• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Prostějova a okolí. Přidejte se.

14. dubna 2015 
@hannn no ale ted jak už sedí ataka nemá fusak v kočáře tak chce si furt sedat ale stejnak nakonec usne :wink:
22. bře 2011 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 to je v poho tos nemohla vědět :wink:
22. bře 2011 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
22. bře 2011 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 @hannn to já hledam za ten přivýdělek cokoli abych nemusela pro malou zhánět hlidání :slight_smile:
23. bře 2011 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte holky, tak jsme byly v pondělí na kontrole byla nám opět zvýšena dávka estrofemu na 6 tabletek denně a v pátek další kontrola. Snad to bude ok a příští týden bude další transfer ať už to máme za sebou a miminečko před sebou
23. bře 2011 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mysycka takže už příští týden? TO už musí vyjít!!!!!! a působí na tebe ty hormony nějak negativně? Jeslti ti třeba není špatně, nebo netloustneš nebo tak?
23. bře 2011 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 no možná příští týden pokud bude sliznice v pořádku. Nepociťuju, žádný negativní účinky, možná únavu, ale nevím jestli je to těma lékama. Jsem ráda, že to jde tak celkem rychle, protože už mě to doma nebaví tak to chci mít za sebou a když to vyjde budu sice doma dál, ale bude to mít smysl :slight_smile:
23. bře 2011 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mysycka Ahojky,to jsou dobré zprávy,že by to mohlo být už příští týden :slight_smile: Tak snad zítra kontrola dopadne dobře....a jinak doma mě to taky nebavilo,ale jak se budeš mít na co těšit,tak tě to bavit začne :slight_smile:
24. bře 2011 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hannn díky, je mi jasné, že když otěhotním, doma mě to bavit začne, protože to moje sezení doma bude mít smysl, ale takhle mě to fakt nebaví. No každopádně dám zítra vědět jak jsme dopadli a co nám řekli a uvidíme, snad se budeme brzo těšit na miminko :slight_smile:
24. bře 2011 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mysycka držím palce :slight_smile:
24. bře 2011 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
díky a jak vy jinak? Mareček je hodnej? koukala jsem na Fb na fotky je krásnej a viděla jsem i nějaký grilování v Krumsíně, znám to tam mám tam babičku :slight_smile:
24. bře 2011 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mysycka My jinak řešíme co bude až nám tu skončí podnájem,protože už bychom chtěli do svého...jen to furt ne a ne vyřešit,takže máme spíš takové hádavé období :unamused: Jinak děkujem za pochvalu,teda hlavně Mareček děkuje samozřejmě :grinning: Je moc hodnej,divoch a má občas svoji hlavičku a vzteká se,ale to asi každej...jinak je fakt zlatej :slight_smile: My tam máme moc dobrý kamarády,zrovna na příští víkend jsme tam pozvaní i s malým :slight_smile:
A vy bydlíte přímo v PV? :slight_smile:
24. bře 2011 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mysycka koukám, že je ten svět malý:slight_smile: všichni všechno znají:slight_smile: :grinning:
24. bře 2011 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak výlet do Námště se nám vydel, malý seděl jak pěna, vlak se mu moc líbil, tam jsme kromě pozemku ještě koukli do zámecke zahrady a prošli jsme se v lese, paráda. Už se těším, až tam budeme bydlet. Ten vzduch je tam skvělý, ptáci zpívají..to budou nedělní rána na zahradě s kafíčkem:slight_smile: Ale do té doby dlouho:-/ a moc práce před náma.

Jinak já jsem chytla nějakou uklízecí mánii-asi tím jarem, potřeba vyklidit hnízdo:slight_smile: Okna umytá, vysávání atd...ale do poliček a regálů se mi teda moc nechce:frowning2:
24. bře 2011 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 To jsem ráda,že se vám výlet vyvedl :slight_smile: A doufám,že tomu našemu rarachovi se zítřejší výlet do OL bude též líbit...zítra má být ještě hezky,tak si to snad užijeme a vypadneme z toho každdenního stereotypu :grinning:
Pavli,ten čas než budete v domečku uteče jak voda,uvidíš :slight_smile: A jinak na stavbě probíhá vechno tak,jak má? :slight_smile:
Mě to chytlo taky Pavli...s Marečkem jsme vytřídili zimní věci,vytřídili 2 komody,dneska ještě velkou skříňa včera jsem si koupila hyacinty a krokusky,ať se mi t tu trošku oživí :slight_smile: Jinak okna a záclony chci nechat až na Velikonoce,ale mohly by být už teď,prtože jsem d toho nějak hrr a to by se mělo využít :slight_smile:
24. bře 2011 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hannn :grinning: taky si chci vysadit květináč jarních kytiček, to hned zvedne náladu:slight_smile:
24. bře 2011 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 Jj,včera jsem byla s kamarádkou ve městě,tak jsem si nakoupila i takový ty zapichovací ozdoby do květináčů a je to paráda :grinning: Ještě si pak chci zasít nějaký proso,oves nebo něco a do toho vajíčka a slepičky...ale ještě nevím,kde to vezmu :grinning:
24. bře 2011 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hannn tak vyprosíš v Krumsíně, ne? Taky mám ráda tady tyhle serepetičky...ono to hodně ten byt oživí..a já teda obecně miluju kytky...to je pro mě snad nejlepší dárek. a co v Olomouci? jen tak, nebo někam konkrétně? Na celý den?
24. bře 2011 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 No jestli mají,musím se poptat...a vždycky na to zapomenu :slight_smile: Já si právě říkám,že bychom tak i s malým měli program na jedno dopoledne nebo odpoledne...ať mi jakože pomůže,to pro něj bude něco...včera nemohl husu v květináči strávit,jak si s ní chtěl hrát a teď už ji jen hladí :grinning:
Já taky kytky miluju,zvlášť ty jarní :slight_smile:
No ti dva se chtějí mrknout na oblečení,takže asi Olympie a pak nejspíš náměstí...Asi na půl dne...uvidíme,jak to s Marečkem půjde :slight_smile:
24. bře 2011 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hannn tak to jo...nám právě štěpa taky vyndává všechno z květináčů:frowning2: takže odzobené květináče jen na parapetu. Takže s ním budeš sadit, jo? Tak to bude něco, to bude program na celý den a potom ještě dva dny uklízet:slight_smile:)
24. bře 2011 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 My právě parapety nemáme :unamused: Jen úzké,max. na orchidej a to taky čekám,kdy spadnou :grinning: No budu se snažit...možná že to ale uděláme někdy u našich na chalupě....nebo i doma...jsem zvyklá po něm uklízet furt....občas si říkám,jestli má u nás to uklízení vůbec smysl :unamused:
24. bře 2011 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hannn jj, taky mě to s tím úklidem štve. Jsem klasická váha, mám ráda kolem sebe pořádek a to s ním aboslutně nejde:frowning2: jsem pak jaknějaká furie, kteá ječí, když se někde něco vylije nebo tak..ale mě to nebaví pořád uklízet. Včera jsem si nalakovala nehty a než jsem skončila s uklidem-nádobí, žehlení, vysávánía td..tak byl lak pryč:frowning2: to je prostě zmar
24. bře 2011 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 To jsi jak moje mamka :grinning: Ta jde každý den z práce s tím,že musí uklízet...a já ačkoli jsem vodnář,mám pocit,že jsem v tom po ní...až si za to někdy nadávám,protože jsem pak taky nervózní a řvu :confounded:
To znám no...já měla dneska uklízecí dopledne,k tomu vaření,pračka,žehlení...a teď,po 2 a půl hodinách,co jsou chlapi doma,je tu zas bordel :unamused: Ale nechci se nějak vymlouvat,ale v tom maličkým 2pokojovým bytě fakt stačí pohnout polštářama na sedačce a už to vypadá jak kutloch :frowning2:
24. bře 2011 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hannn to ti věřím...máš v tom pravdu..takže kluci byli spolu venku a ty jsi měla na to klid? já právě ještě uklízím třeba při štěpovi-dnes jsem mu pustila krtka a stihla jsem umýt aspont y dvě okna a ted, mezi tím psaní a jeho spaním jsem nalakovala podlahy-máme tu staré parkety, tak aby aspon trochu vypadaly..
24. bře 2011 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 Jj,ale jinak taky uklízím i s malým...ale když si ho vezme Mara,jsem za t ráda,protože on mi ještě u pohádky nebo něčeho nevydrží a furt se mi do toho plete,chce uklízet se mnou a to pak uklizeno stejně ani není...a okna s ním umývat nemůžu,protože tu máme všechny místnosti otevřený,teda krom pokoje,ale už ho vidím,jak je zavřenej v obýváku a čeká než to umeju :grinning:
Koupelnu většinou taky umývám,když spí a žehlím taky...nebo večer u tv....ale když je potřeba,udělám s ním skoro všechno :slight_smile:
24. bře 2011 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hannn no právě se štěpou toho moc nejde...toho krtka jsem mu dala jen proto, že jsem mu to hodila na pc, kt máme v obýváku a umývala jsem taky okna v obýváku, kdbych je umývala v jiné místnosti, tak by u něho neseděl..prostě pořád ho mám za zadkem, jak se říká..sám si nehraje, pořád jen kolem mě poskakuje
24. bře 2011 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 Mareček si hraje sám dokud nezačnu něco pro něj zajímavýho dělat,to pak chce taky a je mi fakt za zadkem,jak říkáš...
No nic,já se pro dnešek loučím,jdu zase do nemocnice,dokud Mara malýho může pohlídat,protože ho tam tahat nechci :unamused: Pěkné odpoledne a děkuju!!!
24. bře 2011 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hannn není zač..papa
24. bře 2011 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hannn to já umývam podlahu i když je Lucika vzuru a taky ju mám kolikrát za zadkem nnnejvíc se jí líbí když zametám a u pohádky vydrží tak max.10minut
24. bře 2011 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
jde někdo na v sobotu na závody v lezení po 4? do ochaná?
24. bře 2011 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek