
No jinak vidím,že to nemáš nijak jednduché...taky se začnu o nějakou brigádku zajímat,vypadá to,že budu muset :unamused:
22. bře 2011 ve 13:06  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice20 aha...tak to máš těžké...promin, že jsem do toho tak rýpla, nechtěla jsem
22. bře 2011 ve 13:13  • Odpověz  • To se mi líbí
@hannn budeš muset hledat brigádu? Japak to?
22. bře 2011 ve 13:14  • Odpověz  • To se mi líbí
@pajinka29 Penízky jsou potřeba....kéž by to bylo ale něco,co bych zvládla s malým :unamused:
22. bře 2011 ve 13:20  • Odpověz  • To se mi líbí
@hannn no právě, s dětma toho moc nejde. I když, MAroušek je zlatý...třeba bys mohla učit at, on by si v klidu hrál a ty bys tam měla klienta. Já taky přemýšlím a právě nad tou aj, ale s tím rozdílem, že mě by štěpu někdo hlídat musel, protože s ním by t nešlo
22. bře 2011 ve 13:26  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice20 jinak jsem koukala na fotky Lucinky na picasawebu a je to moc hezounká holčička, taková modrá kukadla
22. bře 2011 ve 13:28  • Odpověz  • To se mi líbí
@pajinka29 Taky jsem přemýšlela nad tou aj...to bych snad zvládla i s ním :slight_smile: Nebo i ty letáky by se daly...sice by to asi s ním zabralo víc času,ale šlo by to...
22. bře 2011 ve 13:30  • Odpověz  • To se mi líbí
@hannn no, ty letáky by nebyly tak finančně produktivní. Aj si nasolíš za hodoinu min 150kč, to za letáky za stejnou dobu rozhodně nemáš a ještě chodíš v deští po venku, tady budeš pěkně v klidu v teple a ejště si budeš udrzovat svoje znalosti
22. bře 2011 ve 13:43  • Odpověz  • To se mi líbí
@pajinka29 No tak to každopádně :slight_smile: Ale asi bych brala cokoli :slight_smile:
22. bře 2011 ve 13:49  • Odpověz  • To se mi líbí
Dneska jedeme se štěpánkem do náměště vlakem. MArtin tam už bude kontrolovat stavbu, tak my za ním přifrčíme, aspon bude mít štěpánek zábavu. Vlakem ještě nejel...ale určitě se mu to bude líbit, jen, jeslti vydrží sedět 30min:slight_smile:
22. bře 2011 ve 14:24  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek