• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Prostějova a okolí. Přidejte se.

14. dubna 2015 
@janice20 :grinning: nene, to bysme nevyhráli, čtyři už nás nebaví. jen po dvou...vy jo? Aktivně se zúčastnit?
24. bře 2011 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj jdem tam je to od 7měsíců a do 11měsíců ale loni tam byli i děcka už co měli rok a nebo něco málo přes rok a bylo to taky do 11měsícu :wink:
24. bře 2011 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice20 Podlahu s ním taky umývám,to je v pohodě :slight_smile: On spíš utíránjí-prach,sklo,cokoli...sebere hadru,jiná než ta moje se mi nelíbí a pucuje se mnou :grinning:
neee...ale slyšela jsem tom...jen si to nějak nedokážu představit,jak dítě poleze jedním směrem k cíli a bude poslouchat na slvo,kam má lízt...ale může t být sranda :slight_smile: Vy jdete?
24. bře 2011 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hannn jj jdeme tam no dívala sem se na facebooku na ochana tam a bylo tamm video jak to malí tam leze a rodiče před ním chrastěj klíčema aby rychle lezlo do cíle, no a zítra už jedem :slight_smile:
já když zametám podlahu tak mi mala bere furt smeták
25. bře 2011 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte holky, tak sliznice neroste tak jak by měla takže zvýšena dávka estrofenu na 7x1 a přidán anopyrin, ve středu dalšíí konrola tak doufám, že už to bude ok :slight_smile:
25. bře 2011 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mysycka Ahoj,tak to je škoda....ale zase z druhé strany je fajn,že to dr. pozná a že se to pomcí léků dá spravit :slight_smile: Na dalí pokus pak bude perfektně nachystaná :slight_smile:
25. bře 2011 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice20 Tak si to tam užijte a pak dej vědět,jak jste dopadli :slight_smile:
25. bře 2011 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj tak tam bylo 40batolat my šli jako 15na řadu ale hodně batolat tam diskvalifikovali protože nechtěli lezt po 4 nebo lezli hodně pomalu my byli mezi nima ale každej dostal cenu utěchy :wink:
26. bře 2011 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice20 :slight_smile: tak mohla to být sranda, my měli ale taky fajn víkend. Byli jsme na výletě, vzali jsme krosničku-štěpa to miluje se v ní nosit. I když, to počasí mohlo být lepší.
28. bře 2011 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mysycka Tak snad už prášky zaberou a půjdete znovu na transfer, at už nemusíte být nervozní a víte, na čem jste. Věřím, že tentokrát se vám to povede.
28. bře 2011 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak já dnes byla u holičky a kupodivu jsem spokojená. Hodně jsem zkrátila, mám kratoulinké mikádo a cítím se v tom fine. Uvidíme, jaké to bude, až seuymju a nebudu mít čas na upravování. Ale kadeřnice říkala, že prý ten stříh, co mám, udržbu moc nepotřebuje. tak uvidíme.
28. bře 2011 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, nějak na vás poslední dobou prdím co? :grinning: No jo, udělalo se hezky tak jsme pořád venku. Navíc máme doma tatínka tak si ho užíváme a pořád někam jezdíme...Olomouc, Brno, po nákupech, návštěvách, atd.
Jinak u nás vše ok...Ondra je hodný a Týnka taky zlatá...v podstatě jen papá a spinká :grinning: Zítra jdeme na poradnu tak budou i přesné míry. Ve čtrvrtek měla 5600 g...

@pajinka29 Teda tobě to musí slušet :wink: :slight_smile:
@mysycka Moc vám přeji, aby to teď už vyšlo.
28. bře 2011 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:
@pajinka29 Pavli,to zní moc dobře...je z tebe ještě větší kočka určitě,už se těším až se uvidíme!! :slight_smile:
@zuzik28 Tééééda vy se máte...tak hodný obě děti ti můžeme fakt jen závidět :grinning: Ale jinak jsme teď taky venku jen co to jde,zvlášť tento týden má být nádherně :slight_smile:
Jinak my dneska byli taky na nákupech a u známých,zítra nás čeká Brno a pak už zase naše klasika doma :slight_smile:
28. bře 2011 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
no my dnes taky dem do poradny na roční prohlídku před 2měsící měla 7350g tak uvidím kolik bude mít ted :wink: jinak dnes je pěkně svítí sluníčko jinak tady mám album na malou a poslední 4fotky jsou tam z těch závodů http://picasaweb.google.com/100293987374374232545
29. bře 2011 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzik28 ale jo, asi mi to sluší, cítím se v tom fajn, hlavně je to změna. A máš recht, pěkně nás zanedbáváš, darebačko
:grinning: jsem moc ráda, že jsou děti v pohodě, trošku mě to těší, že třeba i já, až dojde na druhé mimi, budu mít všechno v pohodě:slight_smile: A šup sem s mírama:slight_smile: A jak slipujete s Ondrou? Už se s tím sžil?
29. bře 2011 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak za poslední 2měsíce sme přibrali čtvrt kila a povyrostli o 4cm vážíme 7630g a měříme 73cm
29. bře 2011 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte kočky, krásný slunečný den :slight_smile:
29. bře 2011 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak všem Vám děkuju za palečky, snad budou něco platné :wink:
29. bře 2011 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
29. bře 2011 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Lucinka se dnes i očkovala a je zatím bez teplot ale trošku blinká tak snad zítra už to bude v pořádku :wink: zítra máme přesně 1rok
29. bře 2011 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to je fajn, že to Lucinka tak hezky zvládá :slight_smile: a přejeme mnoho štěstí a zdraví oslavenkyni .-) to bude párty, co?
29. bře 2011 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice20 Gratuluji Lucince k jejím dnešním krásným narozeninám. Teda ale takovou váhu jsme my měli ve 4 měsících :grinning:
@pajinka29 Tak včera to bylo jen očkování bez poradny, ale doktorka Týnku zvážila a má 5.730 g :slight_smile:

Dneska půjdu odpoledne s dětma někam na hřiště ať se Ondra vyřádí na písku tak kdyby jste náhodou některá taky vyrážela tak se hlaste...pochybuju o tom, že černý tandem má tady v okolí víc maminek :grinning: :grinning:
30. bře 2011 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice20 Taky přejeme s Marečkem Lucince jen to nejlepší,hlavně zdravíčko :slight_smile: A s tou váhou jsme na tom nějak podobně,jak Zuzka :slight_smile: Ale tak holčičky bývají menší a drobnější :slight_smile:
@mysycka Jak dopadla středeční kontrola,je to lepší? :slight_smile:
@zuzik28 My se taky asi někde zastavíme po cestě do města...uvidíme,jak nám to vyjde se spaním a tak.... :slight_smile:
30. bře 2011 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hannn na kontrole jsme ještě nebyly máme am být až ve 13 hodin tak pak dám určitě vědět :slight_smile:
30. bře 2011 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice20 My měli v roce 10,7 kg, ale je to, jak holky píšou. Holčičky jsou menší a my všechny tady máme spíše roštáky kluky.
@zuzik28 Týnka myslím taky přibývá méně, než Ondra, ne? Posuzuju podle toho, kolik jsi psala, že jste měli v roce-my měli stejně, ale ve věku Týnky jsme měli víc kg. My dnes jedeme vlakem do Náměště kouknout, jak pokročili se stavbou. Takže dnes se nepotkáme..ale jinak máš pravdu, myslím, že jste k nepřehlédnutí-asi jsem tě už tak dvakrát viděla, ale vždycky to bylo z dálky, tak jsem na tebe nemávala, co kdyby jsi to náhodou nebyla ty:slight_smile: A očkování ok? žádná reakce? Nás čeká očkování příští týden, se moc netěším...
@mysycka doufám, že už to vyšlo v pořádku a budete mít brzy druhý transfer. A co tak doma děláš, když jsi ted na neschopence? Asi jarní úklid, zahrada a tak, že?
30. bře 2011 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice20 jo a taky všechno nej k prvnímu roku Lucinky!!!!!!
30. bře 2011 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte kočky tak to vypadá dobře, vypadá to že v pondělí na manželovi narozeniny dostaneme dětičky k sobě tak snad nám ty jeho narozeniny přinesou štěstí a budeme brzo těhulkovat :slight_smile:
30. bře 2011 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 jinak, když jsem doma na neschopence tak přesně jak píšeš jarní pklid, zahrádka zatím moc ne na to mě moc neužije, ale už to plánuju že se na ni vypravím jak se doma nudím, jinak využívám vycházek pro procházky se psem a s manželem a tak :slight_smile:
30. bře 2011 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzik28 děkuju vím že Lucinka váží celkem malo ale je taková drobná už od narození :wink:
@hannn děkujem
no kámoščina holčička má 7měsíců a váží zas necelých 10kg ale zas ona měla když se narodila 3500 :wink: g a Lucinka měla 3070g
30. bře 2011 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky psala jsem, že chodíme na procházky s pejskem tak se musím pochlubit a dát vám sem toho našeho mazlíka no fotce :grinning:
30. bře 2011 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek